تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - تحلیل روند و پیش بینی قیمت اتریوم
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

تحلیل روند و پیش بینی قیمت اتریوم

دوشنبه 3 مهر 1396 12:45 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر خرید کلیک کنید


فروش انلاین و سریع و انی اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر فروش کلیک کنید

آشنایی با فن آوری های مرتبط با اتریوم
برای اغلب برنامه نویسان، یادگیری یک پلاتفرم، زبان یا چارچوب کاری جدید یک وظیفه همیشگی است که در طول سابقه کاری‌ خود بارها انجام داده اند. اما ابتکار در این الگوی کاری امری متفاوت است. شبکه توافقی و غیرمتمرکز بلاک چین، که معروف ترین کاربرد آن در بیت کوین بوده است، در میان اغلب متخصصین فن آوری شناخته شده نیست و تفاوت آن با فن آوری‌هایی که  تاکنون مورد استفاده  قرار گرفته اند, از چشم عموم مردم پنهان مانده است.
ما در اینجا خطوط کلی فن آوری‌های کلیدی که برای یک شبکه توافقی غیرمتمرکز مورد نیاز است را برای  شما ترسیم خواهیم کرد.
رمزنگاری کلید عمومی
 
رمزنگاری “کلید عمومی” به دسته ای از روش های رمزنگاری تعلق دارد که دو کلید متفاوت ایجاد می کند: یک کلید خصوصی که تنها در اختیار مالک است و دوم کلید عمومی که در دسترس همگان قرار دارد.
این کار چند امتیاز دارد: اول اینکه به همه اجازه می‌دهد تا با کلید عمومی به رمز نگاری اطلاعات و داده ها دست بزنند در حالیکه این رمزنگاری تنها با کلید خصوصی، قادر به رمزگشایی است. دوم اینکه دارنده کلید خصوصی  فقط وقتی می تواند یک قطعه اطلاعات را به امضا برساند که مورد تایید هرکسی که دارنده کلید عمومی است قرار گیرد، بدون اینکه لازم باشد از کلید خصوصی اطلاعاتی به دیگران بدهد. این ویژگی دوم برای سیستم های حسابرسی استفاده می شود و پایه ای برای ارسال و نقل وانتقالات مالی.
تابع هش (Hash) رمزنگارانه
 
یک تابع هش، تابعی است که قطعه‌ای از اطلاعات را با هر اندازه ای گرفته و آنرا روی قطعه دیگری از اطلاعات با یک اندازه ثابت مانند ۱ مگابایت یا ۵۰۰ کیلوبایت ترسیم می‌کند، با یک تابع هش, دو هش مجزا با طول ۱۲۸ بیت ایجاد خواهد شد. یک تابع هش رمزنگارانه، تابعی است که این تابع را اجرا کرده اما همچنین باید نیازمندی مهم دیگر را برآورده کند و آنرا به روشی انجام دهد که هیچ اطلاعاتی براساس داده ورودی بدست داده نشود (یعنی قابل بازگشت نیست)، این بدان معناست که یک تغییر کوچک درداده های ورودی, یک هش خروجی کاملا متفاوت ایجاد خواهد کرد، و این هش را نمی توان محاسبه کرد مگر با استفاده از تابع هش، و احتمال بسیار اندکی وجود دارد که دو ورودی متفاوت، یک هش یکسان ایجاد کند.
شبکه همتا به همتا
 
شبکه های همتا به همتا، برخلاف مدل کلینت/سرور، از شبکه ای از کامپیوترها تشکیل شده که مستقیما به یکدیگر متصل بوده بدون اینکه هیچ درخواستی (request) به یک سرور مرکزی ارسال کنند. تمامی کامپیوترهایی که در این شبکه مشارکت دارند «همتا» (peer) در نظر گرفته شده و موقعیت برابری با یکدیگر در شبکه دارند. شبکه های همتا به همتا کلا متکی هستند بر دگرخواهی وبه اشتراک گذاری منابعی که دست کم از خود شبکه اتخاذ می کنند.

فن آوری های اقتصادی رمزی

بلاک چین‌ها
 
یک بلاک چین به صورت فیزیکی یک نوع پایگاه داده است که برای استفاده در یک DCN طراحی شده است. این می تواند هر نوع اطلاعاتی را در خود نگاه داشته و برای نحوه بروزرسانی اطلاعات، ضوابط و قواعدی تنظیم میکند. ویژگی اولیه آن این است که درتکه های مجزایی به نام بلاک (Block) به روز رسانی می شود و این تکه‌ها با استفاده از هش های محتوای بلاک قبلی به هم زنجیرشده اند. یک بلاک چین نه تنها شامل اطلاعاتی است که در پایگاه داده ذخیره شده است، بلکه همچنین شامل هر تغییری است که درتاریخچه این پایگاه داده صورت گرفته است. این یک تاریخچه کاملا حفاظت شده ایجاد می کند که بدون تغییر بلاک بعدی نمی تواند تغییر یابد. یک کلید خصوصی همیشه یک نقل و انتقال یا درخواست برای تغییر وضعیت پایگاه داده را امضا می کند و نام امضا کننده در بلاک چین ذخیره می شود.
اثبات کار
 
اثبات کار در اصل سیستمی است برای جلوگیری از اسپم و روشی است ساده برای اثبات اینکه شما «احتمالا» شمار زیادی ازعملیات ریاضیاتی را انجام داده اید. در اغلب سیستم هایی که از تابع هش رمزنگارانه استفاده می شود، “اثبات کار” نیز گنجانده شده است. با استفاده از یک قطعه اختیاری از داده ها (مانند فهرستی از نقل و انتقالات و سرفصل یک بلاک)، شما باید قطعه دوم داده ها را بیابید و وقتی با قطعه اول ترکیب شود، یک هش تولید می شود که ویژگی‌های خاصی دارد (مانند تعدادی صفرهای پشت سرهم). چون غیرممکن است بتوان قطعه دوم اطلاعات را پیش بینی کرد، پس به صورت تصادفی داده‌های موجود را بررسی کرده تا قطعه‌ای که برای تولید هش نیاز دارید را بیابید.
 
ماشین مجازی اتریوم, اختراع پروژه اتریوم است. این ماشین مجازی طوری طراحی شده تا توسط تمامی مشارکین دریک شبکه همتا به همتا اجرا شود. هم کدهای قابل اجرا و هم داده را می توان در یک بلاک چین خواند و نوشت و امضاهای دیجیتالی را تایید کرد. این ماشین قادر است به روشی شبیه ماشین تورینگ، کد را اجرا کند. این ماشین فقط وقتی کد را اجرا می کند که یک پیام با تایید امضای دیجیتالی دریافت کند و اطلاعات ذخیره شده در بلاک چین می گوید که آیا کد را باید اجرا کرد یا خیر.
اتریوم یک شبکه همتا به همتا است و هر همتایی یک کپی یکسانی از پایگاه داده بلاک چین را ذخیره می کند و یک ماشین مجازی اتریوم را اجرا کرده تا وضعیت پایگاه داده را حفظ کرده یا تغییر دهد. اثبات کار در فن آوری بلاک چین با ایجاد یک بلاک جدید که نیازمند اثبات کار همه اعضا است صورت می گیرد. توافق زمانی صورت میگیرد که همتایان تشویق شوند که همیشه طولانی ترین زنجیر در بلاک ها را در بلاک چین با توضیح علامت رمزی با ارزش “اتر” بپذیرند.
این به ما فن آوری می دهد که نه با مدل سرور/کلینت مطابقت دارد و نه شبکه همتا به همتای سنتی. به خاطر ماهیت توزیعی ومتکی بر امنیت رمزنگاری، اتریوم می تواند به عنوان یک شخص ثالث عمل کند که قادر است بدون نیاز به اعتماد طرفین و یا استنتاج از دیگران داوری کند.

قیمت اتریوم در تاریخ پنجم دسامبر به کمترین قیمت خود در نه ماه گذشته رسید . این قیمت که تا نرخ ۷ دلار پایین امد کمترین قیمت از تاریخ ۱ مارچ بود(بر اساس داده های سایت Coinmarketcap)

RTHER11

اتریوم در ساعت ۶:۴۴  به وقت UTC دقیقه خط حمایت خود را شکست و پس از مدتی دوباره اندکی افزایش قیمت پیدا کرد و تا نرخ ۷٫۱ دلار در ساعت ۷:۱۰ به وقت UTC  پیش رفت و در ادامه حجم کمی از معاملات را در این قیمت به خود اختصاص داد چیزی حدود ۱۳ تا ۱۴ میلیون $ و سپس به قیمت قبلی خود بازگشت .

قیمت اتریوم تحت یک روند نزولی قرار گرفته همچنان که پلتفرمهای اتریوم با مشکلات فنی دنباله دار  همراه شده است .

توسعه دهندگان اتریوم در چهار ماه اخیر سه هارد فورک انجام داده اند و همچنین شبکه اتریوم از ماه گذشته با مشکلات ناخواسته مواجه شده !

به نظر می‌رسد قیمت توکن‌های اتر یا همان اتریوم پس از یک سقوط شدید ثابت شده باشد. ارزهای رمزپایه، غیر متمرکز هستند و خرید اتریوم می تواند به صورت بین‌المللی در هر نقطه از دنیا صورت بگیرد. زمانی‌که قیمت توکن‌های اتریوم (دومین ارز رمزپایه بزرگ پس از بیت‌کوین از نظر پوشش بازار) صبح چهارشنبه بالاخره ثابت شد، خیال معامله‌گران ارز رمزپایه، آسوده شد. پیش از آن، توکن‌ها پس از ثبت رکورد نزدیک به ۴۰۰ دلار، ۵۰% (حدود ۱۷/۵ میلیارد دلار) ارزش خود را از دست داده بودند. بنا به گفته وب‌سایت Marketwatch در روز سه‌شنبه، قیمت اتریوم به اندکی کم‌تر از ۲۰۰ دلار به ازای هر سکه رسید. اما خبرگزاری CoinMarketCap گزارش داد از ساعت ۴:۴۵ روز چهارشنبه به‌وقت شرقی، توکن‌های اتریوم به ازای هر سکه حدود ۲۲۴ دلار معامله می‌شدند.

افزایش سریع قیمت ارزهای رمزپایه مانند بیت‌کوین و اتریوم در ماه‌های گذشته منجر به این گمان شده که شاید این ارزها مانند سهام در دوره تب دات کام دهه ۱۹۹۰، در بازاری حبابی قرار داشته باشند. مشخص نیست که چرا توکن‌های اتریوم در صبح چهارشنبه ارزش خود را دوباره به دست آوردند؛ گرچه نوسانات ناگهانی در قیمت این ارز جدید، که در سال ۲۰۱۳ تولید شده، متداول هستند. مجله بلومبرگ اشاره می‌کند که توکن‌های اتریوم در سال اول ۸ دلار ارزش داشتند، اما در ماه ژوئن با بیش از ۴۰۰ دلار معاوضه می‌شدند.

اتر و بیت کوین

با این حال سقوط ارزش اتریوم در ماه جولای، اشتیاق طرفداران آن را از بین نبرده است. این افراد ادعا می‌کنند که استفاده از ارز رمزپایه برای ساخت محصولات پیچیده‌تر مناسب بوده و هم‌چنین ساده‌تر از استفاده از بیت‌کوین است. اتریوم برای همه چیز، از کمک در رسیدگی به پناهندگان سوری گرفته تا به اشتراک‌گذاری داده‌ها، به کار گرفته شده است. همان‌طور که وب‌سایت Mic در ماه ژوئن اشاره کرد؛ اتریوم یک سکوی کاربردی غیرمتمرکز است که می‌تواند روش انجام تقریبا همه چیز را تغییر دهد. برِندَن آیش، برنامه‌نویس بانفوذی که در توسعه جاوا همکاری داشت، هم در توئیتر خود می‌گوید به برنامه‌نویسان اتریوم نیاز است.

خرید اتریوم چگونه است؟

پیش از خرید اتریوم احتیاط کنیداگر هنوز معتقد هستید که خرید اتریوم (ریپل یا لایت کوین) آینده‌ خوبی دارد و می‌خواهید سکه‌های آن را بخرید و نگهداری کنید، در حال حاضر که قیمت همه دارایی‌ها کاهش داشته سرمایه‌گذاری ایده‌ی بدی نیست. برای خرید اتریوم و بیت‌کوین روش‌های زیادی از جمله استفاده از دستگاه‌های خودپرداز وجود دارد. هم‌چنین، کوین بیس (Coin Base) هم ابزاری محبوب برای خرید اتریوم، لایت کوین و اتریوم است. بهترین راه برای ذخیره‌سازی اتریوم، استفاده از یک فن‌آوری به نام «کیف پول اتریوم» است. انتخاب‌های متعدد برای افرادی که می‌خواهند توکن‌های اتریوم را بخرند، وجود دارند. برخی از افراد برای محدود کردن سفارش‌ها از الگوریتم‌هایی استفاده می‌کنند تا بتوانند هر زمان که ارزش ارزها از قیمت مشخصی عبور کرد؛ به طور خودکار ارزهای رمزپایه را بخرند یا بفروشند؛ اما این کار هم خطرات خودش را دارد؛ زیرا سپردن ارز رمزپایه‌تان به یک واسطه، به‌جای قرار دادن آن در یک کیف پول امن، می‌تواند آن را در معرض هک شدن قرار دهد.

البته همه افراد باور ندارند که ارز رمزپایه می‌تواند به عنوان یک ارز کارآمدتر، بدون نقص و غیرمتمرکز به تمام وعده‌های خود عمل کند. برِت آرِندز در ستون سه‌شنبه وب‌سایت Marketwatch، هر دو ارز رمزپایه را «کاملا بی‌مصرف» نامید. این نویسنده می‌نویسد:

ارزهای رمزپایه دو کاربرد واقعی دارند: قماربازی آنلاین و پول‌شویی. هیچ‌یک از این دو در یک مدل کسب و کار مهم نیستند. اما موضوع همین است. ارزهای رمزپایه ممکن است از جنبه نظری خرید آنلاین و انتقال بین‌المللی پول را اندکی اثربخش‌تر کنند. اما این امر در عمل به سختی رخ می‌دهد. آیا شما حاضر هستید به خاطر درصد کمی هزینه تراکنش، خطر انتقال پول خود از دلار به بیت کوین را بپذیرید؟

خرید اتریوم - ارز رمز پایه

اگر عادلانه قضاوت کنیم، این ارزیابی اندکی اغراق‌آمیز است. مدت زمان زیادی است که پروژه‌های ارزهای رمزپایه شروع به گسترش اهداف خود به بیرون از بازار جانبی تراکنش پول کرده‌اند. بلاک چین که یک فناوری زیرساختی است، دارای کاربردهای زیادی دارد. هم‌چنین، در حال حاضر پروژه‌های مبتنی بر اتریوم هم وجود دارند که در تلاش برای انجام اعتبارسنجی هویت، مالکیت معنوی و حقوق نشر موسیقی و حتی تبادلات انرژی خورشیدی هستند. اما آرندز برای برانگیختن شک‌ها در مورد اتریوم مشکل دیگری را پیش می‌کشد: رقابت زیادی در مورد رمزپایه‌ها در حال آغاز است که انتخاب برنده‌ها را دشوارتر از اکنون، می‌کند.

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر خرید کلیک کنید


فروش انلاین و سریع و انی اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر فروش کلیک کنید
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تحلیل روند و پیش بینی قیمت اتریوم ، خرید و فروش اتریوم خرید اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب خرید ارزان اتریوم تنها نماینده اصلی اتریوم در ایران خرید کاملا انلاین اتریوم در ایران بهترین نرخ قیمت در خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم سایت معتبر و رسمی برای خرید و فروش اتریوم شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم اتریوم پول تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش انلاین اتریوم صرافی اتریوم صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران صرافی ایتریوم بهترین قیمت اتریوم در ایران بهترین قیمت خرید و فروش اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم تنها نماینده اصلی در خرید و فروش اتریوم در یاران بیت کوین پول خرید ارز اینتر نتی اتریوم خرید کاملا اتوماتیک اتریوم قیمت لحظه ای ایتریوم قیمت نوسانی ایتریوم قیمت فول اتوماتیک اتریوم شارژ انلاین اتریوم اتریوم برای ایرانیان سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم شرح اتریوم شارژ کیف پول اتریوم شارژ حساب اتریوم نرخ خرید و فروش ایتریوم تبدیل ایتریوم به ریال تبدیل ایتریوم قیمت خرید اتریوم به ریال قیمت هر اتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم تنها نماینده معتبر و مناسب برای خرید و فروش اتریوم در ایران به ریال تنها نماینده اصلی در خرید و فروش اتریوم در ایران اتریوم ملکه ارزهای الکترونیک سرمایه گذاری اتریوم ارزش هر اتریوم ارزش انلاین هر اتریوم ارزش اتریوم به ریال ارزش اتریوم به تومان خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب قیمت اتریوم به ریال شارژ والت اتریوم شارژ لحظه ای اتریوم خرید و فروش اتریوم به مقدار زیاد خرید اتریوم بدون کارمزد خرید و فروش اتریوم راحت اتریوم چیست خرید و فروش کاملا انلاین اتریوم در ایران نمودار خرید اتریوم قیمت جهانی اتریوم قیمت اتریوم در ایران به تومان نرخ رشد اتریوم نرخ قیمت اتریوم صرافی مجاز و معتبر برای خرید و فروش و ترید اتریوم ،
دنبالک ها: خرید و فروش اتریوم خرید اتریوم خرید اتریوم با قیمت مناسب خرید ارزان اتریوم تنها نماینده اصلی اتریوم در ایران خرید کاملا انلاین اتریوم در ایران بهترین نرخ قیمت در خرید و فروش اتریوم قیمت هر اتریوم سایت معتبر و رسمی برای خرید و فروش اتریوم شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم اتریوم پول تنها نماینده معتبر برای خرید و فروش انلاین اتریوم صرافی اتریوم صرافی معتبر برای خرید و فروش اتریوم در ایران صرافی ایتریوم بهترین قیمت اتریوم در ایران بهترین قیمت خرید و فروش اتریوم در ایران خرید اینتر نتی اتریوم تنها نماینده اصلی در خرید و فروش اتریوم در یاران بیت کوین پول خرید ارز اینتر نتی اتریوم خرید کاملا اتوماتیک اتریوم قیمت لحظه ای ایتریوم قیمت نوسانی ایتریوم قیمت فول اتوماتیک اتریوم شارژ انلاین اتریوم اتریوم برای ایرانیان سایت معتبر برای خرید و فروش اتریوم شرح اتریوم شارژ کیف پول اتریوم شارژ حساب اتریوم نرخ خرید و فروش ایتریوم تبدیل ایتریوم به ریال تبدیل ایتریوم قیمت خرید اتریوم به ریال قیمت هر اتریوم در ایران خرید ارز دیجیتال اتریوم تنها نماینده معتبر و مناسب برای خرید و فروش اتریوم در ایران به ریال تنها نماینده اصلی در خرید و فروش اتریوم در ایران اتریوم ملکه ارزهای الکترونیک سرمایه گذاری اتریوم ارزش هر اتریوم ارزش انلاین هر اتریوم ارزش اتریوم به ریال ارزش اتریوم به تومان خرید و فروش اتریوم با کارت شتاب قیمت اتریوم به ریال شارژ والت اتریوم شارژ لحظه ای اتریوم خرید و فروش اتریوم به مقدار زیاد خرید اتریوم بدون کارمزد خرید و فروش اتریوم راحت اتریوم چیست خرید و فروش کاملا انلاین اتریوم در ایران نمودار خرید اتریوم قیمت جهانی اتریوم قیمت اتریوم در ایران به تومان نرخ رشد اتریوم نرخ قیمت اتریوم صرافی مجاز و معتبر برای خرید و فروش و ترید اتریوم ،
آخرین ویرایش: دوشنبه 3 مهر 1396 11:38 بعد از ظهر