خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - ریپل سومین ارز رمزپایه بزرگ جهان
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

ریپل سومین ارز رمزپایه بزرگ جهان

پنجشنبه 12 بهمن 1396 05:44 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

ریپل سومین ارز رمزپایه بزرگ جهان

 ریپل با پشت سرگذاشتن Bitcoin Cash سومین ارز رمزپایه در بازار پس از افزایش ۴۷ درصدی ارزش خود در ۲۴ ساعت گذشته به ارزش ۳۱ میلیارد دلار رسید.

بیش از ۴۵ درصد افزایش قیمت در ۲۴ ساعت

طی دو روز گذشته ، حجم مبادلات روزانه ریپل از سایر ارزهای رمزپایه به جز بیت کوین پیشی گرفت. در ۱۵ دسامبر مبادلات روزانه ریپل دو برابر  Ethereum بود.

CNN گزارش داده است که بازار ارزهای رمزپایه در کره جنوبی به دلیل همکاری ژاپن و کره جنوبی برای ارائه راه حل هایی برای پرداخت های مبتنی بر تکنولوژی بلاک چین ریپل راه اندازی شد. به میزان ۷۱ درصد در یک روز افزایش داشت.

Takashi Okita مدیر عامل شرکت SBI Ripple Asia در بیانیه ای رسمی اعلام کرد که در ماه های آینده آزمایشگاه های ریپل در ژاپن و کره جنوبی به راه اندازی و تست راه حل های خود ادامه می دهند.

وی گفت : کره جنوبی یکی از فعال ترین بازارها در نوآوری و تجارت ارزهای رمزپایه در سراسر جهان است. با در نظر گرفتن جریان های تجارت داخلی و خارجی در این کشور ، گردش این بازار مجموعا ۹۶۰ میلیارد دلار در سال است. همچنین تقاضا برای ارایه راه حل برای اختلاف پرداخت ها در کشور در حال افزایش است.

پس از اظهار نظر Okita و نهایی شدن مشارکت بین بانک های کره جنوبی و ژاپن ، قیمت ریپل به میزان ۱۰۰ درصد در سه روز افزایش داشت. در ۲۴ ساعت گذشته ، قیمت ریپل از ۰/۵۶ تا ۰/۸۱ دلار رسید ، که این افزایش بیش از ۴۵ درصد می باشد.

متمرکز شدن مبادلات در کره جنوبی

بازار مبادلات ارزهای رمزپایه کره شمالی و حجم زیادی از سرمایه گذاران آن ، ترس از دست دادن سرمایه هایشان باعث شده است که تمایل دارند که سرمایه های خود را به FOMO انتقال دهند. هنگامی که ارزش یک ارز رمزپابه با رشد مواجه می شود ، هر فردی که در بازار فعالیت میکند تمایل دارد در آن ارز رمزپایه سرمایه گذاری کند.

هر ارز رمزپایه ای که پایه های قوی در بازار مبادلات ارزهای رمزپایه کره جنوبی دارد موجب نوسانات زیادی شده است. همانطور که در Cash ‌Bitcoin ، Ripple و Monero دیده شده است که در عرض چند روز با افزایش ۵۰ درصدی مواجه شدند.

گزارش شده است که Bithmub بزرگترین بازار ارزهای رمزپایه کره جنوبی است که بیش از ۳۱ درصد از مبادلات جهانی Ripple را به خود اختصاص می دهد. سایر بازارهای مبادلات مهم از جمله Korbit  و Coinone با افزایش ۱۲ درصدی رو به رو بودند.

‌Bithumb به تنهایی حجم بیشتری از مبادلات Ripple را نسبت به Binance ، Bitfinex ، Poloniex ، Bitstamp و Bitfinex به خود اختصاص داده است.

در کوتاه مدت ، متمرکزسازی مبادلات ریپل در بازار کره شمالی می تواند مشکلاتی ایجاد کند ، به صورتی که کره جنوبی قصد دارد مقررات سخت گیرانه را برای بازارهای ارزهای رمزپایه در هفته های آینده به اجرا در بیاورد.

CNN در ۱۴ دسامبر گزارش داد که ، انتظار می رود کره جنوبی مقررات سخت گیرانه ای را برای محدود کردن سرمایه گذاری افراد به صورت انفرادی و تجار غیر معتبر در بازار ارزهای رمزپایه ایجاد کند.

در کوتاه مدت جلوگیری از سرمایه گذاری بیش از حد و نیز از سرمایه گذاری های نامناسب در بیت کوین می تواند تاثیر منفی در عرضه و تقاضا در بازارهای ارزهای رمزپایه کره جنوبی بگذارد.

سرمایه گذاران کوچک کره ای به جای سهام بیت کوین می خرند

Bithumb بزرگترین مرکز مبادلات بیت کوین در کره ، در سال جاری ۱۸۲ مرتبه افزایش ارزش مبادلات ارزهای مجازی را تجربه کرده است. در ماه ژانویه سال ۲۰۱۷ این رقم به ۲۷۶/۶۳ میلیون دلار آمریکایی و در ماه نوامبر به ۵۱/۹۱ میلیارد دلار رسید. Business Korea گزارش داد میانگین حجم معادلات ماهیانه در KOSDAQ در سال جاری به بیش از ۸۰ درصد از ۶۳/۳۶ میلیارد دلار آمریکا رسید.

نگرانی های زیادی وجود دارد که هجوم ناگهانی سرمایه گذاران ارزهای رمزپایه بورس های کره ای از جمله KOSDAQ را تحت تاثیر قرار دهند.

آیا مبادلات Bithumb از KOSDAQ پیشی می گیرد؟

طبق Bithumb ماهیانه مبادلات افزایش داشته اند. در ماه آوریل این رقم به ۵۹۳/۲۷ دلار آمریکا رسید. در ماه می به ۴/۶۸ میلیارد دلار رسید و در ماه جولای تا ۵۴/۵۲ میلیارد دلار افزایش یافت.

مبادلات ماهیانه در KOSDAQ کاهش یافت. در ماه آوریل این مبلغ که ۶۳/۶۹ میلیارد دلار بود ، ماه می به ۵۰/۹۱ میلیارد دلار رسید. با وجود اینکه ارزش آن در ماه جولای ۵۶/۷۹ میلیارد دلار بود ، مبادلات ماهیانه در ماه اوت به ۵۴/۵۳ میلیارد دلار کاهش یافت.

در ۱۹ آگوست حجم مبادلات روزانه Bithumb به ۲/۴ میلیارد دلار بوده و در همان روز در KOSDAQ روی مبلغ ۲/۲۷ میلیارد دلار تنظیم شد.

Suk Tae اقتصاددان ارشد Society Generale Securities کره اظهار داشت که یکی از عوامل تعدیل کننده بازار KOSDAQ تحقق ارزش های مجازی از جمله بیت کوین است. Suk Tae در مورد ماهیت مبادلات ارزهای مجازی و نیز دلیل استفاده سرمایه گذاران کره ای مقیاس کوچک در ارزهای رمزپایه در کوتاه مدت استفاده می کنند را توضیح داد.

این اقصاددان توضیح داد:

با وجود محدودیت های بورس ، بازار ارزهای رمزپایه برای سرمایه گزاران مقیاس کوچک بازار KOSDAQ تبدیل به آهنربایی برای سرمایه گزاری شده است.

برای ورود به بازارهای ارزهای رمزپایه ، محدودیت ورود سرمایه های با مقدار کم وجود دارد و نیازی به تحلیل هر مورد به صورت سهام نیست. بنابراین ، بازار سکه های دیجیتال در مقایسه با بازارهای  KOSDAQ بیشتر توسط سرمایه گزاران فردی هدایت می شوند. تنوع بیشتر از KOSDAQ ،‌ سرمایه گزاران را جذب می کند.

Im Sang-Guk سرپرست تحقیقات امنیت KB معتقد است که بسیاری از سرمایه گذاران به سمت بازارهای ارزهای دیجیتالی که نوسانات بسیار بیشتر زیادی نسبت به بورس دارند و اجازه تجارت ۲۴ ساعته را می دهند می روند.

با رشد Bithumb و Coinone ، این دو مورد از ۱۵ سایت برتر مبادلات دیجبتال جهان ، کره جنوبی پس از ژاپن و ایالات متحده‌ ، سومین بازار بزرگ در بازارهای بیت کوین در جهان است. کره جنوبی بیش از یک میلیون معامله گر به صورت روزانه در ارزهای دیجیتال ثبت نام می کنند که این امر باعث نگرانی دولت کره جنوبی شده است. در حالی که ادامه مبادلات ارزهای دیجیتال به سیاست های دولت بستگی دارد.

مداخله دولت

بحث های جدی درباره اینکه مقررات کره جنوبی باعث کاهش قیمت ارزهای دیجیتال خواهد بود یا خیر صورت گرفته است. این کشور برای کنترل ارزهای رمزپایه ممکن است که مالیات را برای آن ها در نظر بگیرد.

مبادلات ارزهای رمزپایه ، در حال حاضر در سیستم ارزهای رمزپایه فقط هزینه های کمسیون را شامل می شود. Han Seung-hee رئیس آژانس های مالیاتی در ۱۳ اکتبر اعلام کرد که دولت مالیات بر ارزش افزوده ، مالیات بر درآمد سرمایه و یا هر دو را در مبادلات ارزهای رمزپایه اعمال می کند. دولت کره جنوبی در سه ماهه اول سال ۲۰۱۸ تصمیم رسمی خود را اعلام خواهد کرد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع ریپل به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Image result for bitcoin

توجه جدی EBay به پرداخت با بیت کوین

به گفته یکی از مدیران بلند مرتبه EBay که یکی از بزرگترین پلتفرم های اقتصادی در جهان می باشد، این شرکت قصد دارد بیت کوین را به روش های پرداخت خود اضافه کند.

توجه جدی EBay به پرداخت با بیت کوین

اسکات کاتلر ، معاون ارشد eBay Americas به Yahoo Finance گفت: که این غول تجارت الکترونیک در حال انجام مذاکراتی جدی است که طی آن ها به شرکت هایی که پرداخت های ارزهای رمزپایه را می پذیرند می پیوندد.

کاتلر گفت : این روندی است که همه درباره آن صحبت می کنند اما متاسفانه در حال حاضر بیت کوین در eBay پذیرفته نمی شود. ما به دلیل اینکه این نوع ارزها به زودی به ابزارهای پرداخت اصلی تبدیل می شوند این موضوع را به طور جدی بررسی می کنیم اما ما در حال حاضر در آن نیستیم.

کاتلر افزود که این وب سایت به عنوان بازار ثانویه ای برای ارزهای رمزپایه خواهد بود و فروشندگان سوم شخص هزاران سکه دیگر را تصاحب می کنند.

ارزهای رمزپایه وارد مسیر اصلی شده اند.

اگرچه به نظر نمی رسد که eBay در حال حاضر برنامه خاصی برای پرداخت های خود بر مبنای ارزهای رمزپایه ندارد اما واقعیت این است که بحث هایی در رده های بالایی این شرکت درباره این موضوع در حال انجام است ، آخرین اظهار نظرها نشان می دهد که بیت کوین به چه سرعتی به جریان اصلی رسیده است.

هفته گذشته برنامه Coinbase برنامه برتر در برنامه های فروشگاه اپل بود که نشان می دهد که سرمایه گذاران سطح پایین تر در حال وارد شدن به بازارهای بیت کوین هستند. سرعت پیوستن به Coinbase یک رکورد محسوب می شود.

در هفته آینده اولین قرارداد آینده بیت کوین در CBOE و CME ( بزرگترین بازار مبادلات جهان ) عرضه می شود.

اگرچه عمدتا هدف اصلی Wall Street خواهد بود اما انتظار می رود در آینده اولین EFT Bitcoin که بازار سرمایه گذاران سطح پایین تر است راه اندازی شود که به سادگی می تواند برمبنای درآمد افراد و حقوق بازنشستی افراد تنظیم شود.

لحظه مهم دیگر زمانی است که ارزهای رمزپایه فراگیر شوند و برای کسب و کار و یا خرید کالا و خدمات کاربرد داشته باشد.

سرمایه گذاران سطح پایین تری از جمله Overstock و Newegg سال هاست بر مبنای بیت کوین فعالیت می کنند اما هیچ کدام از سرمایه گذاران سطح پایین تر از جمله eBay ، Amazon ، Alibaba (مجموعه گروه سه گانه) به طور رسمی پرداخت با ارزهای رمزپایه را نپذیرفته اند. در اوایل امسال CNN به این شایعه که Amazon قصد دارد بیت کوین را بپذیرد دامن زد. اخیرا جک مو یکی از موسسان Alibaba عنوان کرده است که بیت کوین مال من نیست و این نشان می دهد تمایلی برای پذیرش ارزهای رمزپایه چینی را ندارند و از ارزهایی که از حمایت دولت برخوردار نیستند استفاده نمی کنند.

برخی از سرمایه گذاران سطح پایین تر از جمله Steam پلتفرم پخش بازی های ویدئویی ، در ماه های اخیر با ذکر این موضوع که افزایش هزینه های پرداخت باعث افزایش رو آوردن به بیت کوین است بیت کوین را قبول کرده اند. با این حال بیت کوین برای مقیاس های بزرگ مناسب است و آلتکوین ها مانند اتریوم ، کش بیت کوین و لیتکوین گزینه های عملی برای معاملات در مقیاس کوچک می باشد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ریپل در ایران ، خرید ریپل از صرافی ، خرید ریپل با وب مانی ، خرید ریپل با ریال ، خرید ریپل با تومان ، خرید ریپل با پرفکت مانی ، خرید ریپل ارزان ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:07 بعد از ظهر