خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - همه چیز درباره وب مانی webmoney
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

همه چیز درباره وب مانی webmoney

دوشنبه 21 فروردین 1396 03:34 بعد از ظهر

نویسنده : Team Exchange Hadiهمه چیز درباره وب مانی webmoney


درباره وب مانی

به وب مانی انتقال خوش آمدید - سیستم جهانی حل و فصل و محیط زیست برای فعالیت های کسب و کار آنلاین، در سال 1998 تاسیس شده است.

ضامن - فناوری انتقال وب مانی است که در ارائه تمام کاربران خود را با رابط منحصر به فرد اجازه می دهد که به عمل و کنترل حقوق مالکیت فردی برای اشیاء با ارزش (دارایی)، ذخیره شده در نهادهای تخصصی است.

همه ضامن - شرکت کنندگان در این سیستم در حوزه های قضایی مختلف و فروشگاه اشیاء با ارزش از طبیعت های مختلف حقوقی واقع شده است. ویژگی های خاص از معاملات با حقوق اختصاصی برای مقادیر ذخیره شده توسط هر یک از ضامن، و همچنین واحد های اندازه گیری و تعهدات ضامن برای تبادل این حقوق اختصاصی با ارز از کشور ثبت نام خود را، هستند که در موافقتنامه به ترتیب توسط هر عضو به تصویب رسید مجموعه از سیستم در این دوره از ثبت نام یک کیف پول، که به عنوان ویژگی های حسابداری از حقوق اختصاصی عمل می کند.

همه برسس در سیستم یک شماره شناسایی 12 رقم و یک پیشوند، متعلق به یک ضامن مربوطه.

سیستم پشتیبانی از انواع مختلفی از کیف پول، که حفظ سابقه ای از اشیاء با ارزش حقوق مالکیت از انواع مربوطه:

 • چک بانکی حامل در روبل روسیه - R-برسس WMR
 • Z-برسس WMZ - محصولات گواهی، در USD
 • - کیف الکترونیکی WME  چک بانکی حامل در EUR
 • U-برسس WMU - ادعاهای حساب بانکی در UAH
 • B-برسس WMB - الکترونیک روبل بلاروسی  
 • G-برسس WMG - قبض انبار برای طلا سهام در یک منطقه ذخیره سازی گواهی
 • V-چک WMV - انتقال پیش پرداخت در دانگ ویتنام
 • X-کیف پول WMX - ذخیره شده حقوق مالکیت به انتشار مطالب در پایگاه داده توزیع شده از شبکه bitcoin.org است.

واحدهای اندازه گیری از حقوق مالکیت اشیاء با ارزش، ذخیره شده توسط ضامن واحد وب مانی عنوان (WM) از نوع های مربوطه می باشد.

سیستم کاربران می توانند به عنوان بسیاری از کیف پول از هر ضامن به عنوان مورد نیاز برای باز کردن، به همین دلیل است برسس متعلق به یک کاربر به یک مخزن واحد (حافظ) تحت یک شماره شناسایی منحصر به فرد ترکیب - WMID. WMID حالت عملیات توضیحات، و همچنین شرایط استفاده از آن در موافقتنامه انتقال حقوق مالکیت، است که توسط هر عضو که سیستم می پیوندد پذیرفته است.

WMID اجازه می دهد تا عضو سیستم نه تنها برای انجام عملیات با برسس، بلکه به تبادل پیام الزام آور با دیگر اعضا و قراردادها را وارد کنید. 

بسته به توانایی های فنی خود را، منابع در دسترس و یا خواسته های خاص، وب مانی شما فراهم می کند با ابزار های مختلف برای کمک به انجام عملیات و معاملات در سیستم:

 • حافظ کلاسیک - نرم افزار حرفه ای مستقل برای ویندوز، که می تواند دانلود و سپس نصب بر روی کامپیوتر شما
 • حافظ نور - نرم افزار مرورگر با گواهی شخصی است. تمام عملیات از طریق اتصال امن https روت
 • حافظ کوتاه  - نرم افزار مرورگر با قابلیت های اساسی
 • حافظ موبایل - برنامه تلفن همراه، امکان بهره برداری از یک حساب از طریق هر دستگاه تلفن همراه و یا تلفن همراه، که با پشتیبانی جاوا. 
علاوه بر این، یک نسخه خاص (حافظ جاسازی شده)، توسعه یافته برای شبکه های اجتماعی مانند Facebook.com، vkontakte.ru، همکلاسی ها، و غیره وجود دارد

 

به تعامل با اعضای سیستم، هر کاربر اطلاعات لازم شناسایی شخصی، که چک شده و تأیید از طریق وب مانی مرکز تأیید فراهم می کند. هر کاربر را بدست می آوریم به اصطلاح وب مانی-گذرنامه - یک سند دیجیتال، ایجاد بر اساس داده های شخصی ارائه شده است.

بر اساس معاملات با دیگر اعضای با استفاده از تبادل حقوق مالکیت، سیستم محاسبه پارامتر های عمومی برای هر عضو - سطح کسب و کار (کسب و کار سطح).

وب مانی گذرنامه داده و ارزش BL را می توان در جعبه گفت و گو WM حافظ در هنگام برخورد با یک کاربر خاص، و همچنین در صفحات خدمات سیستم دیده می شود.

توجه! شما فقط می توانید انتقال وجوه بین کیف پول برابر ارز الکترونیکی (که از R به R-برسس تنها، از Z به Z-برسس، و غیره)؛ تمام معاملات دیگر در نظر گرفته شود عملیات ارز می شود و تنها با استفاده از خدمات اوراق بهادار را انجام.

همه ترجمه ها در وب مانی واحد عنوان در سیستم نهایی و قطعی است.

WM انتقال مسئولیت محدود مالک و مدیر سیستم انتقال وب مانی است، این نرم افزار توسط CJSC "نیروهای رایانه"، یک شرکت که نیز فراهم می کند پشتیبانی فنی و نگهداری توسعه یافته است.

هر گروه از واحد WM توسط یک شرکت مجاز است (ضامن) صادر شده است:

شرکت های دیگر در این لیست ذکر نشده نمایندگی مجاز و فروش و یا دفاتر مبادله مستقل تنها مجاز. وب مانی است که در قبال اعمال خود. استفاده غیر مجاز از علائم تجاری، نام، آرم و علامت شرکت می تواند به اخراج از سیستم منجر شود و می تواند در مسدود کردن دسترسی به حساب WM شود.

اطلاعات تماس

پشتیبانی فنی

برای پشتیبانی فنی تماس بگیرید ما پشتیبانی فنی وب مانی .

: شما نیز می توانید فنی مرکز پشتیبانی تماس ما استفاده 
- مسکو +7 (495) 727-43-33. 
+7 (812) 309-02-91 - سنت پترزبورگ. 

پشتیبانی مالی

 • برای سوال در مورد WMZ : پرداخت، لطفا به پست الکترونیکی financial@wmtransfer.com - WM ID 749238964258 (حمایت مالی WMZ) و یا از طریق پست الکترونیکی و یا WM-WM حافظ.
 • برای سوال در مورد WME پرداخت، لطفا ایمیل به: financial@wmeuro.eu (حمایت مالی WME).
 • برای سوال در مورد WMR : پرداخت لطفا به ایمیل financial@guarantee.ru .
 • برای سوال در مورد WMU پرداخت لطفا به ایمیل finance@ukrgarant.com .
 • برای سوال در مورد WMB پرداخت لطفا پست الکترونیکی به: support@wmtransfer.by
 • برای سوال در مورد WMG پرداخت لطفا پست الکترونیکی به: financial@metdeal.com

همکاری و سوالات عمومی

 • یافتن پاسخ به پرسش های متداول و دستورالعمل های دقیق در ما مدرسه وب مانی .
 • شما نیز می توانید بحث در مورد چیزهای مختلف و یا چت در وب مانی انجمن .
 • شما می توانید اخبار خود را ارسال و یا اعلام هیچ رویدادی به مغازه ها، متصل به WM طریق  مغازه ها خدمات ثبت نام .
 • برای یونیکس و یا یونیکس کلون حمایت لطفا به پست الکترونیکی یونیکس پشتیبانی .
 • پیدا کردن در مورد WM-گذرنامه ، قوانین تایید و روش در مرکز تأیید . برای سوال در مورد تایید و یا تایید برنامه های کاربردی مدیر فروش برای تماس با وب مانی پشتیبانی (خدمات  WebMoney.Passport).
 • لطفا اظهارات و یا نظرات خود را به جلو در مورد وب سایت، محتویات آن و یا طراحی به ما وب سایت استاد . انتقادات و پیشنهادات شما برای ما مهم است!
 • لطفا، همه درخواست برای WMU همکاری، نمایندگی و اتصال اشخاص اوکراین به وب مانی به partners@ukrgarant.com .
 • لطفا سوالات عمومی رو به جلو و همکاری خدمات گسترده ای را info@wmtransfer.com .

   

  آدرس ما:

  . 119049، 7 Koroviy وال خ، مسکو، روسیه 
  چگونه ما را پیدا کنید:

خرید وبمانی از ما از لینک زیر
فروش وبمانی به ما از لینک زیر

لینک های مرتیط

خرید وبمانی از ما از لینک زیر
فروش وبمانی به ما از لینک زیر

                  
دیدگاه ها : نظرات
برچسب ها: همه چیز درباره وب مانی webmoney ، خرید وبمانی ، خرید وب مانی ، خرید و فروش وبمانی ، خرید و فروش وب مانی ، صرافی خرید و فروش وبمانی ، شارژ webmoney ،
آخرین ویرایش: سه شنبه 22 فروردین 1396 04:18 قبل از ظهر