خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - استارت آپ ((Nivaura)) و نخستین باند اتریوم تنظیم شده در جهان
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

بوترین نقشه راه اتریوم 2.0 را در تایوان ارائه می کند!

ویتالیک بوترین، یکی از بنیانگذاران اتریوم، برنامه ی آینده ی پلتفرم مبتنی بر تکنولوژی  Blockchain را در یک کنفرانس در تایپه، با برخی از بزرگترین مشکلات اتریوم و پیشنهاد اینکه چگونه در آینده ممکن است شکل بگیرد، ارائه کرده است. با در اختیار داشتن مقدار قابل توجهی از اطلاعات، به روز رسانی جدید بوترین جزئیات بیشتری را ارائه می دهد.

اظهارات بوترین با نوعی تفسیر زبان انگلیسی در مورد بسیاری از جایگزین های اتریوم كه در ماه های اخیر به بازار آمده است، آغاز شد. طبق گفته دانشمند جوان کامپیوتر: “قاتل اتریوم خود اتریوم است، اتریوم  چین برای چین است، اتریوم تایوان Ethereum 2.0 است.”

بوترین با بزرگترین مسائل پیش رو

بوترین همچنان با توصیف چهار حوزه که او نیاز به بهبود در پلت فرم فعلی اتریوم را می بیند، ادامه داد. این 4 حوزه شامل: حریم خصوصی، ایمنی جمعی، ایمنی قرارداد هوشمند و مقیاس پذیری بود.

برای هر یک از سه حوزه اول، بنیان گذار اتریوم یک راه حل را پیدا می کند که به طور فعال در حال توسعه است. در حوزه حفظ حریم خصوصی، فورک بیزانس توانایی zk-SNARKs را ایجاد کرده است، یک راه حل که ویتالیک با یک پیاده سازی پیوسته به عنوان یک عامل قابل قبول می بیند.

انطباق ایمنی

برای انطباق ایمنی، توسعه اخیر، به نام “Casper“، باید راه حلی ارائه دهد و برای ایمنی قرارداد هوشمند، Viper و تأیید رسمی می تواند راه حل های واقعی را ایجاد کند.  با این حال، مشکل اصلی مقیاس بزرگ است. ویتالیک توضیح داد که عدم تمرکز، مقیاس پذیری و امنیت یک راه حل پیچیده است که می تواند چالش های عمده ای را در آینده به وجود آورد. در حالی که نسبتا آسان به نظر می رسد که سه سیستم ایجاد کنند که هر سه آنها کاربردی باشد اما در واقع، دشوار است.

مقیاس پذیری در اتریوم

مقیاس پذیری در اتریوم، با توجه به نیاز بوترین به هزاران معاملات در هر ثانیه، سخت است. به عبارت دیگر، باید با تمام سه موضوع اشاره شده مقابله کند. تغییر از اثبات کاری به اثبات شرطی، الزام خواهد بود، و بوترین نشان داد که زمان بندی به احتمال زیاد سه تا پنج ساله است، هرچند او متوجه مقدار قابل توجهی از تغییرات در آینده نزدیک می شود، زیرا این گونه ارتقاء ها خیلی زود شروع به شکل گیری می کنند.

حضور سامسونگ در دنیای ارزهای دیجیتال با ASIC

سامسونگ که یکی از غول های فناوری است، گفته است که در حال حرکت به دنیای ارز های رمزنگارانه هستند ودر حال ایجادتاثیرات مثبتی برای استخراج کنندگان است.

همانطور که در اواخر این هفته در پایگاه خبری کره منتشر شد، Bell، مخترع کره جنوبی، تراشه های پردازش یکپارچه ی مخصوص (ASIC) را در قالب ریخته گری خود قرارداد و با تولید کننده TSMC تایوان  آن را تولید خواهد کرد. TSMC تراشه های ASIC مورد استفاده در Antminers Bitmain را فراهم می کند، اما این همکاری جدید با سامسونگ می تواند نخستین رقیب واقعی شرکت های تولید تراشه Bitmain باشد.

غفلت بیت ماین

Bitmain غول پیکر چینی برای مدت طولانی انحصار جامعه استخراج را در دست داشته است. بیت ماین پس از توسعه تراشه های ASIC، برای بیتکوین، بازی استخراج بیت کوین را به نفع خود به جلو برد.

استخراج کنندگان ASIC، که در حل الگوریتم SHA256 برای تأیید معاملات در بیت کوین، بسیار کارآمد هستند، GPU های سنتی را فراتر از پردازنده های معروف پردازنده های سرگرمی و کارت های گرافیک موجود خود در بازار وارد می کنند.

بیت ماین با بهره گیری از مزارع استخراج خود که در خانه طراحی شده است و از نوع ASIC Antminers است، در جامعه معدن به دلیل 29 درصد قدرت در استخرهای استخراج BTC.com به وجود آمده است.

سگ های بزرگ وارد معدن می شوند

قرار گرفتن سامسونگ در فضای استخراج کریپتوکورنال، تأثیرات زیادی را برای جامعه استخراج دارد. این سیگنال ورود یک جریان متناوب، الکترونیک جهانی به فضای ارز های دیجیتالی است. سامسونگ خود را به عنوان یکی از تولید کنندگان برتر جهان در الکترونیک و با کیفیت بالا تاسیس کرده و به نظر می رسد که تراشه های ASIC آن بسیار کارآمد و قدرتمند خواهد بود.

تعدادی از شرکت های فن آوری اصلی ممکن است با توجه به تقاضای عظیم برای استخراج ASIC در سرتاسر جهان در نظر گرفته شوند. تراشه های اخیر فقط در عرض چند دقیقه به فروش می رسد – که میل زیادی برای استخراج ککندگان با کیفیت ASIC دارد.

اعتبار سامسونگ

نامی مانند سامسونگ، معادن ارز های دیجیتالی را قانونی می کند که به عنوان یک تجارت تجاری قابل اعتماد است. در حالی که قطعا یک تقویت کننده در درآمد برای سامسونگ خواهد بود، این شرکت از پیش بینی های مالی در زمینه سرمایه گذاری جدید خودداری کرد.

گزارش ها نشان می دهد تولید انبوه تراشه ها در ماه ژانویه 2018 آغاز شده است، در حالی که سامسونگ در حال توسعه تراشه های استخراج GPU است که بر الگوریتم های استخراج آلت کوین تمرکز خواهد کرد. این موضوع می تواند به ویژه برای استخراج کنندگان اتریوم مفید باشد، با این حال، اعلامیه های بیشتری برای ارائه توضوح در آن وجود خواهد داشت.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Related image

استارت آپ ((Nivaura)) و نخستین باند اتریوم تنظیم شده در جهان!

بلاک چین Nivaura

همراه با JPMorgan، Moody’s و بقیه، استارت آپ بلاک چین Nivauraیک باند برای LuxDeco فروشنده کالاهای لوکس انگلستان، صادر خواهد کرد. اداره مسئولیت مالی مالی انگلستان (FCA)، نظارتی را به فرآیند توسعه اوراق عرضه، اعطا کرد. تنها مزیت زنجیره‌ی بلوکی آن ارسال آنلاین پول نیست. بلکه به اجازه می دهد که از تمامی اطلاعات دیجیتال ارسالی محافظت شود.

اطلاعات

این اطلاعات می‌تواند شامل اطلاعات هویتی، اطلاعات سامانه‌های رای‌گیری، قراردادها و دیگر ابزارهای رد و بدل شده در سیستم بروکراسی قرن بیست و یک شود. به نقل از منابع صنعتی LuxDeco، اگر ارز های دیجیتال مسیر اصلی خود را ادامه دهد، باند های بیشتری نیز می تواند ظاهر شود.

باند و مخرب

همان مسیر ممکن است تاثیر خاصی روی یک باند داشته باشد. مخرب ها، زمان و هزینه های مربوط به زیرساخت های مخرب را به اشتراک می گذارند، در حالی که جایگزینی آن ها با قراردادهای هوشمندانه، به طور بالقوه یک باند را برای بسیاری از کسب و کارهای کوچک با سرمایه کمتری در دسترس خواهد گذاشت.

امنیت

به دلیل امنیت بالایی که این تکنولوژی های نوپا دارند دزدی از آن ها سخت تر از کارت های اعتباری می باشد اما اگر به فعالیت های مجرمانه بر روی کارت اعتباری‌ پی ببرند وجه آن ها برگشت ‌پذیر است اما دربیت کوین و اتریوم این گونه نیست.اخبار به این شرح است که بیت کوین برای اولین بار در وال استریت از طریق CME Group معرفی می شود که قرار است در حدود سه هفته آینده راه اندازی شود.

اتریوم و نحوه خرید و فروش آن را بهتر بشناسیم!

اتریوم هر چند بیش از یک ارز دیجیتال شناخته می شود، اما در وهله ی اول باید گفت که همان ارز دیجیتال است ولی با قابلیت های خیلی بیشتر که آن را به یک پلتفرم محاسبه مجازی تبدیل کرده است. این پلتفرم قادر است که یک بازار آنلاین و تراکنش‌های قابل برنامه‌ریزی، که با نام قراردادهای هوشمند (Smart Contracts) شناخته می‌شوند، را پشتیبانی کند. اتریوم؛ بر پایه بلاک چین (Blockchain) بوده و قابلیت برنامه ریزی های مختلف را دارد که از نوع غیر متمرکز است.

اتریوم؛ از آن جایی که در همسایگی ارز های رمزدار دیگری به نام انر (Ether) و اترکلاسیک قرار گرفته تبدیل به شبکه اتریوم شده است. سرعت پرداخت ها و دریافت ها در این ارز خیلی بالا بوده و بدون هیچ سانسور، تاخیر و دخالت شخص سومانجام می شود.

Ethereum Vs BitCoin

اتریوم با بیت کوین تفاوت هایی را دارد که می توان از پلتفرم بودن آن در مقابل با حالت سکه ای بودن بیت کوین به عنوان یک تفاوت اساسی نام برد. برای روشن شدن این موضوع به عنوان مثال می توان گفت که شما وقتی با اتریوم سر و کار دارید؛ یعنی اینکه با یک دنیای کامپیوتری مثل لینوکس و مک رو به رو هستید. در حالی که بیت کوین تنها وسیله ای برای نقل  و انتقال یا ذخیره موجودی است.

نگاه تاریخی به اتریوم

اگر نام هر ارز دیجیتالی که برده می شود شما را به یاد روسیه بندازد، اصلا اشتباه نیست. چراکه اتریوم؛ را نیز یک برنامه‌نویس جوان روسی به نام ویتالیک باترین در ابتدای سال 2014 میلادی راه اندازی و به صورت رسمی معرفی کرد. او معتقد بود که اتریوم را به خاطر نقص های بیت کوین ساخته است. البته همان گونه که او ادعا کرد این موضوع حقیقت داشت و یک محیط برای تبادلات مالی بدون دخالت انسان توسط اتریوم (با کمک ارزهای اتر و اتر کلاسیک) ایجاد شد.


اتریوم

ارزها

شبکه Ethereum  دارای دو نوع ارز است. توکن شبکه اتریوم اتر (Ether)  که با نام اختصاری ETH شناخته می‌ شود و برای داد و ستد و پرداخت کارمزدها و خدمات محاسباتی در شبکه Ethereum مورد استفاده قرار می‌گیرد. اما اتریوم کلاسیک، که به اختصار به آن ETC گفته می‌شود، بلاک چین جدا شده‌ای است که در نتیجه هاردفورک DAO (سازمان توسعه مستقل) ایجاد شد و قصد داشت تا یک ابزار بر پایه شبکه اتریوم طراحی کند که توسط آن، پروژه‌ای دیگر در این اکوسیستم بتوانند با توافق جمعی سرمایه جذب کنند.

دارایی ها

این ارز هم اکنون حدود یک سوم بیت کوین ارزش دارد یعنی چیزی حدود 35 میلیارد دلار داریی! البته این موضوع را هم باید یادآوری کرد که اتریوم یکی از با ثبات ترین ارزهای رمز دار است  و ارزشی حدود 350 دلاز برای هر سکه اتر دارد و قیمت آن نسبت به ماه های گذشته نیز بیشتر شده است.


اتریوم

کیف پول‌های اتریوم

کیف پول‌های متعددی برای اتریوم وجود دارد از جمله:
کیف پول تحت وب: CoinPayments و Myetherwallet
کیف پول موبایل: Jaxx و Coinbase برای سیستم عامل‌های اندروید و iOS و همچنین Ethereum Wallet فقط مخصوص iOS
کیف پول سخت افزاری: Ledger Nano S و Trezor

از ویژگی جالب این کیف ها می توان گفت که نیاز به هیچ گونه نرم افزاری ندارند و از امنیت بالایی برخوردار هستند.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم ، خرید اتریوم با قیمت مناسب ، ارزش اتریوم به دلار ، اینده اتریوم چیست ، جایگاه ارزش اتریوم ، خرید اتریوم به تومان ، خرید اتریوم از ایران ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم – شارژ ایتریوم – شارژ حساب ایتریوم ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 15 بهمن 1396 12:04 قبل از ظهر