خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - اتریوم چست -خرید و فروش انلاین و اتوماتیک اتریوم در ایران
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر خرید کلیک کنید


فروش انلاین و سریع و انی اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر فروش کلیک کنید

Ethereum

قبل از اینکه شما می توانید ethereum درک کنند، آن کمک می کند تا به درک اینترنت است.

در ابرها و سرور متعلق به شرکت های مانند آمازون، فیس بوک یا گوگل - امروز، داده های شخصی ما، کلمات عبور و اطلاعات مالی همه تا حد زیادی بر کامپیوتر افراد دیگر ذخیره می شود. حتی این مقاله CoinDesk بر روی یک سرور توسط یک شرکت که اتهامات برای برگزاری این داده ها باید از آن خواسته شود کنترل ذخیره می شود.

این راه اندازی است که تعدادی از راحتی، به عنوان این شرکت استقرار تیم از متخصصان برای کمک به فروشگاه و امن این داده ها، و حذف هزینه های که با میزبانی وب و آپ تایم آمده است.

اما با این راحتی است، همچنین آسیب پذیری وجود دارد. همانطور که ما به دست آوردید، یک هکر یا یک دولت می تواند دسترسی ناخواسته به فایل های خود را بدون دانش خود را به دست آورید، با نفوذ یا حمله به یک سرویس شخص ثالث - بدین معنی که می تواند سرقت، نشت و یا تغییر اطلاعات مهم است.

برایان Behlendorf، خالق وب سرور آپاچی، رفته است تا کنون به عنوان به برچسب این طراحی متمرکز "گناه اصلی" از اینترنت می باشد. برخی مانند Behlendorf استدلال می کنند که اینترنت همیشه بود به غیر متمرکز شد، و یک جنبش متلاشی بوجود آمده در اطراف با  استفاده از ابزار جدید، از جمله فن آوری بلاکچین، برای کمک به رسیدن به این هدف.

Ethereum یکی از جدید ترین فن آوری برای پیوستن به این جنبش است.

در حالی که هدف بیتکوین به اخلال در پی پال و بانکداری آنلاین، ethereum است هدف با استفاده از یک بلاکچین به جای اینترنت اشخاص ثالث - کسانی که داده ها را ذخیره، انتقال وام مسکن و پیگیری از ابزارهای مالی پیچیده است.

به گزارش کامپیوتر جهان

به طور خلاصه، ethereum می خواهد به یک 'کامپیوتر جهان که تمرکز زدایی - و برخی استدلال می کنند که، دموکراتیزه - مدل کلاینت سرور موجود است.

با ethereum، سرورها و ابر توسط هزاران نفر از به اصطلاح "گره" توسط داوطلبان اجرا از سراسر جهان (در نتیجه تشکیل یک "دنیای کامپیوتر") جایگزین شده است.

چشم انداز این است که ethereum این قابلیت های مشابه را به مردم در هر نقطه در سراسر جهان فعال، آنها را قادر به رقابت به ارائه خدمات در بالای این زیرساخت ها است.

پیمایش از طریق یک فروشگاه نرم افزار معمولی، برای مثال، شما انواع مربع های رنگارنگ به نمایندگی همه چیز را از بانکی به تناسب اندام به برنامه های پیام رسانی را مشاهده کنید. این برنامه بر روی شرکت (یا یکی دیگر خدمات شخص ثالث) تکیه می کنند برای ذخیره اطلاعات کارت اعتباری خود را، خرید تاریخ و سایر اطلاعات شخصی - در جایی، به طور کلی در سرور توسط اشخاص ثالث کنترل می شود.

انتخاب خود را از برنامه های است که البته هم توسط اشخاص ثالث اداره می شود، اپل و گوگل حفظ و معاون (یا در برخی موارد، سانسور) برنامه های خاص شما قادر به دانلود هستید.

به عنوان مثال، یک سرویس سند آنلاین مانند Evernote یا Google Docs.

Ethereum، اگر همه با توجه به طرح می رود، کنترل از داده ها در این نوع از خدمات به صاحب آن و حقوق سازنده به نویسنده آن بازگشت.

ایده این است که یک نهاد دیگر کنترل بر یادداشت های خود را و هیچ کس به طور ناگهانی می تواند ممنوعیت خود نرم افزار، به طور موقت در نظر گرفتن همه از نوت بوک آنلاین خود را خواهد داشت. تنها کاربر می تواند تغییرات، نه هیچ نهاد دیگری است.

در تئوری، آن را ترکیبی از کنترل است که مردم بیش از این اطلاعات را در گذشته با اطلاعات آسان برای دسترسی که ما در حال به در عصر دیجیتال استفاده می شود. هر بار که شما ویرایشهای ذخیره کنید، و یا اضافه کردن و یا حذف یادداشت، هر گره در شبکه باعث می شود تغییر دهید.

شایان ذکر است که این ایده شده است با شک و تردید روبرو.

اگر چه برنامه های به نظر می رسد ممکن است، که مشخص نیست کدام برنامه های کاربردی بلاکچین واقع مفید، امن، و یا مقیاس پذیر خواهد بود، و اگر آنها هرگز به عنوان مناسب به عنوان برنامه های ما امروز استفاده استفاده خواهد بود.


خرید و شارژ انلاین و اتوماتیک اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر خرید کلیک کنید


فروش انلاین و سریع و انی اتریوم - ethereum به ریال بر روی بنر فروش کلیک کنید

لینک های مرتبط
خرید اتریوم
خرید انلاین اتریوم
خرید اتوماتیک اتریوم
نماینده اتریوم در ایران
فروش اتریوم
فروش انلاین اتریوم
شارژ اتریوم
شارژ انلاین اتریوم
سایت خرید و فروش اتریوم
صرافی خرید و فروش اتریوم
چنج خرید و فروش اتریوم
اکسچنج خرید و فروش اتریوم
قیمت خرید اتریوم
قیمت انلاین اتریوم در ایران
صرافی اتریوم
خرید انلاین اتریوم در ایران
خرید اتوماتیک اتریوم در ایران
صرافی انلاین اتریوم
صرافی اتوماتیک اتریوم
صرافی خرید و فروش اتریوم
سایت انلاین و اتومامیک خرید و فروش اتریوم
اکسچنج خرید و فروش اتریوم
اتریوم خرید و فروش
خرید ایتریوم
خرید و فروش ایتریوم
فروشنده و خریدار اتریوم
بازار خرید و فروش اتریوم
فروشگاه خرید و فروش اتریوم
چنج خرید و فروش اتریوم
خرید انلاین و اتوماتیک ایتریوم
قیمت ایتریوم
صرافی خرید و فروش ایتریوم
سایت انلاین و اتوماتیک ایتریوم
اکسچنج انلاین و اتوماتیک ایتریوم
شارژ حساب و اکانت ایتریوم
ایتریوم خرید و فروش
نماینده و افیسر رسمی خرید و فروش اتریوم در ایران
نمایند و افیسر رسمی خرید و فروش و شارژ انلاین و اتوماتیک ایتریوم در ایران
ethereum خرید
خرید و شارژ حساب و اکانت ethereum
ethereum شارژ حساب
بهترین نرخ در خرید و فروش و شارژ ethereum
خرید و فروش و شارژ ethereum در ایران
خرید ethereum
خرید انلاین و اتوماتیک ethereum
سایت و صرافی معتبر و انلاین و اتوماتیک ethereum در ایران
خرید ethereum ارزان در ایران
Ethereum خرید
Ethereum خرید و فروش و شارژ
شارژ و خرید Ethereum در ایران
نمایند و افیسر رسمی خرید Ethereum در ایران
چنج و صرافی و سایت و اکسچنج انلاین و اتوماتیک Ethereum در ایران
خرید اتریوم در ایران با ریالدیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: خرید اتریوم ، خرید انلاین اتریوم ، شارژ اتریم ، خرید اتریوم به ریال ، خرید اتریوم در ایران ، خرید اتریوم با کارت شتاب ، خرید اتریوم با تومان ،
آخرین ویرایش: چهارشنبه 31 خرداد 1396 07:23 بعد از ظهر