خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مطالب هفته دوم مرداد 1395
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

استخراج کنننده ی بیت کوین چگونه کار می کند؟

دوشنبه 11 مرداد 1395 02:11 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi
صرافی هادی http://exchangehadi.ir

استخراج کننده بیت کوین چگونه کار میکند
در سیستم های پول بدون پشتوانه سنتی، دولت هر زمانی که نیاز باشد به سادگی پول بیشتری چاپ میکند. اما در بیت کوین، پول اصلا چاپ نمیشود- بلکه کشف میشود. کامپیوترها در سراسر جهان برای سکهها توسط رقابت کنندگان با یکدیگر کاوش و «استخراج» میشود.
چگونه استخراج رخ میدهد؟
مردم در همه زمانی در حال ارسال بیت کوین ها به یکدیگر روی شبکه بیت کوین هستند، مگر کسی میتواند یک رکورد از همه این تراکنش ها را نگه دارد ، هیچ کس قادر نخواهد بود تا پیگیری که چه کسی چه چیزی پرداخت کرده است. شبکه بیت کوین با این قضیه سروکار دارد با جمع آوری تمام تراکنش ها انجام شده در طول یک دوره وضع شده به درون یک لیست، که یک بلوک نامیده میشود. این کار استخراج کنندگان است تا آن تراکنشها را تایید و آنها را به یک دفتر کل ارسال کنند.

هش آن را بسازید
این دفتر کل لیستی طولانی از بلوک هاست، که به عنوان «بلاکچین شناخته شده است. می توان آن را برای کشف هر گونه تراکنش ساخته شده بین هر آدرس بیت کوین، در هر نقطه در شبکه مورد استفاده قرار داد. هر زمان که یک بلوک جدید از تراکنش ها ایجاد می شود، آن به بلاکچین اضافه شده، ایجاد یک لیست طولانی به طور فزاینده از تمام تراکنش ها که تا کنون در شبکه بیت کوین رخ داده است میکند. یک کپی از بلوک که بطور مداوم آپدیت میشود به هر کسی که شرکت میکند داده میشود، به طوری که آنها می دانند که چه می گذرد.
اما باید دفتر کل اعتماد کرد، و همه اینها دیجیتالی برگزار می شوند. چگونه می توانیم مطمئن باشیم که بلاکچین دست نخورده باقی می ماند و هرگز دستکاری نمیشود؟ این جایی است که استخراج کنندگان وارد میشوند.
هنگامی که یک بلوک از تراکنش ها ایجاد شده است، استخراج کنندگان آن را در یک فرایند قرار میدهند. آنها اطلاعات در بلوک را گرفته، و یک فرمول ریاضی به آن اعمال  میکنند، که آن را تبدیل به چیز دیگری میکند. چیز دیگری به مراتب کوتاه تر، و توالی تصادفی از حروف و اعداد به نظر میرسند که به عنوان یک رشته هش شناخته شده است. این هش همراه با بلوک های ، در پایان بلاکچین در آن نقطه زمانی ذخیره میشود.
هشها چند خاصیت جالب دارند. تولید یک هش از مجموعه ای از داده ها مانند یک بلوک بیت کوین آسان است، اما کار کردن با آنچه داده قبلا بود فقط با نگاه کردن هش غیرممکن است. و در حالی که تولید یک هش از مقدار زیادی از داده ها آسان است، هر هش منحصر به فرد است. اگر فقط یک کاراکتر را در بلوک بیت کوین تغییر دهید، هش آن به طور کامل تغییر خواهد کرد.
استخراج کنندگان تنها از تراکنش ها در یک بلوک برای تولید یک هش استفاده نمیکنند. برخی قسمتهای دیگر داده ها نیز استفاده می شود. یکی از این قطعهها داده هش آخرین بلوک های ذخیره شده در بلاکچین است.
از آنجا که هش هر بلوک با استفاده از هش بلوک قبل از آن تولید شده است، این یک نسخه دیجیتال از یک مهر و موم شود. این تایید می کند که این بلوک — و هر بلوک پس از آن — مشروع است، زیرا اگر شما آن دستکاری کنید، همه خواهند فهمید.
اگر سعی کنید یک تراکنش جعلی با تغییر یک بلوک که قبلا در بلاکچین ذخیره شده انجام دهید، هش آن بلوک تغییر خواهد کرد. اگر کسی سندیت (اعتبار) بلوک ها را با اجرای تابع هش بر روی آن چک کند، درخواهد یافت که که هش متفاوت از هشی است که همراه با بلوک در بلاکچین ذخیره شده بود. بلوک فورا به عنوان جعلی علامت زده میشود.
از آنجا که هش هر بلوک برای کمک به تولید هش بلوک بعدی در زنجیره استفاده شده است ، دستکاری یک بلوک سبب میشود هش بلوک های پس از آن هم اشتباه شود. که تمام راه را تا پایین زنجیره ادامه میدهد.

رقابت برای سکه
در واقع این که چگونه استخراج کنندگان یک بلوک ، مهر و موم ، میکنند. همه آنها با یکدیگر برای انجام این کار ، با استفاده از نرم افزاری که خاص استخراج بلوک نوشته شده است، رقابت میکنند. هر بار که کسی موفق به ایجاد یک هش میشود، پاداش 25 بیت کوین دریافت میکند، بلاکچین به روز شده ، و هر کس بر روی شبکه در مورد آن اطلاع پیدا میکند. که انگیزه ای برای حفظ استخراج، و نگه داشتن کار تراکنش ها است.
مشکل این است که تولید یک هش از یک مجموعه از داده آسان است. کامپیوترها واقعا در این کار خوب هستند. شبکه بیت کوین باید آن را مشکل تر سازد، در غیر این صورت هر کس صدها بلوک تراکنش را در هر ثانیه هش خواهد کرد، و همه بیت کوینها در دقیقه استخراج می گردد. پروتکل بیت کوین به عمد باعث می شود آن سخت تر شود، با معرفی چیزی به نام «گواه کار.
پروتکل بیت کوین فقط هر هش قدیمی را نخواهد پذیرفت. بدین معنی که هش یک بلوک با روشی خاص دیده شود. آن باید یک تعداد معینی از صفر در آغاز داشته باشد. این روشی راهی برای گفتن آنچه یک هش بنظر میرسیده قبل از آنکه آن را تولید کنید، نیست و به محض اینکه یک قطعه جدید از داده ها را به مخلوط وارد کنید، مخلوط کاملا متفاوت خواهد بود.
استخراج کنندگان قرار نیست با داده های تراکنش در یک بلوک وربروند (فضولی کنند)، بلکه باید اطلاعات را تغییر دهند که برای ایجاد یک هش متفاوت استفاده میشوند. آنها این کار را با استفاده از یک قطعه تصادفی دیگر از دادههایی که «نانس» نامیده میشود، انجام میدهند. این همراه داده های تراکنش برای ایجاد یک هش استفاده میشود. اگر هش متناسب با فرمت مورد نیاز نباشد، نانس تغییر میکند، و همه چیز دوباره درهم میشود (هش میشود). این میتواند تلاشهای بسیاری در راستای پیدا کردن نانسی که کار می کند بگیرد، و همه استخراج کنندگان در شبکه در حال تلاش برای انجام آن در همان زمان هستند. این چگونهگی کسب بیت کوین ها توسط استخراج کنندگان است.

صرافی هادی http://exchangehadi.ir

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین ، استخراج کنننده ی بیت کوین چگونه کار می کند؟ ، استخراج بیت کوین با نرم افزار ، استخراج هش بیت کوین ، هش بیت کوین چیست ، معدنچی بیت کیون چیست ، استخر های بیت کوین ،
آخرین ویرایش: پنجشنبه 8 مهر 1395 04:59 بعد از ظهر

خرید سکه ی bitcoin

دوشنبه 11 مرداد 1395 11:34 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi
صرافی هادی http://exchangehadi.ir

صرافی هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های الکترونیک از قبیل : perfectmoney - web money - okpay - payeer - dixypay -wiredpay - cash u
lavapay - bitcoin - litecoin - dogecoin و ... به مشتریان عزیز می باشد - صرافی هادی تنها نماینده ی رسمی پرفکت مانی - اوکی پی و وب مانی و wiredpay در ایران می باشد ( دارای درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد . ) - با تشکر بسیار رئیس صرافی هادی

جهت ورود به صفحه ی اول صرافی هادی به لینک زیر کلیک نمایید :
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین ، فروش بیت کوین ، خرید سکه ی bitcoin ، خرید سکه ی bitcoin در ایران ، خرید سکه ی bitcoin با ریال ، خرید سکه ی bitcoin با کارت شتاب ، خرید انلاین بیت کوین ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 7 مهر 1395 10:19 بعد از ظهرتعداد کل صفحات : 3 1 2 3