خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - لایت کوین استاندارد بلاک چین اتریوم به بازار عرضه شد
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

لایت کوین به علت محبوبیت به مرکز مبادلات هندی “زب پی” اضافه شد

مرکز مبادلات هندی “زب پی” (Zebpay) از لایت کوین نیز پشتیبانی خواهد کرد. دلیل این امر، محبوبیت این آلت کوین در هند است.

“زب پی” (Zebpay) یکی از مشهورترین مراکز مبادلات ارز رمزپایه مبتنی بر موبایل است. حالا این مرکز، اضافه کردن پشتیبانی از لایت کوین به پلت‌فورم خود را اعلام کرده است. این شرکت در نوشته‌ای در وب‌سایت خود اظهار داشت که ارز رمزپایه لایت کوین یکی از معدود توکن‌هایی است که قرار است به این پلت‌فورم اضافه شود.

 

لایت کوین و محبوبیت طولانی

لایت کوین در سال ۲۰۱۱ توسط یکی از کارمند سابق گوگل به نام “چارلی لی” ابداع شد. این ارز رمزپایه به عنوان جایگزین سبک‌تری برای بیت کوین معرفی شد. این آلت کوین یکی از قدیمی‌ترین ارزهای رمزپایه موجود در بازار است. ارزش کل بازار لایت کوین هم اکنون در حدود ۱۰ میلیارد دلار است. در دسامبر ۲۰۱۷، لایت کوین به بیش‌ترین قیمت در طول تاریخ خود، یعنی ۳۵۰ دلار رسید.

لایت کوین دومین ارز رمزپایه‌ای است که در طی چند هفته گذشته به مرکز مبادلات زب پی اضافه شده است. این مرکز مبادلات در اوایل ژانویه ۲۰۱۸، قابلیت استفاده از “بیت کوین کش” را نیز برای کاربران خود فراهم کرد.

برخی کاربران زب پی پیش از هارد فورک بیت کوین کش در یکم آگوست ۲۰۱۷، دارای بیت کوین بوده‌اند. اکنون، آن‌ها نیز به مقدار دارایی بیت کوین خود، بیت کوین کش دریافت کرده‌اند. البته برخی مشتریان توانسته بودند در اوایل نوامبر سال ۲۰۱۷ میزان دارایی بیت کوین کش خود را به کیف پول اکسترنال خود انتقال دهند. در ۱۴ دسامبر سال ۲۰۱۷، زب پی گزینه‌ی ارسال ارز رمزپایه فورک شده به کیف پول‌های اکسترنال را به یک‌باره حذف کرد. این حذف گزینه به دلیل حذف تبادلات بیت کوین کش در پلت‌فورم تجاری این شرکت بوده است.

البته زب پی تبدیل ارز رمزپایه به ارز رمزپایه دیگر را در پلت‌فورم تجاری خود ارائه نمی‌دهد. تبدیل ارزهای رمزپایه به یکدیگر در این پلت‌فرم، ابتدا نیازمند آن است که کاربران ارزهای دیجیتالی خود را با ارز سنتی مبادله کنند. این عملکرد باعث می‌شود کل پروسه به نوسانات بازار حساس باشد.

لایت کوین در هند

زب پی هند با اتریوم، بیت کوین کش، ریپل و لایت کوین در پی افزایش کارایی و کاربر

بر اساس خبرنامه زب پی در ماه نوامبر، این شرکت ارزهای رمزپایه ریپل و اتریوم را نیز به مبادلات خود اضافه خواهد کرد. بر اساس فاصله زمانی مورد نیاز برای اضافه کردن بیت کوین کش به سیستم مبادلات، احتمالا تمامی چهار ارز رمزپایه پس از چند ماه در این مرکز قابل دسترس خواهند بود.

در دسامبر ۲۰۱۷، زب پی به حدود ۲ میلیون کاربر خدمات ارائه می‌کند. این در حالی است که رشد بیشتر این تعداد کاربر هم در آینده انتظار می‌رود. برنامه موبایلی این مرکز موفقیت چشمگیری نسبت به دیگر برنامه‌های بانک‌های بخش خصوصی در بستر ios و اندروید در این کشور پیدا کرده است. گرچه این مرکز دارای پلت‌فرم‌های رقیبی نظیر “کوینکس” و “کوین سکیور” است. به ویژه این که برخی از پلت‌فرم‌ها، از دیگر ارزهای رمزپایه همچون آیوتا نیز پشتیبانی می‌کنند.

Related image

توکن “هیوبی” بر پایه استاندارد بلاک چین اتریوم به بازار عرضه شد

هیوبی، یکی از سه مرکز مبادلات ارز رمزپایه بزرگ سابق چین، شروع به توزیع توکن خود کرده است. این شرکت تاکید دارد که این توکن عرضه اولیه سکه (ICO) نیست.

توکن هیوبی بر پایه استاندارد بلاک چین اتریوم

مرکز ارز رمزپایه عظیم هیوبی مستقر در پکن است. این شرکت چند روز پیش توکن خود را تحت عنوان “هیوبی توکن” عرضه کرد. این توکن بر پایه استاندارد بلاک چین اتریوم یعنی ERC-20 بنا شده است. تعداد این توکن به ۵۰۰ میلیون توکن محدود می‌شود. هیوبی در مطلبی بر روی وب‌سایت خود اعلام کرد: HT مخفف هیوبی توکن، یک سیستم مبتنی بر بلاک چین در پیاده‌سازی و مدیریت است.

بر اساس اطلاعیه‌ای ۳۰۰ میلیون توکن هیوبی در یک بازه‌ی ۱۵ روزه به منظور فروش به سرمایه‌گذاران در دسترس قرار می‌گیرد. تعداد ۱۰۰ میلیون توکن دیگر نیز به عنوان عملیات مورد نیاز پلت‌فورم و پاداش کاربران و ۱۰۰ میلیون توکن دیگر هم برای تشویق تیم ذخیره خواهد شد.

این مرکز در یک کنفرانس خبری مرتبط تاکید کرد که توکن‌ها تحت عنوان “عرضه اولیه سکه” (ICO) برای تمامی سرمایه‌گذاران در دسترس نیستند. ۳۰۰ میلیون توکن تنها به کاربرانی که بسته امتیازی را خریداری کنند، تعلق می‌گیرد. بسته امتیازی، یک بسته کارت پیش‌پرداخت شده بر روی پلت‌فورم هیوبی است که از توکن متصل به دلار “تتر” (tether) با نشان “USDT” استفاده می‌کند.

در اطلاعیه آمده است:

“هیوبی توکن، عرضه اولیه سکه نیست. کاربران تنها در صورتی قادر به دریافت توکن می‌باشند که کارت امتیازی را از هیوبی خریداری کرده باشند. کارت امتیازی، بسته کارت هیوبی به منظور سرویس‌های پایه است. هر یک امتیاز = یک USDT”

توکن هیوبی

هیوبی، ناراضی از سیاست‌های چین

هیوبی توکن، احتمالا به عنوان سرمایه‌ای برای مبادلات در سطح جهانی استفاده می‌شود. این توکن از تاریخ اول فوریه برای تجارت با تتر، بیت کوین و اتریوم قابل دسترس خواهد بود.

به علاوه، هیوبی اعلام کرد که توکن‌ها را با ارزش ۲۰ درصد ارزش افزوده خالص از بازار آزاد دوباره خریداری می‌کند. این مرکز قسمتی از درآمدش را برای حمایت سرمایه‌گذاران خود و مقداری را به عنوان ذخیره برای جبران و حفاظت از سرمایه‌گذاران در مقابل نوسانات بازار استفاده خواهد کرد.

هیوبی پیش از سیاست‌های فلج کننده تنظیم‌کنندگان مقررات چینی، یکی از بزرگ‌ترین مراکز مبادلات ارز رمزپایه در این کشور بوده است. پلت‌فورم چینی این شرکت در ماه اکتبر سال گذشته بسته شد. “لئون لی”، موسس این شرکت، تصمیم فلج‌کننده این کشور را یک لحظه‌ی تاسف بار برای هیوبی پیش از افتتاح پلت‌فورم “هیوبی پرو” این شرکت اعلام کرد. قرار بود هیوبی پرو یک پلت‌فورم بین‌المللی مستقر در سنگاپور باشد.

اطلاعیه هیوبی به منظور عرضه توکن خود، یک قدم به جلو در برنامه‌ریزی این شرکت به منظور گسترش مبادلات خود است. این برنامه شامل گسترش مبادلات به بازارهای ارز رمزپایه بزرگ در کره جنوبی و ژاپن است.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید بیت کوین با قیمت مناسب ، ارزش هر بیت کوین ، اینده بیت کوین ، خرید مستقیم بیت دکوین ، خرید یک بیت کوین ، قیمت لحظه ای بیت کوین ، خریدار بیت کوین در ایران ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:58 بعد از ظهر