خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - بیت‌کوین چیست؟
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

بیت‌کوین چیست؟

پنجشنبه 12 بهمن 1396 03:18 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


بیت‌کوین چیست؟

با افزایش بهای بیت‌کوین به بیش از ۱۱ هزار دلار، بررسی این ارز دیجیتالی ضروری به نظر می‌رسد.
به گزارش هادی اکسچنج، ارزش بیت کوین در سال جاری، پس از افزایشی 1000 درصدی به بیش از 11 هزار دلار رسید. بیت کوین طی 3 روز بیش از 25 درصد افزایش بها داشته است.

این افزایش ارزش، از هرگونه سرمایه‌گذاری دیگر، سودآوری بیشتری دارد. به‌این‌ترتیب، بسیاری از افراد درصدد خرید بیت کوین هستند و درعین‌حال، برخی دیگر باور دارند ارزش بیت کوین نوعی حباب است و به‌زودی کاهش خواهد یافت.
مقاله‌های بسیاری درباره پیش‌بینی ارزش بیت کوین منتشر می‌شود. برخی تحلیلگران معتقدند بهای این ارز دیجیتالی ممکن است تا 40 هزار دلار نیز افزایش یابد.

بیت کوین و دیگر ارزهای رمزپایه چشم‌انداز روشنی دارند. ارزهای دیجیتالی را می‌توان در میان اختراعات انقلابی مانند اینترنت در نظر گرفت.

بیت کوین دقیقاً چیست و چرا تا این حد موردتوجه است؟

بیت کوین یک ارز دیجیتالی است که سال 2009 میلادی توسط فردی با نام مستعار «ساتوشی ناکاموتو» ایجاد شد. از این ارز می‌توان برای خریدوفروش در اماکنی که بیت کوین را می‌پذیرند، استفاده کرد. باوجوداین، بیت کوین با ارزهای رایج، تفاوت‌های اساسی دارد.
تفاوت واضح این است که بیت کوین ارز فیزیکی نیست و برای آن، سکه و یا اسکناسی وجود ندارد و کاملاً مجازی است.
ارزهای رایج، مانند دلار، تحت نظارت یک بانک مرکزی هستند که عرضه پول را به‌منظور ثبات در قیمت‌ها مدیریت می‌کنند. این بانک‌ها می‌توانند اقدام به چاپ پول کنند و یا در صورت نیاز، بخشی از پول‌های در گردش در بازار را جمع‌آوری کنند و از طریق سیاست‌های پولی مانند تنظیم نرخ بهره بانکی دست به مدیریت پول‌ها بزنند.

بااین‌حال، برای بیت کوین، بانک مرکزی وجود ندارد و به هیچ کشوری مربوط نیست و حتی تحت نظر سازمان و یا نهاد خاصی نیست. عرضه این ارز مجازی به‌طور غیرمتمرکز است و تنها با استفاده از روندی به نام «ماینینگ» (استخراج) انجام می‌شود. به ازای هر تراکنش با استفاده از بیت‌کوین، یک رایانه متعلق به فردی به نام «ماینر» (استخراج‌کننده) باید یک مسئله ریاضی بسیار پیچیده را حل کند. پس‌ازآن، این استخراج‌کننده در ازای حل این مسئله، بخشی از این بیت کوین را به‌صورت پاداش دریافت می‌کند. استفاده از حل معاملات ریاضی در استخراج بیت کوین موجب شده است به این ارز، «ارز رمزپایه» بگویند.

با استفاده از رشته‌هایی از اعداد ناشناس، اطلاعات درباره این تراکنش‌ها در محلی به نام «زنجیره بلوکی» ثبت می‌شود. این کار به‌منظور حصول اطمینان از ثبات این ارز انجام می‌شود.
زنجیره بلوکی مانند شبکه پرداختی کار می‌کند که هرگز تعطیل نمی‌شود. این شبکه 7 روز در هفته و 24 ساعت در روز به فعالیت می‌پردازد و اهمیتی نمی‌دهد موقعیت جغرافیایی شما چیست و به چه کسی پول پرداخت می‌کنید.

چرا بهای بیت کوین در حال افزایش است؟

بهای بیت کوین، مانند تمام دارایی‌ها و ارزها، وابسته به تقاضای مردم برای خرید آن است. شمار افرادی که از این ارز رمزپایه استفاده می‌کنند در ماه آوریل از 3 تا 6 میلیون نفر به 10 تا 20 میلیون نفر افزایش یافته است. بااین‌حال، ارزیابی دقیق از تعداد کاربران این ارز بسیار دشوار است.

آیا می‌توان از طریق بیت کوین کسب درآمد کرد؟

پاسخ به این پرسش، دشوار است. هر فردی که قصد دارد در بیت کوین سرمایه‌گذاری کند باید بداند این امری حرفه‌ای است و نیاز به مطالعه و تجربه دارد.
بااین‌حال، درصورتی‌که ارزهای رمزپایه پای خود را در زندگی عادی باز کنند و در سراسر جهان به‌عنوان واسطه‌ای برای دادوستد تبدیل شوند، می‌توان انتظار داشت بهای آن‌ها نیز با رشد روبرو شود.

بیت کوین را در کجا می‌توان خرج کرد؟

شمار شرکت‌هایی که بیت کوین را می‌پذیرند به‌شدت در حال رشد است. مایکروسافت و شرکت گردشگری اکسپیدیا هر دو بیت کوین را می‌پذیرند. حتی برخی خوانندگان نیز برای بلیت کنسرت‌های خود، از بیت کوین استفاده می‌کنند. در سال جاری میلادی، قانونی در ژاپن تصویب شد و به‌موجب آن، اکنون بسیاری از خرده‌فروشی‌ها در این کشور نیز این ارز را می‌پذیرند. این ارز همچنین در کشورهایی مانند زیمبابوه که وضع اقتصادی ناپایداری دارند با استقبال روبرو شده است.استفاده نیمی از مردم دنیا از ارزهای مجازی تا ۵ سال دیگر

به گزارش  هادی اکسچنج، به گفته‌ی جان مک آفی یکی از متخصصان نرم‌افزارهای رایانه‌ای و از تحلیلگران بازار ارزهای دیجیتال، علیرغم کاهش قیمت بیت کوین در هفته‌های اخیر تا کمتر از ۵ سال دیگر استفاده از ارزهای مجازی یکی از مرسوم‌ترین شکل‌های پرداخت خواهد بود و درواقع این ارزها به‌عنوان پول استفاده خواهد شد.
مک آفی در جریان کنفرانسی اقتصادی در رابطه با امنیت نرم‌افزارهای رایانه‌ای در این مورد اذعان کرده است که در پنج سال آینده به شما قول می‌دهم که بیش از نیمی از مردم دنیا از ارزهای مجازی استفاده خواهند کرد و دلیل آنکه نیمی دیگر از مردم از ارزهای مجازی استفاده نخواهند کرد این است که احتمالاً آن‌ها گوشی‌های هوشمند ندارند یا به‌طورکلی دسترسی به اینترنت ندارند. مک آفی اعتقاد دارد که قیمت هر بیت کوین تا سال ۲۰۲۰ میلادی ۱ میلیون دلار خواهد بود!
لازم به ذکر است که کنفرانس نامبرده در شهر پوکت تایلند برگزار شده و بیش از ۱۰۰۰ نفر از ۵۰ کشور مختلف دنیا در آن شرکت کرده‌اند که در این میان نام ۱۰۰ شرکت روسی فعال در حوزه‌ی پول دیجیتالی به چشم می‌خورد. گفته می‌شود که شرکت‌کنندگان در این کنفرانس بین‌المللی برای افزایش سرمایه شرکت‌های تازه تأسیس خود در پی جذب سرمایه‌گذاری در بازار ارزهای مجازی بوده‌اند.

نخستین معامله بین دو کشور جهان با استفاده از ارز مجازی

به گزارش هادی اکسچنج به نقل از بلومبرگ، موسسه «پرایم شیپینگ فاندیشن»، اعلام کرد نخستین قرارداد حمل بار که به‌وسیله بیت کوین پرداخت شد، ماه گذشته اجرایی شد و یک کشتی حامل گندم از روسیه، این محموله را به ترکیه برد. به گفته ایوان ویکولوف (مدیر اجرایی این شرکت روسی) این محموله بخشی از راه‌اندازی آزمایشی پرداخت محموله‌های فله‌ای با استفاده از فنّاوری پرداخت بلاک چین بوده است.
به گفته این شرکت روسی، این فنّاوری دیجیتالی امکان پردازش سریع پرداخت‌ها و تبدیل آن به ارزهای دیجیتالی و بالعکس را فراهم می‌کند که حاصل همکاری بین شرکت «کوروم کپیتال» و «اینتر چارت» است؛ این شرکت همچنین در اندیشه ایجاد ارز دیجیتال مخصوص به خود است.
ویکولوف گفت: ما در تلاش برای توسعه سیستم پرداخت فرامرزی هستیم که آسان‌تر و سریع‌تر از سامانه‌های پرداخت موجود کنونی است تا جایی که می‌دانیم این اولین قرارداد حمل باری است که به کمک ارزهای دیجیتالی انجام می‌شود.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: ارزش خرید و فروش بیت کوین ، ارزش بازار خرید بیت کوین ، سود خرید بیت کوین ، سود فروش بیت کوین ، قیمت خرید هر بیت کوین ، قیمت فروش هر بیت ککوین ، اموزش خرید بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:11 قبل از ظهر