تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - راهنمای کسب درامد از بازارالتکوینهایا ارزهای دیجیتالی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

راهنمای کسب درامد از بازارالتکوینهایا ارزهای دیجیتالی

کسب درآمد از معاملات بازار آلتکوینها

ارزهاى دیجیتالى یا به عبارت دیگر ارزهاى رمزنگارى شده که به آن آلتکوین (Altcoin) نیز می گویند یکى از هیجان انگیزترین بازارهاى معاملات رو به خود اختصاص داده است.

نوسانات بازار آلتکوینها بسیار بالا و پر سرعت است.  همین امر می تواند موجب سودهاى بسیارى در مدت زمان کوتاه شود.  دقت داشته باشید که خرید و فروش در این بازار داراى ریسک بالا است اما پتانسیل دریافت سود در این بازار بسیار بالاتر از اکثر بازارهاى موجود در زمینه هاى مختلف است.

در این مقاله سعى میشود به برخى از دانستنی هاى ضرورى در این بازار پرداخته شود.

واژه شناسى بازار معاملات آلتکوینها یا ارزهاى جایگزین:

 • ICOمخفف “Initial Coin Offering” است، درواقع به “عرضه اولیه سهام یا سکهاشاره داردزمانى که یک شرکت خصوصى قصد ورود به بازار بورس را دارد، ابتدا اقدام به پیش فروش و عرضه سهام خود می کنددر بازار ارزهاى دیجیتال این امر قبل از اتصال شبکه و راه اندازى نسخه نهایى صورت می گیرد و معمولا درصد مشخصى از تعداد کل ارزها در مرحله پیش فروش عرضه می شوداین امر به جمع آورى هزینه هاى توسعه پروژه کمک می کنداصطلاح دیگرى که براى عرضه اولیه سهام به کار میرود ITO مى باشد که مخفف “Initial Token Offering” است.
 • Market capیا “ارزش بازار” یک آلتکوین به مجموع ارزش سکه هاى آن اطلاق می گرددمعمولا براى انجام محاسبه ارزش بازار یک آلتکوین تعداد سکه هاى موجود در بازار را در نظر می گیرند اما تعداد سکه هاى استخراج نشده را در محاسبه نمى آورنددر نتیجه براى محاسبه “ارزش بازار” یک آلت کوین باید تعداد سکه هاى موجود در بازار آزاد را در ارزش یک سکه از آلتکوین مورد نظر ضرب کرد.
 • Premine: معمولا قبل یا در حین راه اندازى نهایى شبکه، بخشى یا تمام سکه هاى ابتدایى بصورت خودکار توسط تیم توسعه دهنده و بنیانگذار تولید می شوداین تولید سکه قبل از لانچ شدن سیستم را pre-mine مى نامندپریماین براى اهداف مشخصى انجام می شود، برای مثال جمع آورى سرمایه اولیه می تواند برای راه اندازى و یا توسعه یک پروژه یا همان ICO باشد. این سرمایه براى حفظ و نگهدارى پروژه نیز می تواند کمک خوبى باشدالبته این امکان هم وجود دارد که بعداز فروش سکه هاى پریماین شده و جمع آورى سرمایه، توسعه دهندگان و بنیانگذاران پروژه اقدام به کلاهبردارى کنند و ناپدید شونددر نتیجه دقت در انتخاب پروژه بسیار مهم است.
 • Insta-mine: با توجه به امکان کلاهبردارى در پروژه هایى که pre-mine دارند، افراد به راحتى به این پروژه ها اعتماد نمی کننددر نتیجه برنامه نویسان یا همان توسعه دهندگان به دنبال راهکارهاى بهترى براى جلب اعتماد مردم می گردند که یکى از این راه ها “اینستاماین” استدر این روش بعد از لانچ شدن شبکه و انتشار آن، ابتدا براى مدت کوتاهى کار استخراج را بسیار ساده می کنند و توسعه دهندگان می توانند بصورت فورى و آسان اقدام به استخراج تعداد بالایى سکه نمایند، بعداز این دوره کوتاه “Difficulty” یا سختى استخراج بصورت دائمى و آهسته بالا مى رودگاهى این دوره کوتاه و سودآور قبل از معرفى عمومى سکه صورت می گیرداین روش را insta-mine  مى نامند.
 • Ninja Launchاصولا “نینجا لانچ” یک روش براى اجرا و انجام insta-mine استدر این روش بنیانگذاران پروژه بدون اطلاع قبلى، همزمان با اعلام عمومى اقدام به استخراج می کنند، و تا زمانى که افراد بخواهند شروع به استخراج نمایند احتمالا تیم بنیانگذار تعداد سکه  مورد نظر خود را استخراج کرده استروش دیگرى که در نینجا لانچ استفاده مى شود به این ترتیب است که ابتدا اطلاعات کلى و محدودى در مورد پروژه داده مى شود و پس از اینکه بنیانگذاران پروژه تعداد سکه مورد نظر خود را استخراج کردند اقدام به انتشار اطلاعات بیشتر و جذاب تر در مورد پروژه می کنند.
 • FUDمخفف سه کلمه “Fear, Uncertainty, Despair”به معناى “ترس، عدم اطمینان، نا امیدى” استاین اصطلاح در دنیاى ارزهاى دیجیتالى زمانى به کار مى رود که کلام و نظر منفى بر روى یک سکه وجود داشته باشد و بیشتر هم در انجمنها استفاده می شودبه طور مثال این نوع از FUD مى تواند نتیجه یک ترس عمومى میان تعداد زیادى از دارندگان که یک سکه مشخص از این باشد که ارزش آن سکه به شدت درحال سقوط استدلایل مختلفى بر این موضوع می توانند تاثیر گذار باشند از جمله عرضه زیاد سکه در بازار براى پایین آوردن قیمت یا تاثیر رقابت دیگر سکه ها و یا هجوم دلالان براى ایجاد هیجان در بازار و غیره.
 • PoD: برخى از سکه ها بنیانگذاران و برنامه نویشان ناشناس دارنددلایل خوبى براى این موضوع وجود دارد و شاید بتوان گفت که تاثیر منفى در موفقیت سکه نمی گذارد مثل بیتکوین، هویت واقعى خالق بیتکوین (ساتوشى ناکاموتوهرگز افشا نشداما از طرفى اگر هویت خالقین و دولوپرها مشخص نباشد هر لحضه ممکن است که این فرد یا افراد ناپدید شوند و برونداین ریسک زمانى بیشتر می شود که در پروژه pre-mining صورت گرفته باشد و این افراد قبل از ناپدید شدن براى دستیابى به یک سود راحت اقدام به خالى کردن پشتوانه سکه کنندبراى جلو گیرى از این اتفاق شرکتهایى بوجود آمده اند که هویت دولوپرها را بررسى و تایید میکننداین را به عنوانتایید توسعه دهنده” (Proof of Developer) مى شناسند و با حروف اختصاری PoDنمایش می دهند.
 • Ponzi Scheme: در یک طرح اسکم یا کلاهبردارى، سرمایه گذاران اولیه از محل سرمایه گذارانى که پس از آنها وارد شبکه شده اند تغذیه میشونددر این طرح نیاز به ورود سرمایه گذاران جدید همواره از الزامات است و زمانى که میزان جذب سرمایه با پرداخت آن برابر یا کمتر باشد، طرح سقوط مى کند و به پایان مى رسد که منجر به ضرر مالى افراد تازه وارد می گرددپیش بینى زمان سقوط طرح بسیار سخت است چرا که در هر مرحله از طرح ممکن است این اتفاق بیافتد.
 • Whalesوال یا نهنگ به افرادى گفته میشود که مبالغ قابل توجهى از ارز یا سکه را دارا هستند و می توانند تاثیرات زیادى را در بازار معاملات و قیمت ارزها بگذارند.
 • Bagholders: زمانى که ارزش یک سکه به مقدار زیادى کاهش پیدا می کند به افرادى که براى حمایت از آن سکه باقى می مانند “بگ هولدر” می گوینداین افراد به امید سود در آینده سعى می کنند با حمایت خود از سقوط بیشتر آن سکه جلو گیرى کنند.
 • Botsیک اصطلاح رایج که اشاره به نرم افزارهاى خودکار براى انجام معاملات دارد.

آلتکوینها: “سهام پِنى” در قرن ٢١

در بسیارى از موارد بازار معاملات آلتکوین ها بسیار شبیه به سهام پنى (Penny Stocks) استاما تفاوتهاى عمده اى نیز وجود دارد.

سهام پنى” به سهام شرکتهایى گفته می شود که در مراحل اولیه کارى خود مى باشند و ارزش هر سهم آنها بسیار کمتر از ارزش سهام معمول در بازار معاملات بورس استاین سهام نوسانات بسیار شدیدى دارند و پُر ریسک میباشندرشد ١٠٠٪‏ در عرض یک روز یا سقوط کامل یک شبه از خصوصیات این سهام است.

برخى از مواردى که می توان از بازار سهام پنى یاد گرفت و در بازار معاملات آلتکوینها استفاده کرد:

 1. همه تخم مرغها را دریک سبد نگذاریداولین نکته اى که باید یاد گرفت و رعایت کرد این است که در سهام پنى نباید همه سرمایه را بر روى یک سهم گذاشتبهتر است که سرمایه خود را روى چند سهم مختلف تقسیم کرد تا در صورت ورشکستگى یک شرکت همه سرمایه خود را از دست ندهیدبرخى از شرکتهاى نوپا پس از یکى دوسال اعلام ورشکستگى می کنند و این به معناى آن است که ارزش سهام آنها صفر می شوداین واقعیت در مورد آلتکوینها نیز صادق است، پروژه بسیارى از ارزهاى جدید در همان چند سال ابتدایى خود با شکست مواجه می شونداما راههاى بسیارى وجود دارد که شما بتوانید انتخاب بهتر و درستى را انجام دهید و با شناخت و بررسى، پروژه هایى با آینده روشن را براى سرمایه گذارى برگزینیدگاهى سود وسوسه انگیز و رشدهاى ١٠٠٠ درصدى یکشبه افراد را ترغیب به سرمایه گذارى هاى اشتباه می کند و نتیجه عکس می دهد.
 2. به هایپها hype و یا FUD ها توجه نکنید.  هرچه بازار کوچک تر باشد مانیپولیت یا دستکارى در آن راحت تر استبازارهاى سهام پنى همیشه هدف بسیار خوبى براى طرح هاى کلاهبردارى و برنامه هاى هایپ بوده است. متاسفانه این موضوع در حال حاضر در دنیاى ارزهاى دیجیتالى بسیار رایج استتبلیغ کنندگان حرفه اى یک ارز را به شدت تبلیغ می کنند تا افراد فعال در بازار تحت تاثیر اخبار آن قرار گیرند و با هجوم به خرید آن قیمت را افزایش دهنددر برخى موارد نیز این تبلیغ کنندگان مبالغى را از طرف توسعه دهندگان آن ارز دریافت می کنند یا خود این افراد در زمانى که ارزش این ارزها پایین است مقادیر قابل توجه اى از آن ارز را خریدارى می کنند و با ایجاد هیجان در بازار و بالا رفتن قیمت (دامپ)اقدام به فروش می کنند.  افرادى که بدنبال این اخبار وارد معامله شده اند با سقوط قیمت یا دامپ مواجه مى شونداین عمل را در اصطلاح پامپ و دامپ( Pump و Damp) یا در اختصار P&D مینامند. FUD نیز مى تواند بصورت عمدی و مصنوعى قیمت ارز را بسیار پایین بیاورد تا افرادى که پشت FUD هستند بتوانند ارز موردنظر را با قیمت پایین خریدارى کننددر بازار معاملات  ارزهاى دیجیتالى یا آلتکوینها همیشه تحقیقات خودتان را داشته باشید و به آسانی به اخبار هیجانى دیگران توجه نکنیدمطالب و اخبارى که می خوانید را به دقت بررسى کرده و از صحت آنها اطمینان حاصل نمایید.
 3. براى جبران ضرر، سریع و براى گرفتن سود با حوصله اقدام کنیدیکى از اشتباهاتى که افراد در بازارهاى سهام پنى مى کنند این است که در هنگام سود از ترس پایین آمدن قیمت سهام، براى خارج شدن از معامله عجله به خرج می دهند و برعکس در زمان ضرر و پایین آمدن ارزش سهام به امید برگشت ارزش سهام در معامله باقى مى مانند تا زمانى که آن سهام ارزش خود را کاملا از دست می دهد. این اتفاقى است که به دفعات در بازار معاملات آلتکوینها اتفاق مى افتدهنگامى که یک تریدر در زمانى کوتاه مثلا ٢۴ ساعت به سودى ۵٠٪‏ و ١٠٠٪‏ یا حتى بالاتر می رسد بسیار محتمل است که تحت تاثیر احساست تصمیم گیرى منطقى و عقلانى را کنار بگذاردممکن است  در این موارد شما احساس کنید که بالاترین سود ممکن را از معامله دریافت کرده اید یا شاید از ترس از دست دادن این سود اقدام به خروج کنید و یا ممکن است که دچار هیجانى شوید که مانع از تشخیص صحیح شما در بررسى روند صعودى ارزش ارز شودبا توجه به این که در بازار سهام پنى و بازار آلتکوینها امکان ضررهاى بزرگ وجود دارد، شما باید در تلاش باشید که در هنگام بالا رفتن ارزش یک ارز، نهایت استفاده را ببرید و بیشترین سود ممکن را بکنیدپس در نظر داشته باشید که شاید ١٠٠٪‏ سود، بیشترین میزان بهره بردارى از یک ارز درحال رشد نباشدعکس این موضوع زمانى اتفاق مى افتد که تریدر یک ارز را خریدارى کرده و بعد در زمان سقوط از فروش آن خود دارى کند، حتى زمانی که مشخص و معلوم باشد که ارزش آن ارز همچنان سقوط خواهد کرداین شرایط می تواند به از دست دادن تمام یا بخش اعظمى از سرمایه معامله گر شود، در حالى که این فرد مى توانست بسیار زودتر با یک رویکرد درست و منطقى از ضرر بیشتر خود جلوگیرى کندیک تفاوت عمده میان بازار سهام پنى و بازار آلتکوینها در مدت زمان سوددهى است. در بازار معاملات آلتکوینها سوددهى و نتیجه بسیار سریع استتریدرها در بازارهاى سهام پنى هر چند ماه یکبار براى بررسى ارزش سهام خود به آن سهام مراجعه می کنند. در واقع در بازارهاى سهام پنى ارزش سهام یک شرکت در طول یک ماه ممکن است تنها چند درصد رشد یا افت داشته باشندشاید انجام این کار در بازار ارزهاى دیجیتالى ایده خوبى نباشدبراى ورود به این بازار شما باید آمادگى سپرى کردن ساعتها جلوى مانیتور کامپیوتر یا موبایل را داشته باشید و به صورت مرتب حرکت قیمتها و آخرین اخبار را دنبال کنید و معاملات خود را بر اساس آنها پیش ببرید
 4. خرید بیت کوین و پرفکت مانی و روبل یاندکس مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و 

  داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو .... از ماجهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                          

  به ما

   جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                         


  خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

  فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


  سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

   دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
   
  دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

   بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

    
   لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
    
    مونرو - monero XMR

  دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

   پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
    

    داش کوین - dashpay   


   وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

   ایتریوم - Ethereum ETH
   
  به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                             تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

  سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

  خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

  فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


  اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید