تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - دریافت نکردن اس ام اس وبمانی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

         

 خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و 

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و 

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید

همان طور که در پست آموزشی ساخت حساب مینی در وبمانی توصیه شده بود؛ بهتر است از شماره ایرانسل برای وریفای در وبمانی استفاده نمایید تا با مشکل دریافت نکردن اس ام اس وبمانی مواجه نشوید، اصولا ایرانسل اس ام اس های بین المللی را بهتر دریافت می کند، اما اگر به هر دلیلی اس ام اس های وبمانی را دریافت نمی کنید، نحوه فعال سازی voice channel به عنوان جانشین اس ام اس توضیح داده شده است.

دریافت نکردن اس ام اس وبمانی:

در ابتدا باید به بخش امنیت وبمانی مراجعه کنید(Webmoney Security). در منوی سمت چپ بر روی confirmation کلیک کرده و سپس disable confirmation via sms را غیرفعال disable کنید(شکل زیر). در اینجا وبمانی مجددا برای تائید غیرفعالسازی برای شما اس ام اس ارسال خواهد کرد، صبر کنید چون ممکن است این اس ام را دریافت کنید.

غیرفعال کردن اس ام اس در وبمانی

اما اگر اس ام اس را دریافت نکردید؛ لازم است مشکل را از طریق ایمیل به وب مانی integration@webmoney.ru اطلاع دهید. بهتر است ایمیل شما دارای متنی به صورت زیر باشد: (از نسخه انگلیسی استفاده کنید).

نسخه فارسی:

نام و نام خانوادگی :
Wmid :
شماره موبایل:
من نمی توانم sms code را در زمانی که می خواهم پولی منتقل کنم، دریافت کنم.
این شماره دقیقا همان شماره ای است که برای ثبت نام استفاده کرده ام.
می خواهم sms code را غیر فعال کنم ، اما نمی توانم زیرا برای غیر فعال کردن sms دوباره sms code نیاز هست که من نمی توانم دریافت کنم.
به نظر می رسد این مشکل به دلیل مشکلات شبکه موبایل ایران پیش آمده است، لطفا با توجه به اینکه voice channel در ایران مشکلی ندارد، من را به voice channel متصل نمایید.

نسخه انگلیسی:

My name is ….
My WMID is …
My mobile number is ……
I don’t receive sms code when I want transfer money.
It’s same number I registered in webmoney system.
I wanted to disable confirm payment sms code but I couldn’t because again I should receive a sms code and enter it in the related field for entering to security section.
It seems it’s a problem about Iran mobile phone network, I suggest please replace voice channel system instead of sms code system for me, or disable sms manually for me.
Voice channel system works with no error in Iran.
Thank you

معمولا پس از یک روز کاری پاسخ شما را خواهند داد، منتظر باشید و وقتی پاسخ دادند که شماره ی شما به voice channel منتقل شده است، برای غیر فعال کردن اس ام اس مجددابه Webmoney Security مراجعه نمایید.
حالا دیگر وقتی قسمت Confirmationvia SMS را غیر فعال کنید، چند لحظه بعد به شماره موبایل شما زنگ زده می شود و کد تایید به صورت صوتی برای شما پخش می شود. حتما در محیط کم صدایی باشید و خودتان را آماده کنید که آن را درست یادداشت کنید، توجه داشته باشید که در روز حداکثر سه بار از این روش برای شما پیامی ارسال خواهد شد پس لطفا در یکجای ساکت حضور داشته باشید تا پیام آن را به راحتی بشنوید.

">برخی سوال های شما

برخی سوال های شما:

   آیا لزومی دارد پاسپورت خود را به فرمال یا پرسونال ارتقا بدهم؟
   برای ارتفا دو دلیل اصلی می تواند وجود داشته باشد:
   اول) ارتقا از مینی به فرمال یا پرسونال زمانی ضرورت دارد که حجم معاملات قابل انجام با پاسپورت الیاس برای شما کم باشد (برای اطلاعات بیشتر در مورد حجم معاملات به این پست مراجعه کنید: وب مانی چیست؟)
   دوم) البته اگر از ای پی های مختلفی با وب مانی کار می کنید و یا به هر دلیلی ممکن می دانید که ممکن است وب مانی به هویت شما شک کند و حساب شما را برای مدتی عیرفعال کند برای جلوگیری از این اتفاق بهترین روش ارتقا سطج پاسپورت به فرمال و پرسونال است. (آموزش ارتقا پاسپورت به فرمال، آموزش ارتقا حساب به پرسونال)آیا ضرورتی دارد مدیریت حساب خود را از مینی به کلاسیک ارتقا دهیم؟
   برخی از امکانات امنیتی وب مانی همچون ارسال کدگذاری شده و … نیاز به مدیریت حساب کلاسیک دارند. لذا بسته به سطح امنیتی مورد نظرتان می توانید این اقدام را انجام دهید (راهنمای ارتقا مدیریت حساب به کلاسیک)، برای کاربرانی که تنها در سطح مقدماتی و با امکانات پایه وب مانی کار می کنند این امر ضرورتی ندارد.دریافت واریزهای کدگذاری شده در وب مانی کلاسیک چگونه است؟
   توجه داشته باشید که اگر کد را اشتباه وارد کنید، وب مانی ارسالی شده برای شما به حساب فرستنده بر خواهد گشت. اما برای دریافت وبمانی خود به بخش Incomings بروید. اگر پیغام یا مبلغ ارسالی داشته باشید در این قسمت ثبت می شود. روی آن کلیک کنید. در پنجره باز شده روی Next و در صفحه بعدی کدی را که از واریز کننده وجه دریافت کرده اید، وارد نمایید.دریافت واریزهای بدون کد محافظتی در وب مانی مینی چگونه است؟
   این انتقال به صورت اتوماتیک انجام می شود. در قسمت view روی Refresh کلیک کنید و در صورت نمایش عدد با کلیک کردن روی آن از جزئیات واریز یا پیغام دریافتی مطلع خواهید شد.دانلود و نصب در وب مانی کلاسیک چگونه است؟
   برنامه WMkeeper Classic را دانلود نمایید و مراحل نصب را با انتخاب گزینه های پیش فرض طی نمایید. این نرم افزار تنها بر روی ویندوز قابل نصب است.WMID در وب مانی را فراموش کرده ام، چگونه می توانم مجددا آن را به دست آورم؟
   اگر شناسه وب مانی را به هر دلیلی فراموش کرده اید، چندین راه وجود دارد:
   اولین راه این است که اولین ایمیلی که وب مانی بعد از پایان مراحل افتتاح حساب برای تان ارسال کرده است مراجعه کنید.
   دومین راه این است که اگر شماره کیف پول تان را دارید از طریق یک حساب مانی دیگر با وارد کردن شماره کیف پول تان به WMID تان دسترسی پیدا کنید.
   همچنین اگر در گذشته از طریق ویندوز خود نیز با نرم افزار لاگین کرده اید از طریق ریجیستری ویندوز نیز WMID شما قابل بازیابی است.آیا در وب مانی سیستم رده بندی تعیین هویت برای کاربران وجود دارد؟
   وب مانی برای تعیین هویت کاربران خود، پاسپورت های الکترونیکی صادر می کند. اولین رده این پاسپورت ها، Alias Passport نام دارد که به این معنا است که کاربر وضعیت هویتی مشخصی ندارد. اگر کابران وب مانی اقدام به ثبت مشخصات خود در کنترل پنل حسابشان نمایند، برایشان Formal Passport صادر می شود. از نظر کمپانی فقط کابرانی به طور رسمی به عنوان مشتری شناخته می شوند که دارای Personal Passport باشند. مدارک هویت این کاربران در دفتر وب مانی در مسکو بایگانی می شود.
   برای اطلاع از انواع پاسپورت ها و تفاوت آن ها به WMCertify مراجعه کنید.طریقه اخذ پرسنال پاسپورت به چه نحوی است؟
   به پست آموزش ارتقا حساب به پرسونال مراجعه کنید.چگونه می توانم وب مانی تهیه کنم؟
   برای اینکار می توانید از خدمات سایت ما استفاده کنید به صفحه اول خرید و فروش وب مانی مراجعه کنید. همچنین در صورت نیاز می توانید به فروشگاه کارت شارژ ما مراجعه کنید.چگونه می توانم با ساپورت وب مانی در مسکو ارتباط برقرار کنم؟
   از ایمیلی که در وبمانی با آن ثبت نام کرده اید با support@wmtransfer.com مکاتبه کنید.