خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - پرفکت مانی چیست و چگونه کار می کند
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

پرفکت مانی چیست و چگونه کار می کند

یکشنبه 13 اسفند 1396 10:33 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

پرفکت مانی         

پرفکت مانی

معرفی پول الکترونیک پرفکت مانی

پرفکت مانی(Perfect Money)، یک سیستم مالی آنلاین ارایه دهنده پول الکترونیک و کیف پول الکترونیک است.

وبسایت پرفکت مانی : https://perfectmoney.is

توسط پرفکت مانی می توانید پرداختهای ارزی خود را در وبسایتهای مختلف که پذیرنده این پول الکترونیک هستند  انجام دهید.

جهت افتتاح حساب پرفکت مانی از لینک زیر استفاده نمایید. در این لینک در قسمت زبان، در صورت نیاز گزینه زبان فارسی را انتخاب کنید هر چند بهتر است با زبان انگلیسی سایت کار کنید. ترجمه فارسی انجام شده، ماشینی و ویرایش نشده است و دارای ایراد است.

باز کردن حساب در پرفکت مانی بسیار ساده و سریع است و تنها با تکمیل اطلاعات شخصی ذکرشده در لینک بالا، شما صاحب یک حساب پرفکت مانی می شوید. در صورتیکه قصد دارید به سرعت حساب باز کنید و پول انتقال دهید، پرفکت مانی گزینه بسیار مناسبی است. بعد از بازکردن حساب پرفکت مانی، یک شماره حساب برای شما ایمیل می شود که توسط آن به سایت پرفکت مانی به آدرس زیر وارد می شوید.

پس از ورود به حساب پرفکت مانی، سه شماره کیف پول به صورت زیر به شما نشان داده می شود:
G1234567 حساب با ارز طلا
U1234567 حساب با ارز دلار
E1234567 حساب با ارز یورو
جهت دریافت هر کدام از این ارزها، شماره کیف پول مورد نظر را در اختیار فرستنده قرار دهید.

در صورتیکه پرفکت مانی با کد به حساب شما واریز شود باید روی کیف پول مورد نظرتان کلیک کرده و با مشاهده مبلغ دریافت شده در گردش حساب خودتان، روی تراکنش دریافت شده کلیک کرده و کدی را که از ارسال کننده پول دریافت کرده اید در این قسمت وارد نمایید. تا زمانیکه این کد را وارد نکنید مبلغ ارسال شده برای شما به مانده حسابتان افزوده نخواهد شد.

پرفکت مانی یک حساب اینترنتی جهانی و یک بانک اینترنتی است. این بانک دارای زبان فارسی است نیز هست و کار با آن بسیار آسان است. این بانک دارای سه نوع حساب طلا و دلار و یورو است. که در اینجا حساب دلار بیشتر مورد استفاده ی ما است. پرفکت مانی (PerfectMoney) در سال 2007 شروع به کار کرد و در پاناما به ثبت رسیده است.

واحد پولی آن بر حسب دلار آمریکا (USD) ، یورو (Euro) و گرم طلا (GoldGrams) می باشد.

کارمزد انتقال حساب پرفکت مانی

کارمزد انتقال از یک حساب به حساب دیگر، 0.5% (حداقل 0.01$) می باشد که از فرستنده کم می شود

پرفکت مانی به هیچ عنوان ایران را تحریم نکرده است و رسما اعلام کرده با کاربران ایرانی کار میکند.پرفکت مانی چیست

پرفکت مانی

در سال 2007 کمپانی وب مانی ( Web Money ) برای گسترش خدمات مالی خود، پرفکت مانی ( Perfect Money ) را در پاناما تاسیس کرد. پرفکت مانی ( Perfect Money ) در واقع یک سرویس انتقال ارز به شکل بین‌المللی است که کاربران ایرانی نیز می‌توانند از خدمات آن به صورت رسمی استفاده کنند. همچنین کیف پول الکترونیکی پرفکت مانی ( Perfect Money ) از زبان فارسی نیز پشتیبانی می‌کند که همین موضوع باعث شده است بسیاری از شهروندان ایرانی اقدام به استفاده از پرفکت مانی ( Perfect Money ) به جای کیف پول‌های دیگر کنند. 

 به دلیل آنکه پرفکت مانی ( Perfect Money ) در پاناما تاسیس شده است، از بسیاری از قوانین بین‌المللی پیروی نمی‌کند که همین امر باعث رشد و توسعه این کیف پول الکترونیک در کشور‌های آسیای میانه و خاورمیانه شده است؛ اما مزیت‌های پرفکت مانی ( Perfect Money ) فقط به دلیل قوانین ارزی آن نیست و به شکلی می‌توان گفت پرفکت مانی ( Perfect Money ) از بسیاری از جهات کامل‌تر از وب مانی ( Web Money ) و کیف‌های پول الکتریکی دیگر است. ضمن اینکه شما با استفاده از حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) قادر به خرید کالا در سطح اینترنت هستید، می‌توانید با بهره‌گیری از آن بیت‌ کوین ( Bit Coin ) نیز ذخیره کنید. همچنین با بهره‌گیری از حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) می‌توانید به صورت زمان‌بندی شده به میزان مشخصی پول برای حساب‌های متفاوت بپردازید؛ با استفاده از این سیستم دیگر هیچگاه پرداخت کردن اقساط یا حقوق کارمندانتان را فراموش نمی‌کنید! همچنین با استفاده از حساب‌ پرفکت مانی ( Perfect Money ) می‌توانید پولتان را در یک حساب امن ذخیره کنید و بر اساس قوانین پاناما از آن سود دریافت کنید. پرفکت مانی ( Perfect Money ) دو نوع حساب دارد، یکی شخصی ( Personal ) و دیگری تجاری ( Business )؛ شما بر اساس نیازتان می‌توانید بین یکی از حساب‌ها انتخاب کنید تا از خدمات پرفکت مانی ( Perfect Money ) به صورت تخصصی بهره‌مند شوید. شما با بهره‌گیری از خدمات ارزی ماناپال به راحتی می‌توانید یک حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) داشته باشید و از خدمات این کمپانی استفاده کنید؛ همچنین برای شارژ کردن حساب پرفکت مانی ( Perfect Money )، مجموعه ماناپال سرویس‌هایی را در نظر گرفته است که بدون نیاز به تغییر واحد پولتان می‌توانید حساب پرفکت مانی ( Perfect Money ) را شارژ کنید. برای بهره‌مندی از خدمات و سرویس‌های مجموعه ماناپال در خصوص حساب‌های ارزی بین‌المللی پرفکت مانی ( Perfect Money ) با شماره‌های مندرج در وب سایت تماس حاصل بفرمایید.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: یکشنبه 13 اسفند 1396 10:39 بعد از ظهر