تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مطالب هفته دوم اسفند 1396
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

بیت کوین گلد چیست و چگونه کار می کند ؟

یکشنبه 13 اسفند 1396 11:26 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi


آیا بعد از خرید و فروش بیت کوین و بیت کوین کش، ارز دیگری به نام بیت کوین گلد (bitcoin gold) در راه است؟

همه چیز درباره بیت کوین

بیشتر بخوانید:

  • هارد فورک دیگری از بیت کوین در راه است

به نظر می‌رسد گروه کوچکی از استخراج کنندگان و توسعه دهندگان بیت کوین در فکر انجام یک فورک دیگر روی بلاک چین بیت کوین هستند.

شواهد حاکی از آن است که انتشار بیت کوین گلد مانند بیت کوین کش باشد. ایده این پروژه انتشار یک پروتکل بهبود یافته است که به طور خاص بیت کوین کش را به چالش خواهد کشید و جزئیات آن به زودی منتشر خواهد شد.

بیت کوین گلد

جک لیائو (Jack Liao) مدیر عامل شرکت هنک کنگی  LightningASIC گفته است بیت کوین گلد قرار است ۲۵ اکتبر عرضه شود و این ارز رمزپایه از ۱ نوامبر قابل مبادله و داد و ستد خواهد بود. با وجود اینکه خبر این هاردفورک بر سر زبان‌ها افتاده است اما ضرورت این فورک جدید بیت کوین همچنان مورد بحث است. با وجود اینکه بیت کوین کش باعث کوچک‌تر شدن شبکه بیت کوین شد (بدون در نظر گرفتن این موضوع که ارزش بیت کوین کش تنها ۱۲٪ از ارزش بیت کوین اصلی است) باید ببینیم برنامه بیت کوین برای یک فورک دیگر و کوچک‌تر شدن این جامعه چه خواهد بود.

بعضی از کارشناسان عقیده دارند جامعه حامی بیت کوین گلد ممکن است حتی از بیت کوین کش هم کوچک‌تر باشد حداقل به نظر می‌رسد بسیاری از استخراج کنندگان بیت کوین از آن حمایت نخواهند کرد.

اما از آنجایی که عرضه کنندگان بیت کوین می‌دانند ممکن است افراد زیادی موافق بیت کوین گلد نباشند بنابراین یک هدف برای این ارز رمزپایه در نظر گرفتند که می‌تواند برای جامعه بیت کوین جذاب باشد: ایجاد یک بیت کوین واقعا غیر متمرکز.

مهمتر اینکه توسعه دهندگان پشت این شبکه امیدوارند با جایگزین کردن الگوریتم استخراج بیت کوین با الگوریتمی که استخراج بیت کوین از طریق کارت‌های گرافیک قابل انجام باشد بتوانند مشارکت افراد بیشتری را در بیت کوین گلد جلب کنند به این ترتیب سهم استخراج کنندگان بزرگی که بعضی اوقات در تصمیم گیری‌ها تاثیر گذار هستند کمتر خواهد شد و بیت کوین گلد غیر متمرکزتر از قبل خواهد بود.

ریشه این موضوع به کشور چین باز می گردد که برای مدتی طولانی مهمترین مرکز استخراج کنندگان بیت کوین بود و وجود یک شرکت استخراج همواره موجب انتقاد بود چرا که می‌توانست  تاثیر مهمی روی شبکه بگذارد به همین دلیل بیت کوین به دنبال ایده امکان استخراج به وسیله کارت گرافیک رفت تا به این طریق متمرکز شدن را کاهش دهد.
ژائو دانگ (Zhao Dong) یک سرمایه‌گذار و تاجر چینی روی ارزهای رمزپایه در این باره می‌گوید:

درباره بیت کوین گلد چه می‌دانیم؟

با این وجود بسیاری از بازیگران اصلی در این پروژه تایید می‌کنند بسیاری از ابعاد این هاردفورک همچنان ناشناخته و مبهم است.

یکی از توسعه‌دهندگان ارشد بیت کوین گلد با نام مستعار H4x  گفته است: «پروژه همچنان در حال تکمیل و شکل گیری است و جزئیاتی مانند ارتفاع دقیق بلاک هارد فورک هنوز مورد بحث است».

بیشتر بخوانید:

  • درباره ICO چه می‌دانید؟

همچنین طبق اطلاعات ارائه شده در متن اصلی  سایت بیت کوین گلد قرار بود به صورت عرضه اولیه سکه یا همان ICO عرضه شود که بعدا این جزئیات از سایت حذف شد.

اما چیزی که روشن است این است که به هر کاربر بیت کوین معدل میزان بیت کوینی که دارد ارز بیت کوین گلد هم تعلق می‌گیرد دقیقا مانند چیزی که در عرضه بیت کوین کش هم اتفاق افتاد.

H4x در تشریح بیت کوین گلد از اصطلاحات بیولوژیکی استفاده کرد و در این باره گفت:

همانطور که ارگان‌های بدن از تولید سلول‌های تازه بهره‌مند و تقویت می‌شوند. ما هم از طریق بیت کوین گلد تلاش می‌کنیم تا ببینیم آیا این اصول در دنیای بلاک چین هم عملی خواهد بود.

بیت کوین گلد چیست

پیش از این بسیاری از توسعه‌دهندگان بیت کوین پیش بینی می‌کردند هاردفورک‌های بیشتری از بیت کوین اتفاق خواهد افتاد، البته دلیل این امر تقریبا به پول وابسته بود و بهبود شبکه آن‌چنان اهمیتی نداشت. حالا بعد از فورک بیت کوین کش در تابستان گذشته، شاهد هارد فورک دیگری از بیت کوین به نام بیت کوین گلد در ماه نوامبر خواهیم بود.

                            بیت کوین گلد نامه | Bitcoin Gold | BTG

بیت کوین گلد فورکی از بیت کوین است که هدف آن این است که یکبار دیگر استخراج بیت کوین را غیرمتمرکز کند.ایده اصلی ساتوشی ناکاموتو این بود که هر سی پی یو یک رای داشته باشد ولی الان شاهدیم که بازار استخراج بیت کوین فقط مختص افرادی است که سخت افزارهای ویزه ای برای استخراج دارند.بیت کوین گلد با تبدیل الگوریتم SHA256 به Equihash تمامی کاربران می توانند با استفاده از کارت گرافیک ها که در دسترس همه است به استخراج بپردازند.

روز گذشته پول رمزنگاری جدیدی از خانواده‌ی بیت‌کوین متولد شد که بیت‌کوین گلد نام دارد. پس از بیت‌کوین کش که در ماه آگوست از بدنه‌ی بیت‌کوین جدا شد، بیت‌کوین گلد را باید دومین پول رمزنگاری منفک‌شده از بدنه‌ی بیت‌کوین بدانیم. بر‌اساس اطلاعات ارائه‌شده، این پول رمزنگاری شده پس از ثبت بلوک ۴۹٬۴۰۶ ایجاد شده است.

همان‌طور که اشاره کردیم، در ماه آگوست اولین تفکیک در شبکه‌ی بیت‌کوین با ایجاد پول رمزنگاری جدیدی با عنوان بیت‌کوین کش با ساختاری مشابه بلاک‌چین بیت‌کوین متولد شد. روز گذشته پیغامی برای کاربران ارسال شد که از آن‌ها خواسته بود پس از ثبت بلوک مد نظر، مبادلات خود را متوقف کنند تا در فاصله‌ی تفکیک بیت‌کوین گلد، خللی در موجودی آن‌ها ایجاد نشود.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، بلاک‌چین و فناوری مورد استفاده در شبکه‌ی بیت‌کوین گلد، تفاوت‌هایی با شبکه‌ی بیت کوین دارد. یکی از بزرگ‌ترین تفاوت‌های بیت‌کوین با بیت‌کوین گلد در این است که در شبکه‌ی بیت‌کوین گلد امکان معدن‌کاوی یا ماینینگ با استفاده از رایانه‌های موسوم به ASIC ممکن نیست. رایانه‌های ASIC به کامپیوترهای بسیار قدرتمندی اطلاق می‌شود که صرفا برای معدن‌کاوی توسعه یافته‌اند. توسعه‌دهندگان بیت‌کوین گلد در نظر دارند امکان معدن‌کاوی در شبکه‌ی جدید را از طریق رایانه‌های معمولی برای تمام کاربران فراهم کنند. هدف بیت‌کوین گولد، حل مشکل توزیع‌شدگی بیت‌کوین است که در حال حاضر بیشتر به سمت ماینرهای بسیار قدرتمند سوق داده است.

بر اساس اطلاعات ارائه‌شده، تابع هش مورد استفاده در بیت‌کوین گلد از نوع الگوریتم Equihash است تا کاربران معمولی با استفاده از قدرت پردازشی رایانه‌های خود بتوانند به معدن‌کاوی بپردازند. به گزارش Coinbase، توسعه‌دهندگان بیت‌کوین گلد پیش از عرضه‌ی عمومی نرم‌افزار برای این پول جدید، ۱۰۰ هزار بیت‌کوین گلد را معدن‌کاوی خواهند کرد. در حال حاضر و تا زمان معدن‌کاوی ۱۰۰ هزار سکه‌ی بیت‌کوین گلد، این پول رمزنگاری شده برای استفاده‌ی عموم در دسترس نیست.

ایجاد یک پول رمزنگاری شده که کامپیوترها با قدرت پردازشی بالا نمی‌توانند در آن به ماینینگ بپردازند، ایده‌ی بسیار خوب و اغواکننده‌ای برای کاربرانی است که به این حوزه علاقه‌مند هستند. اطلاعات ارائه‌شده نشان از آن دارند که نرم‌افزار معدن‌کاوی بیت‌کوین گلد از تاریخ اول نوامبر در اختیار عموم قرار خواهد گرفت؛ البته باید به این نکته اشاره کرد که شماری از صرافی‌های بیت‌کوین اعلام کرده‌اند که از بیت‌کوین گلد تا زمان ارائه‌ی کد این پول پشتیبانی نخواهند کرد. البته به ادعای وب‌سایت بیت‌کوین گلد، ۲۰ صرافی متعهد شده‌اند که از پول رمزنگاری جدید پس از ارائه‌ به‌صورت عمومی پشتیبانی کنند. پس از اعلام جدا شدن بیت‌کوین گلد از بدنه‌ی بیت‌کوین، وب‌سایت این پول جدید رمزنگاری شده مورد حمله‌ی DDoS قرار گرفت.

  • خرید انلاین و اتوماتیک بیت کوین گلد  با بهترین نرخ از ما  – جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک کنید                                                                 

    فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین گلد با بهترین نرخ به ما  – جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک کنید                                                                

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 13 اسفند 1396 11:26 بعد از ظهر

پیرکوین چیست و چگونه کار می کند ؟

یکشنبه 13 اسفند 1396 11:21 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Peercoin جزو امن‌ترین ارز مجازی جهان است و به همه‌ کاربران بابت تولید هر Peercoin یک درصد پاداش به طور سالیانه داده می‌شود. در ۱۲ آگوست سال ۲۰۱۲، پیرکوین (Peercoin) بر اساس مقاله‌ای که اسم مولفان آن سان کینگ و اسکات نادال بود، وارد دنیای تجارت شد. سانی کینگ اسم مستعار فردی است که اتفاقا سازنده‌ پول مجازی Primecoin هم هست. در نوامبر ۲۰۱۳ دخالت نادال کاهش پیدا کرد و کینگ را به عنوان توسعه‌دهنده‌ هسته‌ این واحد پول مجازی، در میانه‌ راه تنها گذاشت. این پول مجازی شباهت زیادی به بیت کوین و خرید آنلاین بیت کوین ، مخصوصا از نظر کد منبع و اجرای فنی دارد. کد منبع این واحد پول مجازی تحت مجوز نرم‌افزار MIT/X11 تهیه شده است. بر خلاف بیت کوین، Name coin و لایت کوین، این واحد پولی محدودیت سخت بر تعداد سکه‌های قابل استفاده ندارد؛ اما به گونه‌ای طراحی شده که در نهایت می‌تواند به نرخ تورمی یک درصد برسد.

معامله از طریق Peercoin

یک شبکه‌ نظیر به نظیر تمام نقل و انتقالات را از طریق طرح اثبات کار کنترل می‌کند. یک Peercoin هنگامی صادر می‌شود که یک هش (تابع درهم‌سازی رمز‌نگارانه) بسیار کوچک ایجاد شده باشد و در همان نقطه بلاک معامله به زنجیره‌ی بلاک‌های به اشتراک گذاشته شده، اضافه می‌شود. فرآیند پیدا کردن این هش‌ها و بلاک‌ها، استخراج (Mining) است. در حال حاضر از این واحد پولی، مانند بیت کوین و سایر ارزهای رمزپایه، به عنوان ارزهای بدون پشتوانه در مبادلات آنلاین استفاده می‌شود. پرداخت‌ها در شبکه‌ این واحد پول مجازی از طریق آدرس‌های مبتنی بر امضاهای دیجیتال انجام می‌شود. این آدرس‌ها معمولا از ۳۴ حرف و عدد تشکیل شده است که همیشه با حرف «P» شروع می‌شوند. هر فردی می‌تواند بدون صرف حتی مقداری از این واحد پولی، آدرس‌های مورد نیاز خود را ایجاد کند.

سیستم اثبات سهام و اثبات کار در پیر کوین

تایید معامله

مقاله‌های مرتبط:

  • اتریوم؛ ملکه دنیای ارزهای دیجیتال
  • چگونه روی بیت کوین سرمایه‌گذاری کنیم؟

تمامی معامله‌ها در این واحد پول مجازی، مانند بیت کوین، در بلاک چین ثبت و ذخیره می‌شود. هر بلاک جدید به شبکه‌ بلاک‌چین‌ها در عرض ۱۰ دقیقه اضافه می‌شود و یک معامله به طور معمول با ۶ بلاک یا ۶۰ دقیقه به پایان می‌رسد. اگر چه در معاملات کوچک‌تر زمان کمتری برای امنیت معامله‌ها لازم است.

اثبات سهام

یکی از ویژگی‌های مثبت استفاده از Peercoin این است که در آن، از دو سیستم اثبات کار و اثبات سهام هیبریدی می‌شود. سیستم اثبات سهام به منظور هشدار آسیب‌هایی که ممکن است در سیستم اثبات کار رخ دهد، مورد استفاده قرار می‌گیرد. در معامله‌هایی که از طریق بیت کوین انجام می‌شود، ریسک حمله در نتیجه انحصار سهام‌های استخراج شده وجود دارد.

کیف پول پیر کوین

 تولید Peercoin

معمولا برای استخراج کریپتوکوین‌ها ( ارز مخفی) نیاز به سخت‌افزارهای تخصصی است، اما تولید این ارز مجازی می‌تواند روی هر کامپیوتری انجام شود. تولید این پول مجازی یک انرژی کارآمد است؛ زیرا بیشتر از قدرت پردازش، بستگی به میزان پول‌های مجازی دارد که ذخیره شده است. شما با تولید هر یک از این ارز‌های مجازی، بلاکی را ایجاد می‌کنید و در نهایت هر یک از این سکه‌ها از شبکه‌ شما حفاظت می‌کنند. یک کاربر مخرب برای اینکه بتواند نسبت به حمله‌ خود اطمینان ایجاد کند، باید قادر به کنترل همه‌ پول‌های مجازی ایجاد شده باشد که این عمل، در نهایت ممکن است سرمایه‌گذاری خود فرد مخرب را تحت تاثیر قرار دهد. با ایجاد هر کوین یک درصد در سال به شما تعلق می‌گیرد. سکه‌ها ۳۰ روز بعد از اینکه منتقل شدند، برای بهره‌برداری واجد شرایط هستند و بعد از ۹۰ روز شانس موفقیت آن افزایش پیدا می‌کند. هر چه قدر سکه‌های مجازی بیشتری ایجاد کنیم، سود ما از این عملیات بیشتر خواهد شد.

کیف پول Peercoin

کیف پول Peercoin نرم‌افزاری برای ذخیره و معامله‌ این ارز مجازی با کاربران دیگر است. این واحد پول مجازی دو کیف پول دسکتاپ دارد: Peerunity و Peercoin QT. کیف پول اول شامل ویژگی‌های جدیدی است؛ مانند اینکه با یک کلیک می‌توانید ارز خود را ایجاد و کنترل کنید. کیف پول Peercoin QT بر اساس پروتکل هسته‌ Peercoin است و ساخت و نگهداری آن توسط نرم‌افزار توسعه‌دهنده‌ سانی کینگ انجام شده است.

                                   پیرکوین (Peercoin) چیست؟ 

 

یک آلت کوین با صرفه‌جویی در انرژی

پیرکوین یکی از قدیمی‌ترین ارزهای رمزپایه و از نخستین آلت کوین‌ها است. از زمان پدیدار شدن مفهوم و ایده‌ی پیرکوین (Peercoin) در سال ۲۰۱۲، یکی از مهم‌ترین اهداف اصلی آن، کاهش میزان انرژی الکتریکی مصرفی مورد نیاز برای استفاده از شبکه بیت کوین بود.

پیر کوین یک ارز رمزپایه است که همانند بیت کوین، از فن‌آوری بلاک چین برای نگهداری یک دفتر کل با قابلیت دسترسی آسان استفاده می‌کند. این آلت کوین با استفاده از استاندارد طلایی بیت کوین، یک سیستم با سهولت استفاده در معاملات، نقل و انتقال پول بدون مراجعه به بانک و شفافیت در عملکرد را به وجود می‌آورد.

بیت کوین از نظر کسانی که آلت کوین‌ها را به وجود آوردند، دچار مشکلاتی است که هر کدام از منظر خود سعی در رفع آن دارند. مهم‌ترین تفاوت پیر کوین با بیت کوین، رویکرد ترکیبی این آلت کوین برای استخراج است. به این ترتیب، برخی مشکلات مصرف بالای انرژی الکتریکی بیت کوین رفع می‌شود.

پیر کوینادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 13 اسفند 1396 11:23 بعد از ظهرتعداد کل صفحات : 7 1 2 3 4 5 6 7