تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مقاله ی بیت کوین
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید

امروزه بیشتر کشورهای توسعه یافته و در حال توسعه برای انجام انتقال پرداخت های خود از شبکه های دیجیتالی استفاده میکنند که این امر موجب اختلاف زمان کمتر و تسریع در انتقال پرداخت ها میشود .

بیت کوین یکی از انواع این شبکه ها است . میتوان گفت بیت کوین یک شبکه توافقی است که یک سیستم جدید و یک نوع پول کاملا دیجیتال را به وجود اورده است .

premium_homeبیت کوین میتواند به عنوان مهمترین سیستم دفتر داری باشد

هیچ کس مالک شبکه بیت کوین نیست , درست همانطور که هیچ کس صاحب تکنولوژی که در ارسال ایمیل نیست

این کاربران بیت کوین در سراسر جهان هستند که ان را کنترل میکنند

مزایای بیت کوین

پروتوکل بیت کوین و نرم افزار به صورت متن باز منتشر شده است و هر توسعه دهنده ای در هر کجای جهان میتواند ان را بازبینی کرده و یا نسخه تغییر یافته بیتکوین مخصوص خودش بسازد

از مزایای دیگر بیت کوین میتوان به پرداخت و دریافت از طریق بیت کوین اشاره کرد

پرداخت به وسیله بیت کوین اسان تر از خرید به وسیله دبیت کارت است و میتواند بدون استفاده از حساب تجاری دریافت شود

پرداخت ها به راحتی چه از طریق کامپیوتر و چه از طریق تلفن های هوشمند با وارد کردن ادرس گیرنده و مقدار وجه پرداختی با فشردن دکمه ارسال انجام میشود

از دیگر مزایای بیتکوین این است که در بیت کوین هیچ روز تعطیلی وجود ندارد

و کاربر میتواند به راحتی در هر زمان از شبانه روز در هر کجای جهان که باشد

از بیت کوین برای ارسال و دریافت فوری هر مبلغ از بیت کوین اقدام نماید

در حال حاظر پردازش و پرداخت وجه با بیت کوین به صورت بدون کارمزد یا با کارمزد بسیار اندک انجام میپزیرد

کاربران میتوانند برای پردازش سریع تراکنش کارمزد پرداخت کنند

ایا بیت کوین دارای امنیت میباشد ؟

تراکنش های بیت کوین امن و برگشت ناپذیر بوده و حاوی اطلاعات شخصی و یا حساس مشتریان نیست

کاربران بیت کوین بر تراکنش های خود کنترل کامل دارند غیر ممکن است که بتوان معامله کنندگان را مجبور کرد

تکنولوژی بیت کوین :

پروتوکل ان و رمز نگاری سابقه امنیتی و رد یابی قوی دارد و شبکه بیت کوین احتمالا بزرگ ترین پروژه محاسبه توزیع شده در جهان است

بیشترین اسیب پذیری بیت کوین ناشی از خطای کاربر است

دریافت یک وجه پرداختی با بیت کوین تقریبا انی است اما به طور متسوط یک تاخییر 10 دقیقه ای لازم است تا شبکه بتواند با ضمیمه کردن ان تراکنش به یک بلاک تایید ان را شروع کرده تا بیت کوین های رسیده به شما قابل خرج کردن باشند

تاییدیه به معنای ان است که بیت کوین هایی که دریافت کرده اید برای کسی فرستاده نشده بوده

هر کاربر میتواند تعداد تاییدیه ها را خودش مشخص کند که اغلب شش تاییدیه به قد همان شش ماه صبر کردن برای تراکنش یک کارت اعتباری ایمن به نظر میرسد

تاریخچه و سازنده بیت کوین

بیت کوین اولین بار در سال 1998 توصیف شده بود وبیان می کرد این مفهوم نوع جدیدی از پول است که برای کنترل تراکنشهای ان به جای یک مرجع مرکزی و رمزنگاری شده است.مشخصات اولین بیت کوین و توصیف مفهوم در سال 2009 ساتوشی ناکاموتو در فهرست ایمیل رمزگزاری شده توصیف کرد.

در طول چند سال اخیر بیت کوین قابل ملاحظه وچشمگیری را داشته و به جرات می توان گفت اکثر مردم دنیا برای مبادلات و انتقال وجه از این شبکه دیجیتال استفاد می کنند.

یکی از ویژگی های بارز اهمیت بیت کوین این است که در مواقعی که کامپیوتر کاربر خاموش باشد و بیت کوین به کاربر برسد هیچ مشکلی وجود ندارد و در استفاده مجدد که برنامه کیف پول خود را راه اندازی کند بیت کوین ظاهر خواهد شد.

بیت کوین یکی از با امنیت ترین شبکه دیجیتال برای انتقال ارز در مبادلات می باشد.کارمزد تراکنش نوعی حفاظت است در برابر کاربرانی که با ارسال تراکنشهایشان شبکه را اورلود می کنند.(blockchain.info) جایی است که تراکنشهای بیت کوین بصورت انلاین (online) انجام می گیرد و کاربران می توانند از اینجا تراکنشها را ببینند.

(bitcoin.org)سایت رسمی بیت کوین می باشد که کاربران از این سایت می توانند برای انجام انتقال وجه از ان بصورت انلاین در تمام شبانه روز استفاده کنند.


استخراج کننده بیت کوین چگونه کار میکند
در سیستم های پول بدون پشتوانه سنتی، دولت هر زمانی که نیاز باشد به سادگی پول بیشتری چاپ میکند. اما در بیت کوین، پول اصلا چاپ نمیشود- بلکه کشف میشود. کامپیوترها در سراسر جهان برای سکهها توسط رقابت کنندگان با یکدیگر کاوش و «استخراج» میشود.
چگونه استخراج رخ میدهد؟
مردم در همه زمانی در حال ارسال بیت کوین ها به یکدیگر روی شبکه بیت کوین هستند، مگر کسی میتواند یک رکورد از همه این تراکنش ها را نگه دارد ، هیچ کس قادر نخواهد بود تا پیگیری که چه کسی چه چیزی پرداخت کرده است. شبکه بیت کوین با این قضیه سروکار دارد با جمع آوری تمام تراکنش ها انجام شده در طول یک دوره وضع شده به درون یک لیست، که یک بلوک نامیده میشود. این کار استخراج کنندگان است تا آن تراکنشها را تایید و آنها را به یک دفتر کل ارسال کنند.

هش آن را بسازید
این دفتر کل لیستی طولانی از بلوک هاست، که به عنوان «بلاکچین شناخته شده است. می توان آن را برای کشف هر گونه تراکنش ساخته شده بین هر آدرس بیت کوین، در هر نقطه در شبکه مورد استفاده قرار داد. هر زمان که یک بلوک جدید از تراکنش ها ایجاد می شود، آن به بلاکچین اضافه شده، ایجاد یک لیست طولانی به طور فزاینده از تمام تراکنش ها که تا کنون در شبکه بیت کوین رخ داده است میکند. یک کپی از بلوک که بطور مداوم آپدیت میشود به هر کسی که شرکت میکند داده میشود، به طوری که آنها می دانند که چه می گذرد.
اما باید دفتر کل اعتماد کرد، و همه اینها دیجیتالی برگزار می شوند. چگونه می توانیم مطمئن باشیم که بلاکچین دست نخورده باقی می ماند و هرگز دستکاری نمیشود؟ این جایی است که استخراج کنندگان وارد میشوند.
هنگامی که یک بلوک از تراکنش ها ایجاد شده است، استخراج کنندگان آن را در یک فرایند قرار میدهند. آنها اطلاعات در بلوک را گرفته، و یک فرمول ریاضی به آن اعمال  میکنند، که آن را تبدیل به چیز دیگری میکند. چیز دیگری به مراتب کوتاه تر، و توالی تصادفی از حروف و اعداد به نظر میرسند که به عنوان یک رشته هش شناخته شده است. این هش همراه با بلوک های ، در پایان بلاکچین در آن نقطه زمانی ذخیره میشود.
هشها چند خاصیت جالب دارند. تولید یک هش از مجموعه ای از داده ها مانند یک بلوک بیت کوین آسان است، اما کار کردن با آنچه داده قبلا بود فقط با نگاه کردن هش غیرممکن است. و در حالی که تولید یک هش از مقدار زیادی از داده ها آسان است، هر هش منحصر به فرد است. اگر فقط یک کاراکتر را در بلوک بیت کوین تغییر دهید، هش آن به طور کامل تغییر خواهد کرد.
استخراج کنندگان تنها از تراکنش ها در یک بلوک برای تولید یک هش استفاده نمیکنند. برخی قسمتهای دیگر داده ها نیز استفاده می شود. یکی از این قطعهها داده هش آخرین بلوک های ذخیره شده در بلاکچین است.
از آنجا که هش هر بلوک با استفاده از هش بلوک قبل از آن تولید شده است، این یک نسخه دیجیتال از یک مهر و موم شود. این تایید می کند که این بلوک — و هر بلوک پس از آن — مشروع است، زیرا اگر شما آن دستکاری کنید، همه خواهند فهمید.
اگر سعی کنید یک تراکنش جعلی با تغییر یک بلوک که قبلا در بلاکچین ذخیره شده انجام دهید، هش آن بلوک تغییر خواهد کرد. اگر کسی سندیت (اعتبار) بلوک ها را با اجرای تابع هش بر روی آن چک کند، درخواهد یافت که که هش متفاوت از هشی است که همراه با بلوک در بلاکچین ذخیره شده بود. بلوک فورا به عنوان جعلی علامت زده میشود.
از آنجا که هش هر بلوک برای کمک به تولید هش بلوک بعدی در زنجیره استفاده شده است ، دستکاری یک بلوک سبب میشود هش بلوک های پس از آن هم اشتباه شود. که تمام راه را تا پایین زنجیره ادامه میدهد.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید