خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - خرید و فروش بیت کوین با بهترین نرخ
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید و فروش بیت کوین با بهترین نرخ

پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:25 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

لینک های داش با BlockCypher در مرحله جریان اصلی ویژه


لینک های داش با BlockCypher در مرحله جریان اصلی ویژه

داش شدن همکاری خود را با اعلام کرده است BlockCypher در یک حرکت توسعه دهندگان به عنوان یکی از توصیف "ترین گامهای مهمی را برای تصویب جریان اصلی."

از هم اکنون، شرکت های چند ملیتی از جمله شرکت Deloitte ، و همچنین وزارت امنیت داخلی ایالات متحده و به نام خانواده صنعت Xapo و ابرا قادر به یکپارچه سازی داش در تقاضا خواهد بود.

در انجام این کار، تیم دارایی امیدوار است تا حس شرکت بلاکچین بازار، که با وجود هنوز در آن دوران نوزادی است در حال حاضر غرق در  ارائه نامتجانس.

"کیف جیبی، بازرگانان و مبادلات باید انتخاب را به هم گره اجرا و یا کار با یک سرویس API برای اجرای داش، و تجار یکپارچه می تواند آن ادغام به عنوان یک روش پرداخت بدون نیاز به دانستن تکنولوژی پیچیده در پشت آن،" داش توسعه کسب و کار معاون رئیس جمهور دانیل دیاز نظر.

"فکر می کنم از آن را مانند این: داش یک طرف ساحل رودخانه است، و کسب و کار بزرگ دیگری است. آب در بین توده چرخش از پشته مستقل نرم افزار، ابزار واسط، سرور، گره ها، کتابخانه ها، اصطلاحات فنی و سردرگمی است که به نظر می رسد بسیار خطرناک برای عبور است. BlockCypher پل است. "

دیاز سخنگوی قایق از یکپارچگی داش قبلی که کشش تماس چند ماه بوده است. این شامل همه چیز، از آغاز بکار ارز به درایوهای با هدف  افزایش استفاده به عنوان یک ارز روز به روز.

قیمت دارایی است بیشتر یا کمتر در هفته های اخیر تثبیت شده، وجود هنوز هم به روند کلی بازار altcoin حساسیت این هفته شاهد زمانی که اکثریت از دست داده تا 15 درصد در طول شب.

BlockCypher خود را در عین حال دفاع نقاط فروش منحصر به فرد داش است.

"داش یک مثال از چگونگی ارز رمزنگاری جایگزین در حال پرداختن به نیازهای جدید بازار است. به عنوان مثال، مدل حاکمیت داش را preempts بن بست که پروتکل مانند بیت کوین رو به رو هستیم، "مدیر عامل Catheryne نیکلسون اعلام کرد.

تیم راه اندازی بلاکچین تا با طراح لندن برای تبدیل صنعت مد


تیم راه اندازی بلاکچین تا با طراح لندن برای تبدیل صنعت مد

A لندن طراح مد با راه اندازی بلاکچین همکاری منشأ به شفافیت بسیار مورد نیاز به صنعت مد مصرف کننده.

مارتین Jarlgaard یک نشانه دیجیتال برای هر آیتم از لباس او ایجاد ایجاد کرده است، اجازه می دهد جزئیات کامل از تاریخ آن از قبل از خلقت به نقطه فروش را به مشتری قابل مشاهده است.

"فناوری چه خواهد شد کمک می کند تا وصل دوباره ما به مردم و مکان های درگیر، و این اطلاعات را انتظارات مصرف کننده را افزایش می دهد، که فشار بیشتر بر روی شرکت های بزرگ قرار داده خواهد شد،" او فوربس در گفت مصاحبه این هفته است.

یک آزمایش از طرح در حال حاضر در اجلاس کپنهاگ مد متصل به یک مجموعه خاص از Jarlgaard حال انجام است. مصرف کنندگان قادر به اسکن کد QR یا برچسب های NFC را فعال به منظور پیگیری سابقه یک کالای خاص با استفاده از منشأ.

با این کار، هدف این است که برگرداند رابطه پوشنده لباس را با لباس فراتر از اطلاعات اولیه از قبیل کشور مبدا و جزء مواد.

در یک روش مشابه به چگونه بلاکچین است بهبود شفافیت و آگاهی بازار از جمله قهوه ، کارگران درگیر در زنجیره مد نیز ایستاده به از  ویژگی های تغییر ناپذیر این فن آوری بهره مند شوند.

"آنچه ما به دنبال ایجاد یک پروتکل جدید و استاندارد برای به مصرف کنندگان اعتماد به نفس در آنچه که آنها در حال خرید است،" کالج لندن از سر آژانس نوآوری مد متی Drinkwater اضافه شده است.

"این واقعیت که این تایید بلاکچین، معنی خواهد بود که آن را به یک محصول است که آنها می توانند باور است."

با توجه به داده های اخیر، بیش از یک سوم از لباس خریداری پیدا کردن راه خود را به مکان های دفن زباله و یا در غیر این صورت از عرض تنها یک سال دور ریخته شوند.

$ 30 میلیارد بیت کوین درپوش بازار ممکن است مانع از A $ 2000 قیمت بیتکوین Bullrun


$ 30 میلیارد بیت کوین درپوش بازار ممکن است مانع از A $ 2000 قیمت بیتکوین Bullrun

کلاه بازار Bitcoin اخبار 30 نقطه عطفی $ میلیارد پیشی گرفته است در حالی که تسلط خود را در بازار سلبس پایین تر از همیشه.

رشد اخیر قیمت در بالا تاریخی برای معیارهای ارزش Bitcoin با ارز فقط 150 $ کردن $ 2000 عنوان از نتیجه، زمان پرس پنجشنبه.

cryptocurrency به بازار حروف

Altcoin تب هنوز هم به وفور یافت می، با این حال، با تقویت بزرگ برای Ethereum و چند تن دیگر در ده بالا هل دادن کنترل Bitcoin اخبار از بازار به پایین ترین سطح خود هنوز دیده می شود.

"Cointelegraph قبلا بر روی اسلاید تدریجی سلطه کلاه بازار بیتکوین، که سال در 87 درصد قبل از کشویی به شروع گزارش 70 درصد، 65 درصد و در حال حاضر فقط 56.77 درصد است."

با توجه به توانایی فعال سازی SegWit برای افزایش ارزش یک سکه است، شکست جامعه بیتکوین برای رسیدن به اجماع در مورد معرفی آن به احتمال زیاد فشار رو به پایین بیشتر در بازار کلاه آن را ببینید.

بازار "می خواهد SegWit،" سامسون توده یونجه یا کاه Blockstream در توییتر اعلام کرد در اوایل پنجشنبه، روز بعد از فعال سازی لیت کوین است.

بیت کوین در 2،000 $ در عین حال تبدیل به یک واقعیت بعید است. قبلی اصلاحات جزئی همراه 1600 $ و $ 1800 سطح هر دو کوتاه مدت؛ نگرانی اصلاح بزرگتر به 1000 $ نیز هنوز به عهده می شود خارج.

همه چشم ها در حال حاضر در رفتار قیمت به $ 2،000، که دو برابر شدن در قیمت بیتکوین از اواسط مارس نشان دهنده نزدیک تر است.

بیت کوین، Altcoins کردم $ 35 میلیارد سرمایه گذاری در سال 2017، قیمت بیتکوین ممکن است به 3000 $ افزایش

بیت کوین، Altcoins کردم $ 35 میلیارد سرمایه گذاری در سال 2017، قیمت بیتکوین ممکن است به 3000 $ افزایش

با وجود پیش بینی های منفی، بیتکوین قیمت قدرت قابل توجهی در حرکت رو به بالا نشان داده است. ظاهرا، تا به هجوم سرمایه به عنوان یک نتیجه از بسیاری از شرکت کنندگان جدید در صنعت وجود داشته است.

با توجه به جرمی اپستاین از هرگز توقف بازاریابی، تا کنون بیش از $ 35 میلیارد سرمایه گذاری در کل رمزنگاری از آغاز سال وجود داشته است. اپستاین اشاره می کند که با تکنولوژی و فضای بیش از همه در حال تبدیل شدن نرمال. از این رو هجوم شرکت کنندگان جدید را به عنوان سرمایه گذاران به نظر می رسد راحت تر با محیط زیست است.

ساخت اشاره خاص به بیت کوین، اپستاین می گوید:

"محبوب ترین در ورودی به رمزنگاری بیت کوین است. این "ارز ذخیره" از جهان رمزنگاری است، بنابراین تقریبا همه در حال رفتن به برخی از آن. همانطور که بیشتر مردم بپیوندند، قیمت قطعا بالا خواهد رفت. "

کارآفرین اینترنت و cryptocurrency به سرمایه گذار وینی Lingham نشان می دهد انتظار خود را برای بیت کوین برای رسیدن به $ 3،000 در 2،017.

پیش بینی Lingham است

این پیش بینی در یک سری از ساخته شده بود توییت که در آن به فعالیت خود از گذشته نقل و امیدوار است برای آینده در مورد بیت کوین و  altcoins دیگر.

پیش بینی Lingham می آید تنها چند روز قبل به بیت کوین رسیده بالا تمام وقت از بیش از 1730 $.

با این حال، Lignham اشاره می کند که او معاملات خود را در alts و نشانه در جهت مورد بحث نیست برای جلوگیری از نفوذ در بازار است.

Lingham می گوید:

"دلیل من ALT و رمز معاملات من مورد بحث نیست به طور خاص است که من نمی خواهم به پمپ و سکه روگرفت. سود من صادق هستند وجود دارد. "

مدیریت موانع

رئیس جمهور از مشاور رمزنگاری، جیسون کسیدی نیز نشان می دهد که دستیابی به این نقطه عطفی توسط بیت کوین امکان اگر وضعیت  چنگال سخت با مسائل پوسته پوسته شدن بیت کوین را می توان بدون آسیب بیش از حد به شهرت آن است که امروز برخوردار است حل و فصل است. "ما دیدیم که چگونه انعطاف پذیر بازار به بود رد ETF ، ایجاد فقط یک جزئی، کوتاه مدت فرصت خرید،" او می گوید. 

او توضیح می دهد که در حال حاضر، بیت کوین به عنوان یک فروشگاه از مقدار داده شده ابزار برتر خود را در حال حرکت مقدار زیادی از ثروت. امروز، آن را بسیار آسان تر به حرکت میلیون ها دلار از ارزش از طریق بیت کوین از آن از طریق سیستم بانکی سنتی است، از هر دو یک زمان، هزینه، امنیت و چشم انداز اداری (نوار قرمز).

فروزان دنباله

کسیدی نیز اشاره می کند که تصویب توده بیت کوین در نهایت به وقوع خواهد اگر بیتکوین قادر به ارائه به مصرف کنندگان بیش از یک لایه حل و فصل برای انجام معاملات با ارزش است.

کسیدی توضیح می دهد:

"ژاپن شروع به تجربه این و ما هنوز مسائل حل نشده در پروتکل که به خوبی شناخته شده هستند. در نظر بگیرید را تحت تاثیر قرار ژاپن است که با داشتن بر قیمت در حال حاضر، ضرب چند کشور دیگر به طور همزمان از طریق یک موج تصویب مشابه است. هنگامی که این آغاز می شود، آن را بر خلاف هر چیزی قابل مقایسه در تاریخ اخیر بشر باشد و 3000 $ علامت خواهد رسید و بیش از در کوتاه مدت. "  

                 

قیمت بیتکوین بازدیدها تمام وقت بالا در 1733 $، سرمایه گذاران 4،000 $ پیش

قیمت بیتکوین بازدیدها تمام وقت بالا در 1733 $، سرمایه گذاران 4،000 $ پیش

قیمت بیت کوین جدید خود را بالا تمام وقت در 1،733 $ ایجاد کرده است، پس از نشان دادن افزایش پنج درصدی در ارزش در 24 ساعت.همانطور که در طول ماه گذشته انجام داد، بازار ارز ژاپنی رهبری افزایش قیمت های اخیر، پردازش معاملات به طور متوسط ​​قیمت بیت کوین از 1800 $.

شاخص BTC / USD

ژاپن، کره اهمیت رو به رشد

ارز ژاپنی بیتکوین بازار در حال حاضر برای 41.8 درصد از سهم بازار بیتکوین ارز جهانی حساب، به عنوان بزرگترین بازار ارز  Bitcoin اخبار در جهان است.

بازار کره جنوبی می افتد پس از آمریکا، با حدود هشت درصد از سهم بازار بیتکوین ارز جهانی است. دو بازار، ژاپن و کره جنوبی، 50 درصد از جهانی بیتکوین بازار ارز نشان می دهد.

افزایش اخیر در قیمت بیتکوین را می توان به رشد انفجاری از دو بازار در بالا ذکر شد نسبت داد. تصادفا، دو بازار همواره نشان داده بالاترتقاضا از سرمایه گذاران و معامله گران به سمت بیت کوین، اغلب لیست قیمت بیت کوین است که به طور قابل توجهی بالاتر از بازارهای  دیگری مانند ایالات متحده و چین به طور خاص.

در حال حاضر، بیت کوین است که در حدود 1800 $ و ستد ژاپن است. با توجه به اینکه ژاپنی بیتکوین بازار ارز حساب برای تقریبا نیمی  از تمام معاملات بیت کوین، می توان گفت که قیمت بیت کوین بالا از بازار ژاپن است که به طور متوسط در بیت کوین قیمت جهانی منعکس شده است.

تبادل کره جنوبی نیز تسهیل معاملات بیتکوین در حق بیمه فوق العاده بالا از 1970 $، نشان دادن متناوب 15 درصد حق بیمه بیش از بازار ایالات متحده، دومین بازار بزرگ ارز Bitcoin اخبار در جهان، و در حدود نه درصد بیش از بازار ژاپن است.

بازار بیتکوین 24 ساعت گذشته

بیتکوین کم ارزش؟

یک مورد قوی را می توان در توجه به زیر ارزیابی بیتکوین قیمت ساخته شده است. تقاضا برای Bitcoin اخبار در تنظیم چینی بیتکوین بازار ارز به میزان قابل توجهی در طول چند ماه گذشته با توجه به دولت و بانک خلق چین کاهش یافته اجرای از سخت و غیر عملی شناخت  مشتری شما (KYC) و ضد پول شویی (AML) سیاست.

منابع خبری محلی از جمله cnLedger نشان داد که استفاده از مبادلات Bitcoin اخبار چینی مانند Huobi و OKCoin، کاربران نیاز به ارائه اسناد و مدارک بانکی، انجام یک مصاحبه چهره به چهره و دیگر اسناد و مدارک لازم برای اثبات هویت.

به جای رفتن را از طریق فرآیندهای مانند دشوار به تجارت Bitcoin اخبار، بازار چین شده است به بیش از حد ضد (OTC) بازارهای مانند LocalBitcoins، که دولت چین تلاش برای جلوگیری از تمام طول نقل مکان کرد. در حال حاضر، بیت کوین است که در بازار چین معامله به عنوان کم 1350 $ در مبادلات تنظیم، یک قیمت است که نزدیک به 30 درصد پایین تر از بازار ژاپن است.

خواهد بیتکوین قیمت رسیدن 4،000 $ به زودی؟

با مشخصات بالا و سرمایه گذاران نهادی از جمله دانیل کارشناسی ارشد، مدیر جهانی مشاوران بیتکوین صندوق سرمایه گذاری (گابی)، بر این باورند که قیمت بیتکوین می توانید 4000 $ منطقه نسبتا به زودی وارد کنید، در مدت 8 تا 14 ماه. در مصاحبه ای با CNBC، کارشناسی ارشد اظهار داشت:

"مردم که نمونه ای از یک چنگال نرم موفق در لیت کوین ساخته شده است شروع به فکر می کنم که ما می تواند یک پیاده سازی SegWit موفق در بیت کوین و است که می تواند ظرفیت را افزایش دهد و ما را به سطح بعدی حرکت می کند. در افق 8- تا 14 ماه، من پیش بینی می شود حدود 4،000 $. "

رشد انفجاری بازار ارز ژاپنی و کره جنوبی بیتکوین به عنوان دو عامل محرک اصلی بیت کوین قیمت از اواخر سال عمل کرده است. با این حال، غیر قابل انکار است که خوش بینی در اطراف تفکیک شاهد (SegWit) در حال کمک به روند رو به بالا بیت کوین. سرمایه گذاران مانند کارشناسی ارشد معتقدند که در صورت یک راه حل پوسته پوسته شدن مانند SegWit است به Bitcoin فعال، قیمت افزایش خواهد شد.
دیدگاه ها : نظرات
آخرین ویرایش: پنجشنبه 21 اردیبهشت 1396 08:27 بعد از ظهر