تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - تکنولوژی و جوهره ی blokchain
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

تکنولوژی و جوهره ی blokchain

دوشنبه 21 فروردین 1396 09:35 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadi

تکنولوژی و جوهره ی blokchain

این راهنمای اصول اساسی فرآیندهای در blokchain توضیح می دهد. در این بخش وضعیت ها جزئیات بیشتری از قبیل: امنیت گره، استفاده blokchain جهت و عدم تمرکز. 

گره های شبکه 
Blokchain از گره تشکیل شده است، به اصطلاح گره های محاسباتی. برای درک آسان تر، گره یک کامپیوتر از طریق blokchain مشتری به شبکه متصل نامیده می شود. این اجازه می دهد تا برای بررسی و انجام معاملات، پس از آن به صورت خودکار کپی کردن blokchainدر زمان ورود به شبکه است. 

مقدار گره رفتن به شبکه، نشان دهنده سطح دوم عملیات در اینترنت است. 
میزبان (کامپیوتر در شبکه blokchain) متصل به طور داوطلبانه به دست آوردن "مدیر" تابع. تشکر از این ویژگی، شبکه غیر متمرکز است. و با این حال، آن را مشارکت در blokchain کمک می کند تا به دست آوردن بیت کوین. 

گره شما اجازه می دهد تا به "مال من" برای Bitcoin بیتکوین. برای این محاسبات پیچیده بر روی کامپیوتر ساخته شده است. Blokchain از همان ابتدا برای این منظور نیز به cryptocurrency به ایجاد تواند در معاملات استفاده می شود. و این نه تنها بیت کوین، اما چند صد cryptocurrency به جدید مانند او، و شرکت در تبادل است. 
علاوه بر این، توسعه دهندگان با توجه به امکان استفاده از گره blokchain و شبکه به عنوان یک کل در مسیرهای جدید از فعالیت های مالی. 

عدم تمرکز 
از آغاز blokchain ایجاد بر اساس کار خود متمرکز شد. اما به طور کلی، کل شبکه راه های جدید برای آزمایش و کمیسیون معاملات فراهم می کند. و برخی از عملیات تجاری معمول به عنوان یک نتیجه کار برکنار شده و بی معنی شده. بازار سهام انجام معاملات در blokchain فقط فورا. ثبت زمین به راحتی تمام حساب در شبکه blokchain منتشر می شود. عدم تمرکز در این زمینه - آن را فقط یک ایده، و در حال حاضر واقعیت کار نمی کند. 

شبکه جهانی از این گره تکنولوژی blokchain کمک می کند تا در معاملات مانند فروش و خرید بیت کوین. در واقع، بیت کوین توسط شبکه خود را به جای یک نهاد مرکزی اداره می شود. عدم تمرکز اجازه می دهد تا برای اتصال دو نفر که یکی از آنها می خواهد به خرید بیت کوین، و از سوی دیگر - به فروش آنها. همکاری جمعی همچنان به توسعه یافته بیشتر و پرداخته شده است. 

چه کسی خواهد بود blokchain کاربران؟ 
کاربران لزوما نمی دانم تمام تفاوت های ظریف در blokchain کار. نکته اصلی برای آنها این است که آن کمک می کند. 
منطقه مهم ترین نرم افزار در عین معاملات مالی در قالب انتقال پول بین المللی است. 
بانک جهانی در سال 2015، ثبت نام از ارسال بیش از 400 میلیارد $ برای یک انتقال از یک حالت به حالت دیگر. 

در blokchain بدون نیاز به یک واسطه برای معامله. در هر کامپیوتر، تبلت و گوشی های هوشمند دارای یک "دسکتاپ" گرافیکی. دارای رابط خود و تکنولوژی blokchain. و آن را از "کیف پول" شامل - برنامه های الکترونیکی، کمک به خرید بیت کوین هر چیز، یا فقط خرید cryptocurrency به. در این همان ابزار و ذخیره شده است. 
انجام معاملاتی که بر روی اینترنت است که توسط یک فرد شناخته شده است. بسیار محتمل است که آنها خودشان را در آینده ای نزدیک کیف پول کمک خواهد کرد برای پیدا کردن داده های کاربر را با استفاده از روش های مختلف شناسایی شده است. 

امنیت در blokchain 
در مقایسه با ذخیره سازی blokchain متمرکز حذف خطرات ناشی از آسیب پذیری به هکرها کامپیوتر. این مشکل این است جدید بر روی اینترنت نیست. نام کاربری و رمز عبور وارد شده اند به طوری که در واقع محافظت نمی کند، به عنوان کاربران تصور می شد. Blokchain درگیر رمزگذاری اطلاعات شخصی که طول می کشد ایمنی را به یک سطح جدید. 

برای استفاده از رمزنگاری خصوصی و کلید عمومی (یک سری طولانی از اعداد تولید شده در blokchain آدرس از کاربر است). کلید خصوصی در واقع رمز عبور، اجازه می دهد تا کاربر را به بیت کوین خود و یا دیگر ارزهای الکترونیکی. ذخیره سازی داده ها در blokchain داده را کاهش می دهد آسیب پذیری به سفارش. 

شبکه ای از سطح دوم 
تکنولوژی Blokchain به ارمغان می آورد عملیات مالی به یک سطح جدید در اینترنت است. 2016 با این واقعیت که هر روز بیت کوین در معاملات در یک مقدار معادل 200 هزار دلار آمریکا شرکت کردند مشخص شده اند. این معاملات با تشکر از امکان تقویت امنیت در شبکه blokcheyn ساخته شد. 
علاوه بر معامله، این تکنولوژی اجازه می دهد تا شما را به سادگی جمع آوری و فروشگاه cryptocurrency به زمان خاص است. در حال حاضر، 6 میلیارد $ آمریکا یک سال در ذخیره سازی است مدینه فاضله، اما احتمال بسیار واقعی است.

تکنولوژی Blokchain و قابلیت های آن، بخش سوم

کاربران اینترنت از طریق blokchain دریافت مقدار زیادی از امکانات مختلف، که به طور خلاصه در این مقاله شرح داده. برای قرار دادن آن به طور خلاصه در پایان نامه ها، شبکه کمک می کند تا: 
· اخراج نیاز به یک واسطه در خدمات پرداخت. 
· به طور قابل ملاحظه افزایش امنیت داده ها و معاملات، به خصوص که در آن cryptocurrency به استفاده می شود؛ 
· ذخیره سازی فایل غیر متمرکز. 
· کنترل و فرایندهای مدیریت؛ 
· تایید صحت اطلاعات محصول. 
· شتاب دادن به سرعت معامله در بورس اوراق بهادار؛ 
· کمک می کند برای خرید بیت کوین و پرداخت آنها. 

در زیر، ما این قابلیت را با جزئیات بیشتر در نظر بگیرید. 

قرارداد هوشمند 
Blokchain اجازه می دهد تا شما را به برنامه قرارداد ساده و پرداخت در حالت اتوماتیک. 

اقتصاد مشارکتی 
اگر شما مایل به دریافت یک سرویس و یا خرید یک محصول، ما اغلب استفاده واسطه ها و یک کمیسیون پرداخت آنها. فن آوری Blokchain اجازه می دهد تا از مازاد صورت خلاص در سفارش خریدار. 

سرمایهگذاری 
اقتصاد در حال توسعه بر اساس P2P خواست مردم به طور مستقیم در توسعه محصول درگیر را نشان می دهد. Blokchain به تحقق این علاقه را از طریق ایجاد صندوق سرمایه گذاری برای وردپرس کمک می کند. 

مدیریت 
هنگامی که رای دهندگان در انتخابات شرکت کردند و یا ساخته شده یک نظرسنجی افکار عمومی، این تکنولوژی قادر به دستیابی به شفافیت کامل انتخابات است. نتایج خواهد شد نه تنها به کمیسیون شمارش شناخته شده است، به نام کل جامعه. 

حسابرسی از زنجیره تامین 
مصرف کنندگان به تازگی هیچ اعتماد به نفس کامل در تامین کنندگان محصولات. یکی از خواسته های خود را است برای بررسی صحت منشاء منبع ارائه شده از محصول می باشد. Blokchain در معرض علامت تاریخ و محل و اختصاص دادن یک شماره کد، مانند سنگ های قیمتی. 

ذخیره سازی فایل های 
کاربران می دانند که چگونه فایل ها بر روی تورنت از دست های توزیع به کاربران ثبت نام شده ذخیره می شود. سایت های غیر متمرکز قادر به سرعت بخشیدن به چندین بار انتقال فایل. 

تجزیه و تحلیل بازار از تحولات آینده در اقتصاد 
داناترین ثابت شده است به احتمال زیاد مطابق قبلا ساخته شده با توجه به اقتصاد و توسعه شرکت. در حال حاضر، شما می توانید بازار سهام با خرید سهام شرکت های در حال ظهور استفاده کنید. 

حفاظت از مالکیت معنوی 
بر روی اینترنت، شما می توانید کپی و توزیع هر گونه محتوای چند بار. درباره کپی رایت صحبت می کنند بسیار سخت است زمانی که میزان در دسترس بودن مواد. قرارداد هوشمند کمک خواهد کرد برای حفظ خلاقیت کپی که مالکیت معنوی از کاربر محافظت می کند، آن است که آیا موسیقی یا شعر است. 

اینترنت از چیزهایی که 
این سرویس کمک خواهد کرد مدیریت دستگاه های الکترونیکی خود را در اتاق از راه دور. به عنوان مثال، آب و هوا و ترکیب هوا در حال حاضر. نرم افزار و سنسور در شبکه موثر تر سیستم Blokchain کار خواهد کرد. بسیاری از تولید کنندگان تجهیزات در حال حاضر به معرفی چنین فن آوری گرا. 

حیوانات خانگی ریز شبکه 
فن آوری Blokchain قادر به سازماندهی خرید و فروش از انرژی است، در ریز شبکه خانه کار می کرد. قرارداد های هوشمند بیش از حد توزیع انرژی خورشیدی در حالت اتوماتیک. 

مبارزه با پولشویی 
سازمان AML است که در مبارزه با پول شویی است. از آنجا که آن را پر هزینه در تجزیه و تحلیل داده کار فشرده است، آن را می خواهد برای استفاده از خدمات در کار خود در این زمینه. این است که برای بهبود بهره وری نظارت. 

ثبت نام از حقوق زمین 
Blokchain کمک می کند تا به در نظر گرفتن همه اشکال مالکیت. اگر یک فروش زمین بوده است وجود دارد، و خریدار می خواهد به از تقلب محافظت از خود، ثبت املاک بر اساس blokchain بر اساس به طور کامل در تایید داده در سایت کمک کند. چندین ایالت در حال حاضر اجرای یک تکنولوژی جدید در این منطقه آغاز شده است. 

نتیجه گیری 
در پایان، ما امکان استفاده گسترده از تکنولوژی، ساخته شده در blokchain اصل همان را ببینید. با این حال، میتواند وجدان خریداران و فروشندگان جایگزین نیست. من این کار را از صلاحیت آن است.
خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر

لینک های مرتبط

1-خرید بیت کوین

2-خرید دلار بیت کوین

3-خرید سریع بیت کوین

4-خریذ اینترنتی بیت کوین

5-راهنمای خرید بیت کوین

6-سایت معتبر خرید بیت کوین

7-قیمت خرید بیت کوین

8-چگونه با بیت کوین خرید کنیم

9-مرکز خرید بیت کوین

10-خرید واحد بیت کوین

11-خرید ارز الکترونیک بیت کوین

12-خرید بیتکوین

13-خرید بیت کویین

14-خرید پول بیت کوین

15-خرید پول اینترنتی بیت کوین

16-سایت خرید بیت کوین

17-صرافی خرید بیت کوین

18-چنج خرید بیت کوین

19-بیت کوین خرید

20-روش خرید بیت کوین

21-اموزش خرید بیت کوین

22-نحوه خرید بیت کوین

23-طریقه خرید بیت کوین

24-سفارش خرید بیت کوین

25-خرید بیت کوین ارزان

26-خریذ انلاین بیت کوین

27-خرید اتوماتیک بیت کوین

28-پایگاه خرید بیت کوین

29-خرید بیت کوین انلاین 

30-خرید بیت کوین اتوماتیک

31-خرید بیت کوین کاملا اتوماتیک

32-خرید بیت کوین کاملا انلاین

33-خرید بیت کوین کاملا انی

34-خرید بیت کوین سریع

35-فروشگاه خرید بیت کوین

36-اکسچنج خرید بیت کوین

37-خرید فوری بیت کوین

38-خرید بیت کوین فوری

39-خرید بیت کوین به صورت اتوماتیک

40-خرید بیت کوین با ریال

41-خرید بیت کوین با تومان

42-خرید بیت کوین در ایران

43-خرید بیت کوین از ایران

44-خرید بیت کوین در تهران

45-خرید دلار بیتکوین

46-نرخ خرید بیت کوین

47-خرید اینترنتی بیت کوین

48-خرید پول الکترونیک بیت کوین

49-خرید پول اینترنتی بیت کوین

50-انجمن خرید بیت کوین

51-خرید بیت کوین ایران

52-خرید بیت کوین از تهران

53-خرید میلی بیت کوین

54-خرید یک بیت کوین

55-خرید بیت کوین با تخفیف

خرید بیت کوین از ما از لینک زیر

فروش بیت کوین به ما از لینک زیر

دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: تکنولوژی و جوهره ی blokchain ، خرید انی بیت کوین ، خرید bitcoin ، bitcoin خرید و فروش ، خرید بیت کوین با تومان ، بیت کوین به ریال ، بیت کوین به تومان ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 فروردین 1396 04:14 قبل از ظهر