Bitcoin، Ethereum، Bitcoin Cash، Ripple، IOTA، Litecoin، Dash، Monero: تجزیه و تحلیل قیمت، 30 دسامبر

نظرات و نظرات بیان شده در اینجا تنها از نویسندگان / همکاران است و لزوما منعکس کننده نمایش Cointelegraph.com نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است، شما باید تصمیم خود را در هنگام تصمیم گیری انجام دهید.

Cryptocurrencies ثروت را برای معامله گران مانند هیچ نوع دارایی تولید نموده اند. در حالی که Bitcoin بیشترین توجه را به خود جلب کرده است، تنها در سال 2017 رشد نکرده است. تعداد زیادی برنده وجود دارد.

Ethereum دومین ارزهای اصلی بود که هدف آن بیت کوین را به عنوان رهبر غالب سال بدست آورده بود؛ هرگز نمیتوانست واقعا به این شاهکار دست یابد.

با این حال، در طول دو هفته گذشته، Ripple از 10 دسامبر به پایین ترین سطح 0.22 دلار صعود کرد تا امروز به 2.47 دلار برسد. این یک تظاهرات عظیم 1024 درصدی در عرض 20 روز است.

در نتیجه، Ripple در حال حاضر Ethereum را به عنوان دومین ارزشمند ترین ارز توسط سرمایه گذاری در بازار غرق کرده است .

تسلط بیتکوین ، که تنها چند هفته پیش بیش از 60 درصد افزایش یافته است، تا 38.3 درصد سرد شده است.

به محض رسیدن بازار، احتمالا شاهد تعدادی تغییر در رتبه بندی این ارزها خواهیم بود. بنابراین، باید ذهنیت باز را نسبت به همه ی مبحث های رمزنگاری نگه داشت، زیرا به عنوان معامله گران؛ هدف اصلی ما کسب درآمد است.

بنابراین، آیا ما تا پایان سال هر گونه تنظیمات خرید خوبی داریم یا بهتر است که در حاشیه قرار گیریم و از تعطیلات لذت ببریم، بازاریابی در سال جدید؟ بیایید پیدا کنیم

BTC / USD

ما پیش بینی کردیم که روند نزولی از خط روند، اما به دلیل عدم خرید خریداران، بهبود هرگز قدرت را به دست نیاورد. امروز، خرس ها به راحتی زیر خط روند روند شکست خورده اند که فروش را افزایش داده است.

BTC / USDبیت کوین از خط گردن الگوی نازک و شانه شکسته است. اگر cryptocurrency زیر خط گردن قرار داشته باشد، هدف آن الگوی 5. 745 دلاری است.

با این حال، ما انتظار نداریم که چنین کوتاهی در کوتاه مدت داشته باشیم.

ما معتقدیم که گاوها تلاش می کنند تا از پایین ترین قیمت های اخیر 10،704،99 دلار دفاع کنند. اما اگر آنها شکست بخورند، خرس ها احتمالا فروش خود را تشدید می کنند. تعدادی از موقعیت های طولانی شروع به خونریزی می کنند که احتمالا منجر به فروش وحشت می شود. ما حمایت دیگری از علامت $ 8،000 را می بینیم.

تمام این سطوح پایین تر فقط در صورتی بازی می کنند که جفت BTC / USD شکسته شود و زیر SMA 50 روزه ادامه یابد.

به طور خلاصه، اگر خرس ها قادر به تجزیه SMA 50 روزه نباشند، ممکن است بهبودی در سال جدید را ببینیم. با این حال، ما ترجیح می دهیم منتظر بمانیم تا پول دیجیتال از خط روند نزولی برداشته شود تا هر موقعیتی را آغاز کند. ما هیچ قیمت معامله ای در قیمت فعلی پیدا نمی کنیم.

ETH / USD

ما اشاره کردیم که Ethereum در کوتاه مدت فقط در یک شکست و نزدیک به خط روند نزولی مثبت خواهد بود. دیروز، گاوها از خط روند خط کشیدند، اما نمیتوانستند نزدیک آن را مدیریت کنند.

ETH / USDدر معرض نزولی، EMA 20 روزه پشتیبانی قوی را ارائه می دهد. اگر این سطح حمایت شکسته شود، ممکن است یک اسلاید را به سمت 646.08 دلار و سپس به 600 دلار افزایش دهیم. از سوی دیگر، جفت ETH / USD مثبت خواهد شد بیش از 770 دلار مثبت خواهد شد، زیرا در سه بار از 760 دلار بازگشت کرده است.

بین 20 روزه EMA و 760 دلار، ما احتمالا شاهد یک معامله تجاری با دامنه محدود است.

بنابراین، ما پیشنهاد می کنیم در انتظار تا زمانی که یک برش روشن و تایید از سرگیری روند صعودی را دریافت کنیم.

BCH / USD

برای دو روز گذشته، گاوها از 2300 دلار دفاع کرده بودند. اما تلاش آنها برای از سرگیری این تظاهرات دیروز ناکام ماند.   

BCH / USDامروز، خرس ها از سطح پشتیبانی بحرانی 2300 دلار فرو ریختند. هدف نزولی بعدی در جفت BCH / USD سقوط به SMA 50 روز است.

انتظار می رود که خریدی قوی در حدود 1733 دلار باشد. با این وجود، ما توصیه می کنیم که انتظار داشته باشیم تا در یک چشم انداز روشن وجود داشته باشد.

در نظر گرفتن اجتناب از خرید در بازار سقوط.

XRP / USD

Ripple از هدف اول هدف ما 1.5 دلار پیش رفته است. امروز، این رقم به 2.474 دلار رسید.

XRP / USDمعامله گرانی که در پیش بینی صعودی خود خریداری کرده اند بایستی موقعیت خود را ببندند یا حداقل با توجه به استراتژی خود، از دست دادن توقف معقول خودداری کنند.

پس از چنین تجمع ستاره ای، ما انتظار داریم جفت XRP / USD برای تصحیح یا تثبیت وارد شود. بنابراین، ما هیچ پیشنهاد خرید جدیدی در مورد آن نداریم.    

IOTA / USD

گاوها در چند روز گذشته با موفقیت در سطح پایین ترین سطح 3322 دلار قرار داشتند. با این حال، آنها نمی توانستند cryptocurrency بالاتر را فشار دهند.

LTC / USDما پیش بینی می کنیم که حمایت های شدید در پایین ترین قیمت های اخیر 175. 175 دلار باشد. SMA 50 روزه نیز درست زیر این سطح است، که همچنین باید برخی از خدمات را ارائه دهد.IOT / USD

با این حال، اگر هر دو سطح این سطح نتواند نگه داشته شود، جفت LTC / USD به سمت 110 دلار سقوط خواهد کرد، که هدف هدف شکستن الگوی سر و شانه است.

دیدگاه نزولی ما در صورتی که گاو نر بتواند ارز دیجیتالی را در بالای گردن به 240 دلار فشار دهد، نامعتبر است.

DASH / USD

برای دو روز گذشته، گاوها موفق به نگهداری EMA 20 روزه شدند. اما امروز، خرس ها زیر حمایت متوسط ​​حرکت می کنند.  

DASH / USDداش دارای حمایت قوی در خط روند است. ما انتظار داریم که گاوها به شدت از این سطح دفاع کنند.

اگر چه ما باید از خرید خودداری کنیم تا اینکه ما یک تایید از شکل پایین را بدست آوریم، زیرا اگر خط روند ناپدید شود، جفت DASH / USD می تواند به 800 دلار و سپس 650 دلار کاهش یابد.

XMR / USD

انتظار میرفتیم که یک معامله محدود در Monero انجام شود . با وجود این، خرس ها کنترل خود را از دست داده اند و امروزه در زیر 20 روزه EMA شکسته شده اند، که توسعه پایدار است.

XMR / USDپشتیبانی فوری از Monero در 300 دلار است. اگر این سطح از بین برود، احتمالا شاهد کاهش قیمت ها به پایین ترین سطح 245.1 دلار خواهد بود. SMA 5

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک ریپل - (Ripple (XRP از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و انی ریپل - (Ripple (XRP به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

XEM / USD