تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - بیت کوین برای کشاورزان - بهترین سال برای Bitcoin
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

بیت کوین برای کشاورزان - بهترین سال برای Bitcoin

دوشنبه 21 فروردین 1396 09:37 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

بیت کوین برای کشاورزان

در استرالیا، بود آغازگر انتقال پرداخت های بین کشاورزان در مورد بیت کوین وجود شرکت Budafoods، تولید محصولات ارگانیک، از کوئینزلند، پیشنهاد کرده است به شرکای خود به Bitcoin است. 

بانک ها عدم اعتماد به

گسترش این ایده را برانگیخت این شرکت است که در سال های اخیر کسب و کارهای کشاورزی از گسترش گسترده ای از پرداخت الکترونیکی، سیستم های بانکی و سیستم عامل های مانند پی پال رنج می برند. تجارت الکترونیک و پرداخت های یک اثر منفی بر توسعه شرکت های دولتی که در آن Budafoods: 

- خدمات الکترونیکی علاقه چشمگیر به نمایش گذاشته برای انجام معاملات و خدمات پرداخت بانک ها و سیستم پرداخت پی پال. 

- در پرداخت الکترونیکی پول سیستم می تواند "قطع" برای چند هفته: صندوق های منجمد در درخواست از صاحبان سیستم های الکترونیکی. 

سریع و ارزان

مزرعه موسس Budafoods علامت گذاری به عنوان Burgunder (مارک Burgunder) به طور تصادفی گرفتار Bitcoin اخبار. این ارز غیر متمرکز اجازه می دهد تا کارآفرینان به معامله بلافاصله و با هزینه کم، به خرید یک محصول یا فروش آن. 

به گفته Burgunder، بیت کوین با cryptocurrency به امکان به سرعت و به راحتی پرداخت. این معتبر تر از همکاری با بانک است. 

بیت کوین، می گوید صاحب شرکت کشاورزی از کاستی های انتقال سیستم بانکی و معایب کار با سیستم های پرداخت الکترونیکی عقب نشینی خواهد کرد. روند انتقال پول و گرفتن دست خود را بر روی اینجا تا حد زیادی ساده. 

زندگی ساتوشی

حال Budafoods هیچ برنامه ای برای انتقال بیت کوین در پول fiatnye. می گوید Bungunder، استرالیا، حتی زمانی که تعداد زیادی از بیت کوین چیزی برای ترس، چرا که در اینجا سرویس کار می کند اتاق نشیمن ساتوشی ( «زندگی ساتوشی"). شما می توانید صورتحساب پرداخت و انجام نقل و انتقالات الکترونیکی بیتکوین تقریبا هر حساب در بانک های داخلی. 

در واقع، صاحب مزرعه پیشنهاد به استفاده از این ایده از یک اقتصاد بسته، زمانی که همه معاملات بین تامین کنندگان، کارکنان و انبار اجرا در Bitcoins. 

با توجه به Burgunder، آن را سریع تر و ارزان تر به روش های دیگر پرداخت است. این ارائه می دهد کیف پول استفاده با ارائه دهندگان چند امضایی و کارآفرینان. این تضمین می کند که دریافت کننده کالا که پول خود را محافظت خواهد شد: امضا در چند کیف پول او قرار می دهد به عنوان به زودی دریافت کالا.

بهترین سال برای Bitcoin اخبار - 2016

خیلی به Bitcoin در گذشته در سال 2015 اتفاق افتاده است - و نه زیرساخت به سرعت توسعه یافته، بسیاری از بحث در مورد blokcheyne، بسیاری از بحث در مورد گسترش نرخ مقیاس و رشد. داستان بیتکوین حاوی مقدار زیادی از فراز و نشیب. بیایید ببینیم چگونه حوادث در تاریخ از سال 2009 به وقوع پیوست. 

2009-2010

در این زمان بود بحث بیشتر از ماهیت فناورانه و اقتصادی وجود دارد، توسعه دهندگان هسته در حالی که اصلاح "اشکالات" متعدد در کد منبع نرم افزار است. 

 2011

مقدار مشخصی از مبادلات بیت کوین برای مشتریان خود می جنگیدند، اما در این نبرد خرد کردن پیروزی Mt.Gox. این جاده ابریشم، پشت سر او بود یک پردازنده پرداخت راه اندازی BitPay و بورس اوراق بهادار تحت نام GLBSE وجود دارد راه اندازی شد. بیت کوین در حالی که تجربه اول حباب قیمت - پس از آن دوره از 1 تا 30 $ رشد داشته است. 

2012

در آغاز سال چند دزدی عمده بیت کوین رخ داده است، و جامعه نیاز فوری به حفظ وجوه خود را در مبدلهای ساده و امن را احساس کرده است. بر این اساس، تعدادی از cryptocurrency به ذخیره سازی جدید. 

2013

نرخ رشد بهار بیت کوین اجازه از خواب زمستانی و به دست آوردن قدرت سابق خود را. تاریخچه اولین سرمایه گذاران موفق داد توسعه Bitkyonu، در نتیجه جذب بیشتر و بیشتر سپرده های جدید. در پایان سال بسیار به شدت او شروع به پریدن البته، علاقه گرم در SEC، به عنوان قیمت بیت کوین فراتر رفته است $ 1،000. 

2014-2015

 300 000 000 $ - مجموع سرمایه گذاری در Bitcoin برای 2014. اما نه در تمام بخش های همه چیز کامل بود - تولید کنندگان صنعت حرص و طمع mayningovoy و پیچیدگی مترقی از شبکه نتیجه ی زیر را داد - لغو تعداد زیادی از سفارشات، که تعدادی از ورشکستگی و از دست دادن گیری خرید تجهیزات است. سال m2015 بسیاری از سهامداران به عنوان یک نتیجه از تحکیم در بازار و کاهش قیمت رنج می برد. بسیاری از سال تحت نظارت از بیت کوین کاهش نرخ برگزار شد. بسیاری از سرمایه گذاران به فروش می رسد سکه های خود را. وضعیت کاملا سنگین بود، و با گذشت هر روز حساس می گردد.اما به تدریج این وضعیت خارج وارد و در پایان ماه اکتبر دوره به 300 $ افزایش یافته است. 

 2016 - چه انتظار می رود؟ 

1. شبکه پوسته پوسته شدن. 
2. ایمنی برای صرفه جویی در سرمایه گذاران. 
3. tehnoproryv بزرگ - sidechain به رسمیت شناختن. 
4. بیت کوین معدن از شرکت کالا بزرگ. 
5. توسعه فعال شبکه های انتقال بیتکوین. 
6. رشد بیتکوین با کاهش پاداش برای بلوک. 
7. سرمایه گذاران تعجب با افزایش رقابت.

ضبط blokcheynom جهان - چرا آن را تنها پس از 10 سال اتفاق می افتد؟

به تازگی، درخواست اغلب پیش می آید - وقتی که یک شبکه مالی رایگان با استفاده از blokcheyna و فن آوری های پیشرفته تلفن همراه، ایجاد و هنگامی که او به وزن بزرگ می رود؟ تحلیلگران بر این باورند که این نیاز به حداقل یک دهه است.بله، برای برخی از آن بیش از حد طولانی، و مردم از جمله پیشنهادات آمده است - نگاهی به آنچه می تواند خیلی زودتر اتفاق می افتد. 

خب، این پیشنهاد بسیار جالب است. شما می توانید بحث در مورد همین دلیل است که هیچ راهی برای ارسال پرداخت از طریق سازمان دیده بان اپل وجود دارد، و یا چرا اپل هیچ ارتباط مستقیم با چیس پرداخت. اما ما در حال صحبت کردن در مورد نوآوری، پیشرفت در این زمینه. نگاهی به تجدید ساختار بازارهای مالی، خواهد شد که با کمک پایگاه داده های به اشتراک گذاشته شده به دست آورد. و یا اتصال جمعیت جهان به شبکه های مالی کل از طریق دستگاه های تلفن همراه. این یک موضوع بسیار جدی است. است وجود دارد علاقه به کسی که کاربران «خط خطی» پرداخت سیستم جدید تبدیل شد، اما چنین تغییراتی در مقیاس بزرگ نیست، و هیچ کس نمی تواند آنها را در آینده قابل پیش بینی را ببینید. 

دهه - چرا تا این حد؟ این مقدار از زمان برای اطمینان حاصل شود که چنین تغییری عظیم در توده ماده و گیر وجود دارد، هدایت لازم است "اثر آبشار". در این صورت یک آبشار از تغییرات دیده در رشته های زیر: 
1. ایده. 
2. برنامه. 
3. شناخت. 
4. توزیع. 

شروع

بیایید با این واقعیت است که آغاز این کمپین وجود خواهد داشت یک تکنولوژی جدید، برای مثال، جریان HBS blokcheyna شروع می شود. زنجیره ای، دایره، Ethereum، TradeBlock - این است که با معرفی فن آوری را به خدمت قابل اعتماد دنبال ، Blockapps و غیره شرکت های بزرگ، به منظور پیوستن نوآوران را برنامه های خود و متناسب با نیازهای خود را در مشتری است که فروش خود را محور بود. و آن را به بصورتی پایدار و محکم در رواج اتفاق می افتد، بیتکوین خوب در حال حاضر. 

زمان اجرا و تغییر پایه کاربران

زمان ایده آل برای بانکداری شرکت ها برای شروع با استفاده از تکنولوژی - امروز. بانک ها باید اتخاذ و تنظیم مفهوم و ویژگی های از فعالیت های تامین کنندگان خود و شرکای startapovyh. ممکن است حدود 5-6 سال طول بکشد. بانک می تواند به سرعت اعمال نوآوری های خود را، اما همچنین مشتریان در معرض همان روند. شرکت ممکن است انطباق و اعمال تکنولوژی، کاهش هزینه ها، بهبود پردازش پرداخت، در نهایت، قادر به همکاری نزدیک با cryptocurrency به، اما به دلیل آنها را به یک مفهوم به خوبی تثبیت کار، که همچنین به تغییر، و همچنین بانک ها خواهد شد. در این مورد، بیش از حد، آن را در مورد 5 سال طول می کشد، و مشتریان قادر به دریافت خدمات، که خواب خواهد بود. اما آیا در حال حاضر در 5 سال باشد؟

چشم اندازی در سایت جهانی بیت کوین - blokchain

به زودی، هر شرکت از blochain خود و یا بیشتر داشته باشد. 

blochain توسعه شبیه WWW در مرحله اولیه آن است. در وب سایت های 1994-1998 ام تازگی و بسیاری از افراد استفاده فورچون 500. حالا blochain، یعنی وب سایت های جدید، به تدریج گسترش یافته است. و، به گفته کارشناسان، به زودی در اکثر شرکت باشد. زمینه را برای چنین اعتماد به نفس - نمونه هایی از سایر محصولات آنلاین. 

بدون واسطه

از آنجا که در سال 1994، اینترنت طرح زیر را توسعه داده است: اول ارتباط برقرار شخصی ظاهر شد (در پست الکترونیکی)؛ تجارت الکترونیک (فروشگاه واقعی) و وب سایت های اجتماعی - سپس آن را هم "سامیزدات" (در دست چاپ)، از این پس است. 

حالا وعده تمرکز زدایی از اعتماد است که اجازه می دهد تا تبادل ارزش ها، بدون واسطه blochain. و پلت فرم اصلی برای توسعه چنین ارز در حال حاضر - بیت کوین، برنامه رایج ترین و پیشرفته در blochain. 

در واقع، استفاده از بیت کوین به عنوان یک cryptocurrency به - در ترکیب دارایی های دیجیتال می تواند حرکت کند حداکثر شفاف blochain مقیاس جهانی. 

blochain برخلاف آنچه در آن بود قبل از - مالکیت دارایی خود صاحب آن است، به جای یک نوع از سمت مرکزی است که می تواند دسترسی کاربر به پایگاه داده را مسدود کند. در blochain همه کاربران دسترسی به مخزن مشترک از اطلاعات و می توانید آن را به روز رسانی. 
در صورت امکان تمام اشیاء دنیای واقعی در blochain صفحه نمایش، فعالیت های اقتصادی به طور چشمگیری در جهان افزایش خواهد یافت. 

چه کاری می توانید در blochain انجام دهد؟ 

چندین عملیات برای دریافت با blochain آغاز شده: 
- تعریف اطلاعات به چاپ رسیده است. 
- انتخاب دارایی برای انتقال به blokcheyn و یا مشاهده آن است. 
- درک درستی از آنچه اطلاعات ممکن است توسط یک دفتر اسناد رسمی گواهی شده است و بعد از آن برای همکار به همکار معاملات بدون حضور یک میانجی استفاده می شود؛ به عنوان مثال - KPCB Edgecoin. 

blochain کمک می کند تا برای عادی سازی دارایی های ایجاد اشتراک گذاری شبکه بزرگتر با سرعت بالا و هزینه کم است. 

گام اول خواهد بود برای انتقال دارایی به blochain، حقوق مالکیت، قراردادها، ترازنامه و اطلاعات دیگر. 

این ارزش به با قرارداد کار چگونه هوشمند آشنا است. نحوه ایجاد نشانه جدید، دارایی های موجود token ها. را مهار آزاد به تکنسین های خود را. این روند، که می تواند تحت کنترل معاملات در بیت کوین ترجمه انتخاب کنید، ممکن است یک فروش کالا و یا خدمات. 

مهم ترین چیز - سعی کنید به کار بر روی blochain به درک چگونه کار می کند، که ممکن است به فروش و خرید.

آیا ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین؟

Bitcoin برای سه ماه تا 250-400 دلار افزایش یافت. اما پس از آن او را به سه صد بازگشت. سپس به 325 افزایش یافت و "سیاه و سفید" جمعه سیصد و پنجاه رسیده است. در حال حاضر آن است که در چهار صد و پنجاه دلار برآورد شده است. چگونه سودآور را می توان در آن سرمایه گذاری؟ 

این بار دو و نیم بالاتر از پایین 2014. اما هنوز هم بسیار کمتر از شروع ضبط در 2015 - 1200 $. اما در سال گذشته، سرمایه داران خوش بینی با وال استریت در برابر بیت کوین، بطور قابل توجهی افزایش یافته است. به گفته pitchbook.com، سرمایه گذاری سرمایه گذاری 314 میلیون دلار رسیده است. 

NYXBT - شاخص بیتکوین در بورس اوراق بهادار در نیویورک راه اندازی شد. تجارت افتتاح شد به Bitcoin سرمایه گذاری اعتماد (GBTC). برادران وینکلووس دوقلوها خدمات مجاز برج جوزا، که می تواند رد و بدل kripotvalyuty راه اندازی شد. وینکلووس بیوتکنولوژی پزشکی ابن سینا در حال حاضر در یک صندوق سرمایه گذاری بورس (ETF) کار می کند. همه از این نشان می دهد که بیت کوین بخشی از سیستم مالی شود. 

استدلال "برای"

چند استدلال به نفع سرمایه گذاری در Bitcoin: 
- عرضه محدود در cryptocurrency به که دارای ویژگی های بزرگ فناوری: سرعت بالا، حداکثر امنیت، عدم واسطه و خدمات کم هزینه برای انتقال پرداخت هر نقطه در جهان؛ پس از آن که تعداد از کیف پول بیت کوین برای رسیدن به 21000000، صدور بیت کوین به پایان رسیده است، آن است که توسط 2040 پیش بینی شده؛ در همان زمان ارزش دلار به احتمال زیاد به کاهش؛ همه آن را می توانید بیت کوین انجام راه خوب برای صرفه جویی در پول. 
- با افزایش انتشار بیتکوین او بالا خواهد رفت؛ با توجه به Wedbush اوراق بهادار تحلیلگر گیل لوریا، در حال حاضر در 2025 حدود شصت درصد از بیت کوین در انواع معاملات، که در آن زمان یکی از بیت کوین در مورد 17473 دلار هزینه گردش در می آید، به شرطی که در حال حاضر قیمت آن خواهد شد در حدود 604 دلار نگه دارید. 
- cryptocurrency به طور فزاینده ای در میان مصرف کنندگان و بازرگانان محبوب؛ بیشتر و بیشتر مردم با استفاده از آنها؛ برای بیت کوین به خرید کالاها و خدمات بیشتر؛ تا سال 2017 هفتم فروش بیت کوین خواهد شد به عنوان اوایل 1.8 میلیون کسب و کار انجام می شود. 
- افزایش قیمت بیت کوین را به تعداد معاملات با مشارکت خود تاثیر می گذارد - در جهت رشد؛ نقدینگی cryptocurrency به رشد خواهد کرد. 
- این اولین الکترونیکی ارز در جهان، ارزش بازار آن بالاتر از رقابت: حدود شش میلیارد دلار در پایان سال 2015.
2016 ژانویه 13

هنگامی که بیت کوین خواهد شد به جریان اصلی منتشر شد؟

بیت کوین را به جریان اصلی آمد، آن را لازم است برای ایجاد ارتباط با سیستم کارت پرداخت. این نظر مدیر کل پلت فرم پردازش پرداخت تیغه اد بویل است. 

رشد کند

بانک گلدمن ساکس داده هایی که در کیف پول بیت کوین 2015 تبدیل بسیار بیشتر از هر روز اتفاق می افتد معاملات بیشتر منتشر کرده است. اما برای بسیاری از افراد بخشی بیت کوین - هنوز هم یک کنجکاوی. به گفته محققان، محبوبیت خود را در حال رشد است سریع تر از همیشه، اینترنت، اما به آرامی بیشتر از مورد با تلفن های همراه بود. 

حالا بیتکوین کار اصلی - به ایجاد برنامه های کاربردی برای استخراج از معادن، ذخیره سازی، تجارت ارز و تجارت است. اما در حالی که ممکن است به عنوان پول معمول کار نمی کند. خرید محصولات با Bitcoin عین حال می تواند در هر یک از شرکت های تجاری بزرگ از صد اول نمی شود. یک صد هزار شرکت: تنها 0.3 درصد از تمام شرکت ها، که در آن محاسبه موجود در کارت های اعتباری است، با پرداخت بیتکوین کار می کند. 

بررسی نشان داد که علاقه تجارت آرامی در حال افزایش است، هر چند آن ارزان است و اجازه می دهد تا به شما برای انتخاب سیستم پرداخت. در حالی که بیت کوین می کند تبدیل به یک ابزار محاسبه در اکثر فروشگاه ها، به عنوان ارز است به طور گسترده ای می تواند استفاده شود. حتی امریکن اکسپرس، کارت کشف و پی پال هنوز هم باید به مبارزه برای تصویب شبکه های تجاری. در حالی که بیت کوین یک دهم درصد از ساکنان زمین است. 

غلبه بر موانع

بیتکوین محبوبیت، به گفته کارشناسان، آغاز خواهد شد هنگامی 
- آن خواهد شد توسط شرکت های بزرگ تجاری در سراسر جهان به تصویب رسید. 
- بیت کوین می توانید برای محصولات و حساب نزدیک؛ برای آنها امکان پذیر خواهد بود به فروش تقریبا همه کالاها و خدمات؛ 
- سازگار با کارت های اعتباری و ساخته شده را به سیستم موجود از پرداخت خواهد بود. 

بیتکوین به تبدیل شدن به یک محصول توده، فقط نیاز دارید که قادر به استفاده از آن در همه جا، همه روز و شب. 

برای تولید یک کارت اعتباری برای بیت کوین خود را، کارشناسان معتقدند، خطرناک است برای این مرحله صبر است لازم نیست. با این حال، آن است که در تعامل با سیستم حل برای کارت های بانکی شرط اصلی برای ترویج بیت کوین است. 

cryptocurrency به ما همه شانس برای عنوان بزرگترین پیشرفت مالی و فن آوری. اما زمان آن طول می کشد. هنگامی که شبکه بیت کوین پرداخت توسعه یافته خواهد بود، پس از آن cryptocurrency به تبدیل شدن به محبوب تر است، و سرمایه از شبکه به طور قابل توجهی افزایش خواهد یافت، آن رشد خواهد کرد بسیار سریع تر از آن است که اکنون.دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: بیت کوین برای کشاورزان-سریع و ارزان بیت کوین- زندگی ساتوشی- ، بهترین سال برای Bitcoin اخبار - 2016 ، چشم اندازی در سایت جهانی بیت کوین - blokchain ، چه کاری می توانید در blochain انجام دهد؟ ، آیا ارزش سرمایه گذاری در بیت کوین؟-هنگامی که بیت کوین خواهد شد به جریان اصلی منتشر شد؟- ، قیمت خرید و فروش بیت کوین ، خرید و فروش بیت کوین با بهترین نرخ ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 فروردین 1396 02:34 قبل از ظهر