خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - با 7 ارز رمزنگاری قابل سرمایه گذاری در سال 2018 آشنا شوید!
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

با 7 ارز رمزنگاری قابل سرمایه گذاری در سال 2018 آشنا شوید!

اگر شما در حال شکار برای بیت کوین بعدی هستید با 7 ارز رمزنگاری در سال 2018  آشنا شوید!

هرچند که خیلی ها اکنون می گویند در سال 2018، دیگر بیت کوین در بین ارز های دیجیتال روند صعودی نخواهد داشت و جدیدا  تا 17-% نزول پیدا کرده است، اما بیت کوین پادشاه ارز های دیجیتال است.  ترس از از دست دادن می تواند قدرتمند و خطرناک باشد که بر تصمیمات مالی تأثیر می گذارد. در حال حاضر بسیاری از افرادی که از روی دیوانگی ارزهای دیجیتالی از دست داده اند و به طور ناگهانی برای بیت کوین بعدی جستجو می کنند – یا حتی چیزی بهتر. به هر حال اگر شما فکر می کنید که نیاز به یک ارز دیگری دارید با ما همراه شوید…

انتخاب از بین آلت کوین ها

با بیش از 1300 سکه الت کوین – اساسا هر ارز دیجیتالی که لزوما بیت کوین هم نیست – انتخاب می شود، اما این موضوع کار ساده ای برای کشف برندگان بالقوه نیست. تونگ برای تعیین اینکه کدام یک از سکه ها ممکن است ارزش یک آگهی را داشته باشد از یک اسکنر چهار بخش استفاده می کند.

  1. تیم پشت آن را مطالعه کنید.

“از کجا آمده؟ آیا آنها قبلا با دیگر کریپت ها درگیر شده اند؟ آیا آنها توسط هر کسی حمایت می شوند و چه نوع تجربه ای را به ارمغان می آورند؟

  1. سکه هایی که بهترین را انجام داده اند و دارای بالاترین رتبه در بازار هستند.

به همین دلیل نگاه کنید “این چقدر مفید است؟ آیا آنها در حال تلاش برای حل یک مشکل هستند که نیازی به حل آن نیست؟ برخی از سکه های بی سابقه ای که بیرون می آیند، کاملا مضحک هستند. ”

Image result for cryptocurrency

  1. تعیین روند.

“من به نقشه ی سکه نگاه می کنم و متوجه می شوم که آنها چقدر از هدف دور هستند. آیا آنها یک شبکه آزمایشی یا بتا دارند؟ آیا ویژگی های جدیدی منتشر شده است؟ آیا قورک نرم یا سخت افزار وجود دارد؟ ”

  1. ارزیابی

“از آنجایی که سکه های الت زیاد مصرف می شود، من به ارزیابی بازار فعلی نگاه می کنم و می بینم که قیمت آنها درست است. بسیاری از سکه های آلت کوین تناسبی با قیمت بالا دارند و من تمایل به دوری از آن ها ندارم. ”

با توجه به این، در اینجا یک مرور کلی از هفت کریستوگرام ارائه شده است که تحلیلگران می گویند ممکن است در سال 2018 ارزش خرید آن را داشته باشند. مانند بیت کوین، تمام کریستوگرام ها به شدت از نوسان و خطر رنج می برند – بنابراین اگر قصد سرمایه گذاری دارید، حتما موارد زیر را بخوانید…

1- لایت کوین Litecoin (LTC)

3 ژانویه: 13.95 میلیارد دلار

عملکرد بیش از 12 ماه گذشته، از تاریخ 3 ژانویه: + 6.025٪

چه کسی ایجاد کرده است آی تی؟ کارمند قبلی گوگل (و ستاره قابل توجه در جهان ارز دیجیتال) چارلی لی

در سال 2011، آن را به عنوان یک جایگزین برای بیت کوین می دانستند. لی به طور عمده قصد ندارد تا زمان لازم برای تایید معاملات جدید را کاهش دهد و بیت کوین را استخراج کند تا بتواند شرکت کند. “چشم انداز من این است که مردم هر روز برای خرید چیزهایی از لیتکوین استفاده می کنند. این فقط یک روش پرداخت برای انتخاب خواهد بود. » دارای 84 میلیون سکه ، در مقایسه با 21 میلیون بیت کوین. حدود 54 میلیون سکه در حال حاضر در حال گردش هستند، در مقایسه با 16.7 میلیون عرضه بیتکوین در حال عرضه.

Image result for cryptocurrency

2- مونرو (XMR)

بازار: 5.95 میلیارد دلار

عملکرد در سال 2017: + 2.596٪

چه کسی آن را ایجاد کرد؟ مثل بیتکوین، خالق مونرو ناشناس است.

جذابیت مونرو؟ ناشناس، با Monero، جزئیات هر تراکنش، از جمله فرستنده، گیرنده و اندازه، در یک لایۀ عمومی ثبت شده است، اما به صورت گزارش شده، آن ها را غیرقابل کشف می کند.  در تئوری هیچ راهی برای جابجایی نقاط بین فرستنده، گیرنده یا اندازه تراکنش وجود ندارد.

یک سکه جذاب برای مجرمان سایبری؟ بله اما در ظاهر.

هکرها در حادثه Wanscry، که 230.000 رایانه را در سیستم عامل ویندوز مایکروسافت آلوده کرده اند، و خواستار پرداخت مونرو شدند.

به گفته این افراد، موارد زیادی از هکرها که بیت کوین را درخواست می کنند، ثبت شده است، و پشتیبانان مونرو می گویند که بزرگترین استفاده سکه موارد غیر قانونی نیست. اخیرا مونرو گفت 45 موسیقیدان، از جمله لانا دل ری، سیا و دولی پارتون، مونرو را می پذیرند. بسیاری از کسانی که با آن پرداخت می کنند، تخفیف می گیرند.

در حدود 15.5 میلیون XMR در گردش وجود دارد و بر خلاف بیتکوین و Litecoin  عرضه ثابت ندارد.

3- نئو Neo

چرخه بازار: $ 5.86 میلیارد

عملکرد در سال 2017: 83.570+٪

چه کسی آن را ایجاد کرد؟ دا هنگفئی، مدیر عامل شرکت Onchain و اهل فن بوکچین در چین، همراه با اریک ژانگ، یکی از بنیانگذاران اریگ ژانگ.

تونگ پیش بینی می کند که نئو، Ethereum چینی را به نام “Ethereum of China” تولید خواهد کرد، اگر چین موضع خود را در مورد ICOs کاهش دهد و  بدیهی است که Neo راه طولانی ای برای رفتن دارد.  Neo در حدود سال 2014 بوده است، زمانی که آن را “Antshares” نامیده بودند. بله، این تغییر به مرجع ماتریکس تبدیل شده است.

در حال حاضر عرضه نئو به میزان 65 میلیون نفر از مجموع 100 میلیون سکه است.

Image result for cryptocurrency

4- کاردانو (Ada)

چرخه بازار: 20.21 میلیارد دلار

عملکرد در سال 2017 (از زمان شروع معاملات در ماه اکتبر): + 3.296٪

چه کسی آن را ایجاد کرد؟ توسعه دهنده Blockchain هنگ کنگ (IOHK)

تونگ معتقد است که “این پلت فرم نسل بعدی تیم درست، فداکار و ثروتمند برای ایجاد یک قهرمان واقعی به جای Ethereum است.”

بلاک چین Cardano  فقط چند ماه پیش راه اندازی شد و در ماه نوامبر با سکه های عظیم، سکه اش، Ada نامگذاری شد.  این پروژه در سال 2015 شروع به کار کرد و خود را به عنوان اولین شبکه بلاک چین تحت حمایت “فلسفه علمی” و توسط دانشگاهیان و مهندسان برجسته از طریق تحقیقات تحقیق شده به تصویب رسید.

چارلز هاكینسون، مدیر عامل آن، می گوید كه كاردنو مسائل مربوط به “امنیت” را مورد توجه قرار می دهد. چارچوب کاردانو هنوز در مراحل اولیه خود قرار دارد (آنچه که تیم به عنوان دوران بوت استرپ آن را اشاره می کند) و مرحله بعدی در نقشه راه آن است که در سه ماهه دوم سال 2018 راه اندازی می شود. این بدان معنی است که چارچوب آن همچنان ادامه دارد و توسعه یافته است، و ممکن است برای رسیدن به پلت فرم هوشمند طول بکشد.

حدود 26 میلیارد از حداکثر 45 میلیارد سکه در حال حاضر در حال گردش هستند.

5- ریپل Ripple (XRP)

چرخه بازار: 95.45 میلیارد دلار

عملکرد در سال 2017: + 41.040٪

چه کسی آن را ایجاد کرد؟ توسعه دهنده وب Ryan Fugger، بازرگان کریس لارسن و برنامه نویس جید مک کلب است.

توسعه دهندگان سابق بیت کوین در سال 2012 شرکت Ripple را راه اندازی کردند و ارزهای دیجیتال آن، XRP، توسط برخی از انواع صنعت به عنوان جانشین منطقی بیت کوین دیده می شود.

نیویورک تایمز در مورد Ripple می گوید که یک ارز نیست، بلکه یک سیستم است که هر ارز، از جمله بیت کوین، در آن  می تواند معامله شود. ریپل با استفاده از تکنولوژی Blockchain خود، بیش از 100 بانک را مجاز به استفاده از Ripple کرده است، بانک ها، ارائه دهندگان، مبادلات دارایی های دیجیتال از طریق RippleNet در سطح جهانی استفاده می شود.

در حال حاضر عرضه گردش XRP در حدود 38.7 میلیارد تومان از حداکثر 100 میلیارد است … که بسیار بیشتر از بقیه ارز های دیجیتال در این لیست است.

Image result for cryptocurrency

6- آیوتا Iota (MIOTA)

بازار کل: 11.10 میلیارد دلار

عملکرد در سال 2017 (از زمان شروع معاملات در ماه ژوئن): + 525٪

چه کسی آن را ایجاد کرد؟ David Sønstebø، Ivancheglo، Dominik Schiener، و Serguei Popov، یک تیم از کارآفرینان، ریاضیدانان و توسعه دهندگان هستند.

آیوتا هیچ هزینه تجاری، استخراج یا بلوکی ندارد. برای هر معامله ای که انجام می دهید، قدرت پردازش شما برای اعتبارسنجی دو معامله دیگر مورد استفاده قرار می گیرد، و هر صاحب یوتا نیز یک معدن Iota می باشد.

اساسا، Iota به عنوان اولین رمزنگاری ایجاد شده بدون استفاده از blockchain ستایش شده است. در عوض، بر اساس یک معماری منبعی توزیع شده به نام “The Tangle” است.

حداکثر عرضه MIOTA فقط 2.8 میلیارد دلار است و کل حداکثر عرضه در حال حاضر در گردش است.

7- بیت کوین کش Bitcoin Cash

چرخه بازار: $ 45.61 میلیارد

عملکرد در سال 2017 (از زمان شروع معاملات در ماه جولای): + 623٪

چه کسی آن را ایجاد کرد؟ Bitcoin Cash توسط یک تیم از افرادی ساخته شده است که کتابچه راهنمای بلاک چین بیت کوین را ساختند. در حال حاضر توسط چندین تیم مستقل از توسعه دهندگان کنترل می شود.

Bitcoin Cash یکی از جدیدترین رمزنگاری های معروف است که در اوت 2017 به عنوان فورک بیت کوین توسعه یافته است. اساسا یک نسخه جدید از بیت کوین است که با بیت کوین ناسازگار است.

از آنجا که Bitcoin Cash دارای محدودیتی برای اندازه بلاک بزرگ است، سازندگان آن می گویند دارای ظرفیت بیشتری برای رسیدگی به معاملات با هزینه های پایین تر و تایید سریع تر دارد. از سوی دیگر، این استدلال، وفاداران بیت کوین هستند که معتقدند که افزایش تعداد بلاک، طبیعت غیرواقعی کریستوآوران را به خطر می اندازد. شکاف فلسفی بین بیتکوین و Bitcoin Cash به وضوح توسط Forbes مشخص شده است.

در اواسط ماه نوامبر، Bitcoin Cash به طور کلی به جایگاه بازار Ethereum برای تبدیل شدن به ارز رمزنگاری تبدیل شد. از آن زمان تا به حال به جایگاه سوم بازگشته است. عرضه آن در حال حاضر در حدود 16.8 میلیون و حداکثر 21 میلیون دلار است.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

نکاتی در مورد تریدینگ ارزهای دیجیتال


مطمئنا امروزه مبحث ارزهای دیجیتال و تریدینگ ارزهای دیجیتال خیلی جدید و یا حتی برای برخی افراد نامفهوم می باشد. اما این موضوع آهسته یا حتی خیلی سریع تر از آن چه که شما فکر می کنید، دارد به یک موضوع خیلی حساس و درآمدزا تبدیل می شود. به زودی شاهد افزایش 300 درصدی سود در ارزهای دیجیتال خواهید بود.

پس اگر یک ارز می تواند به زودی 300 درصد سود داشته باشد، شما نباید از غافله عقب بمانید و باید هر چه سریع تر با آن آشنا شوید. شاید لازم باشد که خیلی رک تر بگویم که سرمایه گذاری در بورس، دیگر به درد زندگی امروزی نمی خورد و برای ما نیست. جایی که می توان با خرید بیت کوین 300 درصد سود کرد! کجا؟ و جایی پس از یک سال 10 درصد سود دارد کجا؟! پس با شنیدن این صحبت ها حتما تصمیم قطعی را گرفته اید؟ برای آشنا شدن با تریدینگ ارزهای دیجیتال  و نکات مربوط به آن با ما همراه شوید.

تریدینگ ارزهای دیجیتال
تریدینگ ارزهای دیجیتال

1- بیشترین بازگشت سرمایه

بدون شک ارزهای دیجیتال بیشترین بازگشت سرمایه را دارند و  شما هم می توانید از این بازار پول خوبی به دست بیاورید. کافی است که به سراغ بازار کریپتو بروید و ببینید که چگونه در آن افرادی به بیشترین سود دست پیدا کرده اند و هم اکنون با هلیکوپتر به سر کار خود می روند.

2- دانش از سرمایه موجود

درست است که ما از بازگشت سرمایه صحبت کردیم، اما همواره برای افرادی که می خواهند وارد کارهای این چنین بشوند؛ متذکر می شویم که برای این کار وام کلان نگیرید یا اصلا وام و یا قرض نگیرید. در ایالات متحده امریکا قوانینی وجود دارد که برای جلوگیری از برشکستگی ها دایر شده است و در آن به افرادی که تراکنش مالی درست و حسابی ندارند، اجازه ورود به بازار بورس داده نمی شود. هرچند که این موضوع برای کسی که اول راه است، کمی گیج کننده به نظر می رسد، اما ما به شما توصیه می کنیم که با مبالغ کم تر شروع کنید. تریدینگ ارزهای دیجیتال برای مبالغی که کم هستند نیز سود خوبی دارد و از ریسک کردن جلوگیری می کند.

3- بی مهابا خرید نکنید

در طی سال های اخیر دیده شده که افرادی برای ترید کردن، سعی در آن دارند که با مبالغ بالا اقدام بهخریدن کوین ارزان می کنند و فکر می کنند که می توانند با کوین بیشتر به سود بالا برسند ولی غافل از اینکه قبل از این موضوع از عرش به فرش می رسند. وقتی که شما اول راه هستید، فرصت های زیادی برای جبران و یا یادگیری هست.

4- ترید روزانه در مقابل نگهداری ارزهای دیجیتال

به عنوان کسی که پا به این عرصه گذاشته است باید تفاوت ترید روزانه و نگهداری را بدانید. در ترید روزانه، شما هر روز اقدام به خریدو فروش می کنید ولی در نگهداری شما ارزی را که می خرید نگه می دارید و در فرصت مناسب اقدام به فروش می کنید. به هرحال توصیه شخصی من نگهداری است، چراکه در بدترین وضع موجود نیز شما به اندازه کافی سود خواهید کرد و می توانید با سود حاصله دوباره مقداری ارز بگیرد و وارد رقابت بشوید. در ترید روزانه دانش وضع بازار و اینکه چگونه سود می کنید نیاز به درک اقتصادی شما از ارزه های موجود دارد.

5- بالا بردن دانش در تریدینگ ارزهای دیجیتال

در این باره کتاب ها و مقالات مختلفی وجود دارد که می توانید به راحتی به آن ها دست پیدا کنید و نسخه های آنلاین و کاغذی آن را پیدا کنید. سعی کنید خیلی خوب یاد بگیرید، شما فاصله ی کمی تا داشتن هواپیمای شخصی خود دارید. منابعی که می توانیم به شما معرفی کنیم که واقعا کاربردی هستند به صورت زیر است:

  • ۱۰ روش برتر ترید:‌ چطور آن ها را بشناسیم، چه زمان با استفاده از آن ها ترید کنیم و چطور از آن ها پول درآوریم (Top 10 Trading Setups: How to Find them, When to Trade Them, How to Make Money with Them)
  • دایره المعارف الگوهای نمودار (Encyclopedia of Chart Patterns)
  • موفقیت در وال استریت (One Up on Wall Street)

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: با 7 ارز رمزنگاری قابل سرمایه گذاری در سال 2018 آشنا شوید! ، ارزش خرید بیت کوین در اینده ، خرید واحد های بیت کوین ، خرید بیت کوین با قیمت مناسب ، نرخ خرید بیت کوین ، پایگاه خرید و فروش بیت کوین ، قیمت بیت کوین به ریال ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین – خرید انلاین بیت کوین – خرید اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین خرید – بیت کوین فروش – شارژ خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران-فروش بیت کوین در ایران- شارژ بیت کوین – شارژ حساب بیت کوین – خریدار و فروشنده بیت کوین – قیمت خرید بیت کوین – قیمت فروش بیت کوین – قیمت خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش بیت کوین – قیمت و نرخ خرید و فروش بیت کوین – قیمت بیت کوین در ایران – قیمت بیت کوین به ریال – قیمت بیت کوین به تومان – صرافی خرید و فروش بیت کوین – صرافی خرید بیت کوین – صرافی فروش بیت کوین – صرافی و شارژ خرید و فروش بیت کوین – صرافی و فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – بیت کوین خرید فروش – خرید فروش بیت کوین – بیت کوین شارژ حساب – بیت کوین در ایران- بیت کوین از ایران – قیمت بیت کوین – چنج بیت کوین – اکسچنج بیت کوین – چنج خرید بیت کوین – خرید دلار بیت کوین – خرید و فروش بیتکوین – سایت خرید و فروش بیت کوین – سایت خرید بیت کوین – سایت فروش بیت کوین – شارژ انی بیت کوین – شارژ سریع بیت کوین – خرید انی بیت کوین – خرید سریع بیت کوین – فروش انلاین بیت کوین – فروش انی بیت کوین – فروش بیت کوین در ایران- خرید بیت کوین با قیمت مناسب – خرید بیت کوین با نرخ مناسب – قیمت و نرخ بیت کوین – بیت کوین خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش بیت کوین – خرید خودکار بیت کوین – فروش خودکار بیت کوین – خرید و فروش خودکار بیت کوین – سفارش خرید و فروش بیت کوین – خرید بیت کوین 24 ساعته – خرید و فروش بیت کوین با پشتیبانی 24 ساعته – خرید بیت کوین به هر مقدار – خرید بیت کوین به هر میزان – بیت کوین خرید و فروش و شارژ حساب – بیت کوین در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز بیت کوین – خرید و فروش ارز دیجیتال بیت کوین – خرید ارز بیت کوین – فروش ارز بیت کوین – خرید ارز بیت کوین در ایران – خرید بیت کوین از سایت معتبر – صرافی بیت کوین در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش بیت کوین انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش بیت کوین کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک – خرید بیت کوین با ریال – خرید بیت کوین با تومان – خرید بیت کوین از ایران با ریال – خرید اسان بیت کوین – خرید راحت بیت کوین – خرید و فروش بیت کوین به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر بیت کوین – فروشگاه خرید و فروش بیت کوین – نرخ بیت کوین – قیمت بیت کوین به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک بیت کوین – بیت کوین با ریال – بیت کوین با تومان خرید و فروش – خرید bitcoin – فروش bitcoin – خرید و فروش bitcoin – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک bitcoin – خرید انلاین bitcoin – خرید اتوماتیک bitcoin – bitcoinخرید – فروش bitcoin – سایت انلاین و اتوماتیک bitcoin – شارژ bitcoin – شارژ حساب bitcoin -خرید BITCOIN – فروش BITCOIN – خرید و فروش BITCOIN – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک BITCOIN – خرید انلاین BITCOIN – خرید اتوماتیک BITCOIN – bitcoinخرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک BITCOIN – شارژ BITCOIN – شارژ حساب BITCOIN ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:09 قبل از ظهر