خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - فناوری بلاک چین (Blockchain) چیست؟ - آیا بلاک چین متفاوت است؟
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

پایان دوره استفاده از پول های تحت نظارت دولت ها

در حالی که پرداخت با اسکناس های سنتی در حال کاهش و منسوخ شدن است که علاقه به پرداخت های غیرحضوری و ارزهای دیجیتال در حال افزایش است.

این موضوع را یکی از بنیان گذاران کنفرانس سُهن عنوان کرده است. در صحبت با CNBC در حاشیه ی کنفرانس سُهن در لندن ، اوان سُهن عنوان کرد: ما در سرعت در حال نزدیک شدن به دنیای پول های بدون پشتوانه هستیم 

با وجود اینکه بیشتر پرداخت ها همچنان با پول نقد انجام می شوند ، تصور سُهن این است که ما از دنیایی که اسکناس های سنتی در آن ها جایی ندارند دور نیستیم و در آینده دنیایی بدون اسکناس های دولتی خواهیم داشت.

این اظهارات کاملا مشابه اظهارات سرمایه گذاری به نام تیم دراپر که بر این باور است که ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین در ۵ سال آینده جایگزینپول های تحت نظارت دولت ها خواهند بود. ماه گذشته در کنفراسی در کشور پرتقال ، دراپر توضیح داد:

در ۵ سال آینده اگر بخواهید خریدی را با پول های تحت نظارت دولت ها خرید را انجام دهید ، حتما به شما خواهند خندید. بیت کوین و سایر پول های دیجیتال مرتبط خواهند بود و دلیلی برای داشتن پول های تحت نظارت دولت ها وجود نخواهد داشت.

طبق گفته ی دراپر ، پول های تحت نظارت دولت ها به زودی از بین می رود و مردم به بیت کوین و اتریوم روی خواهند آورد. وی همچنین معتقد است از برخی جهات استفاده از تمام ارزهای دیجیتال ( در حال حاضر تعداد ۱۰۲۵) در مقایسه با پول های سنتی ساده تر خواهد بود.

افزایش ارزش بازار ارزهای دیجیتال ، جذابیت سرمایه گذاری را افزایش می دهد. در حال حاضر بیت کوین  پس از بالا آمدن از رکود قبلی در معاملات ناپایدار ، به ارزش ۹۲۰۰ دلار در اوایل این هفته به ارزشی معادل ۱۰۷۰۰ دلار رسید. در حالی که اتروم طبق CoinMarketCap حدود ۴۶۱ دلار تقریبا ثابت مانده است.

هنوز ، حتی اگر ارزش بیت کوین افزایش یابد ، استفاده از آن در فروشگاه ها و رستوران ها با محدودیت هایی رو به رو است. البته این موضوع هم مطرح است که با افزایش ارزش بیت کوین ، مردم ترجیح می دهند سکه های خود را نزد خود نگه دارند به جای اینکه از آن ها برای خرید استفاده کنند.

یکی از کشورهایی که استفاده و پرداخت با بیت کوین را پذیرفته ، ژاپن می باشد. در ماه می گزارش داده شد که ممکن است در سال ۲۰۱۷ حدود ۳۰۰۰۰۰ از فروشگاه ها و شرکت ها ارزهای دیجیتال را بپذیرند. در اوایل سال جاری ، ژاپن قوانینی را تصویب کرد که بر اساس آن بیت کوین به عنوان یک قالب حقیقی پرداخت پذیرفته شد و این موضوع باعث شد محبوبیت بیت کوین در این کشور افزایش یابد.

سُهن همچنین افزود ، هرچند که پول های تحت نظارت دولت ها جایگزین خواهد شد ، اما این اطمینان وجود ندارد که این جایگذاری با کدام یک از ارزهای دیجیتال از جمله بیت کوین ، اتروم ، مسترکارت و یا سایر ارزها اتفاق بیافتد و افزود:

گام بعدی دوری از پول های مبتنی بر کاغذ است.

دیدگاه برندگان جایزه نوبل اقتصاد درباره بیت کوین

به گزارش خبرگزاری CNN ، اخیرا در برنامه ی تلویزیونی “بومبارگ” ، “جوزف استیگیلز” برنده ی جایزه ی اقتصاد نوبل ، اظهار کرده است که بیت کوین را باید غیرقانونی دانست.

تنها یک روز بعد ، دیگر برنده ی جایزه ی نوبل ، “رابرت جی شیلر” نظر خود را درباره ی بیت کوین به اشتراک گذاشت: “ بیت کوین مانند سقوط بازار سهام آمریکا که پیش از روی دادن رکود بزرگ اقتصادی روی داد ، در یک رویداد رکود خواهد داشت”

در حالی که جوزف استیگیلز بر این باور است که پول رمزنگاری شده باید غیرمجاز باشد زیرا هیچ گونه منفعت اجتماعی ندارد و محبوبیت آن از پتانسیل دور زدن و عدم نظارت نشات میگیرد. رابرت جی شیلر جذابیت بیت کوین را با “راز فیلم” مقایسه کرده است که مردم را از طریق این تقکر جذب میکند که میتوانند با استقاده از برخی ایده ها از سیستم های بالادست و نظارتی پیش دستی کنند.

به ویژه ، اینکه اقتصاد دان رابرت جی شیلر در سال ۲۰۱۳ جایزه ی نوبل اقتصاد را برای کار روی روند رکود بازار دارایی دریافت کرد. محبوبیت این اقتصاددان  بیشتر از پیشبینی dot-com و خانه ی حبابی است که تحت کتابی با عنوان فراوانی غیر منطقی جزییات این رکود را به طور کامل شرح داده است.

در هفته ی گذشته در کنفرانسی در شهر ویلینیوس در کشور لیتوانی وی افزود: قطعا بیت کوین بسیار هیجان انگیز است … شما سریع هستین ، شما باهوش هستین ، شما چیزهایی را درک میکنید که هیچ کس درک نمیکند. شما با آن هستید و بیت کوین احساس ضد دولتی و ضدمقررات را به شما انتقال می دهد. این یک داستان شگفت انگیز است اگر واقعیت داشت.

وی در ادامه افزود که نمی داند که استفاده از پول رمزنگاری کجا متوفق خواهد شد اما آن را با رکود بازار سهام در ده ی ۱۹۲۰ مقایسه کرد. بر اساس این اخبار بیت کوین قصد دارد خیلی بالا برود اما ما در نهایت به ۱۹۲۹ می رسیم. وی افزود پول رمزنگاری سقوط خواهد کرد اما هرگز به صفر نمیرسد ، فقط کاهش خواهد داشت.

نظر های او ، همانند جوزف اتیگلیتز در زمانی می آید که بیت کوین  به طور کلی بالای ۱۱۴۰۰ دلار است و سپس به قبل از شروع بهبود به سرعت به ۹۲۰۰ دلار کاهش می یابد. طبق داده های CoinMarketCap در زمان ازدحام یک بیت کوین ۹۹۵۹ دلار معامله می شود.

جالب است که ، به نظر میرسد دیدگاه استیگیلز در مورد بیت کوین یا در نهایت پول رمزنگاری شده تغییر یافته است ، مانند زمانی که او در نشست سالانه ی مجمع جهانی اقتصاد در شهر داووس در کشور سوئیس ، توضیح داد که آمریکا باید اجازه ی پول رایج را به تدریج متوقف کند و به سوی استفاده از پول های دیجیتالی روی آورد. از سوی دیگر شیلر این توضیح را در سال ۲۰۱۴ مطرح کرده بود که پول رمزنگاری شده مانند حباب است ، یک نمونه ی شگفت انگیز از حباب.

با وجود پیشبینی های گذشته شیلر از dot-com و خانه ی حباب ها ، به نظر نمیرسد که ادعاهای او راجع به بیت کوین تا کنون با هیچ نوع داده ای پشتیبانی نمی شود. با توجه با این امر خبر ، تنها چیزی که ما الان میتوانیم از آن مطمئن باشیم این است که هر دو برنده ی جایزه ی نوبل ، شیلر و استیگلیتز ، طرفدار پول رمزنگاری شده نیستند.

فناوری بلاک چین (Blockchain) چیست؟

نام “بلاک چین” (blockchain) را بارها شنیده ایم، اما این فن‌آوری چیست؟ 

این تکنولوژی روشی است تا یک کاربر اینترنت بتواند یک بخش منحصر به فرد از اموال دیجیتالی را به کاربر اینترنتی دیگر منتقل کند. این انتقال به صورت تضمین شده و با امنیت بالا انجام می گیرد و در عین حال، همه متوجه انجام این انتقال می‌شوند، اما کسی نمی‌تواند درستی آن را به چالش بکشد. نتایج عبور از این موانع سخت، بسیار چشم‌گیر است.”
-مارک آندرسن 

آیا بلاک چین متفاوت است؟

از یک دید کلی ممکن است بلاکچین با موارد آشنای دیگر نظیر ویکی پدیا، خیلی متفاوت به نظر نرسد.

بسیاری از مردم با بلاک چین می‌توانند اطلاعاتشان را بر روی یک رکورد اطلاعات بنویسند و ذخیره کنند. همچنین، جامعه‌ای از کاربران می‌توانند چگونگی اصلاح و به‌روز رسانی اطلاعات ثبت شده را کنترل کنند. این شبیه ویکی پدیا است که نوشته‌های آن هم محصول یک ناشر خاص نیست. هیچ فردی به تنهایی اطلاعات را کنترل نمی‌کند. با این همه، وقتی دقیق‌تر بنگریم، بلاک چین یک فن‌آوری منحصر به فرد است. این “خاص” بودن بسیار مشخص و واضح است. در حالی که هردو این موارد (ویکی پدیا و بلاک چین) بر روی شبکه‌ توزیع شده (اینترنت) اجرا می‌شوند. با این حال، ویکی پدیا بر روی شبکه وب سایت جهانی (WWW) و با استفاده از مدل سرویس دهنده و سرویس گیرنده یا همان سرور-کلاینت ساخته شده است.

یک کاربر (یا کلاینت) با مجوزهایی که به حساب کاربری او مرتبط است، می‌تواند ورودی‌های ویکی پدیا که بر روی سرور متمرکز آن ذخیره شده را تغییر دهد.

هر زمانی که کاربر به صفحه‌ی ویکی پدیا دسترسی پیدا می‌کند، نسخه‌ی به‌روز شده‌ای از ” نسخه اصلی” ورودی ویکی پدیا را دریافت می‌کند. کنترل پایگاه داده همچنان در اختیار مدیران ویکی پدیا باقی می‌ماند و سطوح دسترسی و مجوزها توسط یک مقام مرکزی نگه داشته می‌شود.

چارچوب اصلی ویکی پدیا شبیه به پایگاه داده های دولت‌ها، بانک‌ها، یا شرکت‌های بیمه است که امروزه بسیار محافظت می‌شوند. مالکان این پایگاه‌های متمرکز مسئول کنترل آن‌ها می‌باشند. این کنترل شامل مواردی همچون مدیریت به‌روز رسانی، دسترسی و محافظت در برابر تهدیدات سایبری و دیجیتالی است. 

بلاک چین و تفاوت ها

اما پایگاه داده‌ی توزیع شده به وسیله‌ی فن‌آوری بلاک چین، به طور بنیادی دارای چارچوبی متفاوت است. این نیز یکی از ویژگی‌های منحصر به فرد و مهم فن‌آوری بلاک‌چین است.

“نسخه اصلی” ویکی پدیا بر روی سرور ویرایش می‌شود. در این هنگام همه‌ی کاربران نسخه‌ی جدید را مشاهده می‌کنند. در مورد بلاک چین، هر گره در شبکه در همان‌جا به نتیجه می‌رسد. هر به‌روز رسانی رکوردی به صورت مستقل انجام می‌شود و به جای “نسخه اصلی”، عمدتاً در رکوردی رسمی ثبت می‌شوند.

تراکنش‌ها انجام می‌شوند و هر گره، نسخه‌ی به روز شده‌ی خود را از رویدادها می‌سازد.

 

این تفاوت است که باعث می‌شود فن‌آوری بلاک چین بسیار سودمند باشد. این نشان‌گر یک خلاقیت و نوآوری در ثبت و توزیع اطلاعات است. فن‌آوری بلاک چین نیاز به یک طرف قابل اعتماد برای کمک به روابط دیجیتال را از بین می‌برد.

با این وجود، فن‌آوری بلاک چین در همه‌ی موارد یک فن‌آوری جدید نیست. بلاک چین ترکیبی از فن‌آوری‌های به اثبات رسیده است که به روش جدیدی اعمال می‌شود. فن‌آوری بلاک چین هماهنگی ویژه سه فن‌آوری (اینترنت، رمزنگاری کلید خصوصی و یک پروتکل حاکم بر انگیزش) بود که ایده‌ی خالق بیت‌کوین یعنی ساتوشی ناکاموتو را مفید و قابل استفاده ساخت.

نتیجه‌ی آن سیستمی شده است که برای فعل و انفعالات دیجیتال نیازی به شخص ثالث مطمئن ندارد. عمل حفاظت از روابط دیجیتال به صورت ضمنی است. این محافظت توسط معماری شبکه زیبا، ساده و در ضمن مقاوم فن‌آوری بلاک چین برای خودش تأمین می‌شود. 

تعریف اعتماد دیجیتالی و روش بلاک چین

اعتماد یک قضاوت ریسکی بین فرقه‌های مختلف است. در دنیای دیجیتال، تعیین اعتماد بیشتر به احراز هویت (authentication) و اثبات مجوز (authorization) گفته می‌شود.

بلاک چین
به عبارت ساده‌تر، ما می‌خواهیم بدانیم “شما واقعاً همان کسی هستید که می‌گویید؟” و “آیا مجاز به انجام کاری که می‌خواهید انجام دهید، هستید؟”
در فن‌آوری بلاک چین، استفاده از فن‌آوری رمزنگاری کلید خصوصی (private key cryptography) باعث فراهم آوردن یک ابزار مالکیت قدرتمند می‌شود. این ابزار نیازهای احراز هویت را برآورده می کند. داشتن یک کلید خصوصی، در واقع مالکیت است. این امر شخص را از به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی‌تر از آن که برای تبادل مورد نیاز است، معاف می‌کند. با این کار، این اطلاعات خصوصی در معرض هکرها قرار نمی‌گیرد.

احراز هویت کافی نیست. اثبات مجوز -داشتن پول کافی، اشاعه‌ی نوع تراکنش صحیح، و … – نیاز به یک شبکه توزیع شده نظیر به نظیر (peer-to-peer) به عنوان نقطه شروع دارد. یک شبکه توزیع شده نیز خطر دچار شدن به انحراف تمرکز یافته یا خطا را کاهش می‌دهد.

این شبکه توزیع شده نیز باید به نگهداری سوابق تراکنش و امنیت شبکه متعهد باشد. تراکنش‌های مجاز نتیجه اجرای قوانین طراحی شده برای کل شبکه است (پروتکل بلاک چین).

احراز هویت و اثبات مجوز ارائه شده در این روش، بدون همکاری با طرف مطمئن (که گران است)، امکان فعل و انفعال در دنیای دیجیتال را فراهم می‌کنند. امروزه کارآفرینان صنایع در سراسر جهان به نتیجه‌های این پیشرفت چشم دوخته‌اند. رقابت‌های دیجیتالی غیرقابل تصور، جدید و قدرتمند امکان‌پذیر شده است. فن‌آوری بلاک چین بیشتر به عنوان چارچوب یک لایه تراکنش برای اینترنت، بنیاد اینترنت ارزش تعریف می‌شود.

در واقع، این ایده که کلیدهای رمزنگاری و دفترکل‌های اشتراکی می توانند کاربران را به امنیت و رسمیت دادن روابط دیجیتال تشویق کنند، تصوراتی است که طوفان به پا می‌کند. هرکدام از دولت‌ها تا شرکت‌های فن‌آوری اطلاعات و تا بانک‌ها می‌خواهند این لایه تراکنشی را بسازند.

احراز هویت و اثبات مجوز که برای معاملات دیجیتال حیاتی‌اند، به عنوان یک نتیجه از پیکره‌بندی فن‌آوری بلاک چین ایجاد می‌شود. این ایده را می‌توان برای هر موردی که به یک سیستم قابل اعتماد نیاز دارد، اجرا کرد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیت کوین فورک ، یک بیت کوین چند ریاله ، بیت کوین نمودار ، بیت کوین و اتریوم چیست ، بیت کوین یعنی چه ، خرید بیت کوین با مستر کارت ، خرید بیت کوین با کارت شتاب ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 10:54 بعد از ظهر