خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - دش و نحوه خرید و فروش آن را بهتر بشناسیم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

دش و نحوه خرید و فروش آن را بهتر بشناسیم

پنجشنبه 12 بهمن 1396 02:26 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Image result for dashcoin


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک دش کوین ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع دش کوین ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

دش و نحوه خرید و فروش آن را بهتر بشناسیم!

دش (که قبلا به عنوان Darkcoin شناخته می شد) یک ارز رمزنگاری معروف و محبوب با توجه به سرعت و حریم خصوصی در تراکنش است. دش، به جای استفاده از یک الگوریتم استخراج (مانند SHA-256 یاLitecoin’s Scrypt Bitcoin)، آن را به X11 متصل می کند.

درواقع X11 مجموعه ای از 11 الگوریتم است که برای اطمینان از توزیع منصفانه سکه بین استخراج کنندگان وجود دارد. در زمان نوشتن، آن را در 10 درصد از بازارهای ارز دیجیتال نگه داشتند که با توجه به سرمایه گذاری بازار، Dash را در یک موقعیت ثابت قرار می دهد.

سرعت و امنیت در دش!

تراکنش ها در دش، به صورت فوری، با امنیت بالا و بدون نیاز به هیچ ثبت نام یا واسطه ای (بانک یا موسسات مالی) انجام می شود. برای استخراج دش؛ می توان با دانلود کیف پول های الکترونیکی بر روی رایانه اقدام به خرید و استخراج کرد و تراکنش های مالی را در کمتر از ۳۰ ثانیه انجام داد. همچنین باید توجه کرد که Dash با دش کوین اشتباه نشود…

تاریخچه دش!

دش، در دی ماه  سال 1393 با نام XCoin به بازار آمد و ده روز بعد به Darkcoin تغییر نام داد. اما درفروردین ماه سال 1394 نام Darkcoin به Dash تغییر پیدا کرد.  تغییر نام نهایی به این  دلیل بود که کاربران اشتباها تصور می کردند که بین Darkcoin و darkweb ارتباطی وجود دارد و این در حالی ست که darkcoin هیچ وقت از dark web حمایت نکرده است. و همچنین نام Dash همچنین تلفیق و مشتقی از Digital Cash (پول دیجیتالی) است.

استخراج دش!

استخراج دش، همانند استخراج بیت کوین است و هیچ تفاوتی با هم ندارند. تنها تفاوت آن است که شما بجای بیت کوین، دش را استخراج می کنید. دش؛ برای تبدیل شدن به cash یا همان پول باید دش از طریق یک والت همانند بیت کوین به حساب صرافی واریز و سپس استفاده شود.

امروزه، Dash و Uphold یک بیانیه مطبوعاتی مشترک اعلام کردند که ادغام ارز در پلت فرم Uphold اجازه می دهد که کاربران برای خرید، ارسال و فروش ارزهای دیجیتال با استفاده از وب یا تلفن همراه اقدام کنند. براساس بیانیه مشترک،  با ادغام جدید، 94 درصد از جمعیت جهان را قادر به استفاده از دش می کند.

اگر شما هم از طرفداران Dash هستید و می خواهید در معاملات خرید و فروش آن راهنمایی بگیرد و اقدامی انجام بدهی، میتواند با ما به صورت رایگان مشاوره بگیرید و با خیالی آسوده و با بهترین قیمت تراکنش های خود را انجام دهید….

Image result for perfectmoney


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک پرفکت مانی ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع پرفکت مانی ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

شرکت پرفکت مانی در شروع سال 2018: مروری بر سال قبل

شرکت پرفکت مانی Perfect Money  هم برای حساب های تجاری و هم برای حساب های شخصی امکانات نایابی را فراهم کرده است.

به صورت خلاصه شما با استفاده از سیستم Perfect Money می توانید:

  •  فی مابین مصرف کنندگان ارز دیجیتال تصفیه حساب به عمل آورید.
  • از طرح های مختلف که در اینترنت موجود می باشد برای پرداخت ها استفاده کنید
  • در اینترنت بطور مرتب پرداخت ها را به دست آورید
  • مبالغ پولی خودرا در حساب الکترونیک مطمئن نگهداری نمایید و ماهانه با مبلغ باقی مانده در ماه قبل سود در یافت کنید
  • بابت کالا و خدمات خریداری شده در فروشگاه های اینترنیت پرداخت داشته باشید
  • در اینترنت طلا و دلار و یورو خریداری نمایید.

در پرفکت مانی تازه وارد هستید؟

در سال 2016، پرفکت مانی همراه با مشتریان یک گام بزرگ به جلو برداشت و در جنوب شرق آسیا به پیشرفت های مهمی دست یافت. افزودن زبان ویتنامی به وب سایت موجب افزایش چشمگیر نفوذ به بازار جمهوری سوسیالیست ویتنام شد که ویتنام را به پنجمین بازار بزرگ پرفکت مانی تبدیل کرد.

پرفکت مانی جای خود را به عنوان یکی از سیستم های پرداخت پیشرو در نیجریه، مالزی، هند و پاکستان پیدا کرده است. افزون بر این، رشد اقتصادی چشمگیری در بازار برزیل به دست آمده است. 10 سالگی پرفکت مانی را امسال جشن خواهند گرفت.

بانک داری اسلامی

در سال ۲۰۱۷، پرفکت مانی امکانی فراهم آورد که کاربرانش بتوانند هماهنگ با بانکداری اسلامی، نیازهایشان را پوشش دهند. چرا که گردش مالی و جامعه‌ی مشتریان‌، تا حد بسیار زیادی در کشورهایی مثل کشورهای حوزه‌ی خلیج فارس، مالزی و اندونزی توسعه پیدا کرد.

سال 2018

برنامه‌ی شرکت پرفکت مانی این است که در ۲۰۱۸، در بازار سیستم‌های پرداختی منطقه پیشرو باشد سیستم آن، باید بتواند در وب‌سایت‌های فروشگاهی قرار گیرد. در سال ۲۰۱۷، بسیاری از پلاگین‌های خرید پرفکت مانی به روز شد و موارد دیگری هم به آن‌ها اضافه شد. البته در سال ۲۰۱۸، آخرین پیشرفت‌های تکنولوژی را با چشمانی تیزبین رصد خواهند کرد.

  در هر عمل اجرا شده در سیستم پرداختی پرفکت مانی به مشتریان سرویس های زیادی عرضه می شود. پرفکت مانی یک فرصت برای مشتری شدن است!

 

اپلیکیشن های شرکت پرفکت مانی

تیم مپرفکت مانی، از نرخ رشد تصاعدی اپلیکیشن‌های موبایلی و همچنین، اهمیت روزافزون‌شان غافل نیست. نسخه‌ی ۲.۰ اپلیکیشن‌های موبایل‌ را منتشر کرده‌ که این اپلیکیشن‌ها، به زبان‌های مختلف ترجمه شده‌اند و تمام زبان‌هایی که در وب‌سایت‌ آن وجود دارد را پوشش می‌دهد. این موضوع باعث شد تا نسبت به سال قبل، افتتاح حساب از طریق اپلیکیشن‌های موبایل، ۶۰ درصد افزایش پیدا کند و گردش مالی‌ پرفکت مانی هم ۳۵ درصد بالا برود.

محبوبیت بالا

از آنجایی که برنامه‌ها در اپل استور و گوگل پلی قرار گرفته‌اند، تعداد دانلود آن‌ها از 500.000 فراتر رفته و در عین حال این برنامه‌ها رتبه 4+ را کسب نموده‌اند. استفاده از برنامه‌های موبایلی به‌خصوص در بازارهای کشورهای هند، ویتنام، کامبوج و نیجریه محبوب بوده است.

شما می‌توانید در گوشی همراهتان، از Perfect Money به زبان بومی خود استفاده کامل را ببرید. با استفاده از لینک‌های زیر می‌توانید به برنامه‌های جدید دسترسی پیدا کنید:

شرکت Startup Research & Investments تائید می‌کند که لینک‌های بالا به برنامه‌های رسمی Perfect Money برای گوشی همراه ختم خواهد شد.

منتظر به‌روزرسانی در آینده نزدیک باشد؛ به‌روزرسانی‌هایی که خدمات پرداخت Perfect Money را برای مشتریان در سرتاسر جهان آسان می‌کند.

جشن 10 سالگی شرکت پرفکت مانی

در ابتدای سال ۲۰۱۸ میلادی، سیستم پرداخت دهمین سالگرد حضورش در عرصه‌ی کسب و کار را جشن خواهد گرفت! از زمانی که سیستم پرفکت مانی شروع به کار کرد، تلاش و از خود گذشتگی زیادی صرف کردند تا سیستم پرداخت عالی‌ آن بدون مشکل کار کند و تمام مشتری‌ها از آن راضی هستند.

ما در دنیای پویایی زندگی می‌کنیم که پیوسته تغییر می‌کند. با در نظر گرفتن این واقعیت، توسعه و بهبود مداوم Perfect Money مثال زدنی است. باور و همچنین، اطمینان بر این است که آن ها به اهداف‌شان رسیده‌اند و از آن‌ها عبور کرده‌اند.

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید و فروش دش کوین ، خرید انلاین دش کوین ، خرید دش کوین با کارت شتاب ، خرید دش با قیمت مناسب ، تحلیل قیمت دش کوین ، دش کوین چیست ، قیمت هر دش کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین کش – خرید انلاین بیت کوین کش – خرید اتوماتیک بیت کوین کش – بیت کوین کش خرید – بیت کوین کش فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش در ایران-فروش بیت کوین کش در ایران- شارژ بیت کوین کش – شارژ حساب بیت کوین کش – خریدار و فروشنده بیت کوین کش – قیمت خرید بیت کوین کش – قیمت فروش بیت کوین کش – قیمت خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش در ایران – خرید بیت کوین کش از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین کش – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین کش – قیمت بیت کوین کش در ایران – قیمت بیت کوین کش به ریال – قیمت بیت کوین کش به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین کش – صرافی خرید بیت کوین کش – صرافی فروش بیت کوین کش – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین کش – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین کش – بیت کوین کش خرید فروش – خرید فروش بیت کوین کش – بیت کوین کش شارژ حساب – بیت کوین کش در ایران- بیت کوین کش از ایران – قیمت بیت کوین کش – چنج بیت کوین کش – اکسچنج بیت کوین کش – چنج خرید بیت کوین کش – خرید دلار بیت کوین کش – خرید و فروش بیت کوین کش – سایت خرید و فروش بیت کوین کش – سایت خرید بیت کوین کش – سایت فروش بیت کوین کش – شارژ انی بیت کوین کش – شارژ سریع بیت کوین کش – خرید انی بیت کوین کش – خرید سریع بیت کوین کش – فروش انلاین بیت کوین کش – فروش انی بیت کوین کش – فروش بیت کوین کش در ایران- خرید بیت کوین کش با قیمت مناسب – خرید بیت کوین کش با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین کش – بیت کوین کش خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین کش – خرید خودکار بیت کوین کش – فروش خودکار بیت کوین کش – خرید و فروش خودکار بیت کوین کش – سفارش خرید و فروش بیت کوین کش – خرید بیت کوین کش 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین کش با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین کش به هر مقدار – خرید بیت کوین کش به هر میزان – بیت کوین کش خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین کش در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین کش – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین کش – خرید ارز بیت کوین کش – فروش ارز بیت کوین کش – خرید ارز بیت کوین کش در ایران – خرید بیت کوین کش از سایت معتبر – صرافی بیت کوین کش در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین کش انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کش کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کش کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین کش با ریال – خرید بیت کوین کش با تومان – خرید بیت کوین کش از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین کش – خرید راحت بیت کوین کش – خرید و فروش بیت کوین کش به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین کش – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین کش – نرخ بیت کوین کش – قیمت بیت کوین کش به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین کش – بیت کوین کش با ریال – بیت کوین کش با تومان خرید و فروش – خرید bitcoincash – فروش bitcoincash – خرید و فروش bitcoincash – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoincash – خرید انلاین bitcoincash – خرید اتوماتیک bitcoincash – bitcoincash خرید – فروش bitcoincash – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoincash – شارژ bitcoincash – شارژ حساب bitcoincash -خرید bitcoin cash – فروش bitcoin cash – خرید و فروش bitcoin cash – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin cash – خرید انلاین bitcoin cash – خرید اتوماتیک bitcoin cash – bitcoin cash خرید – bitcoin cash فروش – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin cash – شارژ bitcoin cash – شارژ حساب bitcoin cash – خرید بیت کوینکش – فروش بیت کوینکش – خرید و فروش بیت کوینکش – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوینکش – خرید انلاین بیت کوینکش – خرید اتوماتیک بیت کوینکش – بیت کوینکش خرید – بیت کوینکش فروش – سایت انلاین و اتوماتیک بیت کوینکش – شارژ بیت کوینکش – شارژ حساب بیت کوینکش – نحوه خرید بیت کوینکش – نحوه خرید بیت کوینکش – نحوه خرید bitcoincash – نحوه خرید bitcoin cash ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:17 قبل از ظهر