خرید و فروش بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی در ایران خرید بیت کوین خرید پرفکت مانی خرید وب مانی خرید payeer خرید اوکی پی خرید لایت کوین خرید دوژکوین خرید cash u خرید بی تی سی ای btc-e خرید wiredpay خرید dixipay خرید lavapay خرید entromoney خرید yandexmoney خرید ADVCASH خرید QIWI خرید SBERBANK خرید dushpay خرید  Ethereum خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی exchangehadi.ir - خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی - سایت ارزهای الکترونیک هادی

كد ساعت و تاريخ

تور دبی

كد ساعت و تاريخ

تور دبی

كد ساعت و تاريخ

تور دبی
وضعیت سفارش ها در سایت ارزهای الکترونیک هادی : 

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی ) کد پیگیری فاکتور : 130656 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید دوژکوین ) کد پیگیری فاکتور : 128662 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی ) کد پیگیری فاکتور : 128666 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید وایرد پی ) کد پیگیری فاکتور : 128930 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید وایرد پی ) کد پیگیری فاکتور : 128941 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین ) کد پیگیری فاکتور : 130642 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین ) کد پیگیری فاکتور : 130644 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید یاندکس مانی) کد پیگیری فاکتور : 128993 -  پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 130642 - پرداخت شد 

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129119 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129186 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید وب مانی) کد پیگیری فاکتور : 129284 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129446 - پرداخت شد

نوع سفارش ( فروش بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 132052 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129515 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129532 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید یاندکس مانی) کد پیگیری فاکتور : 129549 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129689 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 129740 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی) کد پیگیری فاکتور : 130078 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی) کد پیگیری فاکتور : 130081 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پرفکت مانی) کد پیگیری فاکتور : 130276 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید یاندکس مانی) کد پیگیری فاکتور : 130323 - پرداخت شد

نوع سفارش ( فروش بیت کوین) کد پیگیری فاکتور : 131270 - پرداخت شد

نوع سفارش ( خرید پاییر) کد پیگیری فاکتور : 132399 - پرداخت شد
ویژگی های سایت ارزهای الکترونیک هادی :

1 - انی و سریع و فوری و لحظه ای و اسان و اتوماتیک و انلاین 

2 - بدون کارمزد 3- پایین ترین قیمت

4 - امنیت خیلی بالا  5-  پشتیبانی انلاین در 24 ساعت شبانه روز  

6- درگاه پرداخت انلاین با پذیرش کلیه ی کارت های شتاب   

7- خرید و فروش نامحدود  8 -  خرید و فروش تمامی ارزهای الکترونیک  

9- تضمین و گارانتی 100% برگشت ارز در صورت عدم خدمات رسانی در 24 ساعت اینده

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی - مطالب هفته اول اردیبهشت 1396
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Time Exchange Hadi

موضوعات داغ: بیتکوین به مبارزه ادامه می، Ethereum به نظر می رسد قوی


موضوعات داغ: بیتکوین به مبارزه ادامه می، Ethereum به نظر می رسد قوی

با درپوش بازار جهانی به 4.2 $ میلیارد، آن را نمی خواهد نادرست می گویند که Ethereum شروع به طور گسترده ای توسط مردم پذیرفته شده . همچنین، در مقایسه با بیت کوین، Ethereum کند هزینه های انتقال قابل توجهی به اتهام نیست فراهم می کند و هیچ ناراحتی به دلیل تاخیر معامله.

بیت کوین به مبارزه ادامه می به عنوان Ethereum به نظر می رسد قوی و شاهد افزایش در حجم تجارت روزانه. Ethereum همه انتظارات شکست است و با قیمت آن رسیدن به 60 $، آن را همچنان به انجام این کار.

Ethereum نه تنها یک ارز دیجیتال اما منبع باز سیستم محاسبات غیر متمرکز است که بر روی تکنولوژی بلاکچین بر اساس است.

به چالش کشیدن سلطه Bitcoin اخبار

در حال حاضر، ارزهای غیر متمرکز مانند بیت کوین مردم اجازه می دهد به ارسال پول فورا به هر کسی در جهان با هزینه نقل و انتقال کوچک. بیت کوین به طور فزاینده ای برای وجوه ارسالی، خرد و تجارت آنلاین با برنامه های کاربردی برای حکومت توزیع و امور مالی در خط لوله استفاده می شود. Ethereum یک پلت فرم به طور خاص است طراحی شده برای کمک به مردم توسعه برنامه های کاربردی غیر متمرکز در حوزه حواله، خرد و تجارت آنلاین.

هر دو بیت کوین و Ethereum ارائه ویژگی های متمایز از تکنولوژی بلاکچین. در حالی که بیت کوین به کاربران امکان استفاده از انتقال نظیر به نظیر بودجه، Ethereum اجازه می دهد تا کاربران را به اجرا کد منبع برای هر برنامه غیر متمرکز همراه با ویژگی های اضافه شده برای تجارت با استفاده از اتر ارز Ethereum است.

اغلب به Bitcoin در مقایسه، Ethereum است برخی از مزایای قابل توجه بیش از سابق است. ویژگی های قابل توجه ترین آنها، قراردادها هوشمند »و« ماشین مجازی Ethereum، ارائه شده توسط Ethereum.

Ethereum اجازه می دهد تا ما را به ایجاد برنامه های کاربردی غیر متمرکز . Ethereum ماشین مجازی (EVM) از اهمیت فوق العاده در رابطه با Ethereum آن را به عنوان یک محیط برای اجرای کد برای برنامه های کاربردی غیر متمرکز فراهم می کند.

یک راه بهتر درک EVM است با مقایسه آن با جاوا. در حال حاضر، استحکام برنامه نویسی Ethereum با استفاده از EVM اجرا می شود. EVM انجام همان تابع به عنوان ماشین مجازی جاوا یعنی فراهم کردن یک محیط مجازی برای کد را اجرا کنند.

سوخت Ethereum است - اتر

اتر سوخت است و همچنین به عنوان یک شکل از پرداخت برای پلت فرم Ethereum استفاده می شود. این است عنصر بسیار مورد نیاز از کل سیستم . کاربران پرداخت اتر به ماشین هایی که انجام فرایندهای درخواست شده است. افرادی که نوشتن کدهای انگیزه با استفاده از اتر به اطمینان حاصل شود که نوشتن کد، با کیفیت و کدنویسان برای کار خود به پاداش باشد.

در طول 2014 پیش فروش اتر، اتر 60 میلیون به همکاران و توسعه دهندگان مختلف توزیع شد. نرخ تولید اتر است که در 18 میلیون اتر در سال است.

مقدار مشخصی از اتر به هر معدنچی که موفقیت آپلود یک بلوک بر روی Ethereum بلاکچین پاداش. به طور متوسط، یک بلوک جدید به بلاکچین اضافه شده در هر 12 ثانیه با معاملات جدید ترین و معدنچی تایید و آپلود این معاملات می شود پاداش پنج اتر.

کاربر می تواند اتر در خود / کیف پول Ethereum او است، که یک برنامه کامپیوتری است که اجازه می دهد تا کاربر برای ذخیره، خرید و فروش ارز رمزنگاری های مختلف ذخیره کنید. کیف پول با استفاده از برنامه نویسی رمزنگاری است که به کاربر امن ساخته شده کنترل کامل بر / بودجه خود .

چرا برنامه های کاربردی غیر متمرکز به دست آوردن محبوبیت؟

برنامه های کاربردی غیر متمرکز توسعه یافته با استفاده Ethereum یک مقدار زیادی از مزایای در مقایسه با دیگر برنامه های کاربردی متمرکز است. برخی از آنهایی که مهم عبارتند از:

  • آنها یک نقطه از یک شکست ندارد. داده های ذخیره شده بر روی Ethereum بلاکچین است در یک دستگاه واحد ذخیره نمی شوند. هر گره های متصل به شبکه Ethereum یک کپی از کل بلاکچین.

  • نرم افزار توسعه یافته با استفاده Ethereum ارائه ایمنی بیشتر نسبت به معاصران آن است. ماهیت عدم تمرکز از برنامه های کاربردی آنها را بسیار دشوار برای هک. همچنین، داده های ذخیره شده بر روی بلاکچین با استفاده از برنامه نویسی رمزنگاری برای ارائه به کاربران بیشتر احساس بیشتری از امنیت داده های ذخیره شده خود را امن ساخته شده است.

  • در چنین برنامه های کاربردی، هیچ کاربر هیچ امتیاز خاصی داده می شود و همه اقدامات که توسط یک اجماع مردم است. هیچ کاربری با کنترل عالی بر روی پایگاه داده وجود دارد.

  • بعضی از برنامه می توان توسعه یافته به استفاده از قدرت محاسباتی بیکار از دستگاه کاربر و ارائه آن به کسی که نیاز آن است. این ویژگی است که در فلسفه که بسیاری از دستگاه های کوچک متصل به یکدیگر یک قدرت محاسباتی بیشتر از ابررایانه پیشرفته ترین در جهان است.

آیا امکان استفاده از جمله از Ethereum

Ethereum است که به طور گسترده به توسعه برنامه های کاربردی غیر متمرکز در سراسر زمینه های مختلف استفاده می شود. برخی از حوزه های که در آن Ethereum پتانسیل بسیار زیاد برای یکپارچه سازی نشان داده است به شرح زیر است:

خودرو بیمه: Ethereum و قراردادهای هوشمند هستند که در صنعت خودرو برای ادعای سریعتر از بیمه و برای ارسال داده های زمان واقعی به شرکت استفاده می شود.

وجوه به عموم: Ethereum ضرورت چند سرمایهگذار مخاطرهپذیر را انتخاب کنید را کاهش می دهد و کمک می کند تا شرکت جمع آوری پول از طریق یک به طور کامل اعتماد کمتر جمعیت از فروش. پول مشارکتکننده خواهد بود که توسط قرارداد برگزار شد تا به هدف برنامه ریزی شده به قرارداد رسیده است.

املاک و مستغلات: Ethereum قابل ملاحظه ای کاهش می دهد زحمتی از ثبت اموال، پرداخت وام مسکن و غیره با صدور قرارداد هوشمند بین وام دهندگان و وام گیرندگان. خواهد بود بدون نیاز به درگیر شدن با یک عامل املاک و مستغلات برای معاملات ملک وجود دارد.

در داروین آزمایشگاه ، ما با استفاده Ethereum هر زمان که ما در حال ایجاد برنامه های کاربردی که نیاز به تغییر ناپذیر و که در آن، کاربر را ندارد اعتماد به ادغام برنامه نویس / سیستم تیم مدیریت / تیم پایگاه داده و یا هر کسی در همه برای اجرای کد.

توسط ایوش Varshney، CTO و موسس، داروین آزمایشگاه

سلب مسئولیت: داروین موزیلا ساخت برنامه های کاربردی و زیرساخت در بلاکچین، واقعیت مجازی و هوش مصنوعی. Bluegape و سوفل - قبل از داروین آزمایشگاه، ایوش یکی از بنیانگذاران در دو شرکت بود. عشق خود را برای فن آوری های جدید چیزی است که درایوهای کل شرکت به مرزهای تخیل از چه ممکن است.


داده UNBREACHABLE کشور مبدا ممکن است با بیت کوین و Ethereum بلاکچین، در اینجا چگونه

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 09:33 بعد از ظهر

قیمت بیتکوین سقوط $ 1300 مانع در Poloniex، Bitfinex: دلایل و رون

دوشنبه 4 اردیبهشت 1396 09:28 بعد از ظهر

نویسنده : Time Exchange Hadi

قیمت بیتکوین سقوط $ 1300 مانع در Poloniex، Bitfinex: دلایل و روند


قیمت بیتکوین سقوط $ 1300 مانع در Poloniex، Bitfinex: دلایل و روند

شکستن قریب الوقوع در Bitcoin قیمت از طریق طیف وسیعی 1300 $ می تواند با سیستم عامل های تجاری cryptocurrency به Bitfinex و شروع به Poloniex که به تازگی اعلام کرد که لغو نامگذاری برخی 17 altcoins از 81 در دسترس نیست.

در برخی از نقطه در روز پنجشنبه، 20 آوریل، قیمت تجارت بیت کوین علامت 1،328 $ در Poloniex لمس کرد اما به سرعت به کمی بیش از 1310 $ معکوس شود. قیمت تجاری در سراسر این نقطه برای مدتی باقی ماند تا زمانی نوشتن این مقاله منتشر شده است.

آن است که مطمئن به عنوان در زمان نوشتن این مقاله که آنچه قابل حصول در Poloniex و Bitfinex سیستم عامل کاهش در سراسر هیئت مدیره بود - که سیستم عامل های دیگر تجاری شده است. با این حال، مطمئن می دهد یک نگاه اجمالی از آنچه است که به احتمال زیاد به بسیار زودی می آیند.

تبادل Bitcoin

BFX

حرکت altcoin وجوه را به بیت کوین از لیست خارج؟

تا به یک سوال در مورد چه خواهد به بیتکوین موجود در altcoins خواهد بود که اتفاق می افتد وجود دارد موثر مه 2 از لیست خارج . Poloniex است نه ارائه هر دلیلی برای تصمیم گیری و نه نشان دهد که آیا سکه های دیگر می توان به جای معرفی شده است.

آنچه روشن است، به شکایات بیان شده توسط برخی از کاربران پلت فرم که ادعا می کنند باید به حرکت دارایی های خود را در جای دیگر عنوان آنها پول توسط اعلام ناگهانی از دست داده است.

بر اساس این دیدگاه، منطقی است که فکر می کنم که برخی از کاربران دیگر ممکن است انتخاب کنید به حرکت وجوه خود را از altcoins به بیت کوین از لیست خارج شود به خصوص که ماه مه به نظر می رسد یک ماه بسیار بسیار مهم برای پول دیجیتال بالا رفتن با جریان اطلاعات است.

آنچه ممکن است رخ بعدی

در ماه مه، فاش شده است که کمیته به تازگی توسط بانک مرکزی هند را تشکیل به فعالیت های مربوط به ارزهای دیجیتال مانند بیتکوین توصیه آن شناخته شده بین ماه مه 15 و 200 را نگاه کنید.

پس از آن، دولت هند می شود از چپ به تصمیم گیری در مورد آنچه به بعد آمده است. همه به نظر می رسد خوب تا کنون که نتیجه مثبت خواهد بود و هنگامی که این اتفاق می افتد، قطعا برای رفتن به یک افزایش در Bitcoin قیمت وجود دارد.

همچنین در همان ماه، دور دوم انتخابات فرانسه خواهد شد در ماه مه 7. برگزار توجه به این دیدگاه تجاری توسط رئیس استراتژی حقوق صاحبان سهام در بانک Saxo، پیتر Garnry ، بازارهای فقط تنفس آه امداد با EURUSD و اروپا سهام بالاتر است.

دلیل این است که نظر سنجی های اخیر نشان می دهد که میانه امانوئل ماکرون است به دست آوردن در برابر مارین لوپن رهبر جبهه ملی در دور اول انتخابات فرانسه در روز یکشنبه.

فشار لوپن به سوی یک رویکرد پوپولیستی در یکی از بزرگترین اقتصادهای اروپا، فرانسه، است دلیلی برای نگرانی بوده است.

اگرچه یک نظرسنجی که توسط جی پی مورگان قرار داده بود شانس لوپن از پیروزی در سه درصد در دور اول، یک پیروزی برای او می توانست از سقوط یورو حدود 10 درصد به دلار در هفته و قیمت نفت را بین پنج تا 100 درصد اگر او در نهایت برنده صندلی.


هند ممکن است بیت کوین قبل از تابستان و مالیات آن را تشخیص

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: - -تعداد کل صفحات : 12 1 2 3 4 5 6 7 ...