خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - پول الکترونیکی مدرن-مزایا و معایب پول الکترونیکی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
نویسنده : Team Exchange Hadi

خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

مزایا و معایب پول الکترونیکی

ظهور خرید آنلاین و سرویس های مختلف در وب علت سیستم خاص با بودجه مجازی بود. این پول الکترونیکی در نظر گرفته شده برای کالا و خدمات آنلاین و داشتن ویژگی های خاص قابل فهم و outs ضروری قابل لمس پرداخت است.

به عنوان پول معمول، مانند ارز در به اصطلاح "کیف پول" است که می تواند ثبت نام پس از آن در سیستم پرداخت انتخاب باز ذخیره می شود. اگر لازم باشد، می توان آن را همیشه به اسکناس واقعی، است که بسیار مناسب ترجمه شده است.

برخی از سیستم های محبوب ترین در میان ساکنان کشورهای مستقل مشترک المنافع هستند یاندکس پول، QIWI کیف پول، وب مانی و Easypay. یک گروه مجزا شامل cryptocurrency به ویژه - bitcoin.V بر خلاف دیگر بیتکوین پول آنلاین مشابه به هر ارز در دنیای واقعی نیست - ارز مبتنی بر شبکه فن آوری رمزنگاری خاص است.

تغییر ارز آنلاین 4exchange.cash مبدل

تاریخ وقوع

پیش نیازها برای ظهور پول الکترونیکی هنوز در 50 از قرن گذشته بود، زمانی که تعمیر و نگهداری حساب های بانکی سوابق از کاغذ به الکترونیکی منتقل شدند.

فشار بعدی ظاهر در ریزتراشه 80 تعبیه شده در کارت بود. اما پس از آن مردم هنوز هم قادر به پرداخت توسط پول الکترونیکی هستند - آنها فقط می توانید دریافت بانک معادل پول نقد خود را.

و در 90 سال، این مشکل تا حدودی حل شده است: خریداران و فروشندگان قادر به ترجمه هر پول مجازی دیگر بدون مشارکت بانک بودند. در طول توسعه اینترنت در آغاز از قرن بیست و یکم در ایالات متحده، کشورهای عضو اتحادیه اروپا و ژاپن حدود 20 سیستم های مختلف پرداخت مجازی ایجاد شده است.

جالب است که امروز رایج ترین پول الکترونیکی در ژاپن - که در آن آنها می توانند برای کالاها و خدمات هر دو مرکز خرید آنلاین و معمولی و حتی حمل و نقل عمومی پرداخت.

تغییر ارز آنلاین 4exchange.cash مبدل

از ویژگی های این دارایی مجازی

اغلب با پول الکترونیکی کارتهای بانک های پلاستیک اشتباه، اما این ارز در یک حساب بانکی وجود ندارد، و سرور های اختصاصی.

با این حال، با پول متعارف، منابع مجازی انجام از هیچ جا وجود آمده باشد: یک کیف پول باید با پول واقعی بازسازی کرده است. شما می توانید دستگاه های خودپرداز، صندوق از بانک، اداره پست و غیره استفاده کنید. و، البته، شما می توانید ارز از کاربران دیگر به عنوان پرداخت هر گونه کالا یا خدمات است.

به طور مشابه، امور مالی مجازی می توان واقعی با آوردن آن به یک حساب بانکی و یا از طریق ترمینال ساخته شده است. پول الکترونیکی مدرن به دو نوع مبتنی بر کارت های هوشمند و بر اساس شبکه های مجازی تقسیم شده، طبیعت خود را تا حدودی متفاوت است، اما این فرصت را - تقریبا مشابه است.

گزینه اول شامل استفاده از یک کارت بانکی با mirochipom. هنگامی که شما با کمک از اطلاعات پرداخت از کارت تراشه مشتری خواندن و به وسیله نقلیه فروشنده منتقل شده است. هنگامی که گزینه باعث می شود اطلاعات در بانک، و سپس repays رسانه های الکترونیکی با کمک ارز واقعی خود را. سیستم های معروف ترین بین المللی بر اساس کارت های هوشمند ویزا نقدی، پروتون و MONDEX.

گزینه دوم - آن را به طور گسترده ای از سیستم های پرداخت شده توسط نوع وب مانی و Yandex.Money شناخته شده است، برای استفاده از آن لازم برای تکمیل روند ثبت نام و باز کردن کیف پول.

تغییر در E-ارز مبدل 4exchange.cash

مزایای

مزایای اصلی وجوه مجازی عبارتند از:

 1. دسترسی، قابلیت حمل و راحتی.
 2. سیستم های پرداخت در حال کار در سراسر ساعت و هر روز، و در نتیجه برای هر سرویس و پرداخت هزینه خرید کالا در هر زمان و از هر نقطه با دسترسی به وب است.

 3. سهولت نهایی استفاده.
 4. هر کاربر، حتی با تجربه در این زمینه، می توانید تبدیل شدن به صاحب یک کیف پول مجازی، از زمان ثبت نام در سیستم و باز کردن آن بسیار ساده است، و همچنین کار با حساب کاربری است.

 5. صرفه جویی در زمان قابل توجه است.
 6. همه ی پرداخت ها ساخته شده تقریبا بلافاصله و یک انتخاب گسترده ای از مقدار - می توانید مقدار حق به نزدیکترین پنی را ترجمه کنید.

 7. صرفه جویی های مالی.
 8. برای انجام عملیات با پول الکترونیکی مورد نیاز است به پرداخت هزینه بسیار کوچک است که به ویژه زمانی مفید است که انتقال مبالغ خارج از کشور.

 9. قابلیت حمل آسان.
 10. وجوه مجازی ذخیره سازی ویژه در گاوصندوق نیاز ندارد و یا اجاره - مقدار کل در سیستم است و پس انداز خود را به سادگی به انتقال به اشخاص ثالث از اطلاعات شخصی شما برای ورود به EPS.

 11. قابلیت اطمینان.
 12. همه ی پرداخت ها توسط سیستم ثابت ریسک تقلب و یا خطاهای ناشی از عامل انسانی به حداقل رسیده است انجام شده، و در نتیجه.

 13. سطح بالایی از امنیت.
 14. EPS مدرن به اندازه کافی محافظت و ارز مجازی نمی توان جعلی.

حال، همراه با مزایای استفاده از پول الکترونیکی و اشکالات مهم است. به همین دلیل است که بسیاری از کاربران ترجیح می دهند به ذخیره کردن بیتکوین همان، و بلافاصله آنها را برای تبادل پول معمولی نیست.

تغییر ارز الکترونیکی آنلاین 4exchange.cash مبدل

کاستی

 1. محدودیت های استفاده از.
 2. تا کنون، پول الکترونیکی تمام مناطق از خدمات است که برای بودجه مشترک در دسترس هستند را پوشش نمی دهد.

 3. عدم موقت از دسترسی به ارز خارجی.
 4. برای مسائل در EPS یا اینترنت، و همچنین قطع برق استفاده مالی مجازی غیر ممکن است.

 5. ضعیف با استفاده از حفاظت توسعه یافته است.
 6. از آنجا که حفاظت از EPS هنوز سابقه ای طولانی در عملیات موفقیت آمیز نیست، کلاهبرداران ممکن است سعی کنید برای پیگیری اطلاعات شخصی کاربران و استفاده از آن برای مقاصد کلاهبرداری.

 7. عدم بلوغ از امنیت.
 8. از آنجا که سیستم های مورد استفاده برای حفاظت از این منابع مالی نسبتا به تازگی اختراع شده بود، از لحاظ نظری سرقت کاملا امکان پذیر پول الکترونیکی با استفاده از روش های جدید.

آشنایی با تمام مزایا و معایب پول الکترونیکی، شما می توانید تصمیم عینی ترین که آیا به جمع آوری پول مجازی و یا دوره ای به فروش آن است. اما به تازگی، بسیاری از کاربران به طور فزاینده دقیقا به گزینه دوم تمایل.


خرید انلاین و ارزان و اتوماتیک وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

جهت خرید از ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :                       

فروش انلاین و با قیمت مناسب و بالا وب مانی و بیت کوین و پرفکت مانی و اوکی پی و پاییر و  لایت کوین و دوژکوین و ...

به ما - جهت فروش به ما بر روی بنر روبرو کلیک نمایید :          

پول الکترونیکی مدرن

اشکال سنتی پرداخت هنوز نرفته، اما با این حال، مدل های جدید سرعت در حال کسب محبوبیت. سیستم پرداخت مدرن و پول الکترونیکی به تاریخ یکی از محبوب ترین روش و راحت پرداخت شده است. هر یک از ما حداقل گاهی اوقات خرید از طریق اینترنت را، با استفاده از پی پال سیستم های پرداخت، و از سوی دیگر از LiqPay. این موجب صرفه جویی نه تنها زمان بلکه پول است.

اقتصاددانان پول الکترونیکی به عنوان تعهدات پولی از صادر کننده برگزار شده توسط کاربران بر روی حامل های مجازی را تعریف کنیم. این بدهی به معیارهای زیر را دارد:

 • ضبط و ذخیره شده در رسانه های الکترونیکی؛
 • آنها ممکن است توسط صادر کننده پس از دریافت وجوه دیگر افراد در حجم مناسب صادر شده است.؛
 • به عنوان پول توسط دیگر سازمان پذیرفته شده است.

بنابراین، ویژگی های اصلی این نوع جدیدی از ارز - پرداخت در اینترنت از کالاها و خدمات، و آنها را به همان مقدار به عنوان همتایان مقاله است. با این حال، در حال حاضر محدودیت در استفاده از آنها، به عنوان مثال، با استفاده از پول الکترونیکی وجود دارد امکان پذیر نمی باشد به پرداخت در فروشگاه ها. با این حال، کارشناسان می گویند که به زودی فرصت ظاهر شد.

تغییر ارز آنلاین 4exchange.cash مبدل

انواع پول الکترونیکی

این ارز غیر استاندارد در بازار امروز چندین سیستم مختلف است که ارائه تخمین می زند. همه آنها را به دو گروه بزرگ با توجه به نوع رسانه تقسیم می شوند:

 1. بر اساس کارت های هوشمند (مبتنی بر کارت) -virtualnye کیف پول. اگر یک کارت بانکی معمولی فقط یک ابزار برای دسترسی به حساب، پس از آن کارت هوشمند خود را شامل وجوه را در حافظه خود. این ویژگی باعث می شود به پرداخت حتی در حالت آفلاین. اشکال عمده آنها این است که در صورت از دست دادن کارت، بازگشت پول صاحب کار همیشه ممکن نیست.
 2. شبکه های مبتنی بر (مبتنی بر شبکه) - پول شبکه می باشد. شهرک ممکن است تنها بعد از مجوز در سیستم پرداخت، پرداخت خود را توسط ایجاد تغییرات به پایگاه داده مرکزی انجام می شود. برای پرداخت هزینه برای دسترسی به اینترنت مورد نیاز است.

تمرین نشان می دهد که این روش محاسبه است برای انجام معاملات کم ارزش بهینه سازی شده، و برای استفاده نیاز به یک زیرساخت خاصی در هر دو پرداخت کننده و دریافت کننده. و از همه مهمتر، سیستم های پرداخت الکترونیکی ناشناس ماندن کامل از شرکت کنندگان فراهم می کند.

تغییر ارز آنلاین 4exchange.cash مبدل

سیستم های پرداخت محبوب ترین

در خارج از کشور، سیستم پرداخت الکترونیکی شروع به توسعه در اوایل دهه 90 و از آنجا که نتایج قابل توجهی پس از آن به دست آورد. تا به امروز، انواع مختلفی از محبوب ترین، استفاده شده توسط میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان وجود دارد. به طور خاص، ما باید به ذکر:

 1. وب مانی. بزرگترین و محبوب ترین در جهان است. را تضمین می کند کاربران آن به بالاترین سطح از امنیت و محرمانه بودن. بنابراین دوباره پر کردن حساب، و به معنای خروجی ممکن است به هیچ وجه مناسب: بر روی کارت از طریق ترمینال، انتقال پول و غیره.
 2. پی پال. یکی از اپراتورهای منجر به تضمین پرداخت امن برای هر دو خریداران و فروشندگان. تمام عملیات سیستم های امنیتی کنترل هنر هستند.
 3. یاندکس. طراحی روسی، بسیار محبوب هستند، چرا که آن را یک ابزار عالی برای محاسبات با خرید آنلاین از طریق انواع برنامه های کاربردی است.
 4. کیف پول ویزا QIWI. اعمال بر اساس حساب ویزا، حساب را می توان به هر دو بانکداری متعارف و کارت های مجازی مرتبط است.
 5. Bitcoin اخبار. با این روش مبتکرانه محاسبات به طور همزمان cryptocurrency به. ویژگی های اصلی آن عدم توانایی برای لغو، بلوک و یا انجام عملیات پرداخت تحت اجبار است. هزینه های پایین و قابلیت اطمینان بالا را می توان به انجام عملیات با خیال راحت و ارزان.
تغییر ارز آنلاین 4exchange.cash مبدل

تاثیر پول الکترونیکی در سیستم پرداخت مدرن

ظهور نوع جدیدی از ارز باعث افزایش علاقه به آن به عنوان بخشی از مردم عادی، و همچنین اقتصاددانان. با وجود این واقعیت که این پول است که در واقع تنها در فضای مجازی وجود دارد، آنها تاثیر بسیار زیادی بر روی سرعت گردش پول و درآمد از بانک مرکزی است.

به گفته کارشناسان، اگر انتشار پول مجازی خواهد شد تحت کنترل در آورده، آن را به دیر یا زود به افزایش جدی در نرخ تورم منجر شود. با این حال، تا زمانی که این نوع از ارز فقط برای پرداخت نسبتا کوچک خرده فروشی، به عنوان مثل، هیچ خطر استفاده می شود.

انتظار می رود که در طول زمان پول الکترونیکی در نهایت جابجایی پول نقد، اما چگونه این روند مخرب به موسسه بانکی به عنوان یک کل  است، نشان می دهد بسیار دشوار است.

تغییر ارز آنلاین 4exchange.cash مبدل

آینده ارز مجازی

فوتوریستها استدلال می کنند که در آینده استفاده از پول الکترونیکی در همه جا تبدیل خواهد شد. اما تا به امروز، چشم انداز نگاه سیستم های پرداخت نامشخص از نقطه نظر محتوا اقتصادی و تکنولوژیکی. علاوه بر این، بسیاری از کشورهای که هنوز به مقررات مربوط به قانونی که گردش مانند ارز تنظیم توسعه یافته نیست. علاوه بر این، قوانین تصویب شده در کشورهای مختلف بسیار متفاوت هستند، که ایجاد مشکلات بیشتر.

توسعه موفقیت آمیز سیستم های پرداخت در جامعه مدرن است که توسط این واقعیت است که آنها را به یک سطح کلاس اول از امنیت ارائه شده است. پس از همه، در واقع، تنها بخش کوچکی از کاربران اینترنت بدون هیچ دغدغه باعث می شود خرید آنلاین، دیگران انجام نمی بنابراین برای ترس از تقلب. پول الکترونیکی کاملا امن است، آنها نمی توانند به سرقت رفته است، و آن لحظه می تواند تعیین کننده.

آیا می شود یک ساختار اقتصادی آشنا بدون بانک ها وجود دارد، و یا آن باید بازسازی شوند، صرفا با تکیه بر سیستم های پرداخت الکترونیکی، ما می توانند یاد بگیرند، به گفته کارشناسان پیش بینی است که در عرض چند سال. توسعه ارز مجازی در نوسان کامل است و این احتمال وجود دارد که به زودی آن را واقعا جایگزین محاسبات روش های منسوخ.




دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: مزایا و معایب پول الکترونیکی ، تاثیر پول الکترونیکی در سیستم پرداخت مدرن ، پول الکترونیکی مدرن ، انواع پول الکترونیکی ، خرید و فروش بیت کوین ، خرید وفروش وب مانی ، صرافی خرید و فروش بیت کوین و وب مانی ،
دنبالک ها: خرید و فروش بیت کوین ، خرید و فروش وب مانی ، خرید بیت کوین ارزان ، بیت کوین خرید و فروش ، خرید وب مانی انلاین و اتوماتیک ،
آخرین ویرایش: یکشنبه 27 فروردین 1396 02:56 بعد از ظهر