بزرگترین سایت خرید انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی در ایران خرید بیت کوین خرید پرفکت مانی خرید وب مانی خرید payeer خرید اوکی پی خرید لایت کوین خرید دوژکوین خرید cash u خرید paypal خرید payza خرید skril money bookers خرید بی تی سی ای btc-e خرید wiredpay خرید dixipay خرید lavapay خرید entromoney خرید virtacoin ویزاکارت یا مسترکارت - visacard or mastercard

كد ساعت و تاريخ

كد ساعت و تاريخ

كد ساعت و تاريخ

اسلایدر

بزرگترین سایت خرید انلاین و اتوماتیک بیت کوین ، پرفکت مانی ، وب مانی در ایران - توضیحات پرفکت مانی 1
تلفن های تماس : Exchangehadi The Servise All Electronic Money) 09147609100 - 09216478721 - 09337161985)

صرافی هادی http://exchangehadi.ir


Perfect Money هم برای حسابهای تجاری و هم برای حساب های شخصی امکانات نایاب فراهم کرده است.

با استفاده از سیستم Perfect Money شما می توانید:

 
 فیمابین مصرف کنندگان تصفیه حساب ها بعمل آورید .
 از طرح های مختلف که در اینترنیت موجود می باشد پرداخت ها در یافت کنید
 در اینترنیت بطور مرتب پرداخت ها بعمل آورید
 مبالغ پولی خودرا در حساب الکترونیک مطمئین نگهداری نماید و ماهانه بحساب مبلغ باقی مانده در ماه قبل بهره در یافت کنید
 بابت کالا و خدمات خریداری شده در فروشگاه های اینترنیت پرداخت بعمل آورید
 در اینترنیت طلا و دلار و اورو خریداری نماید

جهت انجام پرداخت بکمک ارز Perfect Money در اینترنیت نخست شما باید حساب خودرا پر کنید. شما می توانید این کاررا بچند اصول بعمل آورید که برای شما امکان خواهد داد کرف پول واقعی خودرا به کیف پول ویرتوال مبدل گردانید.


حواله بانکی

برای پر کردن شما باید حساب بانکی خود حواله بانکی (SWIFT/IBAN) ارسال کنید یا اینکه از طرف ثالث بطئر مثال از شریک تجاری خود پرداخت تحویل بگیرید. شما با ارائه مشخصات حساب خود در Perfect Money به شرکای خود، حتی حسابی در بانک نداشته از امکان تحویل گرفتن حواله بانکی بر خوردار خواهید شد.

اه بشوید که پر کردن حساب خود در Perfect Money از طریق حواله بانکی و استفاده از خدمات متنوع سیستم پرداخت Perfect Money به چه اندازه ساده است.

تعرفه های ما واقعاً خیلی پایین است.

e-Voucher

با انتحاب سرویس مزبور شما e-Voucher کد دار خریداری می نمایید که از طریق اینترنیت فعال کرده با وارد کردن آن در فرم مخصوص حساب خودرا پر خواهید کرد. بطور مثال شما می توانید e-Voucher را در یکی از مراکز متعدد تبدیل Western Union یا اینکه در مزایده اینترنیتی خریداری نمایید. 

ارز الکترونیک

مبلغ را مستقیماً از سایر سیستم های پرداخت وارد نمایید. همه پرداخت هایی که بوسیله ارزهای الکترونیک صورت می گیرد آنی در حساب واریز می گردد.

سرویس ها - شرکای تبدیل کننده سرتیفیکیت دار

ترز الکترونیک Perfect Money را می توان به ارز الکترونیک دیگر سیستم های Western Union، Money Gram یا اینکه بطور نقد خریداری کرد.
مبالغ بکمک سرویس ها – شرکای تبدیل کننده وارد گردد.

تبدیل ارز الکترونیک Perfect Money به پول واقعی یا به سایر وسیله های پرداخت خیلی ساده است. مبالغ را می توان به طرق ذیل خارج کرد:

حواله بانکی

شما می توانید ارز Perfect Money را بوسیله حواله بانکی در مدار خود در بانک یا به حساب طرف سوم خارج کنید. اگر شرکای تجاری شما یا سرویسی دیگر فقط حواله بانکی تحویل بگیرد شما می توانید ارز Perfect Money را بکمک حواله بانکی بصورت پرداخت بابت کالا یا خدمات خریداری شده خارج کنید.

اعلم كیف سهل أن تكمل حساب فی Perfect Money عبر التحویل البنكی و تستخدم الخدمات الواسعة لنظام الدفع Perfect Money.

تعرفه های ما واقعاً خیلی پایین است.

e-Voucher

سرتیفیکیت خاص شخصی خود Perfect Money e-Voucher ایجاد کنید. دادن کد e-Voucher ها برای اعضای خانواده خود یا اینکه استفاده بردن از آن به عنوان جایزه واقعاً یک ایده فوق العاده است. ضمناً شما می توانید e-Voucher خودرا به پول نقدینه بفروشید.

ارز الکترونیک

شما از امکان خارج نمودن مبالغ از حساب خود در Perfect Money به سیستم دیگر الکترونیک برخوردار می باشید

پرپید کارت ها

ما برای مشتریان امکان خرید پرپید کارت در اینترنیت بدون خروج از حساب خور در Perfect Money account را فراهم کرده ایم. بطور مثال شما می توانید بمنظور داشتن شاپینگ امن و مطمئین "کار پیش پرداخد شده Visa " خرید کنید.

سرویس ها - شرکای تبدیل کننده سرتیفیکیت دار

ارز Perfect Money را می توان بکمک سیستم های Western Union ، Money Gram خریداری نمود. علاوه بر آن شما می توانید ارز Perfect Money را به هر ارز دیگر الکترونیک تبدیل نمایید یا آن را در شهر خود نقد کنید.

مبالغ بکمک سرویس ها - شرکای تبدیل کننده سرتیفیکیت دار اخراج گردد.


آیا هیچگاه بفکر ایجاد پرپید کارت شخصی خود بوده اید؟

آیا شما فکر کرده بودید که بتوانید به ارز الکتونیک خود در اینتنیت کارت ویرتوال Perfect Money را بخرید و بهد آن را به ارز Perfect Money تبدیل کنید؟ سیستم پرداخت Perfect Money برای شما همین امکان را فراهم کرده است و در حقیقت این عمل را انجام می دهد!

پریپد کارت ویرتوال Perfect Money با کد فعال سازی که e-Voucher نام دارد برای هر یک از مصرف کنندگان Perfect Money همیشه قابل ایجاد می باشد.

e-Voucher کد مخصوصی است که شما می توانید از آن جهت پر کردن هر حسابی در سیستم Perfect Money استفاده کنید. علاوه بر آن شما می توانید کد مزبوررا در اختیار مصرف کنندگان دیگر قرار دهید تا آنها بتواند از آن در هر لحظه دلخواه خود جهت پر کردن حساب خویش در سیستم Perfect Money استفاده نمایند.

شما می توانید کد e-Voucher را به هر نشانی الکترونیک یا بشماره تلفن همراه ارسال نمایید.

برای اایجاد e-Voucherشما باید حساب خود در Perfect Money وارد شوید و به "e-Voucher" فشار دهید. بعد لازک خواهد بود که شما نرخ مورد نیاز e-Voucher را وراد و سپس آن را ایجاد نمایید. e-Voucher های ایجاد شده همیشه در صندوق پس اندازها که می توان آن را در بخش "آمار" پیدا کرد، قابل دسترسی می باشد.

اگر برای شما نیازی پیش آمد که باید حساب خود در Perfect Money را پر کنید، می توانید در اینترنیت e-Voucher خریداری نمایید. سپس برای شما لازم خواهد بود که به حساب خود در Perfect Money وارد شده و به "وارد نمودن مبلغ ها فشار دهید و بعنوان آلت پر کردن "e- Voucher" را انتحاب کنید.

"e- Voucher" اصول مناسب جهت انجام پرداخت بابت خرید کالا و خدمات در اینترنیت می باشد حتی در آن صورت هم که مشتری شما در سیستم Perfect Money حسابی ندارد.

درباره پرفکت مانی

قله کمال مستقلی که زین پس دنیای تجارت الکترونیکی را می پوشاند توسط موسسه مالی ایده آل معرفی خواهد شد – پرفکت مانی که هدف رساندن معاملات بر روی اینترنت را در سطح مطلوب دارا می باشد.

اساس ظهور پرفکت مانی تجربه گروهی از موسسان کمپانی مرکب از متخصصان در بخش بانکداری، گروه مشاوران حقوقی تضمین شده، اقتصاد دانان و تیمی ازبرنامه نویسان شایسته در صنعت سرمایه داری الکترونیکی در سطح پویای بنیادی بود. با تحلیل طریقی که بشر از آغاز اولین ساخت سکه پول تا بنگاه های مالی امروز در اینترنت عبور کرده بود، پرفکت مانی فراتر رفن – ما به جهان یک وسیله پرداختی مناسب و ایده آل در هر مکانی از سیاره بوسیله هر کاربری ارائه کرده ایم. تحقق تخمینی هزینه یک چنین مقوله اقتصادی را مطالعه کرده اند و به جهان یک سیستم پرداختی جدید را عرضه کرده است که همه پیشرفت ها و عالیترین دستیابی های اقتصاد دانان و فن شناسان جهان در زمینه های پول الکترونیکی را به هم پیوست داده است. عینا این اصل در آفرینش پرفکت مانی پیروی شده است. تحقیقات بیشماری ثابت کرده است که ما در ترکیب فرایند امنیتی چند سطحی با سادگی و راحتی استفاده از سیستم به موفقیت رسیده ایم. یک وقتی که ما پیش از این در آیندۀ تجارت الکترونیکی نگاه کرده بودیم و پرفکت مانی را در آنجا دیدیم... 

فوریت و سرعت معاملات

سیستم بانکی به بیان امروز خود بسیار محافظه کار و آهسته می باشد، و همچنین بسیار متاثر بواسطه وضعیت های سیاسی درجهان، که بر روی سرعت کارایی معاملات اثر می گذارد. نظارت های مدیریتی و برنامه های امنیتی ملی گام معاملات مالی را با وجود ضرورت اجرای روشهای جدید همکاری شغلی بین پیمانکاران سست می کند. و ما اهمیت زیاد فوریت معامله را درک می کنیم و، تنها عاملی که ممکن است بر سرعت پردازش معاملات تاثیر گذارد عیب فنی کانال های مکاتبه ای و خط های مخابره ای داده ها می باشد. 

اصل جهانی

ممارست جهانی سیستمهای پرداختی الکترونیکی نشان داده است که نظارت بر روی شخص فیزیکی و قانونی ممکن است با توجه به وظایف مختلف خلق شده توسط کاربران سیستم پیچیده باشد. نتیجتا، در صحنه رهبری، مهندسان پرفکت مانی هدف بر این دارند که به کاربران بالاترین درجه وظیفه مندی و حداقل سادگیی استفاده سیستم پرداختی را ارائه دهند. پرفکت مانی طراحی شده است برای کنترل سرمایه گذاری به یک اندازه راحت برای هر دو تشکیلات تجاری پیچیده با حجم معاملات میلیونی و افراد خصوصی استفاده کننده از پول الکترونیکی برای پرداخت های کوچک.

پشتیبانی 24/7/365

پرفکت مانی مدیریت مالی و پشتیبانی مشتری برای مطمئن ساختن هر کاربر در پیدا کردن طریقه متعلق به فرد در حل مشکل او 24 ساعت شبانه روز، 7 روز هفته و 365 روز در سال را فراهم می کند. در مرکز پشتیبانی مشتری پرفکت مانی به طور برجسته متخصصان شایسته در بخش فعالیت بانکی و معاملات مالی در اینترنت کار می کنند. شیوه مرکز پشتیبانی این اجازه را به کاربران می دهد که هر گونه سوالی را پرسش نمایند، معامله ای را اجرا کنند یا میزان موجودی را در هر زمان مناسبی برای آنها مشاهده کنند.

کمال

شرایط بازار امروزه انیگیزه ای بود برای آفرینش پرفکت مانی به عنوان منتهی درجه آسانی سیستم. همه کاربران پی ام می می توانند به آسانی سرمایه های خود را به ارزهای الکترونیکی دیگر در کوتاهترین مدت و نرخ معقول برگردانند. الگریتم بنانهاده شدۀ همکاری ما با بانکها این اجازه را به ما می دهد انتقالات ارزی دریافت و ارسال جهانی را باحداکثر سرعت ممکن و با کمترین ضرر برای مشتری انجام دهیم تا زمانی که پیوستگی جهانی نیز در کره مالی و محدوده وسیعی از ارز در جهان اقتصادی اثر می گذارد سبب ناراحتی کمپانی هایی می شود که تجارت خود را در کشورهای متفات با ارزهای متفاوت راه می برند، پرفکت مانی این مشکل را با خلق یک وسیله جهانی و مناسب برای پرداخت ها میان شرکت کنندگان تجارت الکترونیکی برطرف ساخته است. هدف ما ارائه فرصت برای پردازش هر معامله ای تنها با پرفکت مانی است. با تاسیس پرفکت مانی ما به کمال نهایی در میدان کنترل مالی الکترونیکی رسیده ایم. اما تکنولوژی جدید دائما در حال نهادن وزن و آهنگ در توسعه سرمایه گذاری الکترونیکی است و ما هماهنگ با آنها به منظور تلاش برای برای یک قدم جلو بودن حرکت می کنیم. و بار دیگر با نگاه کردن در آینده تجارت الکترونیک ما پرفکت مانی راآنجا دیدیم... 

Sign up to Perfect Money - payment system of the Future!


صرافی هادی http://exchangehadi.ir


ایمیل : hassnhadi91@gmail.com - exchangehadi91@gmail.com - exchangehadi@iran.ir / تلفن های تماس : 09337161985 - 09216478721 - 09147609100 / ادرس صرافی هادی : ایران - استان اذربایجان شرقی - تبریز / copiright 2016 Exchangehadi.ir © All rights reserved Designed by ( sitemaker ) mihanblog & ( enigeer computer software ) hassn hadi /تمامی حقوق این سایت برای صرافی ارزهای الکترونیک هادی محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از طرح و مطالب سایت پیگرد قانونی دارد. / ما ارز های اینترنتی زیر را می پذیریم : خرید بیت کوین خرید پرفکت مانی خرید وب مانی خرید payeer خرید اوکی پی خرید لایت کوین خرید دوژکوین خرید cash u خرید paypal خرید payza خرید skril money bookers خرید بی تی سی ای btc-e خرید wiredpay خرید dixipay خرید lavapay خرید entromoney خرید virtacoin ویزاکارت یا مسترکارت - visacard or mastercard