خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید لحظه ای اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید لحظه ای اتریوم

چهارشنبه 20 دی 1396 02:22 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

مشاور Ethereum پیش بینی پذیرش بیشتر را می دهد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

مشاور Ethereum پیش بینی پذیرش بیشتر را می دهد

این ممکن است بیشترین رشد را در سال 2017 نداشته باشد، اما Ethereum جای خود را در پشت بیت کوین را به عنوان دومین بزرگترین رمزنگاری ارز پس از سرمایه گذاری بازار به دست آورد.

Ethereum در سال 2017 با 1000 درصد افزایش ارزش Bitcoin در سال 2010 میلادی، از 10 دلار به ازای هر اتر به 1،000 دلار در فضای 12 ماه منتهی شد.

دو رمزنگار بورس از موفقیت های مشابهی برخوردار بودند، اما تکنولوژی Blockchain تحت تأثیر آنها متفاوت است.

سیستم قراردادی هوشمند  گلچین Ethereum آن را از Bitcoin جدا می کند و باعث می شود که آن پلتفرم پیشرو برای ICOs شود، به توسعه دهندگان اجازه می دهد از کد اصلی برای برنامه های خود استفاده کنند - معمولا به عنوان برنامه های غیر متمرکز (dapp) شناخته می شود.

این در اصل هسته Ethereum است، ارائه راه حل Blockchain کسب درآمد برای توسعه دهندگان برای ایجاد برنامه های کاربردی به عنوان شرح Investopedia .

استیون ناریوف مشاور اتریم می گوید که در این هفته به کنفرانس CNBC می گوید که قابلیت دسترسی مجدد پروتکل Ethereum می تواند به برنامه های گسترده برای برنامه های کاربردی Blockchain منجر شود.

"Fintech در واقع یک منطقه طبیعی است، اما در حال حاضر شما آن را به طور فزاینده ای خلاق تر می بینید - شما در حال پیدا کردن پروژه های صنعت نفت و گاز هستید، شما پیدا می کنید دولت با استفاده از آن در برنامه های خود، شما آن را در بازی، انواع مختلف مناطق را ببینید. "

موفقیت CryptoKitties  یک مثال ساده از نحوه توسعه دهندگان می تواند از نرم افزار Ethereum برای ایجاد برنامه های نوآورانه استفاده کند. بازی آنلاین محبوب اینقدر موفق بود که فشار زیادی را در شبکه Ethereum در سال 2017 قرار داد، زیرا آن را به عنوان بزرگترین DAP تبدیل کرد .

بنا به گفته Nerayoff، استفاده ناگهانی از Ethereum ناگهان شاهد افزایش قیمت آن خواهد بود.

"آنچه که با Ethereum می بینید، افزایش چشمگیر تعداد پروژه ها است. در حال حاضر میلیاردها دلار در اکوسیستم ریخته شده است، شاید ده برابر پروژه های امسال از سال گذشته، که به راحتی می تواند به دو برابر شدن منجر شود، احتمالا در پایان سال سه برابر قیمت خواهد بود. "

گسترش بازار

در حالی که Nerayoff ابراز تردید در مورد رشد Ethereum در سال جاری، او رشد بالقوه دیگر cryptocurrencies در سال جاری نوشت.

"کل فضا در حال افزایش است. علاقه عموم مردم است و زمینه های بیشتری وجود دارد که مردم می توانند حتی در بیت کوین سرمایه گذاری کنند، بنابراین شما فقط می توانید گسترش در کل فضا را ببینید"

در زمان نوشتن، کل کل بازار Ethereum در 116 میلیارد دلار نشسته بود.

ی رسیدگی به پرونده ها و نوشتن قوانین مربوط به اتریم

111546 تعداد مشاهده
1774 مجموع سهام

دولت برزیل طرح هایی را برای رسیدگی به پرونده ها و نوشتن قوانین مربوط به اتریم

دولت برزیل قصد دارد درخواستهای مردم، یک سیستم انتخاباتی ناکارآمد کشور، به شبکه Ethereum ، برای پردازش صدها میلیون رای در شبکه بلک چینی ناپایدار، حرکت کند.

در برزیل، تقاضاهای مردمی بیش از 145 میلیون رای دهندگان در سراسر کشور را برای رسیدن به توافق در مورد تصمیم گیری های مهم سیاسی فراهم می کند. اما، برای چندین دهه، متخصصان و تحلیلگران سیاسی مسائل تدارکاتی تقاضاهای مردم را مورد سوال قرار داده اند و مفسران سیاسی مشکلات ساختاری سیستم انتخاباتی برزیل را بعنوان مبنای اکثر مسائل سیاسی کشور توصیف کرده اند.

گابریل بارباسا، عضو هیئت تحریریه شورای امور نیمه مدرن، نوشت: "زمانی که مردم در حال پرداخت چک چک پرداخت می شوند یا به عنوان یک رایج در برزیل می گویند" ناهار خود را برای شام خود می فروشند "، هزینه مشارکت سیاسی بالا می رود به اندازه کافی، به طوری که مردم از فرایند سیاسی کنار گذاشته می شوند "، با تأکید بر فقدان مؤسسات مناسب که مسئولیت رسیدگی به هزینه های مشارکت سیاسی را تشکیل می دهند.

به Ethereum بروید

همانطور که جون یان وونگ کوارتز گزارش داد ، قانونگذاران برزیل به ریاست کنگره قانون اساسی کنگره ریکاردو فرناندس پیکسائو و پروفسور دانشگاه اورتون فراگا در حال برنامه ریزی برای استفاده از شبکه Ethereum Blockchain برای ذخیره و رای گیری رای گیری هستند، به عنوان بخشی از یک طرح بزرگتر برای بهبود برزیل سیستم سیاسی، که اکونومیست به عنوان "غلط" توصیف کرد .

کلیدی برای استفاده از سیستم Blockchain در پردازش درخواستها و رأی های انتخاباتی، رمزگذاری آرنت ها بر روی شبکه بلکچین ناپایدار به عنوان معاملات است، تا اطمینان حاصل شود که داده های مشخصی باقی می ماند و قابل دستکاری نیستند.

اساسا پردازش امضاهای تقاضانامه در شبکه Ethereum به قراردادهای هوشمند نیاز دارد و سیستم به طور مشابه با دیگر برنامه های غیر متمرکز موجود در شبکه عمل می کند. سیستم انتخاباتی برزیل به عنوان یک برنامه غیر متمرکز از خود با یک دیجیتال دیجیتال مستقل عمل می کند که برای پردازش هر رای در Blockchain استفاده می شود.

هنری کاستا، استاد حقوق دانشگاه ایالتی برازیلیا، به QZ گفت که فقدان یک پیمان تغییر ناپذیر برای جمع آوری امضاء آرا، یک مسئله واقعی برای دولت در گذشته بوده است.

"بخشی از این به دلیل عدم وجود یک پلت فرم است که می تواند امضاء یک درصد از رای دهندگان را امن کند. ما از نوعی بحران در مورد مشروعیت ... قوانین ما بوده ایم. گرچه ابتکار عمل محبوب وجود دارد، هیچ راهی امن برای جمع آوری امضاهای مردم وجود ندارد، به طوری که مردم می توانند خود را به صورت حساب پیشنهاد کنند. "

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

EtherZero - انفجار سریع Ethereum انقلابی، Forking در تاریخ 19th ژانویه 2018


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

EtherZero - انفجار سریع Ethereum انقلابی، Forking در تاریخ 19th ژانویه 2018

همچنین یک چنگال Ethereum سخت، تفاوت EtherZero چیست؟

بلوک: 4936270

بیایید پیدا کنیم

اگرچه چنگال بیتکوین در خارج وجود دارد، تنها چند چرخه Ethereum در راه وجود دارد.

دو چرخه Ethereum که قبلا اعلام شده بود، با افزایش ارتفاع چنگال خود مشکل داشت و چندین بار تغییر کرد، که منجر به نتیجه ای شد که اعتماد بسیاری از پلتفرم تجاری گم شده است. 
با این حال، در این زمان، چنگال Ethereum جدید EtherEero، EtherZero، مایل به تغییر وضعیت فعلی است، ممکن است تبدیل به موفقترین شوی سخت Ethereum که تاریخ تا به حال داشته باشد.

بنابراین اکنون بیایید با هم از آنچه که واقعا EtherZero است و آنچه که بر روی زمین در اختیار دارند، بیابیم:

چیزهای مهم اول می آیند:

 • ارتفاع بکس : 4936270 بلوک
 • زمان: 19 ژانویه 2018 GMT 19: 00-21: 00
 • تخصیص: مجموع عرضه حدود 116 میلیون ETZ است
 • هر ETH توزیع 1 ETZ
 • رزرو 20 میلیون ETZ برای توسعه بعدی
 • به تازگی افزایش یافته است: حدود 6 میلیون ETZ در سال (حدود 5٪ تورم و کاهش سال به سال)

درباره تیم

در حال حاضر EtherZero تیم با 20 نفر ساخته شده است، این افراد از کشورهای مختلف هستند، همچنین ما با بسیاری از کارگاه های توسعه معروف DAPP از هند و شرق اروپا همکاری می کنیم، بیشتر اعضای تیم ما DAFP حرفه ای هستند، اگرچه ما اکنون معروف نیستیم ، تکنیک ها در اینجا مورد بحث نیست.

نقطه نوآوری

 1. 0 هزینه TX، هرگونه الزام توسعه، ترتیب و عملیات DAPP را برآورده می کند؛
 2. سیستم Masternode؛
 3. پرداخت فوری، مناسب برای صحنه تجارت بیشتر است؛
 4. سیستم حاکمیت جامعه مستقل؛
 5. سیستم دو لایه شبکه مقیاس پذیری بالا، اجازه دهید DAPP توسط مردم جریان اصلی استفاده شود.

شما ممکن است در مورد syndrome masternode کنجکاو، در اینجا یک توضیح خاص تر از آن است:

ایده ما این است که ارزش بازار ETZ را بهبود و تثبیت کنیم، و ما در تلاش برای به دست آوردن ارزش بازار ETZ در 10٪ از Ethereum در کوتاه مدت است. Masternode می تواند بیشتر کاربران پول نقد سود. ما انتظار داریم که گره اولیه دسترسی به 10 هزار ETZ، 45 درصد از پاداش به معدنچیان، 45 درصد به masternodes و 10 درصد به جوامع خودگردان باشد.

اگر EtherZero ارزش بازار خود را تا 10٪ از Ethereum ساخته، قیمت واحد به طور نظری به 70 دلار برسد. ما از کسانی که علاقه مند هستند به سیستم گره EtherZero ملحق شوند خوش آمدید.

توسعه دهنده دوستانه

بر اساس DAPP در Ethereum، استقرار زنجیره ETZ می تواند پس از چند تغییر انجام شود. تیم ETZ در آینده یک طرح تغییر فنی فنی ارائه خواهد داد.

نقشه جاده ای

در ژانویه 2018، شبکه اترنت برای به دست آوردن 0 هزینه معامله و حملات ضد DDOS آزاد شد.

در ماه فوریه سال 2018، EtherZero نسخه ای از آبنبات EtherZero را امتحان می کند، از کیف پول آنلاین استفاده می کند، خط اصلی را برای رسیدن به هزینه های مبادله 0 و ضد حمله DDOS تکمیل می کند، ابتدا بلاک EtherZero را بعد از چنگال بچرخانید.

 • در مارس 2018، کیف پول موبایل و فروشگاه نرم افزار DApp برای ارتقاء توسعه اکولوژیکی کاربر منتشر خواهد شد.
 • در 1 ماهه سال 2018، Maternode با موفقیت در TestNet آزمایش خواهد شد.
 • در 2 ماهه سال 2018، Maternode به طور موفقیت آمیز در Mainnet آزمایش خواهد شد و معاملات واقعی و هماهنگی معامله بالاتر (بیش از 1000 TPS) را انجام می دهد.
 • در فصل چهارم سال 2018، نسخه بهینه سازی Maternode به صورت آنلاین عرضه خواهد شد و از دهها هزار TPS پشتیبانی می کند.
 • در 1 ماهه سال 2019، رقابت برنامه DAPP ستاره آغاز شده و یک برنامه پاداش بلند مدت توسعه دهنده برای ترویج توسعه و رونق جامعه توسعه دهنده آغاز می کند.

سرمایه گذاران اولیه

طرفداران EtherZero عزیز ما از پشتیبانی شما برای ارزیابی جریان اصلی ارز ETZ و نشان دادن ارزش کافی برخوردار هستیم. ما به سرمایه گذاران پیشین با قیمت مطلوب، تا 2 میلیون ETZ را فروختیم که به اندازه کافی برای حمایت از ETZ در بورس های بزرگ و برخی نقدینگی در نظر گرفته خواهد شد. اگر می خواهید از ETZ پشتیبانی کنید، لطفا به من یک ماساژ خصوصی در تلگراف ارسال کنید یا از support@etherzero.org ایمیل کنید  .

علاوه بر این، تیم EtherZero همچنین از خریداران تجاری بزرگ و شرکت های بازی تخته که مایل به همکاری هستند خوشامد می گوید.

شانس دیدن EtherZero بزرگ را از دست ندهید!


CryptoKitties تبدیل به بزرگترین برنامه مبتنی بر اتریم شده است

61641 تعداد مشاهده
758 مجموع سهام

CryptoKitties تبدیل به بزرگترین برنامه مبتنی بر اتریم شده است

CryptoKitties، اپلیکیشن پرورش بچه گربه دیجیتال مبتنی بر Ethereum و بازار کلکسیون، از مبادله مبادله انتقادی غیرواقعی مبادله EtherDelta جلوگیری کرده است تا بزرگترین برنامه متمرکز (dapp) بر اساس پروتکل Ethereum با مصرف گاز باشد.

کیتی کت و شلوار کریستال اتر دلتا

با توجه به ایستگاه گاز ETH، قرارداد هوشمند CryptoKitties Ethereum به میزان 13.94 درصد از حجم معامله Ethereum در طول 1500 واحد مسدود شده است، که پیشتر از EtherDelta و ShapeShift مبادلات رمزنگاری غیر مجاز است.

دلیل موفقیت CryptoKitties

CryptoKitties به هر کسی که در شبکه Ethereum اجازه می دهد به خرید یا فروش بچه گربه های کارتونی تولیدی بپردازد. ساختار غیرمتمرکز شبکه Ethereum سبب تغییر مالکیت یا تولید بچه گربه های جعلی می شود و سبب ارزش دادن به بچه گربه ها به عنوان کالاهای با کمبود و نادر بودن می شود.

رایان هوور، بنیانگذار ProductHunt، توضیح داد که CryptoKitties اساسا نخستین بازی مبتنی بر Ethereum مبتنی بر Pokemon-like است که کاربران می توانند بچه گربه های دیجیتال را جمع آوری و پرورش دهند. تفاوت کلیدی بین CryptoKitties و سایر بازی هایی مانند Pokemon و Tamagotchi این است که از طریق یک بازار غیر متمرکز، کاربران می توانند با خوردن اتر خریداری یا فروش بچه گربه های پرورش دهند.

Whatis Crypto Kitties CointelegraphCryptoKitties را بررسی و ارخرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

زیابی کنند.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید لحظه ی اتریوم ، خرید اتریوم ، خرید انلاین اتریوم ، خرید اتوماتیک اتریوم ، سریعترین سایت برای خرید و فروش اتریوم ، اتریوم شارژ ، شارژ انی اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 01:48 قبل از ظهر