تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مطالب هفته سوم دی 1396
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران

چهارشنبه 20 دی 1396 02:25 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

اتریوم چیست؟ همه چیز درباره اتریوم 

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اتریوم چیست؟ همه چیز درباره اتریوم + ویدئوReviewed by محمد آذرنیوارonDec 28Rating: 5.0

اتریوم (Ethereum)،‌ دومین ارز دیجیتال پلتفرم بزرگ بازار با هدف هوشمند سازی فرایندها و فضایی برای اجرا برنامه های غیرمتمرکز و خودکار، رسما در تاریخ ۳۰ جولای ۲۰۱۵ به سرپرستی جوان ۲۳ ساله روسی، ویتالیک بوترین معرفی شد.

اتریوم چیست؟

در ساده ترین جمله، اتریوم یک پلتفرم آزاد مبتنی بر فن آوری بلاک چین است که توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های غیر متمرکز خود را روی آن پیاده سازی کنند. برای درک بهتر اتریوم ابتدا بهتر است کمی با بلاک چین و نحوه کار آن آشنا شوید.

آیا اتریوم شبیه بیت کوین است؟ هم بله هم نه. اتریوم هم مانند بیت کوین می تواند به عنوان ارز دسته بندی شود اما کاربردهای اتریوم بسیار متفاوت است.

مانند بیت کوین، اتریوم هم یک بلاک چین توزیع شده عمومی است. اگر چه تفاوت های فنی زیادی بین این دو وجود دارد اما مهمترین تفاوت این دو اهداف و قابلیت هاست. بیت کوین یک برنامه کاربردی خاص از فناوری بلاک چین است. در واقع بیت کوین با هدف یک سیستم پرداخت جهانی، همتا به همتا و غیرمتمرکز ایجاد شده است. در حالی که بلاک چین بیت کوین برای پیگیری مالکیت پول دیجیتال (بیت کوین) استفاده می شود، بلاک چین اتریوم برای اجرای کد های برنامه نویسی برنامه های غیرمتمرکز طراحی شده است .

بلاک چینِ بیت کوین را سیستم عاملی در نظر بگیرید که فقط یک نرم افزار به نام بیت کوین روی آن اجرا می شود و بلاک چین اتریوم را سیستم عاملی در نظر بگرید که هزاران نرم افزار و سرویس مختلف می تواند روی آن فعالیت کنند.

حالا می توانید مفهوم توکن را هم متوجه شوید. در واقع توکن ارزهای برنامه های غیرمتمرکزی هستند که خودشان بلاک چین خصوصی ندارند و از بلاک چین های دیگر مثل اتریوم استفاده می کنند.

در بلاک چین اتریوم، به جای کار برای استخراج بیت کوین، ماینرها برای یک ارز دیجیتال رمزنگاری شده به نام اتر که شبکه را تامین می کند، کار می کنند. علاوه بر یک ارز دیجیتال تجاری و قابل حمل، اتر همچنین می تواند توسط توسعه دهندگان نرم افزار برای پرداخت هزینه های تراکنش نرم افزار مورد نظر، استفاده شود.

بیت کوین پیشگام ارزهای دیجیتال است؛ این شبکه نوعی نرم افزار روی یک بلاک چین است. با این حال، بیت کوین فقط یک نرم افزار است. مثلا ایمیل یکی از کاربرد های اینترنت است اما فقط یکی از هزاران کاربرد این فناوری است. دکتر گاوین وود، از بنیانگذاران اتریوم

تصور کنید در خیابان هستید و قصد دارید سوار تاکسی شوید؛ از اسنپ یک خودرو درخواست می‌کنید و یک ماشین خودران (بدون راننده) شما را سوار می‌کند. تاکسی شما را به یک پمپ بنزین می‌برد و هزینه سوخت را هم از پولی که از مسافرهای قبلی دریافت کرده، پرداخت می‌کند. سپس شما را به مقصدتان می‌رساند و کرایه سفرتان هم از کیف پول الکترونیکی‌ شما پرداخت می‌شود. در زمانی که تاکسی در حال رساندن شما به مقصد است، به صورت خودکار هزینه بیمه سالیانه و بدهی ماهانه مالک خود را هم می‌پردازد. بعد از اینکه شما را پیاده می‌کند به یک تعمیرگاه می‌رود تا عیب‌های احتمالی را هم تعمیر کند.

شاید فکر کنید این‌ها صحنه‌ای از یک فیلم علمی و تخیلی باشد، اما این آینده جهان است؛ قراردادهای هوشمند می توانند آینده جهان را بسازند.

قرارداد هوشمند

قرارداد هوشمند (smart contract) چیست؟

قرارداد هوشمند یک پروتکل برای تنظیم قراردادها است.

یک قرارداد هوشمند، یک پروتکل ویژه است که برای مشارکت، تأیید یا اجرای مفاد یک قرارداد خاص، فعال می شود. قراردادهای هوشمند معاملات و فرایند ها را به صورت کاملا تضمینی و بدون اشخاص ثالث انجام می دهند. فعالیت و ثبت های قرارداد هوشمند قابل پیگیری و غیر قابل برگشت هستند. قراردادهای هوشمند شامل تمام اطلاعات مربوط به شرایط قرارداد و اجرای تمام اقدامات هدف گذاری شده به طور خودکار می شوند.

ما در ویدئو زیر بصورت خیلی ساده ، قراردادهای هوشمند را معرفی کرده ایم

قراردادهای هوشمند چگونه کار می کنند؟

برای درک بهتر می توان اینگونه آن ها را توصیف کرد: آن ها مانند دستگاه های فروش خودکار فعالیت می کنند. وقتی شما قصد خرید یک نوشابه با استفاده از این دستگاه ها را دارید، پول را به دستگاه وارد می کنید و دستگاه به صورت خودکار پول شما را پردازش می کند و نوشابه را تحویل می دهد.

جدا از مسائل فنی، قرارداد های هوشمند هم تقریبا مانند دستگاه های فوق کار می کنند. بدون نیاز به افراد یا سازمان های واسطه فرایند پرداخت یا اجرای یک قرارداد را پردازش می کنند و در صورت صحیح بودن مفاد قرارداد مشخص شده، فعالیت را انجام می دهند.

آن ها تنها دستورالعمل هایی را که به آن ها داده شده را به طور خودکار اجرا می کنند.

در ابتدا، دارایی ها و شرایط قرارداد، کد گذاری می شوند و در بلاک بلاک چین قرار می گیرند. این قرارداد بین نود های پلتفرم توزیع و چندین بار کپی شده است. بعد از پردازش انجام شد، قرارداد مطابق با شرایط مشخص شده اجرا می شود.

شاید برایتان سوال باشد که هوشمند سازی فرایند ها خیلی وقت است که انجام می شود اما تفاوت فرایند قرارداد های هوشمند با فرایند های معمولی در اینترنت، غیرمتمرکز بودن و عدم بازگشت آن است.

مثلا تراکنش های بانکی به صورت هوشمند انجام می گیرند اما مثلا بانک مرکزی میتواند از انجام یک تراکنش جلوگیری کنید. در قرارداد های هوشمند شخص یا نهادی قادر به کنترل یک قرارداد نیست و وقتی مفاد یک قرارداد صحیح باشد، این قرارداد به صورت کاملا خودکار اجرا می شود.

در حالی که تمام بلاک چین ها توانایی پردازش کد را دارند، بیشتر آن ها به شدت محدود هستند. اما بلاک چین اتریوم متفاوت است. اتریوم به جای ارائه مجموعه ای از عملیات های محدود، به توسعه دهندگان اجازه اجرای نرم افزارهای خودکار را روی بلاک چین خود می دهد. بلاک چین اتریوم برای همه کسانی که بتوانند برنامه غیرمتمرکزی ارائه دهند، قابل استفاده است.

ماشین مجازی اتریوم

ماشین مجازی اتریوم چیست؟

ماشین مجازی اتریوم (EVM)، یک نرم افزار کاملا تورینگ است و روی شبکه اتریوم اجرا می‌شود. این سیستم صرف نظر از زبان برنامه نویسی، به هر میزان که کاربر بخواهد زمان و حافظه در اختیارش قرار می دهد. ماشین مجازی اتریوم روند ایجاد برنامه های بلاک چینی را بسیار آسان تر و کارآمد تر از همیشه می‌کند. به جای اینکه برای هر برنامه یک بلاک چین ایجاد کنید می توانید از بلاک چین اتریوم برای هزاران برنامه استفاده کنید.

اتریوم برای چه کاری می تواند مورد استفاده قرار گیرد؟

پلتفرم اتریوم توسعه دهندگان را قادر می سازد تا برنامه های کاربردی غیر متمرکز را ایجاد و راه اندازی کنند. یک برنامه غیر متمرکز یا به اختصار Dapp، می تواند بدون نیاز به واسطه ها و با استفاده از توزیع جمعی یک عمل مخصوص را انجام دهد. برای مثال بیت کوین یک Dapp است که کاربران می توانند توسط آن دارایی های دیجیتالی به اسم بیت کوین را به صورت همتا به همتا منتقل کنند.

اتریوم چیست؟ همه چیز درباره اتریوم + ویدئو

برای مشاهده سایز بزرگتر روی تصویر کلیک کنید

مزایای پلتفرم غیرمتمرکز اتریوم چیست؟

از آنجا که برنامه های غیر متمرکز در بلاک چین اجرا می شوند، لذا از تمام ویژگی های بلاک چین نیز می توانند استفاده کنند.

غیر قابل تغییر بودن – واسطه ها و افراد ثالث نمی تواند هیچ تغییری در داده ها ایجاد کنند.

غیرقابل دستکاری و نفوذ – برنامه ها بر اساس اجماع شبکه فعالیت می کنند. بنابراین امکان سانسور، نفوذ به شبکه یا حذف داده ها نیست.

امن – بدون نهاد مرکزی و تضمین شده توسط رمزنگاری.

همیشه فعال – برنامه ها هرگز متوقف نمی شوند و هیچ کس قادر به جلوگیری از فعالیت آن ها نیست.

هر خدمت متمرکزی می تواند توسط اتریوم غیرمتمرکز شود. خدمات بزرگی مثل پرداخت ها، بیمه،‌ رای گیری و بسیاری از خدماتی که اکنون توسط واسطه ها انجام می شوند، با بلاک چین تمرکز زدایی خواهند شد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اتریوم چیست؟ همه چیز درباره اتریوم + ویدئو

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران ، خرید اتریوم ، خرید زدکش ، فروش اتریوم ، شارژ اتریوم ، شارژ حساب و اکانت زدکش ، صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم ،
دنبالک ها: خرید اتریوم ، خرید و فروش اتریوم ، خرید و فروش انلاین اتریوم ، خرید انلاین اتریوم در ایران ، خرید ایتریوم ، خرید تمام اتوماتیک اتریوم ، خرید اتریوم با قیمت مناسب ، قیمت اتریوم ، خرید اتریوم ارزان ، خرید و فروش اتریوم به ریال ، خرید اتریوم به ریال در ایران ، شارژ اتریوم ، شارژ انلاین اتریوم ، خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم ، خرید و فروش ایتریوم ، قیمت خرید و فروش اتریوم ، نرخ هر اتریوم ، قیمت نوسانی اتریوم ، خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم ، صرافی مجاز اتریوم ، خرید اتریوم در ایران ، قیمت لحظه ای اتریوم ، خرید ETH ، خرید و فروش ETH ، خرید ETHدر ایران ، خرید و فروش ETH در ایران ، شارز ETH ، شارژ انلاین و اتوماتیک ETH ، خرید و فروش و تبدیل ایتریوم ، خرید لحظه ای اتریوم در ایران ، قیمت هر ایتریوم ، اتریوم چیست ، نحوه خرید اتریوم ، نحوه خرید و فروش اتریوم ، قیمت هر اتریوم به تومان ، اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران ، تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران ، اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم ، خرید ethereum ، خرید و فروش ethereum ، اتریوم خرید و فروش اتریوم ، شارژ کیف پول اتریوم ، نقد کردن اتریوم به ریال ، تبدیل فوری اتریوم به ریال ، تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران ، قیمت اتریوم در ایران ، خرید اینتر نتی اتریوم ، خرید و فروش اینتر نتی اتریوم ، خرید ارز اتریوم ، خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران ، اموزش ساخت حساب اتریوم ، خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب ، خرید اتریوم با نرخ مناسب ، شرح خرید و فروش اتریوم ، صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم ، خرید اتوماتیک اتریوم ، خرید اتریوم در ایران با تومان ، انواع کیف پول های اتریوم ، انواع کیف پول های انلاین اتریوم ، خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران ، خرید ارز دیجیتال اتریوم ، ایتریوم چیست ، تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران ، بازار خرید و فروش اتریوم ، قیمت اتریوم به دلار ، نماینده اتریوم ، شارژ اکانت اتریوم ، خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ، ارز اتریوم ، خرید اتریوم با مقادیر بالا ، ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران ، خرید و فروش اتریوم در تهران ، فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز ، خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته ، سازنده اتریوم ، تاریخچه اتریوم ، اتریوم چیست و چگونه کار میکند ، ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است ، خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب ، خرید اتریوم با ویزا کارت ، فروش اتریوم بدون کارمزد ، خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران ، تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان ، چنچ اتریوم به ریال ، خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران ، قیمت هر اتریوم به ریال ، اتریوم خرید و فروش ، سرمایه گذاری روی اتریوم ، انواع والت های اتریوم ، قیمت هر اتریوم چند است ، قیمت هر اتریوم در روز ، خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال ، خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم ، فروشگاه خرید و فروش اتریوم ، سایت خرید و فروش اتریوم ، تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران ، نرخ تبدیل اتریوم به ریال ، قیمت خرید و فروش ایتریوم ، افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ، ساخت حساب اتریوم ، شارز انواع کیف پول های اتریوم ، خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:39 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

اتریوم باز هم ملکه ارزها شد !

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اتریوم باز هم ملکه ارزها شد !Reviewed by بهاره کحالonJan 9Rating: 5.0

 اگر بیت کوین پادشاه این قلمرو باشد ، یقینا اتریوم ملکه است ، اما فعلا…

از بهار سال قبل تا همین یک ماه پیش اتریوم (Ethereum) بعد از بیت کوین (Bitcoin) دومین ارز دیجیتال محبوب دنیا بود.   اما با شروع سال جدید میلادی ارز دیجیتالی دیگری تحت عنوان ریپل (Ripple) از راه رسید و جای آن را گرفت. حالا اتریوم توانسته بار دیگر جایگاه پیشین خود را به دست بیاورد.

نکته جالب اینجاست که این جا به جایی بیش از آن که حاصل رشد ارزش اتریوم (۶.۹ درصد در ۲۴ ساعت گذشته) باشد، حاصل سقوط آزاد و ناگهانی ارزش ریپل (۱۹.۲ درصد در ۲۴ ساعت گذشته) بوده است.

بر اساس اطلاعات سایت « EXCHANGEHADI »، در حال حاضر (در زمان نگارش این مطلب) ارزش هر واحد اتریوم برابر با ۱۱۹۷.۵ دلار و ارزش کل بازار آن بیش از ۱۱۶ میلیارد دلار است. البته این ارز دیجیتال توانسته به تازگی یک رکورد جدید را نیز در قیمت به جای بگذارد و تا رقم ۱۲۶۱ دلار به ازای هر واحد بالا برود.

 

اتریوم باز هم ملکه ارزها شد !

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

اختصاص میلیون‌ها دلار برای تحقیق روی مسئله مقیاس پذیری اتریوم

اختصاص میلیون‌ها دلار برای تحقیق روی مسئله مقیاس پذیری اتریومReviewed by محمد آذرنیوارonJan 3Rating: 5.0

بنیاد غیر انتفاعی اتریوم، رسما اعلام کرد که برای تحقیق روی چگونگی انجام تراکنش های بیشتر روی بلاک چین،‌ دو بودجه مالی و کمک هزینه در نظر گرفته است.

ویتالیک بوترین،‌خالق اتریوم، روز سه شنبه در پستی، چگونگی حرکت شبکه برای ۱ میلیون تراکنش در روز را توضیح داد. به نظر وی، مقیاس بندی شبکه، «مهترین چالش فنی» این تکنولوژی است که توسعه دهندگان باید قبل از فرارگیری برنامه های بلاک چینی، برای حل آن کار کنند.

به همین ترتیب، به منظور ایجاد انگیزه در توسعه دهندگان، دو کمک هزینه بزرگ برای دو راه حل مقیاس پذیری در نظر گرفته شده است : شاردینگ و لِیِرتو – دو پروتکلی می‌توانند روی بلاک چین پیاده سازی شوند.

مقیاس پذیری به راه حلی برای جلوگیری از افزایش زمان و کارمزد تایید تراکنش در شبکه گفته می‌شود.

اختصاص میلیون‌ها دلار برای تحقیق روی مسئله مقیاس پذیری اتریوم

شاردینگ (Sharding)، فرایندی است که موجب می‌شود برای تایید یک تراکنش فقط به نود (Node) های کمتری نیاز داشته باشیم. در حال حاضر، توسعه دهندگان اتریوم در حال تکمیل خصوصیات پروتکل شاردینگ هستند. آن ها اکنون به دنبال تیمی برای پیاده سازی و راه‌ اندازی آن روی شکبه تست اتریوم هستند.

از سوی دیگر، پروتکل لِیِرتو (Layer-two)، با خارج کردن تراکنش ها از بلاک چین اصلی اتریوم،‌ رویکرد متفاوتی را دنبال می‌کند. این شبکه این امکان را فراهم می کند که تراکنش ها به منظور پردازش سریع تر از بلاک چین خارج شوند.

بر اساس گزارش وبلاگ، کمک هزینه هر برنامه چیزی بین ۵۰،۰۰۰ تا ۱ میلیون دلار و نسبت به هزینه های توسعه متغیر خواهد بود. پس از موفقیت آمیز بودن برنامه ها،‌به تیم ها اجازه اجرای آن روی شبکه اصلی اتریوم داده خواهد شد.

علاوه بر توسعه دهندگان تحقیقاتی، این بنیاد،‌ برای حل مشکلات مقیاس پذیری، نهادهای شخص ثالث هم می پذیرد.

۲۰۱۷ سال بیت کوین، ۲۰۱۸ از آن اتریوم

سال بیت کوین، ۲۰۱۸ از آن اتریومReviewed by بهزاد ناصرفلاحonDec 29Rating: 5.0

«جز سان» (جرمی سان) مدیر شرکت «فان فیر تکنولوژی» یکی از پلتفرم‌های بازی‌های کازینوییِ مبتنی بر اتریوم است. او همچنین از حامیان تکنولوژی‌های بلاک چین است که بازی سه بعدی زیادی را در سبک Real-Time ساخته. در ادامه با ارز دیجیتال همراه باشید. 

۲۰۱۷ برای سرمایه‌گذاران بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتالی، سال پر باری بوده است؛ اما باید به یاد داشته باشیم که این اتفاقات تازه شروع ماجراست.

علیرغم ارزش بسیار بالا، پروتکل‌های دیگر که ازجمله مؤلفه های مهم کاربران به‌حساب می‌آیند دارای نقص‌های زیادی هستند. بیت کوین با کارمزد بالا و سرعت انجام تراکنش‌های پایین، چندان گزینه مناسبی برای سرمایه‌گذاران نیست. جملاتِ: پرداخت کارمزد مشابه برای خرید یک قهوه یا ارسال صد هزار دلار چیزی جز یک طنز نیست و راه‌حل‌هایی مانند شبکه لایتنینگ نیز همچنان جای کار بسیار دارد.

همین جایگاه جدید آن به‌عنوان ذخیره ارزش، یکی وجوه تمایز بیت کوین در زمان حال است. درحالی‌که هیچ‌گونه کمبودی ازلحاظ طرفداران جدید و قدیمی بیت کوین احساس نمی‌شود ولی توسعه‌دهندگان جدیدی نیز پا به عرصه مبارزه گذاشته‌اند و به دنبال ساخت نسخه‌هایی فورک شده از بیت کوین هستند. من خودم، حاضرم تا سرمایه‌هایم را روی نسخه‌های منعطف شرط ببندم.

دریچه برای بلاک چین‌هایی مانند اتریوم که از قراردادهای هوشمند استفاده می‌کنند باز است و من به پتانسیل‌های آنها به‌عنوان ذخیره ارزش ایمان‌دارم.

پلتفرم‌هایی مانند اتریوم، مانند سیستم‌هایی هستند که وظیفه غیرمتمرکز کردن سیستم اقتصادی را دارند.

مقایسه

۲۰۱۷ سال بیت کوین، ۲۰۱۸ از آن اتریوم

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


ادامه مطلب

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تنها نماینده و افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ، خرید اتریوم ، خرید انلاین اتریوم ، خرید ایتریوم ، ایتریوم خرید ، ایتریوم شارژ ، شارژ حساب اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:41 قبل از ظهرتعداد کل صفحات : 25 1 2 3 4 5 6 7 ...