خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مزایای بیت کوین سیستم و چگونه کار می کند
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

مزایای بیت کوین سیستم و چگونه کار می کند

شنبه 26 فروردین 1396 07:46 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

تبادل BTC-E cryptocurrencyبه

ارز دیجیتال، که به عنوان یک جایگزین راحت تر به یادداشت های بانکی سنتی ظاهر شد، در حال کسب محبوبیت در میان کاربران اینترنت است. خرید سریع و امن و cryptocurrency به فروش با حداقل کمیسیون می تواند با کمک از مبادلات خاص، مناسب ترین مکان متعلق به BTC-E انجام شده است. این سیستم برای تجارت و مبادله پول مجازی در fiatnye طراحی شده است، که ارزش ایجاد شده است و تضمین شده توسط دولت است.

BTC-E تبادل خدمت cryptocurrency به های مختلف: Bitcoin اخبار، FTC، NMC، TRC، LTC. این سایت شده است از سال 2011 عامل، آن را تا یک صندوق تثبیت در دلار آمریکا، به طوری که تضمین ایمنی از منابع مالی در ترازنامه خود برگزار شد. فن آوری های رمزنگاری داده های قابل اطمینان برای محافظت از حساب کاربر را از دخالت اشخاص ثالث. علاوه بر این، صاحبان می توانید استفاده از خدمات پشتیبانی از مشتری cryptocurrency به در دسترس در وب سایت رسمی BTC-E تبادل کنند. مشاوره از عمل است که از طریق اسکایپ، ایمیل و ICQ انجام می شود.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

ویژگی های کار بر روی BTC-E

ارز داغ پول مجازی بازار آنلاین اجازه می دهد تا شما را به معاملات مالی در زمان واقعی، پشتیبانی فنی در زبان انگلیسی و روسی در دسترس است. در روبل - با توجه به داده تا به 2014، BTC-E تبادل از نظر خرید و فروش بیتکوین برای دلار و اولین رتبه سوم. جزئیات ثبت نام در سایت رسمی شرکت مشخص نشده است، اما از منابع جایگزین آن شناخته شده است که سایت با استفاده از خدمات بانک ها، ثبت شده در بلغارستان، و از قبرس اداره می شود.

این سیستم دارای یک API تجارت، اجازه می دهد تا برای خرید و فروش برنامه های شخص ثالث ارز خارجی اعمال می شود. علاوه بر زبان انگلیسی و روسی، در دسترس چت چینی آنلاین، که به عنوان یک نتیجه از افزایش تعداد ثبت نام با چینی IP آدرس ظاهر شد است. پیام های فوری اجازه می دهد تا کاربران را به BTC-E تبادل ارز cryptocurrency به دریافت پشتیبانی فنی سریع. افزایش در تعداد از مشتریان به مقدمه ای از محدودیت در استفاده از 

بررسی اجمالی از خدمات ارز

خرید اسکناس cryptocurrency به سرمایه گذاری در و سود حاصل از شرکت در حراج می تواند نه تنها در موسسات مالی سنتی و دفاتر مبادله، بلکه در وب است. وب سایت ویژه شما اجازه می دهد برای فروش، خرید و یا تبادل پول الکترونیکی معمولی است. BTC-E اشاره به مبادلات آسان برای استفاده و قابل اعتماد طراحی شده برای عملیات با cryptocurrency به، زمین بازی مجموعه هزینه حداقل و ارائه می دهد مشتریان شرایط مطلوب برای همکاری است.

تشکر از تکنولوژی مدرن، که اجازه می دهد تا شما را به رمز در آوردن داده ها، منابع مالی در ترازنامه مشتری، محافظت می شود. این سایت را تضمین می کند ناشناس ماندن و امنیت از هر معامله. گردش مالی روزانه از منابع مالی در صدها هزار دلار است.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

چگونه برای تبدیل شدن به یکی از شرکت کنندگان معاملات در بورس BTC-E

برای آزادانه خرید، فروش و یا تبادل Bitcoins یا دیگر cryptocurrency به BTC-E در بورس اوراق بهادار، شما باید یک ثبت نام رایگان در وب سایت رسمی منتقل می کند. اصول نامش فاش نشود، است که توسط شرکت های هدایت شونده، اجازه می دهد تا مشتریان را به باطل با ارائه اسناد هویت. برای تبدیل شدن به یک عضو کامل از تجارت، به منظور بررسی حساب خود از طریق ایمیل کافی است.

بعد از ثبت نام در BTC-E، کاربر می تواند به حساب اضافه کردن cryptocurrency به مقدار مورد نیاز با استفاده از خدمات ویژه که توسط این پلت فرم پشتیبانی می شود. همچنین برای دوباره پر کردن تعادل موجود پول fiatnye - روبل، دلار، یورو. ارز دیجیتال نه تنها می تواند در دفاتر مبادله و یا توسط کاربران اینترنت خصوصی خرید، بلکه به طریق معدن را دریافت کنید - رشته هش رمزگشایی است. برای ورودی و خروجی در بورس BTC-E با استفاده از انواع cryptocurrency به شرح زیر است:

کاربران از سیستم باید توانایی را انتخاب نمایید مکانیزم خود را برای تبادل پول مجازی در صفحه حراج حاوی اطلاعات دقیق در تاریخ معامله، جهت انتقال. برای نتیجه گیری از معامله مشتری BTC-E می تواند به منظور ایجاد کنید، در cryptocurrency به تعادل یا پول معمولی (دلار، یورو، روبل) برای فروش قرار داده و نشان می دهد قیمت مناسب. تمام عملیات در دسترس هستند به کاربران از ارز در حالت اتوماتیک برگزار شد. کمیسیون تحت هر معاملات همان، نرخ - 0.2٪. برداشت سرمایه از طریق حساب های بانکی و سیستم های پرداخت الکترونیکی انجام شده است.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

تبادل بیتکوین به BTC-E

توسط cryptocurrency به محبوب اشاره بیت کوین، او خرید و فروش در بورس اوراق بهادار BTC-E است که اغلب انجام می شود. این ارز امروز هدف از سرمایه گذاری مشترک است و معدن به یک منبع درآمد تبدیل می شود. با استفاده از ارز Bitcoin اخبار برای یک سایت اینترنت ویژه دارای بسیاری از مزایای. این خدمات عبارتند از امکان انجام معاملات فوق العاده کوچک و پیاده سازی مدل های کسب و کار جدید. حضور دسترسی به اینترنت - دسترسی به سیستم از هر گوشه از زمین، تنها شرط امکان پذیر است. تمام معاملات در بورس اوراق بهادار هستند تقریبا بلافاصله برگزار شد. با این حال، باید توجه داشت که تعداد بیت کوین سکه محدود است، همه آنها می تواند بیش از 21 میلیون نفر است. عدد. این سایت را تضمین می کند گمنامی - عملیات ردیابی نیست، اما صاحب اطلاعات کیف پول طبقه بندی شده است و یا در دسترس نیست. مقدار کمیسیون بستگی به معاملات راه. برای از خروج پول به طور معمول نیاز به بیش از 72 ساعت.


خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

مزایای بیت کوین سیستم و چگونه کار می کند

فقط چند دهه پیش، به تصور وجود ارز دیجیتال به سادگی غیر ممکن بود. - معدن و سکه - سکه را از بیت انگلیسی: اما امروز، عصر نقدی آینده به پایان، و یک مورد در نقطه سیستم بیت کوین (Bitcoin را) است. مفهوم آن در سال 2008 توسعه داده شد و یک سال بعد در شبکه کار خود را آغاز کرد. در حالی که سیستم بیت کوین شناخته شده و در تقاضا در تمام کشورهای جهان است، اما بسیاری از کارآفرینان است، به خصوص در بازار بین المللی کار، و افراد شروع به استفاده از cryptocurrency به. برای وارد شدن در تعداد آنها، لازم است به با مزایای استفاده از این سیستم، و همچنین به عنوان اصل بیت کوین آشنا است.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

دلایل محبوبیت بیتکوین

از جمله مزایای استفاده اصلی این سیستم عبارتند از:

  1. عدم تمرکز. Bitcoin اخبار - آنلاین فن آوری رمزنگاری مبتنی بر ارز. این به این معنی است که پایه آن مکانیزم رمزگذاری قوی مورد استفاده در شبکه بانکی است: فایل های سیستم یک تعداد زیادی از گره، که هر کدام به طور مستقل عمل توزیع بیش از. بر این اساس، هر کامپیوتر مدرن می کند قدرت کافی برای شکستن به سیستم را ندارید.
  2. تورم وجود ندارد و. تعداد بیت کوین مصنوعی محدود شده است، ارز خود را منوط به تورم با وجود نرخ ارز ناپایدار نیست. به عنوان انتشار معدن شروع می شود ( "تولید").
  3. ارزانی و سرعت معامله. هزینه هر انتقال تنها ฿ 0.0001، در حالی که فرایند ترجمه بیتکوین چند دقیقه طول می کشد. بنابراین، این جایگزین عالی و انتقال پول از طریق مسنجر برای آن شما مسئول کمیسیون قابل توجهی، و بانک یک SWIFT-انتقال، در حال اجرا چند روز.
  4. سریع و آسان برای شروع. برای ارسال یا دریافت انتقال، شما فقط نیاز به ایجاد یک حساب آنلاین یا نرم افزار سرویس گیرنده دانلود کنید.
  5. امنیت و گمنامی. با وجود این واقعیت است که سیاهههای مربوط معامله عمومی هستند و در دسترس به هر کاربر از سیستم هستند، آنها را اختصاص به کیف پول فرد بسیار مشکل است.
  6. توزیع. بیت کوین به طور گسترده ای استفاده شده است، و تعدادی از تجار که پرداخت از طریق این ارز شرایط به طور پیوسته در حال افزایش است.

چگونه سیستم کار می کند

معاملات انجام شده بین کیف پول بیت کوین است که دیجیتالی امضا به منظور افزایش امنیت انجام شده است. هر معامله عمومی است، به عنوان مثال، همه شرکت کنندگان می توانند داده ها در مورد فرستنده و گیرنده در یک بلوک مدار عمومی را مشاهده، و همچنین پیگیری از آن همه تاریخ معامله.

در جستجوی پاسخ به این سوال که چگونه به کار با کیف پول بیتکوین، بسیاری از کاربران در حال کاوش در بسیاری از مقالات با جزئیات غیر ضروری، اما در واقع همه چیز آسان است. هنگامی که بیت کوین کیف پول است بر روی تلفن همراه و یا کامپیوتر کاربر نصب شده است، آن را به اول آدرس Bitcoin، تولید و پس از آن به عنوان بسیاری از شما نیاز ایجاد: آنها فعال و کار خواهد ماند.

بیت کوین را می توان برای اهداف مختلف استفاده می شود - به عنوان مثال، برای خرید بعضی چیزها یا پرداخت هزینه برای خدمات. برخی از کاربران ترجیح می دهند ارز، به امید رشد آینده خود، اما cryptocurrency به معنای فقط به استفاده از آنها.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

انتقال ویژگی های بیت کوین

بیت کوین به عنوان مثل می کند (به طور کلی، در یک فیزیکی یا به صورت دیجیتال) وجود ندارد - تنها یک رکورد از معاملات بین آدرس های مختلف است. هر معامله است و در زنجیره بلوک (بلاکچین) ذخیره می شود. و برای پیدا کردن تعادل بر روی یک آدرس Bitcoin خاص، شما نیاز به پیدا کردن آن را با نگاه تمام معاملات مربوط به هر آدرس داده شده و ذخیره شده در بلاکچین.

به جلو این cryptocurrency به نوع نیاز به دو چیز: آدرس و کلید خصوصی. بلافاصله آن را به ذکر است که آدرس بیت کوین و حساب بانکی هستند، بسیار کمی در مشترک بین آنها نیست.

به طور خاص، افتتاح اولین لازم نیست برای پر کردن در بسیاری از اوراق و اسناد در دسترس اشخاص ثالث شناسایی شخصی. این آدرس به طور تصادفی تولید شده است، و به طور تصادفی دنباله ای از اعداد و حروف. کلید خصوصی نیز یک دنباله ای از حروف و اعداد، اما باید خود را مخفی نگه داشته شود. اما آدرس Bitcoin، پس به صحبت می کنند، مانند یک جعبه سپرده شفاف اما بسته: هر کس می تواند به آن نگاه کنید، اما به کشف و جمع آوری محتوا ممکن است تنها دارنده کلید.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

شرح فرآیند معامله

هنگامی که نیاز برای ارسال سکه های دیجیتال چندگانه به یک کاربر دیگر، علائم فرستنده با استفاده از خصوصی "نرم افزار" کلید خود را در ترجمه، که شامل سه نوع داده وجود دارد:

  • ورودی (ورودی) - یک رکورد از یک آدرس Bitcoin فرستنده را دریافت کرد.
  • مجموع (مقدار) - میزان بیت کوین پهنای باند؛
  • خروجی (خروجی) - آدرس بیت کوین از گیرنده.

پس از فرستنده درخواست به شبکه بیت کوین، که در آن پیدا شده است معدنکاران و یک معامله جدید اعلام، اضافه کردن آن به بلوک می فرستد، پس از آن دریافت کننده تعادل خواهد شد مقدار منتقل افزایش یافته است. به عنوان یک قاعده کلی، تایید معامله است به سرعت انجام شده، اما این روند می تواند گاهی اوقات به تاخیر انداخت. برای تایید معدنچیان نقل و انتقال، که در تولید سکه های جدید مشغول: دلیل بسیار ساده است. گاهی اوقات شما نیاز به زمان برای تا پایان کار صبر معدن.

الگوریتم مندرج در سیستم بیت کوین حدود 10 دقیقه برای استخراج هر بلوک نیاز. اما اگر شما از طریق شرکت های protsessinogovyh (Coinbase مانی، BitPay) پرداخت صبر کنید تا زمانی لازم نیست که، زیرا آنها حاوی یک مکانیزم برای تایید از طریق مسنجر از معامله.

لازم به ذکر است که این سیستم وجود رسید و یا چک که اعلام معامله نیست. اما برخی از شرکت پردازش، برای مثال مانی، BitPay، قابلیت است که با ترجمه استاندارد ارائه نشده پیشرفته بیتکوین به عنوان مثال، اظهارات و صفحات تأیید سفارش وجود دارد -. در نتیجه، ما باید یک چیز بیشتر روشن: کاربران می توانند از بخش های بیت کوین فعالیت می کنند، آن را به عنوان واحدهای بخش پذیر است. کوچکترین بخشی است که به نام و ساتوشی 0.00000001 مقدار cryptocurrency به توصیف کرد.
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تبادل BTC-E cryptocurrency به ، ویژگی های کار بر روی BTC-E ، چگونه برای تبدیل شدن به یکی از شرکت کنندگان معاملات در بورس BTC-E ، تبادل بیتکوین به BTC-E ، مزایای بیت کوین سیستم و چگونه کار می کند ، دلایل محبوبیت بیتکوین-انتقال ویژگی های بیت کوین ، خرید بیت کوین ،
دنبالک ها: خرید بیت کوین ، فروش بیت کوین ، خرید bitcoin ، تبدیل بیت کوین به ریال ، صرافی بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1396 01:55 بعد از ظهر