خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - چشم انداز بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سال 2018
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

چشم انداز بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سال 2018

چهارشنبه 11 بهمن 1396 07:32 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Related image

مرورگرهای Dapp به طور قابل ملاحظه ای سرعت اتریوم را افزایش می دهند!

مرورگرهای Dapp به طور قابل ملاحظه ای سرعت اتریوم را افزایش می دهند

در سال 2017، مرورگرهای Dapp مبتنی بر اتریوم، محبوبیت زیادی را به دست آوردند، که عمدتا به علت افزایش Dapp مانند CryptoKitties بود. در اوج خود، CryptoKitties، بازی کارتونی دیجیتال، مسئول بیش از 20 درصد کل حجم معامله روزانه شبکه اتریوم بود. که باعث افزایش خرید و فروش اتریوم شده است.

نظرات کارشناسان در مورد مرورگرهای Dapp

CryptoKitties به طور خاص توسط برخی از کارشناسان بخش ارز های دیجیتال مانند Andreessen Horowitz و Balaji Srinivasan ستایش شد. Srinivasan اشاره کرد که CryptoKitties پتانسیل شبکه اتریوم را برای پردازش دارایی های دیجیتال در یک روش غیر متمرکز و بدون دخالت واسطه ها نشان داده است. با توجه به نظرات Srinivasan:

“این مرورگر یکی از اولین نمونه هایی است که مردم برای سال ها از آن صحبت کرده اند: تجارت بین المللی دارایی های دیجیتال (نه فقط پول نقد) در بلاک چین.”

برای موفقیت در مرورگرهای Dapp تکرار سخت است

اما CryptoKitties یک داستان موفقیت یکباره از یک برنامه غیر متمرکز بود که موفق به کسب دستاوردی بزرگ شد. این کار از طریق پوشش گسترده رسانه های عمومی انجام شد که ناشی از افزایش ناگهانی تقاضا بود. این برنامه برای پروتکل اتریوم بسیار نادر است و سطح موفقیت را توسط CryptoKitties انجام داد.

درس های گذشته از مرورگرهای Dapp

برای تصور ساختار فعلی بازار نرم افزاری غیرمتمرکز اتریوم، باید وجود فروشگاه Google Play Store و Apple Store App، نرم افزار تلفن همراه را مد نظر داشته باشید. زمانی که، کاربران مجبور به دانلود برنامه ها به طور مستقیم از وب سایت توزیع کنندگان و توسعه دهندگان هستند. این فرآیند بسیار ناکارآمد بود و برای به دست آوردن محبوبیت، باید سرمایه قابل توجهی برای بازاریابی اختصاص داده شود.

فروشگاه اپلیکیشندر مقایسه با مرورگرهای Dapp

طی چند ماه گذشته، مرورگرهای مبتنی بر اتریوم یک پلتفرم بهتر برای کاربران در جستجوی برنامه های نوآورانه غیرمتمرکز ارائه داده اند. این مرورگرها اساسا همانند فروشگاه Google Play و App Store App Store از لحاظ جمع آوری برنامه های غیر متمرکز برای کاربران استفاده می شود.

جمع آوری مرورگرهای Dapp و کاربران آن

مدیر اجرایی Coinbase در گفت و گو با وب سایت آژانس بین المللی گفت: در آینده، مرورگرهای مبتنی بر اتریوم می توانند دسترسی به برنامه های غیر متمرکز را افزایش دهند و به طور بالقوه آن ها را به یک پایگاه بزرگتر کاربر و مصرف کننده معرفی کنند.

استاندارد نشانه ERC20

برنامه های کاربردی که در پروتکل اتریوم راه اندازی شده اند از استاندارد نشانه ERC20 استفاده می کنند و با برچسب های بومی سازگار با اتر کار می کنند. در نتیجه، تجارت توکن های دیجیتال را می توان به صورت یکپارچه در سیستم عامل های تجاری غیر متمرکز پردازش کرد. با این حال، کارشناسان مانند آرمسترانگ بر این باورند که پذیرش مرورگرهای Dapp اتریوم و برنامه های کاربردی غیر متمرکز می تواند تا چندین ماه برای دستیابی به موفقیت تجاری باشد.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Image result for ethereum

چشم انداز بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سال 2018

مقیاس سازی همچنان یک مسئله برای بلاک چین غیر متمرکز در سال 2018 خواهد بود.

بلاک چین ها طبق ماهیت خودشان مقیاس پذیر نیستند. اگر ده گره یا یک هزار گره پردازش یک بلاک چین را پردازش کنند، تنها یکی از آن ها می تواند یک بلوک را در زمان ایجاد بلاک چین بنویسد که اساسا یک فرایند سریالی است. برای مثال، برای جلوگیری از هزینه های دوگانه، این اصل برای اهداف امنیتی است. نتیجه این است که منابع بیشتر در بلاک چین، مقیاس معاملات را می تواند اداره کند و مقادیر بیشتر را افزایش نمی دهد.

محدودیت بلاک چین

افزایش اندازه بلوک همانطور که در برخی از بلاک چین ها انجام می شود، امکان انجام معاملات بیشتر را می دهد، اما همچنان به مقداری محدود می انجامد، زیرا دستگاه های کوچک مشتری در نهایت قادر نخواهد بود با افزایش رشد بلاک چین ها همچنان افزایش یابد و بلوک ها انباشته می شوند. برخی از پروژه های مرتبط مانند Lightning وRaiden ممکن است سال آینده تولید شوند اما در نهایت مشکل به طور کامل حل نخواهد شد.

زنجیره های جانبی

این موضوع به دلیل فقدان انگیزه در طرح ها است، به طوری که افراد کافی برای قفل کردن ارز رمزنگاری گران قیمت برای باز کردن زنجیره های جانبی وجود ندارد. راه حل نهایی، احتمالا از طریق مسدود کردن بعضی بلوک ها است. بسیاری از ارز های دیجیتال برتر مانند اتریوم در حال پیش بینی کردن این است که این راه حل حداقل در چند سال آینده وجود داشته باشد.

بعضی از بلاک چین های جدید، راه حل های مبتنی بر توپولوژی های مختلفی نظیر ریزپردازنده در نمودارهای مستقیم (IOTA، Byteball،Hashgraph) یا Splitting Blockchain (Zilliqa) را معرفی کرده اند. این پروژه ها مفید خواهد بود زیرا آن ها سالم و بالغ می شوند.

بهینه سازی

با این حال، ما انتظار داریم که سلول های Blockchains براساس تقسیم بلوک به طور موثر به اثبات رسیده باشند، زیرا آن ها احتمال بهینه سازی نسبت به دستاوردها در تقسیم کارها و نیاز به کاهش سطح ارتباطات درون Blockchain بین تقسیم ها را دارند. در هر صورت، این پروژه ها احتمالا زمان زیادی را برای اثبات و نشان دادن امنیت خود خواهند داشت؛ یک فرایند است که همچنین در سال آینده به خوبی گسترش خواهد یافت.

برخی از پروژه های مربوط به Blockchain شروع به بالغ شدن و ارزش واقعی خواهند کرد

2017 تعداد زیادی از پروژه های مرتبط با Blockchain و کوین ها را مشاهده کردیم. بسیاری از آن ها بی فایده خواهند بود. با این حال، مثل طول دوره رشد سریع شرکت های dotcom در دهه 90 میلادی، شروع به دیدن برخی از جواهرات واقعی در آن دوره هستیم.

این آخرین توسعه بسیار قابل توجه است، زیرا به طور موثر پاسخ به سوال بسیاری از کسب و کار های جدید در سال شروع به پذیرش ارز رمزنگاری است. به نظر می رسد در حال حاضر در سال 2017 آغاز شده است، هرچند به آرامی، همانطور که کار تهای TenX در اروپا صادر شد و استفاده شد، ایجاد خواهد شد.

نقدینگی و نوسانات ارز های دیجیتال

نوسانات قابل توجهی در سال آینده ادامه خواهد یافت. اخیرا در طول تعطیلات، ما همچنان شاهد یک روند 30 درصدی در ارز های رمزنگاری برتر در عرض چند ساعت بودیم، همانطور که شروع رفتن به تعطیلات کریسمس کرده بودیم. با شروع ETF ها و افزایش نقدینگی ارائه شده توسط این، مبادلات بیشتری که به صورت آنلاین هستند و واقعی تر هستند که موجب خرید و فروش سرمایه گذاری می شوند و موجب نوسان های عمده می شود، نوسانات در سال آینده کاهش خواهد یافت.

ترکیدن یک حباب بزرگ یا یک اصلاح عمده

احتمالا حداقل یک اصلاح عمده در بازار Blockchains وجود دارد. رشد ارزش بیت کوین، و همچنین چندین دارایی ارز دیجیتال بالا، می تواند توسط منحنی S شکل مدل شود. مدل مشتق شده در این مطالعه از قانون متکالیف و همچنین یک قانون جدید اثر شبکه استفاده کرد و نشان داد که رشد با رشد تعداد آدرس های منحصر به فرد روزانه در شبکه، مرتبط است.

بلاک چین

داده هایی که از Blockchain به راحتی استخراج می شوند. به روز رسانی این مطالعه، از جمله داده ها تا این ماه نشان می دهد که از ارزش واقعی آن فراتر رفته است. با این حال، میزان آن به اندازه حباب سال 2014 بزرگ نیست و به همین ترتیب اصلاح بعید به نظر می رسد.

2017 برای بلاک چین چگونه گذشت

در سال 2017 ما شاهد اقدامات قانونی از چین مبنی بر ممنوعیت ICOs و مبادلات در ماه سپتامبر بودیم. یکی دیگر از شکست های عمده مبادله یا اقدامات نظارتی مانند طبقه بندی اکثر ICO ها به عنوان یک امنیت، یک رویداد است که می تواند در این راه خدمت کند.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش دش کوین و ... از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع بیت کوین و اتریوم و لایت کوین و دوژکوین و بیت کوین کش و دش کوین و ... به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: چشم انداز بلاک چین و ارزهای دیجیتال در سال 2018 ، خرید اتریوم از ایران ، خریدار اتریوم ، رشد قیمت اتریوم ، اینده اتریوم ، سفارش خرید اتریوم ، فاکتور خرید بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید اتریوم – خرید انلاین اتریوم – خرید اتوماتیک اتریوم – اتریوم خرید – اتریوم فروش – شارژ خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران-فروش اتریوم در ایران- شارژ اتریوم – شارژ حساب اتریوم – خریدار و فروشنده اتریوم – قیمت خرید اتریوم – قیمت فروش اتریوم – قیمت خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم در ایران – خرید اتریوم از ایران- سایت انلاین و اتوماتیک خرید و فروش اتریوم – قیمت و نرخ خرید و فروش اتریوم – قیمت اتریوم در ایران – قیمت اتریوم به ریال – قیمت اتریوم به تومان – صرافی خرید و فروش اتریوم – صرافی خرید اتریوم – صرافی فروش اتریوم – صرافی و شارژ خرید و فروش اتریوم – صرافی و فروشگاه خرید و فروش اتریوم – اتریوم خرید فروش – خرید فروش اتریوم – اتریوم شارژ حساب – اتریوم در ایران- اتریوم از ایران – قیمت اتریوم – چنج اتریوم – اکسچنج اتریوم – چنج خرید اتریوم – خرید دلار اتریوم – خرید و فروش اتریوم – سایت خرید و فروش اتریوم – سایت خرید اتریوم – سایت فروش اتریوم – شارژ انی اتریوم – شارژ سریع اتریوم – خرید انی اتریوم – خرید سریع اتریوم – فروش انلاین اتریوم – فروش انی اتریوم – فروش اتریوم در ایران- خرید اتریوم با قیمت مناسب – خرید اتریوم با نرخ مناسب – قیمت و نرخ اتریوم – اتریوم خریدار و فروشنده – صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم – خرید خودکار اتریوم – فروش خودکار اتریوم – خرید و فروش خودکار اتریوم – سفارش خرید و فروش اتریوم – خرید اتریوم 24 ساعته – خرید و فروش اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته – خرید اتریوم به هر مقدار – خرید اتریوم به هر میزان – اتریوم خرید و فروش و شارژ حساب – اتریوم در ایران خرید و فروش – خرید و فروش ارز اتریوم – خرید و فروش ارز دیجیتال اتریوم – خرید ارز اتریوم – فروش ارز اتریوم – خرید ارز اتریوم در ایران – خرید اتریوم از سایت معتبر – صرافی اتریوم در ایران با بهترین نرخ – خرید و فروش اتریوم انلاین و اتوماتیک – خرید و فروش اتریوم کاملا انلاین و اتوماتیک – خرید اتریوم کاملا اتوماتیک – خرید اتریوم با ریال – خرید اتریوم با تومان – خرید اتریوم از ایران با ریال – خرید اسان اتریوم – خرید راحت اتریوم – خرید و فروش اتریوم به صورت انلاین و کاملا اتوماتیک – صرافی معتبر اتریوم – فروشگاه خرید و فروش اتریوم – نرخ بیت کوین – قیمت اتریوم به ریال – صرافی انلاین و اتوماتیک اتریوم – اتریوم با ریال – اتریوم با تومان خرید و فروش – خرید ethereum – فروش ethereum – خرید و فروش ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ethereum – خرید انلاین ethereum – خرید اتوماتیک bitcoin – ethereumخرید – فروش ethereum – سایت انلاین و اتوماتیک ethereum – شارژ ethereum – شارژ حساب ethereum -خرید Ethereum – فروش Ethereum – خرید و فروش Ethereum – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک Ethereum – خرید انلاین Ethereum – خرید اتوماتیک Ethereum – Ethereum خرید – Ethereum فروش – سایت انلاین و اتوماتیک Ethereum – شارژ Ethereum – شارژ حساب Ethereum – خرید ایتریوم – فروش ایتریوم – خرید و فروش ایتریوم – خرید و فروش انلاین و اتوماتیک ایتریوم – خرید انلاین ایتریوم – خرید اتوماتیک ایتریوم – ایتریوم خرید – BITCOIN فروش – سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم – شارژ ایتریوم – شارژ حساب ایتریوم ،
آخرین ویرایش: شنبه 14 بهمن 1396 11:59 بعد از ظهر