تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - توضیحات پرفکت مانی 2
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید

پرفکت مانی(Perfect Money)، یک سیستم مالی آنلاین ارایه دهنده پول الکترونیک و کیف پول الکترونیک است.

وبسایت پرفکت مانی : https://perfectmoney.is/

توسط پرفکت مانی می توانید پرداختهای ارزی خود را در وبسایتهای مختلف که پذیرنده این پول الکترونیک هستند  انجام دهید.

جهت افتتاح حساب پرفکت مانی از لینک زیر استفاده نمایید. در این لینک در قسمت زبان، در صورت نیاز گزینه زبان فارسی را انتخاب کنید هر چند بهتر است با زبان انگلیسی سایت کار کنید. ترجمه فارسی انجام شده، ماشینی و ویرایش نشده است و دارای ایراد است.

لینک افتتاح حساب پرفکت مانی

باز کردن حساب در پرفکت مانی بسیار ساده و سریع است و تنها با تکمیل اطلاعات شخصی ذکرشده در لینک بالا، شما صاحب یک حساب پرفکت مانی می شوید. در صورتیکه قصد دارید به سرعت حساب باز کنید و پول انتقال دهید، پرفکت مانی گزینه بسیار مناسبی است. بعد از بازکردن حساب پرفکت مانی، یک شماره حساب برای شما ایمیل می شود که توسط آن به سایت پرفکت مانی به آدرس زیر وارد می شوید.

لینک ورود به حساب پرفکت مانی

پس از ورود به حساب پرفکت مانی، سه شماره کیف پول به صورت زیر به شما نشان داده می شود:
G1234567 حساب با ارز طلا
U1234567 حساب با ارز دلار
E1234567 حساب با ارز یورو
جهت دریافت هر کدام از این ارزها، شماره کیف پول مورد نظر را در اختیار فرستنده قرار دهید.

در صورتیکه پرفکت مانی با کد به حساب شما واریز شود باید روی کیف پول مورد نظرتان کلیک کرده و با مشاهده مبلغ دریافت شده در گردش حساب خودتان، روی تراکنش دریافت شده کلیک کرده و کدی را که از ارسال کننده پول دریافت کرده اید در این قسمت وارد نمایید. تا زمانیکه این کد را وارد نکنید مبلغ ارسال شده برای شما به مانده حسابتان افزوده نخواهد شد.

همانگونه که در روزهای قبل به اطلاع رسید؛ شرکت پرفکت مانی با انتشار اطلاعیه ای در وبسایت خود، که از تاریخ 10 سپتامبر 2013 موثر گردید، نرخ کمیسیون (کارمزد) جهت انتقال بین حسابهای داخلی پرفکت مانی که قبلا 0.5% بود را به 1.99% افزایش داد. البته مبلغ کمیسیون برای مشتریانی که از حساب وریفای شده پول ارسال می کنند و برای دارندگان حسابهای پرمیوم، همچنان 0.5% باقی ماند. لذا به کلیه کاربرانی که از سیستم پرفکت مانی جهت نقل و انتقالات خود استفاده می کنند، توصیه مینماییم که در اسرع وقت نسبت به وریفای نمودن حساب خود اقدام کنند.

جهت وریفای نمودن حساب، بعد از ورد به اکانت خود در پرفکت مانی گزینه ستینگ را از منوی بالای صفحه انتخاب کنید و سپس گزینه وریفای اکانت را انتخاب نمایید. در مرحله اول وریفای حساب لازم است اسکن پاسپورت یا گواهینامه یا کارت ملی خود را آپلود نمایید. جهت سهولت می توانید با گوشی موبایل از مدرک خود عکس بگیرید و برای پرفکت مانی ارسال نمایید. عکس گرفته شده با موبایل را در نرم افزار پینت ادیت کنید و با فرمت جی پی جی ذخیره و ارسال نمایید. قبل از ارسال دقت کنید که مشخصات درج شده در پروفایل پرفکت مانی شما صحیح باشد.  بعد از تایید شدن این اسکن با ایمیل به شما اطلاع داده می شود.

سپس لازم است اسکن قبض آب، برق یا تلفن خود را ارسال نمایید(بعد از تایید اسکن پاسپورت). دقت نمایید آدرس دقیق شما روی قبض ارسالی در پروفایل پرفکتمانی درج شده باشد . در صورتیکه اسکن ارسالی به زبان فارسی است لازم است که آدرس خود را در پروفایل پرفکت مانی به زبان فارسی و دقیقا مطابق با آدرس روی قبض درج نمایید. قبل از ارسال اسکن قبض، زیر قسمتی که آدرس درج شده است را با نرم افزار پینت خط قرمز بکشید تا برای پرفکت مانی مشخص باشد. همچنین لازم است که قبض شما دارای تاریخ جدید باشد و بیشتر از 3 ماه از تاریخ آن نگذشته باشد و مهمتر اینکه قبض حتما باید به نام شما باشد. از قبض موبایل هم می توانید استفاده نمایید

پس از تایید آدرس شما، موبایل شما با ارسال یک کد بصورت اس ام اس که باید آنرا در سایت وارد نمایید، وریفای می شود. برای وریفای نمودن موبایلتان در حساب پرفکتمانی بخش settings روی Add Phone Number که در زیر نشان داده شده کلیک کنید:


در صفحه باز شده شماره موبایل به همراه کد کشور  (98+) را وارد نمایید.


سپس یک کد به موبایل شما ارسال می شود که آنرا باید درفیلد مشخص شده وارد کنید تا حساب شما وریفای شود.


در صورتیکه حساب پرفکتمانی ندارید، تمام مراحل افتتاح حساب پرفکت مانی را نیز میتوانید به زبان فارسی از لینک زیر انجام دهید.

پرفکت مانی اپلیکیشن جدیدی را برای سیستم عامل اندروید معرفی کرد. این اپلیکیشن برای دارندگان وسایل دارای سیستم عامل اندروید  بسیار سودمند خواهد بود وهر عملیاتی برای مدیریت حساب پرفکت مانی را می توانند با آن انجام دهند.

این اپلیکیشن را می توانید از لینک زیر دانلود کنید:

لینک دانلود

شرایط استفاده از این اپلیکیشن بسیار آسان و مشابه برنامه های قبلی پرفکت مانی است و در عین حال برخی قابلیت های منحصر به فرد برای مدیریت حساب شما را دارد.

ایجاد یا ورود به حساب پرفکت مانی_

انجام پرداختهای  کاربر به کاربر_

تبدیل ارزهای مختلف_

مشاهده سریع تاریخچه حساب_

واریز یا برداشت پول از سیستم پرفکت مانی_

خرید یا فعالسازی کارت شارژ پرفکت مانی_

اضافه کردن حساب های جدید_

ارسال تیکت به پشتیتان_

اپلیکیشن اندروید بهترین کارایی حساب پرفکت مانی را به موبایلتان اضافه میکند.

اپلیکیشن مدیریت حساب پرفکت مانی برای آیفون منتشر شد. این اپلیکشن از وبسایت رسمی اپل(لینک زیر)، قابل دانلود است.

جهت دانلود اینجا را کلیک کنید

این اپلیکیشن جدید دارای قابلیتهای زیر است:

افتتاح حساب و ورود به حساب پرفکت مانی
انجام انتقال پول بین حسابهای پرفکت مانی
تبدیل ارزهای مختلف به یکدیگر
مشاهده تاریخچه گردش حساب
واریز و برداشت پول از پرفکت مانی
فعال کردن یا خرید ووچر پرفکت مانی
اضافه کردن حسابهای جدید
درخواست تیکت پشتیبانی

تمام خصوصیات فوق جهت دسترسی آسان و قابلیت مدیریت حساب برای دارندگان پرفکت مانی که از آیفون اپل استفاده می کنند در این اپلیکیشن گنجانده شده است.

درباره پرفکت مانی About PerfectMoney 


www.perfectmoney.com


رجبستر شده:
 

Republic of Panama

Company No. 596918

License No. 1267339-1-596918-8-105548

Oficina 207, 2-do piso
Century Tower
Tumba Muerto
Panama
Republica Panama


خصوصیات پرفکت مانی از قرار زیر می باشد:

1- مقام شخصی مشتری
به منظور آسانی معاملات برای هر دو طرف، پرفکت مانی کاربران خود را بر طبق سه مقام گرفته شده توسط مشتریان سیستم در هنگام تکمیل ثبت نام تقسیم می کند:

Normal تعیین شده برای همه مشتریان جدید ثبت نام شده بدون هیچگونه محدودیت بکاربرده شده در استفاده سیستم

Premium تعیین شده برای مشتری فعال برای بالای 1 سال یا با یک ارزش حجم معاملاتی معین میزان حساب. برای بالا بردن حساب نرمال، مشتری بایستی یک درخواست جداگانه به سرویس مشتری ارسال نماید. مقام پرمییم مقادیر زیادی از حق الزحمه های کمتر از مشتریان با مقام نرمال که باید بپردازند به خود تعلق می دهد.

Partner تعیین شده تنها برای اداره کل پرفکت مانی برای همکاران به منظور بهینه سازی پرداخت های بی تو بی کمپانی هایی که تجارت خود را از طریق اینترنت راه می بند.

شما ممکن است از مقام فرعی حساب تان بستگی به اهداف و حجم معاملاتی پیش بینی شده انتخاب کنید: خصوصی، برای استفاده شخصی، یا تجاری.

2-روشهای راحت و آسان به منظور گذاشتن سرمایه در حساب:

با استفاده از سیستم پرفکت مانی، مشتری دارای ابزار راحت و استفادۀ آسان برای انجام پرداخت های پی 2 پی و پی 2 بی می باشد. پرداخت برای کالاها یا خدمات در اینترنت برای مشتری پی ام تبدیل به یک عملکرد ساده می شود ازآنجاییکه زمان سپری شده در این عملکردبه سختی به 1 ثانیه متجاوز می شود. هم اکنون تبدیل نوت های بانکی واقعی و یا مجازی به پرفکت مانی مشکلی نمی باشد.

3-گذاشتن سرمایه در سیستم از طرق ذیل می توانند اجرا شوند:
انتقال ارزی

یک روش راحت برای سرمایه گذاری حسابتان است. بمحض دریافت انتقال، اعتبار پول به حساب پی ام در حدود 30 ثانیه اجرا خواهد شد.

ارز الکترونیکی

سیستم پرفکت مانی با شمار قابل توجه ای از ارزهای الکترونیکی کار می کند و بدین سبب گذاشتن سرمایه ی حساب از طریق چنین ارزهای الکترونیکی مانند وب مانی، ایگلد، پکونیکس می توان انجام شود. چنین انتقالی می تواند به صورت اتوماتیک از طریق اعضای این سیستم های پرداختی صورت گیرد.

همکاران صراف

نمایش طریقی دیگر برای سرمایه گذاری حساب تان. ارزهای چندگانه همکاران صراف پرفکت مانی و اعتبار ثابت شدۀ آنها در زمان، سرمایه گذاری حساب سیستم را تبدیل به یک عملکرد ساده و امن می کند.

به منظور راحتی مشتریان پرفکت مانی امکان سرمایه گذاری حساب با هر نوع ارز الکترونیکی را فراهم می کند. دراین حالت پرفکت مانی فورا انتقال را در مفیدترین نرخ هدایت خواهد کرد. با مواظبت از هرمشتری سیستم پرفکت مانی بهره ماهانه را به کمترین میزان حساب مشتری اضافه خواهد کرد.

با مواظبت از هرمشتری سیستم پرفکت مانی سود ماهانه را به کمترین میزان حساب مشتری اضافه خواهد کرد. پول شما برای شماکار خواهد کرد حتی هنگامی که شما استراحتی دارید. اگر میزان حساب به وسیله مشتری خرج نشده است، امکان برداشت پول از حساب مشتری به طریق ابزارهای استفاده شده در هنگام سرمایه گذاری، وجود دارد. با استفاده از انتقال ارزی، تبدیل به هرنوعی از ارز و صرافان، مشتری پرفکت مانی همیشه می تواند پول خود را در کوتاه ترین زمان ممکن بگیرد.

4-وظیفه مندی

برای مشتریانی که فعالیت تجاری آنها متصل به اینترنت است، پرفکت مانی یک بسته کامل راه حلهای تجاری شامل ابزارهای تایعی مناسپ پرداختهای به طور ویژه ساخته شده توسط متخصصان پی ام با توجه به نیاز های تجاری به شکل مدرن در آمده آی تی، را عرضه می کند.
گزارشات راحت و بتفصیل حسابداری شما را ساده می کند

درباره عملکرد های تابعی جدید آگاه شوید، نمودارها و اعلامیه های زنده را ببینید.

برپاسازی سیستم اتوماتیک پرداخت تکرار شونده

این وسیله طراحی شده است برای به خوبی ترتیب ترتیب دادن مخارج ماهیانه تشکیلات شما و اجازه پرداخت به روش اتوماتیک را می دهد.

مرکز پشتیبانی منحصر به فرد مشتریان تجاری پرفکت مانی

پشتیبانی آنلاین مشتریان به صورت 24/7/365 عمل می کند، و متخصصان ما آماده جوابگویی هرگونه سوالی که برای شما جالب می باشد، هستند.

عضو کامل ای پی آی

رخداد آنالوگها که در میان سیستمهای پرداختی دیگر به محض وظیفه مند بودن معیار، اعتبار و امنیت به طور بعید در اندک چند سال آینده است. مهندسان پرفکت مانی وسیله ای را خلق کرده اند که به هر تشکیلات تجاری این اجازره می دهد که هر ونه پردازش آنلاین فروش کالاها، خدمات و یا دسترسی به مندرجات را با حداکثر سهولت و ایمنی سازمان دهی کنند.

امنیت

سیستم امنیتی پرفکت مانی به وسیله گروه تحقیقی علمی متخصصان در بخش امنیت مالی و اطلاعات طراحی شده است. مهندسان پی ام موفق شده اند که یک وسیله مطلوب برای امنیت مشتریان خلق کنند به استفاده از:
- تجربه طولانی مدت تحلیلگران در فعالیت با مقادیر بزرگ در دایره مالی؛

- تکنولوژی های هوش مصنوعی تصدیق مشتری؛

- بازرسی آنلاین سطح امنیت و محافظت مشتری ایفا شده توسط سرویس امنیتی پرفکت مانی

بررسی هویت

این وسیله برای شناسایی مشتری حساب پی ام مورد استفاده قرار می گیرد. این وسیله یک نوع چشم مصنوعی برای پرفکت مانی است که ممکن است چهره مشتری را بصورت زنده نتواند نمایش دهد اما امکان شناسایی کامپیوتری را که برای وارد شدن به حساب استفاده شده است تشخیص دهد، ارائه می دهد. اگر به دلیلی تشخیص تصدیق مشتری از یک اینترنت و یا آدرس های آپی یی که وابسته به مالک حساب نباشد انجام شود، سیستم ورد به حساب را مسدود کرده و یک کد امنیتی دیگر را به ایمیل تعیین شده در هنگام صبت نام حساب می فرستد. تغییر آی پی شخصا از طریق مرکز پشتیبانی پرفک مانی صورت می گیرد

تصدیق اس ام اس

این سیستم برای خلق اتصال استدلالی بین حساب مشتری و شماره موبایلش که سیستم کد تایید را برای تشخیص مالک واقعی حساب می فرستد مورد استفاده قرار می گیرد. سیستم ورود اس ام اس کاملترین و قابل اطمینان ترین روش محافظت مشتری از ورود های اجازه داده نشده می باشد از آنجایی که زمان سپری شده در کل عملیت تبادل کد ودخول ان به حساب بسیار کوتاه بوده و برای شکافتن عملیات ناکافی می باشد.

محافظت کارت کد

در این روش مشتری یک کارت با تصویر گرافیکی کد فرستاده شده به ایمیل دریافت می کند. برای تصدیق معامله سیستم یک سوال به صورت دستور تصادفی تحویل قطعی کد از کارت می فرستد. کارت کدپایه محافظتی مطمئن و راحت برای تصدیق معاملات است که خود را در اکثریت موسسات مالی برجسته جهان نشان داده است.

معبر دموکراتیک سیستم پرداخت پرفکت مانی هر مشتری را قادر می سازد که به طور خودمختار تصمیم گیری کند چگونه تنظیمات امنیتی او برای استفاده از حساب خود احتیاج دارد. هر مشتری پرفکت مانی با خود یک توافقی می سازد و لبه آسودگی استفادۀ مال خودش و محافظت از حسابش از دید و استفاده های اجازه داده نشده را انتخاب می کند.

5-سیستم پرفکت مانی برای هر مشترییی آزادی خواه است.

ما موثرترین ابزار را برای کنترل دارایی خلق کرده ایم و ما امیدواریم که به مشتری توانایی و قدرت کامل در شکل دادن سیاسات مالی خود او بدهیم. هر مشتری برای ما بسیار مهم می باشد و حقیقتی که او دقیقا پرفکت مانی را انتخاب کرده است مستحق ما است، در دریافت این، ارائه مشتری منتهی درجه فرصت های کنترل حساب هایشان بدون هیچ گونه ترس از آنکه مسدود شوند می باشد. وظیفه سیستم امنیتی پرفکت مانی ارائه حداکثر فرصت ها به مشتری برای ساختن سیستم های امنیتی چند سطحی سرمایه گذاری های او می باشد. سیستم امنیتی همراه با حوزه تحقیقات علمی پرفکت مانی نه تنها پایدارها سیستم های امنیتی جدیدی را توسعه می دهند بلکه دراختیار خود یک گروه از متخصصان برای مدل سازی همه روشهای ممکن شکافتن سیستم دارد به منظور استفاده این اطلاعات برای پرداخت سنگرهای دیجیتالی سیستم در آینده.
پرفکت مانی برای مشتریان خود در آن سوی صفحه یک شرکت مالی ایجاد کرده است با هزاران امکانات پنهان شده در ان سوی تنها در کوچک – بخش ورد در صفحه اصلی. از آن رو زمان آن است که این در را باز و جهان پرفکت مانی را کشف کنید.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید