خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - رشد جهشی: تعداد کاربران بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ به ۲۰۰ میلیون نفر خواهد رسید - افزایش نسبت اقبال معامله گران به بیت کوین درمقایسه با طلا
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for bitcoin

رشد جهشی: تعداد کاربران بیت کوین تا سال ۲۰۲۴ به ۲۰۰ میلیون نفر خواهد رسید

به گزارش RT تحلیل گران با توجه به نرخ فعلی رشد بیت کوین انتظار دارند که تا سال ۲۰۲۴ تعداد کاربران بیت کوین به ۲۰۰ میلیون نفر برسد.

 پنج میلیون کاربر در ماه مارچ

دکتر گاریک هیلمن و میشل اوچس در مطالعه ای در دانشگاه کمبریج که در مارس ۲۰۱۷ ، نشان دادند که تعداد کاربران فعال بیت کوین بین ۲/۹ میلیون نفر تا ۵/۸ میلیون نفر بوده است.

با این حال ، با افزایش ارزش و قیمت بیت کوین در بازار تعداد کاربران ارزهای رمزپایه نیز در حال افزایش است Coinbase بزرگترین کیف پول و پلتفرم جهانی به تنهایی به بیش از ۱۳ میلیون نفر کاربر فعال خدمات ارئه می دهد و تنها در ماه نوامبر ۱/۲ میلیون کاربر را ثبت کرده است.

بزرگترین مبادلات منطقه ای که تقریبا یک میلیون کاربر در هر پلتفرم وجود دارد، Bitflyer در ژاپن و Bithumb در کره جنوبی هستند.

اگر سایر کیف پول های برتر و بیت کوین هایی که در مبادلات هستند را هم در نظر بگیریم ، تعداد کاربرهای مختص بیت کوین به بیش از ۱۰ میلیون نفر می رسد.

دلایل اصلی پذیرش بیت کوین

با ۲۰۰ میلیون کاربر فعال بیت کوین به بازارهای اصلی نفوذ می کند و اکثریت مصرف کنندگان بیت کوین را به عنوان یک اندوخته با ارزش و یک ارز دیجیتال می پذیرند.

لیست آینده بیت کوین که در ماه دسامبر توسط CME و CBOE منتشر می شود که با آن بیت کوین بازارهای سنتی ، سرمایه گذاران نهادهای بزرگ ،‌ بازرگانان ،‌ صندوق های سرمایه گذاری و همچنین شرکت های سرمایه گذاری  را در بر بگیرد. همانطور که ده ها میلیارد سرمایه سازمانی در بیت کوین در حال گردش است ، مصرف کنندگان و سرمایه گذاران یک اثر دومینویی را دنبال می کنند.

در ادامه موسسات مالی ، ارائه دهندگان خدمات مالی و پلتفرم fintech خدماتی را با بیت کوین ارائه می دهند که قابلیت استفاده و نقدینگی بیت کوین را افزایش می دهند. در واقع در ماه نوامبر ، بیت کوین کاملا مشهور شده و از برنامه fintech استفاده می کند و این امکان را فراهم می آورد که بیت کوین را ذخیره ، خرید و فروش کنند.

به گزارش CNN ، Shinhan دومین بانک بزرگ تجاری در کره جنوبی و موسسه ای مالی محلی ، فاز آزمایشی سرویس های بیت کوین و خدمات کیف پول خود را آغاز کرده است.

Shinhan در حال حاضر در حال آزمایش بیت کوین مجازی است که در آن کلیدهای خصوصی آدرس های بیت کوین و کیف پول ها مدیریت و توسط بانک صادر می شوند. یک نماینده Shinhan می گوید که این بانک قصد دارد خدمات را رایگان ارائه دهد و هزینه ای برای برداشت ها بپردازد.

در نهایت بیت کوین خود را به عنوان اندوخته ارزشمند جهانی تثبیت می کند. تعداد روزافزون کاربران فعال مختص بیت کوین ، استفاده از ارزهای رمزپایه را جایزین پول های دولتی خواهد کرد.

با این حال ، برای کاربرانی که بیت کوین را جایگزینی برای پول های دولتی می دانند ،‌ مسئله پایه ای شبکه بلاک چین بیت کوین باید حل شود. با استفاده ار زیر ساخت های لایه دوم مثل Lightning در بلند مدت کاربران بیت کوین و تجار می توانند پرداخت های کوچک ، مبادلات با هزینه های با مقیاس کوچکتر و پرداخت هزینه کالاها یا خدمات انجام دهند.

هنگامی که بیت کوین خدمات و قابلیت های Lightning و سایر خدمات سطح دوم را ارائه دهد ،  کاربران بیشتری قادر به استفاده از بیت کوین برای پرداختن های کوچک به خوبی پرداخت های بزرگ خواهند بود.

آیا رسیدن قیمت اتریوم به ۵۱۸ دلار تاثیر برنامه CryptoKitties است؟

قیمت اتریوم امروز به ۵۱۸ دلار رسیده است که نسبت به بیشترین قیمت قبلی خود در ۲۹ نوامبر (۵۱۴ دلار) افزایش داشته است.

با توجه به ارائه دهندگان ارزهای رمزپایه CryptoCompare و CoinMarketCap اکثر معاملات اخیر ارزهای رمزپایه بازارهای آمریکا با اتریوم انجام شده اند.

در حال حاضر بازارهای ایالات متحده بیش از ۳۳/۷۱ درصد از مبادلات بیت کوین را تشکیل می دهند. برای چندمین ماه متوالی ، بازارهای کره جنوبی همچنان پیشرو مبادلات بازار اتریوم می باشد که اغلب ۳۰ درصد از مبادلات جهانی را شامل می شوند. با این حال اخیرا بازارهای آمریکا در مبادلات GDAX به بازارهای کره جنوبی رسیده است. ارز رمزپایه برتر از نظر Coinbase در بیشتر مبادلات در بازارهای جهانی اتریوم است.

عوامل افزایش قیمت اتریوم

از ماه سپتامبر تا پایان ماه نوامبر ، قیمت اتریوم تغییرات زیادی نداشته است و دلیل عمده آن ممنوعیت عرضه سکه های اولیه اتریوم توسط دولت چین در بازار و افزایش سریع ارزش بیت کوین بوده است.

در اواخر دسامبر ، قیمت اتریوم شروع به افزایش و ثبت سودهای کوچک کرد که توسط جامعه و فعالیت های توسعه دهندگان شبکه بلک های اتریوم ایجاد شده بود. اخیرا برنامه کاربردی غیر متمرکز مبتنی بر اتریوم CryptoKitties موفق بوده است. CryptoKitties تقریبا ۱۴ درصد حجم کل مبادلات را به خود اختصاص داده است که بالاتر از حجم سایر ارز های رمزپایه در بازارهای ترکیبی از جمله بیت کوین است.

در حالی که بسیاری از اعضای جامعه جدای CryptoKitties را به عنوان یک بازی ساده مانند Pokemon و Tamagotchi بدون هیچ هدف واقعی فرض می کردند. Balaji Srinivasan مدیر عامل شرکت Vitalik Buterin یکی از بنیانگذاران اتریوم تاکید کرد که CryptoKitties امکان تجارت بدون واسطه دارایی های دیجیتال را فراهم می آورد.

وی گفت :

چرا CryptoKitties مهم است؟ این یکی از نمونه های مهمی است که مردم سال ها درباره آن صحبت خواهند کرد: تجارت بین المللی دارایی های دیجیتال (نه فقط پول نقد!) در یک بلاک چین ، در واقع آنچه فرد ویلسون دید.

فرد ویلسون سرمایه گذار برجسته در ۱۴ می از سیستم Rare Pepe یکی دیگر از بازی های مشابه  Pokemon که در سال جاری راه اندازی شد به دلیل اینکه از بلاک چین استفاده کرده بود تعریف کرد.

وی گفت :

اول به دلیل اینکه سودمندی بلاک چین را در عمل نشان می دهد خوب می باشد. شما می توانید دارایی های دیجیتال خود را خرید ، فروش ، نگهداری و انتفال دهید و با آن در بازارهای جهانی مانند سایر سرمایه های دیجیتال مانند بیت کوین آنلاین مبادلات انجام دهید. هر کسی می تواند یکی از کارت ها را بسازد و اگر آن ها کمیاب (rare) باشد ،‌ آن ها به دارایی های دیجیتالی که به آن ها متصل می شوند تبدیل می شوند.

امکانات بی پایان

سیستم مورد استفاده در CryptoKitties می تواند برای پردازش یکپارچه سازی بدون در نظر گرفتن معامله دارایی های دیجیتال در بخش مالی جهانی ادغام شود.

بازار نسبت به آینده بلند مدت اتریوم به عنوان پروتکل غیر متمرکز خوش بینی است

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Image result for bitcoin

مسترکارت بیت کوین را برای پرداخت های بین المللی فعال می کند

مسترکارت و بیت کوین

شرکت پرداخت دیجیتال مستقر در لندن به مشتریان خود اجازه خرید ، نگهداری و تبدیل بیت کوین و سایر ارزهای دیجیتال را روی برنامه کاربری موبایل داد.

Revolut که به مردم امکان انتقال پول بین مرزها را بدون هیچ هزینه ای در چند ثانیه می دهد در حال حاضر دسترسی به بیت کوین ،‌ لیتوکین و اتریوم را در کنار ۲۵ ارز جهانی به کاربران خود داده است. آن ها می توانند بدون هیچ هزینه ای ارزهای دیجیتال را درون برنامه نگه دارند یا آن را به دیگران انتقال دهند.

در کنفرانس  TechCrunch در برلین ، نیکولای استرونسکای مدیر عامل شرکت Revolut ، اعلام کرد که کاربران از روز پنج شنبه می توانند به این سرویس دسترسی داشته باشند و افرود:

با وجود اینکه این موضوع یکی از داغ ترین موضوعات این روزهاست اما ارائه ارزهای رمزپایه به شدت زمانگیر و پرهزینه است.

این صحبت ها در حالی مطرح می شود که روند رشد بیت کوین افزایشی و به نفع صاحبان اصلی آن می باشد. ارزش بیت کوین در ماه های اخیر افزایش یافته و روز گذشته قبل از شروع قراردادهای آتی بیت کوین به بالای ۱۲ هزار دلار رسید. بازار بیت کوین در حال حاضر ۳۷۶/۳ میلیارد دلار ارزش دارد.

استرونسکای معتقد است که دلیل ادامه تلاش ها برای پیوستن به جریات اصلی این است که ارزهای رمزپایه به زودی بخش جدایی ناپذیر از روندهای بانکی خواهند بود. در تست بتای هفتگی شرکت های ارزهای دیجیتال ، بیش از ۱۰ هزار نفر از مشتریان یک میلیون دلار مبادله ارزهای دیجیتال داشته اند.

ماه گذشته کاربران Revolut به بیش از یک میلیون نفر رسید که این امر نشان دهنده توانایی این شرکت در جذب مشتریان خود در طول هفته گذشته بوده است.

برای کسانی که از کارت های Revolut برای خرید اوراق بهادار استفاده می کنند اگر پول خود را به ارزهای رمزپایه تغییر دهند محاسبات به صورت خودکار انجام می شود و برابر آن ارز رمزپایه در حسابشان در نظر گرفته می شود.

استرونسکای همچنین اظهار داشت که پس از عرضه های آینده ، نرخ ها رقابتی خواهند بود. برخلاف سایر پلتفرم هایی که به صورت پنهان ۵ تا ۹ درصد را هزینه دریافت می کنند ، پلتفرم ما به طور مشخص ۵/۱ درصد هزینه دریافت می کند و هیچ هزینه دیگری در کار نخواهد بود.

Revolut که از بانک انگلیسی Lloyds برای پردازش و پرداخت به مشتریان با کارت اعتباری مسترکارت استفاده میکند به Financial Times گفت که هر دو سازمان با این حرکت مشکلی ندارند.

ما نمی توانیم بدون اجازه آن ها این کار را انجام دهیم.

مبادلات ارزهای دیجیتال در با Bitstamp و GDAX ، دو شرکت مبادله برجسته انجام خواهد شد.

ترجیه بیت کوین به طلا ،‌ دلار و اوراق خزانه آمریکا

افزایش نسبت اقبال معامله گران به بیت کوین درمقایسه با طلا، دلار و اوراق بهادار

بررسی رون پائول :

 ۵۱٪ از پاسخ دهندگان بین پول ، طلا و بین کوین ، بیت کوین را انتخاب کردند.

عضو سابق کنگره تگزاس ، رون پائول در نظرسنجی که از ۴۳۰۰۰ نفر کاربر شبکه اجتماعی انجام داد ، اکثریت آن ها پاسخ دادند که ترجیه می دهند به جای طلا و دلار آمریکا و اوراق خزانه آمریکا، بیت کوین داشته باشند.

در ششم دسامبر ، پائول یک نظرسنجی در توئیتر برای ارزیابی اولویت  بازار و مصرف کنندگان عمومی انجام داد و برای آن چهار گزینه قائل شد بیت کوین ، طلا ، ارز و اوراق خزانه آمریکا نوشت :

یک شخص ثروتمند میخواهد به شما ۱۰ هزار دلار هدیه بدهد. شما می توانید انتخاب کنید که کدام هدیه را دریافت می کنید ، شما به مدت ۱۰ سال نمی توانید به هدیه خود دسترسی داشته باشید اما می توانید نوع هدیه خود را انتخاب کنید ، هدیه خود را از چه نوعی می کنید؟

بیش از ۲۱۹۰۰ از پاسخ دهندگان بیت کوین را به دلار آمریکا ، اوراق خزانه آمریکا و طلا ترجیه دادند و آن را اندوخته بهتر و امنتری برای خود دانستند.

آیا بیت کوین درست ترین اندوخته است؟

در بیست و دوم دسامبر ، در کنفرانس Money20/20 در لاس وگاس ، استیو ووزنیاک مطرح کرد که بیت کوین نسبت به دلار آمریکا و طلا اندوخته پایدارتری است. وی تاکید کرد عرضه محدود ۲۱ میلیون بیت کوین  و ساختار غیر متمرکز آن دو ویژگی مهم هستند که بیت کوین بر اساس آن ها می تواند بالاترین ارزش را داشته باشد.

ووزنیاک همچنین اشاره کرد که این در حالی است که دلار آمریکا و طلا به صورت بی نهایت می توانند چاپ یا استخراج شوند ، بیت کوین به حداکثر مقدار ممکن وجود داشته باشد.

ووزنیاک در اظهار نظر در مورد پروتوکل شفاف و یک به یک بیت کوین مطرح کرد که طلا را می توان سال های سال استخراج کرد. ممکن است مقدار طلای موجود در جهان محدود باشد اما بیت کوین بر اساس ریاضیات است و هیچ کس نمی تواند ریاضیات را تغییر دهد.

پاتریک بایرن مدیر بخش فروش شرکت Overstock مستقر در آمریکا در مصاحبه ای با Fox Business مطرح کرد که در بلند مدت مشتریان عمومی از سیستم مالی پولی با بیت کوین و طلا تغییر خواهند کرد.

پیش بینی بایرن درباره روی آوردن مردم از پول به بیت کوین و طلا به وضوح در نظرسنجی رون پائول ، عضو سابق کنگره تگزاس اثبات شده است که نشان می دهد که ۹۰٪ از ۴۳۰۰۰ شرکت کننده بیشتر مایل به استفاده از بیت کوین و طلا نسبت به دلار آمریکا و اوراق خزانه آمریکا هستند.

بایرن با توجه به کاهش ارزش ارز در سال های اخیر گفت : آیا فکر می کنید که حباب است؟ به نظر شما پول داخل کیف شما چیست؟ این دلارها ، فقط پول نقدی است که بر اساس مقدار زیاد مالیاتی که ایالات متحده می گیرد ،‌ من می توانم ادعا کنم که صفر است … این زمانی است که جهان به پول واقعی که می تواند بیت کوین یا طلا باشد روی آورده است.

دوری کردن عموم مردم از بانک ها

مشتریان عمومی سالیان سال است که در حال تلاش برای خروج از سیستم بانک جهانی و ورود به تکنولوژی های رمزپایه شبیه بیت کوین هستند. فعالیت های جعلی و فریبانه موسسات مالیاتی در چند سال آینده از بین خواهد رفت و ارزش سیستم های مالی غیرمتمرکز و غیرقابل اعتماد به سرعت در حال پایین آمدن است

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین با پرفکت مانی ، خرید بیت کوین از صرافی ، خرید بیت کوین ارز ، خرید بیت کوین از ایران ، خرید و فروش بیت کوین در ایران ، خرید و فروش اتوماتیک بیت کوین در ایران ، انجمن خرید و فروش بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:01 بعد از ظهر