خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - آموزش سرمایه گذاری در ارزهای مجازی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

آموزش سرمایه گذاری در ارزهای مجازی

پنجشنبه 12 بهمن 1396 06:35 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi


 آموزش سرمایه گذاری در ارزهای مجازی


آیا باید در ارز های مجازی سرمایه گذاری کنم؟

امروزه سرمایه گذاری در ارزهای مجازی یکی از برترین ها به شمار میرود.
به چند دلیل :

 1. برای افزایش دارایی.کاهش قیمت بسیاری از ارز ها , باعث میشود مردم تصمیم بگیرند پول هایشان را در جای بهتری سرمایه گذاری کنند.در نتیجه , به سرمایه گذاری در ارزهای مجازی روی می آورند.
 2. تکنولوژی.تکنولوژی پشت ارزهای مجازی بسیار فوق العاده است.به شما این اجازه را میدهد که یک ارز را در همه جای دنیا استفاده کنید , مگر اینکه دولتی بخواهد جلوی آن را بگیرد.
 3. رکورد های به جا گذاشته.از وقتی که اولین ارز مجازی , یعنی بیت کوین , در سال ۲۰۰۸ بوجود آمد , سرمایه گذاران ارزهای مجازی از بالا رفتن قیمت آن ها بسیار سود کردند.برای همین , سرمایه گذاری در ارزهای مجازی به شما این اجازه را میدهد تا فرصت های اقتصادی خود را بیشتر کنید.

چه ریسک هایی به دنبال دارد؟

چند نکته که باید قبل از سرمایه گذاری به یاد داشته باشید :

 1. اتهامات حباب گونه.بسیاری از حرفه ای های بازار میگویند که ارزهای مجازی حبابی بیش نیستند و عمرشان بسیار کم است.رئیس شرکت جوزف مورگان آقای جیمی دیمون یکی از آن هاست. سرمایه گذاران مالی سنتی بر این باورند که چون ارزهای مجازی حامی ای ندارد و قیمتش بسیار نامتعادل است , نمیتوانند به ارزهای دولتی برسند و هیچوقت جایگزین آنها نمیشوند.
 2. نامتعادل بودن.این امر بسیار نگران کننده است.با یک نامتعادلی میتوانید پول بسیاری به جیب بزنید و حتی ممکن است پول زیادی از دست بدهید.برای مثال نگاهی به روند تغییر قیمت بیت کوین در ۳ ماه قبل بیندازید.

۳٫بعد های قانونی.همه ی دولت ها و کشورها هنوز ارزهای مجازی را بعنوان ارز واقعی درنظر نگرفتند.پس شاید برایتان ممکن نباشد که در کشوری که زندگی میکنید والت بسازید یا بتوانید در فروشگاهی با ارز مجازی خرید کنید.همینطور , اگر ,کمی از درآمدتان برحسب ارزهای مجازی باشد , برای پرداخت مالیات به مشکل برمیخورید , که البته بسیاری از دولت ها میدانند چه کاری برای این مسئله بکنند.

در چه ارز مجازی ای باید سرمایه گذاری بکنم؟

سوال سختی است.

فاکتورهای بسیار زیادی وجود دارد که باید قبل از سرمایهگذاری به آنها توجه کنید.بیاید مهم ترین های آن ها را ببینیم.

 1. مقبول بودن.قبل از سرمایه گذاری ببینید چند کشور در دنیا آن ارز را میشناسند و بعنوان ارز قبولش دارند تا برای چینج به مشکل قانونی برنخورید.
 2. حمل آسان.یک ارز مجازی باید جوری باشد که بتوانید بدون مشکل آن را حمل کنید.
 3. امنیت.باید امن هم باشد.این شاخصه ی تمام ارزهای قانونی است.از دلار آمریکا گرفته تا پوند انگلستان , امنیت یک کیفیت عمومی است.پس , یک ارز مجازی خوب باید امن هم باشد.

طی سال ها , بسیاری از ارز های مجازی با هدفی تولید شدند تا بیشترین قیمت را داشته باشند.بیاید به آنهایی از همه بزرگتر هستند نگاهی بیندازیم :

 • بیتکوین. بیت کوین ثابت کرده که با ارزش ترین ارز مجازی بازار است.این ارز بازگشت پول بالایی در سرمایه گذاری دارد.اگرچه , همانطور که قبلا گفته شد , بیت کوین شاهد نامتعادلی هایی بوده است.
 • اتریوم.اتریوم دومین و بزرگترین ارز مجازی بازار بخاطر سرمایه گذاری و قیمت است.
 • لایت کوین.لایت کوین جزو پایدار ترین ارز مجازی است.درواقع , به این ارز لقب “صندوق اصلی بازار ارز های مجازی” را دادند.اگرچه این ارز با اخبار ممنوعیت ICO در چین کمی تغییر کرد.

ارزهای بسیار جالب دیگری هم هستند که میتوانید در آن سرمایه گذاری کنید.تحقیقات خود را قبل تصمیم گیری بکنید.

چگونه سرمایه گذاری را شروع کنم؟

این کارها را انجام دهید.

 1. تصمیم بگیرید که میخواهید در چه ارزی سرمایه گذاری کنید.چون نزدیک به هزار ارز مجازی در دنیا وجود دارد , تصمیم گیری بسیار مهم است.
 2. برای سرمایه گذاری در ارزهای مجازی ، پول کنار بگذارید.همه ی فعالیت ها نقشه کشی و شناخت هدف میخواهد.پس , قدم دوم این است که تصمیم بگیرید چقدر پول میخواهید ماهیانه یا هفتگی در این ارز سرمایه گذاری کنید.پول را کنار بگذارید و زمان مناسب را پیدا کنید.
 3. برای والت ثبت نام کنید.شما نیاز به یک والت دارید که باید با آن درخواست و دریافت ارز مجازی ای که میخرید را انجام دهید.والت های زیادی مثل والت بیت کوین , والت اتریوم و … وجود دارد.
 4. به یک تبادل کننده مانند بلاک چین ملحق شوید.حالا که شما برای والت ثبت نام کردید , باید به یک مرکز تبادل ملحق شوید چون اینجا جاییست که در آن معامله میکنید.تبادل کننده های بسیاری مثل HitBTC , Bitfinex و … وجود دارد.
 5. کوین های مجازی خود را بخرید.حالا که یک حساب کاربری در یک تبادل کننده ارزهای مجازی برای خود ساختید , وقتش رسیده تا شروع به خرید کنید.اگر هیچ ایده ای برای این کار ندارید , به تیم پشتیبانی رجوع کنید و آنها خوشحال میشوند تا کمکتان کنند.
 6. کوین های خود را به یک انبار کوین آفلاین انتقال بدهید.یک نرم افزار آفلاین ذخیره سازی به شما این اجازه را میدهد که کوین های خود را به سروری انتقال دهید که از هکر های محافظت شده است.
 7.   خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و ریپل از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید     فروش انلاین و سریع و بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و ریپل به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


تحلیل ارزهای مجازی تا ۵ اکتبر 

تحلیل ارزهای مجازی تا ۵ اکتبر

با نداشتن هیچ خبر فوری یا مهمی تا الان , بازار از رشد خود ایستاد.ارزهای مجازی بزرگ به مرحله ی رشد رسیدند.ولی مشتری ها هنوز نتونستند قیمت ها را بالا ببرند.این رشد ها بخاطر اخبار منفی ای است که توسط کره ی جنوبی دریافت شد , و این اخبار هم ممنوع کردن یک ICO است که به اندازه ی کافی باعث افت شده است.رشد معامله ی ارزهای مجازی بزرگ , به معناست که مسیر صعودی برای این ارز ها شاید ادامه پیدا کند , حتی با اینکه قیمت ها هنوز تغییر نمیکنند.فعلا , اتریوم و بیت کوین و بقیه ی بزرگان بازار , معاملاتشان کمتر از اوایل ماه سپتمبر بوده است.

بیت کوین (بر حسب دلار آمریکا) ۵ اکتبر ۲۰۱۷

بیت کوین رشد خودش رو تایید کرد و به محدوده ی بالای ۴۴۰۰ دلار رسید و باید برای رسیدن به قیمت های حداکثر قبلی , مسیر صعودی بیشتری طی کند.حمایت از بیت کوین بین محدوده ی ۴۰۰۰ تا ۴۱۰۰ هزار دلار شروع میشود.و وقتی به این محدوده رسید باید خریداری های کوتاه مدت و هدفدار انجام داد.اگر قیمت بیت کوین به زیر ۴۰۰۰ دلار برسید و بین محدوده ۳۰۰۰ دلار و ۴۰۰۰ دلار باشد , بسیاری از سرمایه گذاران فکر میکنند که ب هزودی رشدی برای بیت کوین وجود نخواهد داشت.

اتریوم (برحسب دلار آمریکا) ۵ اکتبر ۲۰۱۷

این اتفاقاتی ست که برای اتریوم افتاده است.

اتریوم فقط توانست به قیمت ۳۱۵ دلار برسد و بعد دوباره به قیمت ۲۸۰ دلاری رسید.سرمایه گذاری های هدف دار در این محدوده باعث میشود فرصتی برای سرمایه گذاران باز شود.بیاین کمی نگران باشیم و بگیم که اگر قیمت از ۲۸۰ دلار کمتر شد و همانجا ماند , مدت طولانی طول میکشد که به قیمت های حداکثر برسد.حمایت ها باید وقتی انجام گیرند که قیمت به ۲۵۰ یا ۲۰۰ دلار رسید.رسیدن قیمت به ۳۴۰ دلار بسیار نسبی است و اگر دوباره اتریوم به این قیمت برسد , ممکن است یک عصر جدید برای رشد اتریوم آغاز شود.پس ارزش ندارد که آنرا بفروشید , یک افت قیمت پیشبینی میشود.

لایت کوین (برحسب دلار آمریکا) ۵ اکتبر ۲۰۱۷

آنهایی که بعد از رشد بسیار زیاد لایت کوین بعد از افت بسیار شدیش در سپتتامبر روی آن حساب کردند زیاد خوشحال نمیشوند چون لایت کوین هنوز روی ۵۱ دلار معالمه میشود.

لایت کوین به ۵۵ دلار و حتی ۵۷ دلار دست یافت , که قیمت های بسیار بالایی هستند. ولی خیلی ها میگویند که این مرحله از قیمت شکسته نخواهد شد , حتی اگر مسیر صعودی بسیار سریعی وجود داشته باشد.لایت کوین به مقام پنجم در ارزهای مجازی رسید ولی ممکن است صعود ارز Dash لایت کوین را به رتبه های پایین تر ببرد.حرکت بین قیمت ۴۲ تا ۵۵ دلار خیلی مشهود است.وقتی قیمت به ۴۵ دلار رسید بهتر است خرید با احتیاط انجام شود.

امیدواریم تحلیل ارزهای مجازی تا ۵ اکتبر جهت بررسی شما کافی بوده باشه . لطفا نظرات خود را با ما در میان بگذارید

         خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دش کوین از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دش کوین  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین فوری ، خرید بیت کوین کم ، فروش بیت کوین به هادی ایکچنچ ، اموزش خرید و فروش بیت کوین ، بیت کوین ایرانی ، بیت کوین اپارات ، بیت کوین خوبه ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – ش ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 10:44 بعد از ظهر