خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - بازار ارزهای رمزپایه : روند قیمتی بیت کوین و تاثیر شبکه
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for bitcoin

جایگاه اقتصادی بیت کوین و تاثیر شبکه

اخیرا دوقلوهای Winklevoss اظهار کردند که بیت کوین در نهایت به یک دارایی تریلیون دلاری تبدیل خواهد شد. اساس اظهارات این دوقلوها تاثیر شبکه بیت کوین است که معتقدند در نهایت راهی برای محافظت از آن در قبال سایر ارزهای رمزپایه پیدا می شود. دید Cameron Winklevoss به این مساله بدین گونه است که به طور مثال شبکه های اجتماعی بر مبنای کاربران آن ها رشد می کنند ، هرچه مردم بیشتر به آن بپیوندند بیشتر رشد خواهد کرد.

برای درک این مساله آن را به عنوان مثال معادله Fisher در نظر میگیریم : MV=PQ

این معادله اساسا رابطه بین سهام و دو مساله مهم مرتبط با اقتصاد کلان را نشان می دهد: قیمت و خروجی واقعی. من اخیرا مقاله در رابطه با کاربرد آن در سیستم بیت کوین نوشته ام.

این فرمول چه مفهمومی دارد؟

MV=PQ

M = بورس ، مقدار پولی که در اقتصاد در جریان است.

V = سرعت پول ، سرعتی که پول خرج می شود.

P =  سطح کلی قیمت

Q = خروجی اقتصادی واقعی

برای اعمال این معادله به سیستم بیت کوین ما می توانیم متغیرها را کمی تغییر دهیم:

B = بورس بیت کوین ، راس بازار

V = سرعت بین کوین

P = سطح کلی بیت کوین در مقایسه با پول نقد اندازه گیری می شود.

U = سود در دنیای واقعی ، خروجی واقعی ارزهای رمزپایه ، بازار مبادلات بیت کوین

رمزنگاری ها باعث بالا رفتن قیمت بیت کوین می شود.

یک حساب کتاب ساده اثبات می کند که با افزایش تعداد برنامه های کاربردی دنیای واقعی برای بیت کوین ( U ) و ثابت در نظر گرفتن V و P ، ارزش سهام بیت کوین افزایش پیدا خواهد داد. در حال حاضر بحث زیادی درباره اینکه آیا بازار و سودی برای دارایی های دیجیتال هست با خیر ، وجود ندارد. ‌U به سرعت در حال افزایش است.

همچنین می توانی وضعیتی تورمی را در نظر گرفت که در آن سطح قیمتی که اندازه میگیریم افزایش یابد. در این حالت نیز با ثابت در نظر گرفتن U و V ارزش سهام بیت کوین افزایش خواهد داشت.

در حال حاضر ما سرعت را ثابت نگه می داریم ، اما بازار بیت کوین مانند یک هیولاست ، در درجه اول بیت کوین به عنوان یک ذخیره ارزش کاردبرد دارد و سرعت آن کم است. من حدس می زنم کاهش سرعت در قیمت ها و مبادلات طبق این معادله صورت گرفته باشد.

مبارزه

حقیقت این بحث و آنچه که بازارها در حال مقابله با آن هستند این است که آیا سهام پول B ثابت و انعطاف ناپذیر است و مهمتر از آن آیا می تواند حملات ارزهای رقیب را دفع کند یا خیر.

دوقلوهای Winklevoss بر این باور هستند که این مساله در اصل به اثر شبکه و طیف وسیعی که در این مبارزه ایجاد می کند اشاره دارد. اگر بیت کوین بتواند امنیت کامل B را در معادله BV=PU پس از افزایش استفاده از بیت کوین و رفع مشکلات آن تامین کند ، ارزش B را بالا می برد. از آنجایی که سهام بیت کوین را نمی توان افزایش داد ، ارزش بیت کوین نسبت به پول نقد افزایش می یابد.

تاثیر شبکه در ارزش بیت کوین

بیایید اثر شبکه و این مساله که بتواند حمله رقیب ها به بیت کوین را دفع کند را بررسی کنیم. اثر شبکه پدیده ای است که به واسطه آن محصولی ارزش بیشتری را به واسطه کاربرهای بیشتر بدست می آورد و با بالا رفتن تعداد کابرانی که از آن محصول استفاده می کنند ، ارزش محصول بالا می رود. اثر شبکه به شدت در اقتصاد مورد بررسی قرار گرفته شده است. افزایش تعداد کاربران اتفاقی مثبت در شبکه محسوب می شود.

در طی مراحلی که طی می شود ، شبکه به مرحله ای می رسد که ارزش آن محصول بیشتر از قیمت واقعی خود محصول می شود در این وضعیت حالتی ایجاد می شود که رقبا نمی توانند به آن نفوذ کنند. مثالی از این قضیه ، شبکه اجتماعی فیسبوک است ، مطمئنا شبکه های اجتماعی دیگری وجود دارند که بهتر از فیسبوک هستند اما به دلیل اینکه هیچ کس از آنها استفاده نمی کند ، بی ارزش هستند.

با در نظر گرفتن BV=PU در سیستم ارزهای رمزپایه ، بازار در حال قرار دادن حجم زیادی روی بیت کوین است. اگر اثر شبکه به حدی قوی باشد که در برابر حمله مقاومت کند ، ‌‌B غیرقابل نفوذ باقی می ماند. با افزایش سرمایه ثابت ، تمایل جهان برای مبادلات بر مبنای بیت کوین ( U ) افزایش خواهد داشت.

آیا ما با بار انتقادی مواجه می شویم؟

آینده CBOE ، زیرساخت بیت کوین ژاپن و شرکت های جدیدی که برنامه های EFT را راه اندازی می کنند رویدادهایی هستند که ما را به حلقه های غیر قابل نفوذ در بیت کوین نزدیک می کنند.

اتریوم و برنامه های کاربردی آن یکی دیگر از دیگر غول هایی است که می توانند در جهان تغییر کند. آیا این دو می توانند در کنار هم قرار بگیرند؟ آیا شبکه و سیستم بازاری برای اتریوم شبیه بیت کوین می تواند ایجاد کند؟ آیا اتریوم می تواند در مقایسه با بیت کوین ارزش بیشتری داشته باشد؟ آیا یک ارز رمزپایه می تواند بدون داشتن رقیب شرایط مورد نظر را بدست‌ آورد؟ آیا بیت کوین اجازه می دهد که توسط یک رقیب تازه وارد از صحنه اقتصادی خارج شود و از بین برود؟ این ها سوالات سختی است که بازار باید به‌‌ آن ها پاسخگو باشد. همانطور که صحبت کردیم قیمت های بازار به ما داستان را می گویند.

فیسبوک ، My Space را از صحنه خارج کرد و گوگل هم همین کار را با یاهو انجام داد. اولین بودن باعث پیروزی نمی شود. آیا ارز رمزپایه بیت کوین آنقدر گسترده است که توسط تاثیر شبکه محافظت شود؟ لطفا نظر خود را با ما به اشتراک بگذارید.

بازار ارزهای رمزپایه : روند قیمتی بیت کوین در کوتاه مدت خوش بینانه است

در مجموع، در بازار ارزهای رمزپایه پس از افت قیمتی در ۲۳ دسامبر، در تنها ۴۸ ساعت یک تجدید قوا رخ داده است. دو روز پیش، در وضعیتی خاص تقریباً بیشتر ارزهای رمزپایه نزدیک به ۵۰ درصد کاهش قیمت داشتند. به این ترتیب، بازار رمزپایه‌ها بیش از ۱۰۰ میلیارد دلار ارزش خود را از دست داد.

امروز، ارزش بازار ارزهای رمزپایه با موجی که شکل گرفت، از ۴۸۸ میلیارد دلار به ۵۵۰ میلیارد دلار رسید و برای نخستین بار طی هفته‌ی گذشته نشانی از بهبود وضعیت پیدا کرده است.

بیت کوین نیز امروز افزایش قیمت ۶ درصدی را ثبت کرد. امروز در بازارهای تجاری مختلف در سراسر دنیا بیش از ۱۰ میلیارد دلار تبادل در بازار بیت کوین صورت گرفته است.

OKEx (شعبه‌ی OKCoin در هنگ‌کنگ) که پیش از سخت‌گیری‌های دولت چین بیشترین تبادل ارزهای رمزپایه را در اختیار داشت، حدود ۲٫۴ درصد از مبادلات بیت کوین در سه روز گذشته را پردازش کرد و جایگاه خود را به عنوان رهبر مبادلات ارزهای رمزپایه تثبیت کرد.

دیگر مراکز تبادل ارزهای رمزپایه‌ی چینی (نظیر BTCC و Huobi) نیز معاملات گسترده‌ی خود را آغاز کرده‌اند. با توجه به مهاجرت تجاری این سه مرکز به هنگ‌کنگ در ماه‌های پیش رو، تحلیل‌گران از تبدیل شدن هنگ‌کنگ به اصلی‌ترین بازار ارزهای رمزپایه سخن می‌گویند.

بازار ارزهای رمزپایه

در کره‌جنوبی و ژاپن، بیت کوین هنوز با نرخ بالا مبادله می‌شود. با ۳٫۰۰۰ دلار سهم صرافی‌ها، قیمت بیت کوین در کره‌جنوبی به ۱۸٫۰۰۰ دلار رسیده است. این در حالی است که در بازار ارزهای رمزپایه پیشرویی همچون ایالات متحده، قیمت بیت کوین حدود ۱۴٫۵۰۰ دلار است.

 سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای رمزپایه بهبود می‌یابد

اتریوم، بیت کوین کش، کاردانو (Cardano)، مونرو (Monero) و زدکش (Zcash) در ۲۴ ساعت گذشته بیشترین افزایش قیمت را به ثبت رسانده‌اند. قیمت اتریوم و زدکش به ترتیب ۱۵ و ۲۰ درصد افزایش یافته است. تحلیل‌گران این بازیابی بازار ارزهای رمزپایه را ناشی از فرا رسیدن کریسمس و سال نوی مسیحی ارزیابی می‌کنند.

به نظر می‌رسد که با ورود سرمایه‌گذاران جدید به بازار ارزهای رمزپایه، تقاضاها برای بیت کوین ادامه یابد. به این ترتیب، این افزایش قیمت در تعطیلات ژانویه سرعت بیشتری پیدا خواهد کرد.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

بیت کوین جایی نمی رود

رییس بانک Deutsche می گوید: بیت کوین جایی نمی رود

هیئت رییسه بانک Deutsche اعلام کرد که در حالی که هر روز می گویند که ارزهای رمزپایه به زودی جایی نخواهند داشت ، ارزش بیت کوین به افزایش خود ادامه می دهد.

Peter Hooper اقتصاددان بزرگ آلمانی روز سه شنبه در صبحانه ای با بانک Deutsche در منهتن به Bloomberg گفت ارزهای دیجیتال ماندنی هستند.

ایده کلی طرحی برای آینده است اما می توانست بهتر طراحی شود. ما قصد در حال پیدا کردن راهی برای پذیرش و تنظیم ارزهای رمزپایه و جلوگیری از مشکلات احتمالی هستیم.

نظرات او زمانی مطرح شده است که بورس آمریکا برای اولین بار در حال وارد کردن بیت کوین به بازار خود می باشد و برای اولین به سرمایه گذاران این امکان را خواهند داشت که بیت کوین را بفروشند. پس از دریافت مجوزهای قانونی از کمیته بازرگانی آمریکا CFTC ، بورس CME در شیکاگو ارزهای رمزپایه را به محیط های قانونی و جریان اصلی اقتصادی وارد می کند. این مجوز در دوشنبه آینده اجرایی می شود.

Hooper معتقد است که ارزهای رمزپایه پتانسیل بسیار بالایی دارند و این امر پس از سرمایه گذاری مردم در آن بیشتر مشخص خواهد شد. برای مثال از پتانسیل های آن می توان انتقال پول به خارج از کشور بدون پرداخت هزینه اشاره کرد.

او می گوید :

با این حال با وجود علاقه بسیار زیادی که به ارزهای دیجیتال ایجاد شده است ، همه افراد از این جایگزاری و تغییر سیستم پولی راضی نیستند. یکی از این افراد ، Jamie Dimon مدیر عامل JPMorgan Chase است. در ماه سپتامبر گذشته او ادعا کرد که ارزهای دیجیتال چیزی جز یک تقلب نیستند و پس از آن صحبت های کمی درباره ارزهای رمزپایه کرده است ، وی اخیرا اعلام کرده است که فکر نمی کند که ارزهای رمزپایه در طولانی مدت وجود داشته باشند.

علاوه بر این ، سازمان FIA که اعضایی مانند JPMorgan Chase و Goldman Sachs دارد اخیرا طی نامه ای به CFTC اعلام کرده است که راه اندازی سیستم هایی یا ویژگی ارزهای رمزپایه خیلی سریع اتفاق افتادند و نیاز با زمان بیشتری برای بررسی هستند.

Ed Tilly مدیر عامل و رییس شرکت Cboe در CEO به FIA گفت که قوانین و مبادلات در تمام سطوح برای جایگیری این ارزها در بازار به بررسی های خود ادامه دهند. وی اخیرا اعلام کرده است که همه چیز برنامه ریزی شده است.

بانک اروپایی Swissquote چهار ارز رمزپایه را به پلتفرم خود اضافه کرد

بانک آنلاین اروپایی Swissquote به طور جدی وارد ارزهای رمزپایه می شود.

روز دوشنبه ،  گروه بانک های Swissquote اعلام کردند که چهار پلتفرم تجاری به پلتفرم های معاملاتی آنلاین خود اضافه می کند. ازین پس مشتریان این بانک ها علاوه بر bitcoin  می توانند با ارزهای litecoin ، bitcoin cash و etherum در کنار ارزهای EUR و USD به مبادله بپردازند. این بانک اعلام کرد که این چهار ارز بنا به درخواست های مشتریان و نقدینگی آن ها انتخاب شده اند.

در اوایل سال جاری ، Swissquote با Bitstamp همکاری کرد تا مشتریانش بتوانند بیت کوین را با یورو و دلار آمریکا مبادله کنند. این شرکت اعلام کرده است که تقاضا برای این سرویس با استقبالی بیش از انتظار این شرکت رو به رو شده است.

Marc Bürki مدیر عامل Swissquote گفت : معاملات برپایه بیت کوین موفقیت بزرگی و فراتر از انتظارات ما بوده است. ما در حال توسعه دادن سرمایه گذاری سنتی به سرمایه گذارای ارزهای رمزپایه هستیم. ارزهای رمزپایه خیلی سریع تر از چیزی که هر کسی انتظار دارد محبوب می شوند. با ارایه این ارزها در پلتفرم ما همه چیز ساده تر ، امن تر و قابل دسترس تر برای همه خواهد بود.

ارزهای رمزپایه از مسیر اصلی اقتصادی پیشتر رفته اند.

همانطور که در خبرها گفته شده است ، سال ۲۰۱۷ را به عنوان سالی که ارزهای رمزپایه شروع به شکستن مرزهای جریان های اقتصادی کرد به خاطر می آورند. به دنبال بیت کوین ، ارزهای رمزپایه به تدریج شروع به نفوذ بین مردم کرده و این نفوذ در جریان های اصلی مالی خود را نشان می دهند.

پذیرش بیت کوین بیشتر در میان شرکت های استارت آپی مانند  Square Cash و Revolut مشاهده شده است که هر کدام بیت کوین را بر روی برنامه های کاربردی موبایل خود آورده اند. با این حال محبوبیت برنامه های کاربردی ارزهای رمزپایه به خصوص Coinbase رو به افزایش است.

در ماه جاری ، وال استریت برای اولین بار در سیستم ارزهای رمزپایه با وارد کردن بیت کوین به بورس ایالات متحده پیوست. با این وجود اکثر بانک های اصلی در حال تلاش برای مشارکت مستقیم با ارزهای رمزپایه هستند و برخی دیگر از موسسات مالی به دلیل نگرانی هایشان بابت مقررات ضدپول شویی به واسطه شرکت های مرتبط با ارزهای رمزپایه از جمله بیت کوین مشارکت می کنند.

با این وجود ، با توجه به سرعت صعودی بازار و این واقعیت که هیچ نشانه ای از کند شدن این روند در آینده نزدیک وجود ندارد مدیران مالی معتقدند که بانک های مرکزی در سال ۲۰۱۸ شروع به سرمایه گذاری می کنند.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: فاکتور خرید و فروش بیت کوین ، اینده بیت کوین ، سکه الکترونیک بیت کوین ، خرید بیت کوین ارزان ، تبدیل بیت کوین به دلار ، حساب بیت کوین ، تبدیل بیت کوین به ریال ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:10 بعد از ظهر