خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - نظر تحلیلگران درباره افزایش قیمت بیت کوین به ارز بزرگ جهان
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for bitcoin

نظر اقتصاددان های آلمانی درباره بیت کوین

اقتصاددانان آلمانی می گویند دلایلی قوی برای قانونی دانستن بیت کوین وجود دارد.

هم زمان با رسیدن قیمت بیت کوین به ۱۷۹۰۰ دلار ، ارزش کل بازار ارزهای رمزپایه بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار می رسد ، مقررات راهی است که دولت ها برای مواجه شدن با ارزهای رمزپایه پیش گرفته است. اخیرا Clemens Fuest اقتصاددان آلمانی در مصاحبه با CNBC گفت : دلایل محکمی برای قانونی دانستن ارزهای رمزپایه مانند بیت کوین وجود دارد.

Fuest که ریاست موسسه تحقیقات اقتصادی Ifo را به عهده  دارد ، معتقد است که نباید بیت کوین را به حال خود رها کرد وی معتقد است قوانین ، در حین اینکه از ارزهای رمزپایه استفاده می کنند به دنبال به ثبات رساندن ارزش این نوع از ارزها و سیاست های پولی خود هستند.

طی یک تماس تلفنی این اقتصاددان آلمانی گفت که با استفاده از ارزهای رمزپایه ، پرداخت ها می توانند با نظارت بسیار کم یا بدون نظارت انجام شود به این معنی که استفاده از ارزهای رمزپایه برای جلوگیری از مالیات یا تامین مالی فعالیت های غیرقانونی می تواند کاربرد داشته باشد.

Fuest صحبت های خود را به این صورت پایان داد که : “من فکر می کنم علاوه بر سیاست های پولی ، دلایل قویتری وجود دارد که این قوانین را دقیق تر تنظیم کنیم.

این صحبت ها زمانی مطرح می شود که در آن کاربران بورس آلمانی Deutsche Borse طی گزارشی اعلام کرده اند که آلمان اولین کشور اروپایی است که بیت کوین را در یک پلتفرم مبادلات قانونی تنظیم می کند و همچنین در این گزارش قانون گذاران جهان در مورد خطرناک بودن سرمایه گذاری افراد در ارزهای رمزپایه و ICO هشدار می دهند.

همانطور CNN خبر داد Ewald Nowotny عضو اتحادیه بانک مرکزی اروپا اخیرا در اظهاراتش گفته است که بانک های مرکزی و قانون گذاران در حال دنبال کردن قوانین ارزهای رمزپایه هستند. این اظهارات زمانی مطرح شد که بیت کوین به بالاترین قیمت در آن زمان به ارزش ۸۱۰۰ دلار معامله شد. وی افزود که سرمایه گذاران باید با بیت کوین مانند سهام بورس مواجه شوند به صورتی که با افزایش قیمت سود داشته و در صورتی که با زیان مواجه شدند باید آن را بپذیرند.

Fuest تنها اقتصاددانی نیست که دیدگاه خود را درباره بیت کوین مطرح کرده است. ماه گذشته برنده جایزه نوبل اقتصاد Joseph Stiglitz بیت کوین را غیرقانونی دانست و دلیل این اظهار خود را این نکته که بیت کوین هیچ منفعت اجتماعی ندارد دانست. در اوایل ماه جاری ، دیگر برنده جایزه نوبل Robert Shiller سقوط بیت کوین را پیش بینی کرد و گفت که ارزش بیت کوین به صفر نخواهد رسید اما کاهش هایی خواهد داشت.

با این حال دید همه به بیت کوین منفی نیست ، نخست وزیر اسرائیل Benjamin Netanyahu که فارغ التحصیل دانشگاه MIT می باشد و قبلا مشاور اقتصادی بوده است ، اخیرا درباره این نکته که آیا بیت کوین بانک ها را از بین می برد سوال کرده است. John McAfee فردی پیشرو در زمینه امنیت سایبری قیمت بیت کوین در سال ۲۰۲۰ را ۱ میلیون دلار پیش بینی کرد.

نظر تحلیلگران درباره افزایش قیمت میان مدت بیت کوین

تحلیلگران می گویند: چگونه قیمت بیت کوین در میان مدت می تواند به ۶۰۰۰۰ دلار برسد.

Tai Lopez سرمایه گذار برجسته و تحلیلگر ، اعلام کرده است که اگر میلیونرهای دنیا فقط ۱ درصد از سرمایه خود را به بیت کوین اختصاص دهند، قیمت بیتکوین در میان مدت به ۶۰۰۰۰ دلار می رسد.

به گزارش Forbes، نزدیک ۱۵ میلیون ، میلیونر در سراسر جهان وجود دارد که بیش از ۵ میلیون نفر از آن ها در ایالات متحده و کانادا هستند.

احتمال رسیدن قیمت بیت کوین به ۶۰۰۰۰ دلار

پیشتر CNN گزارش داده بود که Mike Novogratz سرمایه گذار میلیاردر پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین به راحتی در کوتاه مدت یعنی تا پایان سال ۲۰۱۸ به ۴۰۰۰۰ دلار برسد.

بر اساس پیش بینی Novogratz، ده ها میلیارد دلار سرمایه از سیستم مالی سنتی و سرمایه گذاران سازمانی وارد بازار بیت کوین می شوند.

وی گفت :

تا پایان سال ۲۰۱۸ ارزش بیت کوین به راحتی به ۴۰۰۰۰ دلار می رسد ، موج بزرگی از پول در جهان در راه است.

بورس اوراق بهادار در شیکاگو CBOE ،‌ که در ۱۴ دسامبر تبدیل به اولین مرکز مبادلات ارزهای رمزپایه می شود در حال حاضر شاهد حجم زیاد از تقاضای سرمایه گذاران کوچک و بزرگ می باشد.

در پلتفرم بازارهای CBOE ، معاملات بیت کوین به حق العمل ۱۰۰۰ دلار در نظر گرفته شده اند. XBT/H8 در حال حاضر با قیمت ۱۸۹۰۰ دلار معامله می شود که ۱۰۷۰ دلار بیشتر از بیت کوین قیمت دارد.

Tai Lopez متذکر شد که بخش کوچکی از دارایی های میلیونرهای جهان به بیت کوین تبدیل می شود و قیمت بیت کوین به حدود ۶۰۰۰۰ دلار می رسد. با توجه به قیمت افزایشی بیت کوین بازار اقتصاد جهانی در حال تغییر است ،‌ ارزش ۶۰۰۰۰ دلار در میان مدت به عنوان متغیر هدف باقی می ماند.

مهم تر از تمام موارد ذکر شده Novogratz در ماه گذشته تاکید کرد ، اساس و ساختار بیت کوین با ارزهای دیگر متفاوت است زیرا در آن هیچ پیگیری از سرمایه وجود ندارد. به طوری که ، سرمایه گذاران بزرگ در کوتاه مدت به سرمایه گذاری در بیت کوین تمایل پیدا می کنند.

Novogratz چیزی که در نسبت به سایر سکه ها متفاوت است این است که هیچ تامین پیگیری در این سیستم وجود ندارد و این رویای سرمایه دارانی است که می خواهند سیستمی وجود داشته باشد که در هنگام خرید هیچ بررسی نداشته باشند. بنابراین هر افزایش قیمتی اغراق آمیز است و قیمت ها بیش از حد در حال بالا رفتن است.

راس یک تریلیون دلاری بازار

راس بازارهای ارزهای رمزپایه ارزی است که بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار یا ۰/۳ تریلیون دلار ارزش دارد. برای ارزیابی پیش رفتن بازار ارزها ،

قیمت بیت کوین باید به ارزش ۵۰۰۰۰ دلار و ارزش راس این بازار به یک تریلیون دلار برسد.

 تحلیلگران از جمله Brian Armstrong ‌‌مدیر عامل Coinbase چندین مرتبه تاکید کرده اند که حدود ۱۰ میلیارد دلار در صندوق های سرمایه منتظر سرمایه گذاری روی بیت کوین هستند اما حجم مبادلات روزانه بورس بیت کوین بیش از ۱۶ میلیارد دلار است که به طور قابل توجه ای بالاتر از مقدار سرمایه گذاری های پایه ای که تا پایان سال ۲۰۱۸ سرمایه گذاری خواهند شد است.

در بیت کوین سرمایه گذاران بزرگ و کوچک ۶۰۰۰۰ دلار باید در چند ماه آینده در بازار سرمایه گذاری کنند تا بیت کوین به عنوان یک ارز پذیرفته شده و دارای ارزش پولی به طور گسترده پذیرفته شود.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Image result for bitcoin

بیت کوین پانزدهمین ارز بزرگ جهان

 در حال حاضر بیت کوین با قیمت ۱۵ دلار و ارزش ۳۰۰ میلیارد دلار، ارزشمند ترین ارز رمزپایه موجود است.

بیت کوین در جمعه گذشته ، پیش از راه اندازی قراردادهای آتی خود در مبادلات آمریکا CME به بیش از ۳۰۰ میلیارد دلار افزایش یافت. و توسط موسسه مالی M1  بیت کوین در پانردهمین ارز ارزشمند جهان اعلام شد.

همیشه بیت کوین در بازار Bitfinex بیشترین ارزش را دارد. در صبح جمعه گذشته بیت کوین به دنبال رسیدن به قیمت ۱۸۱۱۱ دلار در بازار ‌Bitfinex رسد که این جایگاه تاریخی با  افزایش به میزان ۲۰۰۰ دلار در یک روز رقم خورد.

قیمت بیت کوین به دلیل افزایش قابل توجه قیمت آن در بازار ‌Bithumb و سایر بازارهای کره جنوبی  در سطح جهانی افزایش داشته است. قیمت بیت کوین در کره شمالی در حال حاضر بیش از ۱۰۰۰ دلار بیشتر از مبادلات دلار آمریکا ارزش دارد.

این افزایش ها به احتمال زیاد به راه اندازی های آینده بازار CME مربوط است. در حالی که CBOE نیز یکی از دیگر بازارهای شیکاگو است که راه اندازی های جدیدی را در هفته آینده خواهد داشت اما CME بسیار بزرگتر است و انتظار می رود که توجه سرمایه گذاران بیشتری را جلب کند.

بیت کوین در حال حاضر پانزدهمین ارز بزرگ دنیا است

با حدود ۳۰۰ میلیارد دلار سرمایه ، در حال حاضر سازمان ارزش گذاری پول ها M1 ، بیت کوین را پانزدهمین ارز در گردش بزرگ جهان اعلام شده است.

ارزش بیت کوین بیشتر از ارزش ارزهای موجود در هنگ کنگ و هند و با چند میلیارد دلار اختلاف بعد از عربستان است. با این حال قبل از اینکه بیت کوین و رتبه دهم برسد باید صعود زیادی داشته باشد. در حال حاضر  رتبه دهم بر اساس طبقه بندی M1  متعلق به کانادا با ۶۳۷ میلیارد دلار است.

در حال حاضر ، منتقدان می گویند که رتبه بندی سازمان M1 از دیدگاه بسته ای است و به همچنین این واقعیت که بیت کوین با سایر ارزه قابل مقایسه نیست نیز در نظر گرفته نشده است.

با این وجود ، این حقیقت وجود دارد که ارزهای ها را با به وجود آمدن ارزهای رمزپایه تنها در یک دسته نمی توان دسته بندی کرد.

بانک مرکزی فیلیپین ۱۲ برنامه کاربری بیت کوین را مورد بررسی قرار می دهد

تعاملات بانک مرکزی فیلیپین با بیت کوین

گزارش ها حاکی از این است که ۱۲ برنامه ی کاربری بیت کوین به بانک مرکزی فیلیپین درخواست مجوز ثبت نام داده اند.

به گزارش رویترز ، پس از صدور قوانین نظارتی مبادلات بیت کوین در ماه فوریه امسال ، بانک مرکزی فیلیپین (BSP) بررسی ۱۲ برنامه کاربردی ثبت نام و مبادلات قانونی بیت کوین را در کشور مورد ارزیابی قرار می دهد.

فیلیپین به عنوان یکی از بزرگترین دارندگان پول داخلی ، بیت کوین را به عنوان یک ابزار مالی برای خدمات و پرداخت های انتقالی به جای ارز مورد استفاده قرار می دهد.

Melchior Plabasan مدیر کل IT BSP در یک کنفرانس خبری گفت :

تا کنون BSP برای دو شرکت بیت کوین REbit Inc و ‌‌Betur مجوز صادر کرده است که هر دو شرکت خدمات انتقالی را ارائه می دهند. در حالی که بانک مرکزی به دنبال تنظیم مقررات بازار بورس بیت کوین می باشد ، هنوز مشخص نیست که مقامات این موضوع را می پذیرند یا خیر.

به گزارش CNN در ماه اکتبر ، Plabasan پیشتر عنوان کرده است که می توان از بیت کوین با وجود خطراتی که می توان آن ها را مدیریت کرد به عنوان ابزار پولی از آن استفاده کرد. مقام رسمی بانک مرکزی اخیرا در مصاحبه تلویزیونی گفت : در صورتی که چیزی را سریع ، تقریبا در زمان واقعی و راحت می خواهید ، پس استفاده از ارزهای مجازی مانند بیت کوین به نفع شماست.

مانند هر جای دیگر در دنیا ، مبادلات ماهانه بیت کوین در فیلیپین در حال افزایش است. طبق اطلاعات بانک مرکزی فیلیپین میانگین مبادلاتبیت کوین از ۲ میلیون دلار در سال ۲۰۱۵ به ۶ میلیون دلار در سال ۲۰۱۷ و به طور متوسط ۸/۸ میلیون دلار در نیمه اول سال ۲۰۱۸ خواهد رسید.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین ارز ، خرید بیت کوین در تبریز ، خرید بیت کوین هادی ، خرید بیت کوین با مستر کارت ، بیت کوین خرید ، بیت کوین ارز مجازی ، بیت کوین بخریم ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:08 بعد از ظهر