خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید اتریوم ارزان و با قیمت مناسب
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید اتریوم ارزان و با قیمت مناسب

چهارشنبه 20 دی 1396 02:09 قبل از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

Ethereum Price بازدید 40 دلار، Darling از Altcoin بازار تا تقریبا 50 درصد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

Ethereum Price بازدید 40 دلار، Darling از Altcoin بازار تا تقریبا 50 درصد

قیمت Ethereum (ETH) در 24 ساعت گذشته 40 دلار افزایش یافته است، زیرا بازار آلتکوئین همچنان به جذب فعالیت های بی نظیر ادامه می دهد.

بزرگترین آلت کوین با شکاف بازار از روز چهارشنبه تا کنون تقریبا 50 درصد افزایش یافته است، با اعلامیه های توسعه اخیر و وضعیت شبکه های بیتکوین در میان دلایل موفقیت این شرکت قرار گرفته است.

قیمت Ethereum در حال حاضر تقریبا دو برابر از تمام زمان بالا آن را در سال 2016 قبل از سقوط DAO تنظیم شده است.

چین اختلاف

بازارها در تلاش هستند تا سرعت را حفظ کنند، با منابع چینی cnLedger اشاره به اختلاف بین مبادلات داخلی و بین المللی است.

چنین رشدی از بسیاری از آلت کوین ها در ده ساله است که احساسات جامعه به آرامی به یکی از عدم اطمینان تبدیل می شوند.

مفسر محبوب کریس بوریسکی در اواخر روز چهارشنبه اعلام کرد که "سوال ناخوشایندی" برای او و دیگر سرمایه گذاران موضوع این است که آیا "آسمان در حال سقوط بر سر ما است".

با این حال، برای برخی، ممکن است حزب بیش از پیش باشد. Dash، Altcoin که رشد خود به نظر می رسید به زود شروع به تقلید از دارایی های دیگر، از پویا 100 دلار + دیروز، در حال حاضر در 92 دلار است.

توسعه دهندگان پذیرفته بودند که برای افزایش چنین قیمتی آمادگی نداشتند، و باید نقشه راه خود را برای توزیع بودجه به طور کامل تنظیم مجدد کنند.


هزینه های پایین، شبکه انعطاف پذیر، محدودیت ها: چرا قیمت اتریم در حال افزایش است

هزینه های پایین، شبکه انعطاف پذیر، محدودیت ها: چرا قیمت اتریم در حال افزایش است

قیمت Ethereum در حال افزایش است و در تاریخ 13 مارس، آن را به 2.75 میلیارد دلار در بازار جهانی تمام شد . تحلیل گران روند صعودی قیمت Ethereum را به تقاضای جامعه برای ارزان تر، سریع تر، انعطاف پذیر تر و شبکه ای توسعه دهنده ترجیح می دهند.

از اواخر سال 2016، توسعه دهندگان Ethereum به دلیل قابلیت های محدود خود و قابلیت انعطاف پذیری در مقایسه با شبکه Ethereum، از Bitcoin انتقاد کرده اند. کارشناسان Bitcoin از جمله خالق Litecoin و مدیر مهندسی Coinbase چارلی لی استدلال می کنند که شبکه نمی تواند انعطاف پذیر، ارزان و کارآمد بدون به خطر انداختن امنیت باشد.

همانطور که در اواخر سال 2016 دیده می شود، زمانی که Ethereum تحت چهار چرخه سخت افزاری قرار گرفت، نتیجه برای اولویت بندی انعطاف پذیری و قابلیت های امنیتی کاملا واضح بود. یکی از چنگال های پیچیده طراحی شده برای نجات سرمایه گذاران در سازمان خودمختار غیر متمرکز (DAO) منجر به یک زنجیره تقسیم شده، که جامعه از آن متأثر شد، ایجاد Ethereum Classic.

با این حال، به عنوان Bitchoin Blockchain بیشتر گرفتار شد و تعداد بیشتری از معاملات شروع به تاخیر در تا 48 ساعت، توسعه دهندگان، کاربران و کسب و کار شروع به دنبال شبکه های جایگزین برای استفاده است. اکثر کاربران که آلتو کوین های دیگر یا شبکه های جایگزین را جستجو کردند به Ethereum مهاجرت کردند.

توسعه دهنده بیشتر دوستانه؟

به گفته یوری ماتیاس، توسعه دهنده Embark، یک چارچوب برای Ethereum Dapps، در حال حاضر توسعه دهندگان بیشتر در Ethereum و زیرساخت های آن در مقایسه با Bitcoin کار می کنند. ماتیاس در یک سری اظهارات تأکید کرد که توسعه دهندگان بیشتر به خاطر انعطاف پذیری در حال کار با Ethereum هستند.

هادسون جیمسون، مشاور بلکچین و یک توسعه دهنده بنیاد Ethereum اشاره کرد که بنیاد Ethereum تنها دارای بیش از 60 داوطلب یا کارمندان تمام وقت است و 50 نفر از این افراد، توسعه دهندگان هستند. در حالی که جامعه بیت کوین دارای 416 مقاله است، ماتیاس اظهار داشت که اگر تنها توسعه دهندگان زیرساخت های اصلی، شبکه Ethereum به عنوان یک جامعه توسعه بزرگتر باشد.

شرکت Bitcoin مانند Purse، یک بازار Bitcoin شناخته شده برای تخفیف آمازون و بیت کوین پلت فرم بازرگانان همکار، چارچوبی مانند BCoin را توسعه می دهند که به توسعه دهندگان اجازه می دهد تا برنامه های کاربردی را برای اجرای جایگزین پروتکل Bitcoin نوشته شده در node.js وارد کنند. همانطور که مبتنی بر جاوا اسکریپت است، آن را نسبت به توسعه دهندگان برنامه با توجه به تجربه کاربر دوستانه تر است.

جان لیلیچ، عضو کمپانی ConsenSys تولید برنامه کاربردی غیرمتمرکز Ethereum و بنیانگذار کد مدرسه کدگذاری مبتنی بر افغانستان به Inspire، بیشتر تأکید کرد که معاملات در شبکه Ethereum ارزان تر هستند.

لیلیچ نوشت :

"انتقال 2 میلیون دلار از درآمد کمتر از یک دقیقه برای کمتر از 0.01 دلار در هزینه. دلایل بیشتری برای اینکه Ethereum [بهتر است]. "

از آنجا که هزینه حمل و نقل در شبکه Bitcoin تا حد زیادی بسته به اندازه تراکنش متفاوت است، هزینه های برخی معاملات ممکن است در برخی موارد بیش از 1 دلار برسد. با این حال، در شبکه Ethereum اکثر معاملات در هزینه ها یکسان هستند.

کارشناسان و تحلیلگران ادعا می کنند که معاملات Ethereum در آینده به گرمی تبدیل خواهد شد، اگر با مقیاس پذیری مسائل حتی از طریق شبکه های Bitcoin شبیه باشد. تا آن زمان می آید، به نظر می رسد که شبکه Ethereum بزرگتر از نظر پایگاه کاربر، جامعه توسعه و کلاهبرداری بازار بزرگتر خواهد شد.


ارزیابی قیمت Ethereum: 8 تا 14 مارس

684 مجموع مشاهده
163 مجموع سهام
ارزیابی قیمت Ethereum: 8 تا 14 مارس

قیمت Ethereum در سال گذشته به 22 دلار رسیده است. علت چنین قدرتی قوی چیست؟

ETH / USD

چه چیزی موجب افزایش قیمت شد

چند دلیل برای تجمع قیمت وجود دارد. آنها از تجزیه و تحلیل فنی و اخبار بوجود می آیند. یکی از عوامل اصلی نوسان بودن این کنفرانس است که در 7 تا 9 مارس در سیدنی برگزار شد. این رویداد به مشکلات فعلی و فرصت های آینده در صنعت رمزنگاری اختصاص یافت. در مورد بخش تکنیکی تجمع قیمت، قیمت Ethereum با مقاومت کلیدی 20 دلار متوقف شده است. در این علامت، خطوط کلیدی پایان دادن به کل روند از $ 5.8 وجود دارد. این بدان معنی است که پس از این موج، از 5.8 دلار به پایان رسید، دو سناریو ممکن است به بازی بپردازند: یا سقوط به یک موج طولانی مدت مسکن در 10 دلار یا یک ضربه ی جدید به سمت مقیاس بلندمدت.

نمودار قیمت ETH 1

ادامه رشد

این روند در یک ساختار درازمدت در حال توسعه است. به همین دلیل است که اگر نشانه هایی از انحراف وجود نداشته باشد، قیمت Ethereum به احتمال زیاد به رشد ادامه می دهد. حداکثر میزان بازگشتی در حدود 24.9 دلار خواهد بود. اگر هنوز در بازار گاو بزرگ وجود دارد، از آن نقطه، دوره جدیدی از رشد وجود خواهد داشت.

پایان کلی روند صعودی از 5.8 دلار

پسوند موج روند صعودی طولانی مدت از تاریخ 9 مارس از 5.8 دلار شروع شده است. به همین دلیل اگر روند روند شکسته شود، تمام روند به پایان خواهد رسید. احتمالا نقطه پایانی یک علامت در حدود 24.9 دلار است. در صورت تغییر در آن سطح، آن را با یک تصحیح نزولی دنبال می شود.

نمودار قیمت ETH 2

ETC / USD

رشد همچنان ادامه دارد

روند بلند مدت رشد Ethereum کلاسی موج جدیدی از رشد را شکل داده است. پس از یک سقوط جدید از 1.5 دلار به یک موج تخت رو به پایین، قیمت ETC دوباره به حد بالای 1.2 تا 1.5 دلار صعود کرد. این زمان، صعود و صعود به سمت بالا بود، بنابراین ساختار بلند مدت به عنوان یک نتیجه مستقیم ادامه داشت.

نمودار قیمت ETC 1

رشد قوی تر

قیمت کریستال Ethereum در سطح بلندمدت است. به همین دلیل دو رویداد احتمالا وجود دارد: ادامه رشد یا تغییر نسبت به موج صاف پایین در مقیاس بلندمدت. عدم وجود یک تغییر در سمت پایین در سطح کلیدی نزدیک به 1.5 دلار نشان دهنده خرید یک خریدار بزرگ در بازار است. در چنین شرایطی، رشد قوی تر پیش بینی شده است.

انحراف روند صعودی از 1.17 دلار

اگر هیچ حمایت از روند صعودی در مارک 1.5 دلار وجود نداشته باشد، ساختار معکوس شکل می گیرد. در صورت بازگشت به سمت پایین، حداقل اهداف در حد پایین تخت بلند مدت در 1.3 دلار خواهد بود.

نمودار قیمت ETC 2


  • خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


       فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

تمام وقت قیمت Ethereum بالا می تواند حاصل از استراتژی های همکاری باشد

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنید


   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم ETH از ما بر روی بنر خرید کلیک کنیدتمام وقت قیمت Ethereum بالا می تواند حاصل از استراتژی های همکاری باشد   فروش انلاین و سریع و  اتریوم ETH  به ما بر روی بنر فروش کلیک کنید   
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم - فروش اتریوم - صرافی اتریوم - قیمت خرید و فروش اتریوم - نرخ خرید و فروش اتریوم ، خرید ارزان اتریوم ، خرید اتریوم با قیمت مناسب ، خرید اتریوم بدون کارمزد ، سایت اتوماتیک برای خرید و فروش اتریوم ، صرافی و چنج خرید و فروش اتریوم ، قیمت اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم خرید انلاین اتریوم در ایران خرید ایتریوم خرید تمام اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب قیمت اتریوم خرید اتریوم ارزان خرید و فروش اتریوم به ریال خرید اتریوم به ریال در ایران شارژ اتریوم شارژ انلاین اتریوم خرید اتریوم از صرافی خرید و فروش اتریوم خرید و فروش ایتریوم قیمت خرید و فروش اتریوم نرخ هر اتریوم قیمت نوسانی اتریوم خرید اتریوم از صرافی اینتر نتی اتریوم صرافی مجاز اتریوم خرید اتریوم در ایران قیمت لحظه ای اتریوم خرید ETH خرید و فروش ETH خرید ETHدر ایران خرید و فروش ETH در ایران شارز ETH شارژ انلاین و اتوماتیک ETH خرید و فروش و تبدیل ایتریوم خرید لحظه ای اتریوم در ایران قیمت هر ایتریوم اتریوم چیست نحوه خرید اتریوم نحوه خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم به تومان اتریوم چیست و نحوه ساخت اتریوم در ایران تنها نماینده و صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران اموزش تصویری ساخت حساب اتریوم خرید ethereum خرید و فروش ethereum اتریوم خرید و فروش اتریوم شارژ کیف پول اتریوم نقد کردن اتریوم به ریال تبدیل فوری اتریوم به ریال تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران قیمت اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم خرید و فروش اینتر نتی اتریوم خرید ارز اتریوم خرید و فروش انلاین اتریوم در ایران اموزش ساخت حساب اتریوم خرید اتریوم در ایران با قیمت مناسب خرید اتریوم با نرخ مناسب شرح خرید و فروش اتریوم صرافی مجازی برای خرید و فروش اتریوم خرید اتوماتیک اتریوم خرید اتریوم در ایران با تومان انواع کیف پول های اتریوم انواع کیف پول های انلاین اتریوم خرید و فروش انلاین ایتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم ایتریوم چیست تنها افیسر رسمی اتریوم در ایران بازار خرید و فروش اتریوم قیمت اتریوم به دلار نماینده اتریوم شارژ اکانت اتریوم خرید و فروش انی و اتوماتیک اتریوم در ایران ارز اتریوم خرید اتریوم با مقادیر بالا ایکچنچ معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران خرید و فروش اتریوم در تهران فروش اتریوم به بالا ترین قیمت روز خرید اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته سازنده اتریوم تاریخچه اتریوم اتریوم چیست و چگونه کار میکند ایا خرید و فروش اتریوم قانونی است خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب خرید اتریوم با ویزا کارت فروش اتریوم بدون کارمزد خرید ارز اکترونیکی اتریوم در ایران تنها سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایراان چنچ اتریوم به ریال خرید و فروش کاملا خودکار اتریوم در ایران قیمت هر اتریوم به ریال اتریوم خرید و فروش سرمایه گذاری روی اتریوم انواع والت های اتریوم قیمت هر اتریوم چند است قیمت هر اتریوم در روز خرید و فروش اتریوم در ایران با ریال خرید و فروش تمام اتوماتیک اتریوم فروشگاه خرید و فروش اتریوم سایت خرید و فروش اتریوم تنها سایت معتبر برای خرید و فروش ایتریوم در ایران نرخ تبدیل اتریوم به ریال قیمت خرید و فروش ایتریوم افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران ساخت حساب اتریوم شارز انواع کیف پول های اتریوم خرید اتریوم کاملا ارزان با قیمت مناسب ،
آخرین ویرایش: جمعه 22 دی 1396 02:01 قبل از ظهر