خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - قیمت ریپل - دوژکوین Dogecoin چیست؟
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

قیمت ریپل - دوژکوین Dogecoin چیست؟

پنجشنبه 12 بهمن 1396 05:27 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for ripple

قیمت ریپل و افزایش ناگهانی؛ سبقت از بیت کوین‌کش و اتریوم در ۴۸ ساعت!

قیمت ریپل با افزایش نجومی خو باعث شد این ارز رمزپایه به صورت رسمی از بیت کوین‌کش و اتریوم سبقت بگیرد. اینک ریپل از ۸۶ میلیارد دلار ارزش از سهم بازار ارزهای رمزپایه عبورکرده است

در طول ۴۸ ساعت گذشته، ریپل ابتدا از بیت کوین‌کش پیشی گرفته تا پس از بیت‌ کوین و اتریوم، به سومین ارز رمزپایه بزرگ با یک ارزش سرسام‌آور ۵۱ میلیارد دلاری از سوی بازار مواجه شود. اما این پایان کار نبود و امروز نیز ریپل بیش از ۵۲ درصد رشد نشان داد و با ارزش ۸۶ میلیارد دلاری، اتریوم را نیز پشت سر گذاشت.

چرا قیمت ریپل ناگهان زیاد شد؟

دو روز پیش، تمام بازار ارزهای رمزپایه یک تصحیح بزرگ را تجربه کرد. به استثنای تعداد اندکی از این ارزهای رمزپایه، تقریبا همه‌ی ارزها تا بیش ۱۰ درصد کاهش قیمت داشتند. قیمت بیت‌کوین، بیت کوین‌کش و لایت کوین نیز با افتی در حدود ۱۱ درصد مواجه شدند.

در حالی که ارزش ارزهای رمزپایه سقوط کرده بود و در همان حال تلاش می‌کردند تا خود را تثبیت کنند، قیمت ریپل تا ۷ درصد افزایش پیدا کرد. این امر با توجه به این که ارزش اکثر ارزهای رمزپایه کاهش پیدا کرده بود، بسیار قابل توجه است. در حقیقت، از میان ۲۰ ارز رمزپایه برتر در بازار، ریپل به عنوان تنها ارز رمزپایه سود‌آور در آن روز معرفی شد.

قیمت ریپل

تأثیر ژاپن بر قیمت ریپل

تحلیل‌گران این موج افزایش اخیر قیمت ریپل را به مشارکت تازه ایجاد شده بین “هلدینگ‌های اس‌بی‌آی” و شرکت‌های بزرگ کارت اعتباری در ژاپن نسبت داده‌اند. هلدینگ‌های اس‌بی‌آی، یک شرکت خدمات مالی مقیاس بزرگ در ژاپن است که انواع کسب و کارهای مختلفی نظیر بانک‌ها و مدارس را اداره می‌کند. “اس‌بی‌آی ریپل آسیا”، یک سرمایه‌گذاری مشترک توسط هلدینگ‌های اس‌بی‌آی و ریپل است. اس‌بی‌آی ریپل آسیا، کنسرسیومی از شرکت‌های کارت اعتباری ژاپن را برای آزمایش، پیاده‌سازی و راه‌اندازی راه‌حل‌های مبتنی بر بلاک چین ریپل ایجاد کرده است.

براد گارلینگهوس، مدیر اجرایی ریپل در برنامه “اسکواک الی” در شبکه‌ی سی‌ان‌بی‌سی گفت: “ما در حال سرمایه‌گذاری در این اکوسیستم هستیم تا به تسریع اتخاذ فن‌آوری ریپل کمک شود. یکی از چیزهایی که همه‌ی ما باید به خاطر داشته باشیم، ارزش یک توکن در درازمدت است که واقعاً توسط ابزار خودش هدایت شود. در این‌جا هیچ سؤالی وجود ندارد. آن‌چه وجود دارد، پتانسیل زیاد نهفته در این سیستم است.”

 

ریپل و همکاری‌های جهانی

در زمان این گزارش، بیش از ۱۰۰ موسسه مالی در حال استفاده از شبکه‌ی ریپل برای پردازش پرداخت‌های بین المللی و تراکنش‌های شخص به شخص با هزینه‌های پایین‌تر می‌باشند. بانک‌های متعددی نظیر اس‌ای‌بی که یکی از بزرگ‌ترین بانک‌های سوئد است، از ریپل برای تسویه صدها میلیون دلار در تراکنش‌های مشتریان بسیار مشهور خود استفاده کرده‌اند.

در ماه اکتبر، ریپل فاش کرد که “کردیت اگریکول” فرانسه، “بگز‌ بانکو” برزیل و “دی‌لوکال” اروگوئه با این شرکت برای اجرای تکنولوژی‌های بلاک چین ریپل همکاری کرده‌اند. همچنین، “اف‌تی” نیز گزارش داد که بانک اس‌ای‌بی، ۱۸۰ میلیون دلار بر روی شبکه‌ی ریپل انتقال داده است.

“اف‌تی” در گزارش خود آورده است که “بانک سوئدی اس‌ای‌بی، سیستم‌های شبکه‌ی ریپل را برای انتقال ۱۸۰ میلیون دلار در ماه‌های اخیر بین سوئد و ایالات متحده برای کمک به مدیریت توازن حساب نقدی یکی از مشتریان حقوقی بزرگ این بانک، مورد استفاده قرار داده است.”

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع ریپل به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 

Image result for dogecoin

دوژکوین Dogecoin چیست؟

شاید شما هم نام دوژکوین (Dogecoin) را شنیده باشید و علاقه‌مند به دانستن اطلاعات بیشتر در مورد این ارز رمزپایه باشید این مقاله را برای آشنایی بیشتر شما با این ارز دیجیتالی فراهم آورده‌ایم.

دوژکوین (Dogecoin) یکی دیگر از آلت کوین‌ها است که با نامهای داگ کوین ، داج کوین و دوج کوین نیز در ایران شناخته می شود. این آلت کوین به عنوان “ارز شوخی” (joke currency) حیات خود را آغاز کرد. با این وجود، این ارز رمزپایه با حالتی انفجاری در بازار ارزهای رمزپایه رایج شد و در جوامع آنلاین قدرت یافت.

دوژکوین که به اختصار دوژ نامیده می‌شود و نشان آن Ð است. موسس این کریپتوکارنسی فردی به نام “بیلی مارکوس” از پورتلند ایالت اورگان امریکا است. او دوژکوین را به عنوان یک ارز سرگرمی توسعه داد و نام آن را به یاد سگ نژاد “شیبا اینو” ژاپنی، “دوژ” گذاشت. تاریخ اولین انتشار دوژکوین، هشتم دسامبر ۲۰۱۳ است. الگوریتم این ارز از نوع اسکریپت می‌باشد.

ایده‌ی مارکوس، فراگیری آماری دوژکوین به لحاظ جمعیت دارنده‌ی آن نسبت به بیت کوین بود. خیلی زود ارزش این ارز افزایش یافت. هزاران کاربر و کل جوامع اینترنتی طراحی شده بر محور اشتراک‌گذاری و نقل و انتقال آنلاین ارزهای رمزپایه به داد و ستد دوژکوین پرداختند.

این ارز گرچه هنوز هم از نظر قیمت یکی از ارزان‌ترین آلت کوین‌ها به حساب می‌آید، اما همچنان در بازارهای اصلی ارزهای رمزپایه جزء بالاترین ارزها است. در سپتامبر ۲۰۱۷، دوژکوین در میان ده ارز رمزپایه برتر قرار داشت (در زمان نگارش این مقاله، دوژکوین در بین بیش از ۱۳۷۰ کوین موجود، رده‌ی سی و چهارم از سهم بازار را به خود اختصاص داده است). برخی از سایت‌های مبادلات ارزهای دیجیتال، این ارز را با کوین‌هایی نظیر بیت کوین، اتریوم و لایت کوین معاوضه می‌کنند.

دوژکوین چیست

در حالی که برخی از آلت کوین‌ها تلاش می‌کنند به چیزی فراتر از یک ارز ساده تبدیل شوند، دوژکوین همچنان به ریشه‌های خود وفادار مانده است. بسیاری اوقات، این ارز رمزپایه بین کاربران شبکه‌های اجتماعی به عنوان نوعی “تقدیر” بابت پست‌های جالب و سرگرم‌کننده به نویسنده‌ی آن پست اهدا می‌شود.

 

دوژکوین در برابر لایت کوین

دوژکوین مبتنی بر لایت کوین است. این رمزپایه با تغییراتی نسبت به لایت کوین بر روی پلت‌فرم بیت کوین ساخته شده است.

dogecoin چیست

تعداد زیاد کوین‌ها و نوسانات

در ژوئن ۲۰۱۵، یک‌صد میلیارد کوین برای دوژکوین تعیین شد. با تعداد زیاد کوین‌های پیش‌بینی شده نسبت به دیگر آلت کوین‌ها و همچنین بیت کوین که تعداد بسیار محدودتری دارند، قیمت دوژکوین بسیار پایین باقی مانده است. همین نکته هم باعث می‌شود تبادل آن بسیار ساده‌تر انجام شود و زمانی که کسی بخواهد مبلغ بسیار کمی (مثلاً در حد ۱۰ دلار) به فرد دیگر پرداخت کند، با دوژکوین برایش آسان‌تر و کم هزینه‌تر شود. علت این امر، مبلغ ناچیز کارمزد بابت انتقال آن است.

علاوه بر این، در برخی شبکه‌های اجتماعی و سایت‌ها (نظیر توئیتر) به راحتی از سوی خوانندگان یک مطلب سرگرم‌کننده، به عنوان پاداش و تقدیر به منتشر کننده‌ی پست اهدا می‌شود و کسی بابت آن احتیاج به چرتکه انداختن ندارد!

 

دوژکوین و الگوریتم نوع اسکریپت

درست همانند بیت کوین، دوژکوین نیز از یک سیستم استخراج برای نگهداری بلاک چین و پاداش دوژ به استخراج کنندگان خود دارد. با این وجود، به جای الگوریتم SHA-256، دوژکوین نیز مانند لایت کوین از الگوریتم اسکریپت بهره می‌برد. این تصمیم برای جلوگیری از استفاده‌ی ماشین‌های ویژه استخراج برای استخراج مقادیر بالای دوژ گرفته شده است. در اوایل انتشار این ارز رمزپایه، مقدار استخراج به صورت تصادفی بود اما از مارس ۲۰۱۴، میزان پاداش به مقداری ثابت تعیین شد.

 

کجا می‌توان دوژکوین پرداخت کرد؟

از سپتامبر ۲۰۱۷ دو روش اصلی در استفاده از دوژکوین وجود دارد:

  • پاداش دادن در شبکه‌های اجتماعی

اگر شما از شبکه‌های اجتماعی نظیر توئیتر و Reddit استفاده می‌کنید، می‌توانید به دیگر کاربران برای ارسال پست‌های آموزشی، سرگرم کننده، خنده‌دار و … پاداش بدهید. معمولاً مبلغ این پاداش‌ها کم است و به ندرت بیش از ۰٫۲ دلار می‌شود. از سویی دیگر، جمع‌آوری همین پاداش‌هایی کم می‌تواند انگیزه‌ای برای افرادی شود که با صرف وقت، محتوایی خوب و جالب تولید کرده‌اند. پاداش دادن با دوژ نه تنها تقدیر از این افراد است، بلکه فلسفه‌ی وجودی این ارز رمزپایه را نیز گسترش می‌دهد.

  • محصولات و خدمات

بسیاری از فروشندگانی که بیت کوین را به عنوان روش پرداخت قبول کرده‌اند، از دوژکوین نیز استقبال می‌کنند. ضمن این‌ که همان‌طور که گفته شد، در بسیاری از سایت‌های مبادلات ارزهای رمزپایه، به راحتی می‌توان این ارز را با بیت کوین معاوضه کرد.

 

چگونه بر روی دوژکوین سرمایه‌گذاری کنیم؟

پیش از هر چیز باید اذعان کرد، اطلاعاتی که ما در اختیار مخاطبین خود قرار می‌دهیم، به عنوان تأیید یک ارز برای سرمایه‌گذاری (به ویژه در مبالغ بالا) نباید تلقی شود. با توجه به شرایط و نوسانات بازار ارزهای رمزپایه، پیش از سرمایه‌گذاری باید شرایط زمان سرمایه‌گذاری و اتفاقات قبلی بازار آن ارز بررسی شود. همچنین، باید قدرت آن ارز در بازار و بازدهی بالقوه‌ی آن را رصد کنید. اگر شما در این زمینه تخصصی ندارید، حتماً از مشاوره با افراد آگاه بهره ببرید.

دوژکوین نیز شرایط فوق را دارد. با این وجود، این ارز در زمان نگارش این مقاله قیمتی بسیار پایین دارد. گاهی نیز به همین دلیل، جهش قیمتی آن بالا است. بنابراین، اگر تعداد زیادی دوژکوین اندوخته باشیم، می‌توانیم روی سودآوری آن حساب کنیم (بار دیگر بر اصول یک سرمایه‌گذاری صحیح تأکید می‌کنیم).

قیمت دوژکوین

طبق نمودار فوق، در ابتدای سال ۲۰۱۷ هر دوژکوین ۰٫۰۰۰۲۳۲ دلار ارزش داشت و اینک در انتهای این سال (۲۷ دسامبر) ارزش آن ۰٫۰۰۹۲ دلار است. به بیانی ساده، اگر با ماشین زمان به ابتدای سال ۲۰۱۷ برویم و یک میلیون دوژکوین بخریم، ۲۳۲ دلار پرداخت می‌کنیم و با بازگشت به این زمان، می‌توانیم این یک میلیون دوژکوین را ۹۲۰۰ دلار بفروشیم؛ یعنی نزدیک به ۴۰ برابر!

اگر شما قدرت پیش‌بینی‌های اینچنینی را دارید، شاید دوژکوین راه‌حل ثروتمند شدنتان باشد.

کیف پول دوژکوین و انتقال آن

سایت رسمی بلاک چین دوژکوین، “دوژچین” نام دارد. آدرس این سایت https://dogechain.info می‌باشد. این سایت دارای قسمت Wallet می باشد که بعنوان کیف پول می توانید از آن استفاده کنید. مراحل افتتاح حساب، دریافت و پرداخت دوژکوین بسیار شبیه بیت کوین است. احتمالاً شما خوانندگان این مقاله پیش از این با بیت کوین کار کرده‌اید. در این صورت، کار با دوژکوین هم برای شما بسیار راحت خواهد بود.

کیف پول های دوژکوین دارای نسخه های دسکتاپ و آنلاین دیگری نیز می باشد که در سایت اصلی دوژکوین به آدرس Dogecoin.com معرفی شده اند. همچنین سایت CoinPayments.net نیز گزینه مناسبی برای نگهداری dogecoin و سایر ارزهای مشابه است .

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک دوژکوین از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع دوژکوین به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

 
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید ریپل کوین ، خرید و فروش ریپل کوین ، خرید ریپل انلاین ، خرید ریپل از ایران ، خرید ریپل بدون واسطه ، رشد قیمت ریپل ، هر ریپل چند ریال است ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:14 بعد از ظهر