خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مطالب هفته دوم دی 1395
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید پرفکت مانی انی و اتوماتیک

سه شنبه 14 دی 1395 06:24 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و فروش پرفکت مانی از سایت هادی

پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. که در اینجا حساب دلار بیشتر مورد استفاده ی ما است. پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد.

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، 0.5% (حداقل 0.01$) می باشد که از فرستنده کم می شود

ما از این حساب برای کسب درآمد از سایتهای خارجی استفاده میکنیم. پرفکت مانی به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و رسما اعلام کرده با کاربران ایرانی کار میکند.

اینجا کلیک کنید تا مستقیماٌ وارد قسمت ثبت نام شوید.

Learning PerfectMoney

 

ابتدا روی نوشته ی Signup کلیک کنید.


موارد خواسته شده زیر را به این صورت تکمیل کنید:

Account name : نام کاربری

Name : نام خودتان با حروف انگلیسی (مثلاٌ ali)

City : نام شهرتان (مثلاٌ Tehran)

Address آدرس خود را وارد کنید (البته ضروری نیست و میتوانید آن را خالی بگذارید)

Country : نام کشور (مثلاٌ Iran)

State/Province : نام ایالت (فقط برای کشور آمریکا)

Zip/Postal code : کد پستی (که آنرا 00000 قرار دهید)

E-mail : ایمیل خود را وارد کنید (مثلا ali@yahoo.com)

Phone/fax : شماره تلفن (ضروری نمی باشد)

Account type : نوع حسابتان را مشخص می کند (Personal شخصی) یا (Business تجاری)

Password  : کلمه عبور

Retype Password  : تکرار کلمه عبور

Turing number : کد امنیتی نمایش داده شده را وارد کنید.

I agree with terms and conditions : تیک مربوط به موافقت با افتتاح حساب را علامت بزنید تا Register فعال شود

بر روی گزینه register کلیک کنید تا حسابی برای شما ایجاد شود.

 

اگر تمام موارد را به درتی وارد کرده باشید به صفحه ی جدیدی منتقل میشوید که پیام زیر در آن نمایش داده میشود:

!

Welcome to the community of Perfect Money!

The registration of your account is completed. Perfect Money has sent you an email you’re your Member ID. Use it to log in the member area.

We are glad to see you as a member of our system! Only Fast and Secure services for your comfort!

خوش آمدید!

ثبت نام شما کامل شد.پرفکت مانی شماره حسابتان را به ایمیل شما فرستاد. از آن برای وارد شدن به حسابتان استفاده کنید.

 پرفکت مانی Member ID را به ایمیلتان ارسال کرده است، با استفاده از آن وارد حسابتان شوید.

 

زمانی که وارد حساب میشوید اصطلاحات زیر را میبینید :

 

Send Money: انتقال وجه بین حساب های پرفکت مانی

 

Statement: صورتحساب

 

History: آخرین تراکنش ها و تراکنش های دوره ای

 

Settings: تنظیمات حساب و اطلاعات شخصی

 

Logout: (خروج از حساب) برای امنیّت بیشتر آخر کارتان بر روی Logout کلیک کنید.خرید و فروش پرفکت مانی از سایت هادیدیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید پرفکت مانی ، فروش پرفکت مانی ، خرید و فروش پرفکت مانی ، خرید انلاین پرفکت مانی ، خرید سریع پرفکت مانی ، خرید فوری پرفکت مانی ، سایت خرید و فروش پرفکت مانی ،
آخرین ویرایش: شنبه 18 دی 1395 04:43 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و فروش بیت کوین از سایت هادی

ارزش بیت کوین به بالاترین حد خود در سه سال اخیر رسید

ارزش بیت کوین به بالاترین حد خود در سه سال اخیر رسید

به گزارش رویترز ارزش بیت کوین تحت تأثیر کاهش نقدینگی در کشور هند به بالاترین ارزش خود در سه سال اخیر رسید.


بیت کوین یا شناخته‌شده‌ترین پول رمزنگاری‌شده؛ روز جمعه ۱۹ آذرماه به بالاترین میزان ارزش خود در سه سال اخیر رسید. علت افزایش ارزش بیت کوین را باید کاهش نقدینگی در کشور هند خواند.

هفته‌ی گذشته دولت هند در تصمیمی ناگهانی، شماری از اسکناس‌های این کشور نظیر ۵۰۰ و ۱۰۰۰ روپیه‌ای را بی‌اعتبار اعلام کرد که از این‌رو قریب به ۸۵ درصد از نقدینگی این کشور کاهش یافت. برآوردها حاکی از این است که میزان نقدینگی بی‌اعتبار شده بیش از ۲۵۶ میلیارد دلار ارزش دارد. هرچند هندوستان در پی مبارزه با پول سیاه و فساد از این طریق است، اما این تصمیم منجر به عدم توانایی کارخانه‌ها در پرداخت حقوق شد؛ چراکه اغلب کارگران هندی فاقد حساب بانکی هستند و به‌صورت نقدی حقوق خود را دریافت می‌کنند.

جمعه‌ی گذشته بیت کوین در بالاترین ارزش خود مبادله شد. بر اساس قیمت بورس بیت کوین itBit نیویورک، قیمت پول مجازی روز جمعه حدود ۷۷۴ دلار اعلام شد که بیش از یک درصد بالاتر از قیمتی است که این پول در فوریه ۲۰۱۴ به آن رسیده بود. ارزش بیت کوین طی ماه اخیر بیش از ۹ درصد افزایش پیدا کرده است.

همان‌طور که می‌دانید؛ پول رمزنگاری‌شده یا همان بیت کوین قابلیت انتقال سریع هر مبلغی را در سراسر جهان بدون نیاز به کسر کارمزد دارد، چراکه سیستم بیت کوین به‌گونه‌ای است که یک نهاد مرکزی بر تراکنش‌ها نظارت ندارد. ارزش بیت کوین طی سال جاری میلادی بیش از ۸۰ درصد افزایش پیدا کرده که بیش از ۳۵ درصد افزایش طی سال ۲۰۱۵ است.

ارزش بیت کوین در سال ۲۰۱۳ میلادی به بیش از ۱۱۰۰ دلار رسید، اما پس از آن در ابتدای سال ۲۰۱۵ تا ۱۵۰ دلار سقوط کرد. پول رمزنگاری‌شده در ۶ ماه اخیر وضعیت باثباتی دارد؛ به‌طوری‌که ارزش آن بالاتر از ۵۰۰ دلار باقی مانده است.

خرید و فروش بیت کوین از سایت هادی
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ارزش بیت کوین به بالاترین حد ، خرید بیت کوین در ایران ، خرید انلاین بیت کوین ، خرید و فروش انلاین بیت کوین ، خرید بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین ،
آخرین ویرایش: شنبه 18 دی 1395 04:44 قبل از ظهرتعداد کل صفحات : 62 1 2 3 4 5 6 7 ...