خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - آشنایی با ریپل و خرید و فروش آن!
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

آشنایی با ریپل و خرید و فروش آن!

پنجشنبه 12 بهمن 1396 02:19 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi
ریپل

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع ریپل ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   


ریپل

آشنایی با ریپل و خرید و فروش آن!

معرفی اجمالی

ارز دیجیتال ریپل (به انگلیسی Ripple) در واقع در یک شبکه آزاد پرداخت شده و به خودی خود یک نوع ارز دیچیتال است. مثل بیت کوین، اتریوم و دیگر ارز هایی که به آن ها در مقالات قبلی اشاره کردیم در بازار دیجیتالی معامله می شود. ریپل تمای ویژگی های سایر ارزها را دارد و مثل خیلی از آن به صورن اوپن سورس بوده و یک دسنگاه پرداخت با نظم است.

ویژگی های ریپل

همچنین  این پول‌ های دیجیتال آن قدر امنیت دیجیتالی فراهم می‌ کنند که از ورود سکه‌های تقلبی به چرخه‌ی خود جلوگیری به عمل می‌آورند. آن طور که بانیان آن اشاره می کنند در واقع ریپل می خواهد از حصار شبکه های مالی خارج بشود. منظور از در حصار بودن ریپل؛ کارت ‌های اعتباری، بانک‌ها، پرداخت ‌های اینترنتی و سایر ابزارهای مالی اند که باعث یکسری محدودیت ها می شود. از محدودیت های آن ها نیز می توان به کارمزد ها و تاخیر ها اشاره کرد. با جدا شدن ریپل از این محدودیت ها، مطمئنا افراد بیشتری به آن روی خواهند آورد.

تاریخچه

از لحاظ تاریخی اگر بخواهیم ریپل، را مورد بررسی قرار بدهیم، باید گفت که ریپل در واقع 3 سال پس از شروع بیت کوین ظهور کرد و در سال 2012 با اهداف از پیش تعیین شده به بازار پا گذاشت. BlokChain توسط ریپل معرفی شد و آن ها با راه اندازی این سیستم خواهان توازن در گزارشات مالی ارز های دیجیتال دیگر شدند. طبق عقیده آن ها؛ بانک ها باید از یک سیستم پرداخت مشخص و رسمی که همه گیر باشد، استفاده کنند. آن ها بر این باورند که سیستم های توزیعی زیاد باعث صلب اعتماد مشتری در طولانی مدت خواهد شد. آن ها می گویند پول همانند اطلاعات اینترنتی است و به خصوص در ارز های دیجیتالی باید به وضوح و روشنی نمایش داده شود.


ریپل

شباهت با بیت کوین

ریپل؛ معتقد است که با افزایش حجم مبادلات و استقبال گسترده ای که توسط مردم صورت گرفته است، کنترل جریان پول مشکل می شود و شرکت های مختلف ناچارند که به بلاک چین روی آورند. شرکتی که پروتکل ریپل در آن ساخته شده است خیلی شبیه به بیت کوین است، چراکه بسیاری از توسعه دهندگان آن قبلا در حوزه ی بیت کوین فعالیت کرده اند (بدون دخالت فرد سوم از یک حساب به حساب دیگر منتقل می گردد) و از این رو خیلی ها معتقدند که بیت کوین و ریپل، به یکدیگر شبیه هستند. کریس لارسن در سمت مدیر عاملی و ((جِد مک ‌کالیب)) به عنوان مدیر فناوری اوپن کوین کسانی بودند که پروتکل ریپل را معرفی کردند. از سوابق آن ها می توان به کمپانی مت گاکس و ای-لون اشاره کرد.

رقابت در بازار

قابل ذکر است که بیت کوین و ریپل، هیچ گونه رقابتی با یکدیگر ندارند و جالب است که ریپل برای بیت کوینی ها هم وجود دارد. البته ریپل؛ امکان انتقال پول های مختلفی همچون دلار، یورو، پوند،  ین و بیت کوین را فراهم نموده است. در واقع یک پل ارتباطی قوی بین ریپل و بیت کوین وجود دارد که ارتباطات بسیار منطقی بین آن ها ایجاد کرده است.

ریپل

خصوصیات معاملاتی

سرعت ریپل؛ در واکنش ها بسیار مهم بوده و سرعت بالایی دارد و نیازی به تاییده بلوک ها ندارد. امنیت بالای ریپل؛ نیز از دیگر ویژگی های این ارز دیجیتال است. همچنین این ارز دیجیتال هیچ گونه کارمزدی برای انتقالات ندارد و از شلوغی هایی که در تراکنش های میلیونی ایجاد می شود، به وسیله گرفتن یک پورسانت خیلی کم، جلوگیری می کند.

ارز دیجیتال کاردانو Cardano، خرید و فروش و کیف پول کاردانو

کاردانو Cardano خود را با طراحی توسط یک بلوک امن و پایدار معرفی می کند که می تواند حریم شخصی کاربران را محافظت کند، در حالی که اجازه می دهد تنظیمات مختلف نیز انجام شود. کاردانو یک بلوک جدید است که برای برنامه های کاربردی در مقیاس بزرگ آماده شده است.

در حال حاضر بسیاری از ارزهای رمزنگاری مختلف وجود دارد و این صنعت همچنان به شرکت ها و دولت ها می پیوندد و با استفاده از فن آوری بلاک چین به کار خود ادامه می دهد، چه از طریق بلوک چین مجاز و یا از طریق راه حل های غیرمتمرکز…

نوآوری تکنولوژیکی

کاردانو اولین پروتکل برای ترکیب Ouroboros در الگوریتم سهام است. تیم IOHK یک رویکرد “اولویت” را بر اساس تحقیقات علمی بررسی شده توسط کارشناسان برای ایجاد کاردانو به کار گرفته است.

این تلاش منحصر به فرد در همکاری، به تدریج، این ارز دیجیتال را ساخته و مهندسی ساخته شده است، محصولی که رشته هایی مانند سیستم های توزیع، طراحی مکانیزم و رمزنگاری را به ارمغان می آورد. در نتیجه، اولین رمزنگاری در کد haskell، یک محصول قدرتمند است که مقاومت سیستم های حیاتی را فراهم می کند، در این صورت، سرمایه گذاری تأمین می شود.

چند لایه بودن کاردانو

پروتکل چند لایه کاردانو عملکرد توابع پیشرفته را انجام می دهد و یک لایه توزیع در یک واحد حساب دارد. این پروتکل در راستای حفاظت از حقوق حریم شخصی کاربران است و همچنین نیازهای تنظیم کننده ­ها را مورد توجه قرار می دهد. در این راستا Cardano اولین پروتکل برای تعادل این الزامات در شیوه ای متنوع و موثر است و پیشگام روش جدید برای ارز رمزنگاری شده است.

فورک

این سیستم طراحی شده است تا بتوان آن را با استفاده از فورک نرم افزاری ارتقا داد، به این ترتیب می تواند با نیازهای متغیر سازگار شود و در صورت لزوم سریعا تکامل یابد. یک سیستم نیز نصب می شود که پایداری پروتکل را تضمین کند. Cardano به طور کامل منبع باز و دارای حق ثبت اختراع است، در اوج همکاری ساخته شده است.

توکن: ADA

هر پروژه بلاک چین دارای نشان است که معمولا به عنوان یک  ارز  رمزنگاری شناخته می شود. آدا  ADA ارز دیجیتال بلاک چین در کاردانو است. با آدا، می توان نسبت به پرداخت هزینه برای یک کالا یا خدمات، سپرده پول در یک مبادله یا یک برنامه اقدام کرد.

خرید و فورش کاردانو و کیف پول: Daedalus

هر ارز دیجیتالی نیاز به “کیف پول” برای ذخیره آدا دارند. به طور معمول این کیف پول یک برنامه نرم افزاری است که می تواند بر روی هر کامپیوتر یا گوشی هوشمندی نصب شود.

Daedalus یک کیف پول بسیار پیشرفته با ویژگی های پیشرفته امنیتی است که توسط IOHK به ویژه برای کاردانو طراحی شده است و از دارایی های شما با پیشرفته ترین رمزنگاری محافظت می کند. در آینده، Daedalus نه تنها از Ada پشتیبانی می کند، بلکه سایر رمزنگاری های معروف مانند Bitcoin ،Ethereum Classicو بسیاری دیگر را ذخیره می کند. این کیف از اینجا قابل دانلود است.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: آشنایی با ریپل و خرید و فروش آن! ، اموزش خرید ریپل ، روش خرید ریپل ، خرید و فروش هر ریپل ، ریپل خرید ، ارز دیجتال ریپل ، خرید و فروش ریپل در اینده ،
دنبالک ها: خرید ریپل – خرید انلاین ریپل – خرید اتوماتیک ریپل – ریپل خرید – ریپل فروش – شارژ خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران-فروش ریپل در ایران- شارژ ریپل – شارژ حساب ریپل – خریدار و فروشنده ریپل – قیمت خرید ریپل – قیمت فروش ریپل – قیمت خرید و فروش ریپل – خرید ریپل در ایران – خرید ریپل از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش ریپل – قیمت و نرخ خرید و فروش ریپل – قیمت ریپل در ایران – قیمت ریپل به ریال – قیمت ریپل به تومان – صرافی خرید و فروش ریپل – صرافی خرید ریپل – صرافی فروش ریپل – صرافی و شارژ خرید و فروش ریپل – صرافی و فروشگاه خرید و فروش ریپل – ریپل خرید فروش – خرید فروش ریپل – ریپل شارژ حساب – ریپل در ایران- ریپل از ایران – قیمت ریپل – چنج ریپل – اکسچنج ریپل – چنج خرید ریپل – خرید دلار ریپل – خرید و فروش ریپل – سایت خرید و فروش ریپل – سایت خرید ریپل – سایت فروش ریپل – شارژ انی ریپل – شارژ سریع ریپل – خرید انی ریپل – خرید سریع ریپل – فروش انلاین ریپل – فروش انی ریپل – فروش ریپل در ایران- خرید ریپل با قیمت مناسب – خرید ریپل با نرخ مناسب – قیمت و نرخ ریپل – ریپل خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش ریپل – خرید خودکار ریپل – فروش خودکار ریپل – خرید و فروش خودکار ریپل – سفارش خرید و فروش ریپل – خرید ریپل 24 ساعته – خرید و فروش ریپل با پشتیبانی 24 ساعته – خرید ریپل به هر مقدار – خرید ریپل به هر میزان – ریپل خرید و فروش و شارژ حساب – ریپل در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز ریپل – خرید و فروش ارز دیجیتال ریپل – خرید ارز ریپل – فروش ارز ریپل – خرید ارز ریپل در ایران – خرید ریپل از سایت معتبر – صرافی ریپل در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش ریپل انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش ریپل کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید ریپل کاملا اتوماتیک – خرید ریپل با ریال – خرید ریپل با تومان – خرید ریپل از ایران با ریال – خرید اسان ریپل – خرید راحت ریپل – خرید و فروش ریپل به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر ریپل – فروشگاه خرید و فروش ریپل – نرخ ریپل – قیمت ریپل به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک ریپل – ریپل با ریال – ریپل با تومان خرید و فروش – خرید ripple – فروش ripple – خرید و فروش ripple – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ripple – خرید انلاین ripple – خرید اتوماتیک ripple – ripple خرید – فروش ripple – سایت انلاین و اتوماتیک ripple – شارژ ripple – شارژ حساب ripple -خرید RIPPLE – فروش RIPPLE – خرید و فروش RIPPLE – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک RIPPLE – خرید انلاین RIPPLE – خرید اتوماتیک RIPPLE – RIPPLE خرید – RIPPLE فروش – سایت انلاین و اتوماتیک RIPPLE – شارژ RIPPLE – شارژ حساب RIPPLE – خرید ریپل کوین – فروش ریپل کوین – خرید و فروش ریپل کوین – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – خرید انلاین ریپل کوین – خرید اتوماتیک ریپل کوین – ریپل کوین خرید – ریپل کوین فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ریپل کوین – شارژ ریپل کوین – شارژ حساب ریپل کوین – نحوه خرید ریپل – نحوه خرید ریپل کوین – نحوه خرید RIPPLE – نحوه خرید ripple ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:18 قبل از ظهر