تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - پرفکت مانی و سوالات رایج
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید و فروش پرفکت مانی از سایت هادی

14. برنامه همکاری

بابت ورود پول از طریق حواله بانکی چه کمیسینی تعلق می گیرد?
در حال حاضر ما بابت سپرده هائی که از طریق حواله بانکی وارد می گردد کمیسیون اخذ نمی کنیم ولی بانک های بینابینی می توانند جهت انجام امور فنی حواله کمیسیونی اخذ کنند.

چگونه پیوند معرفی مشتریان جدید را پیدا کنم؟
پیوند معرفی مشتریان جدید به این شکل است: https://perfectmoney.is/signup.html?ref=account که در آن به جای واژه «account» شناسه عضویت شما قرار می‌گیرد.

در ازای فعالیت افرادی که معرف به شرکت معرفی می‌کند، چه نرخ بهره‌ای پرداخت می‌شود؟
به ازای هر کاربری که معرفی می‌کنید، سالانه 1٪ از حداقل مانده حساب ماهانه وی به شما تعلق می‌گیرد.

پرداخت‌های مربوط به «برنامه همکاری» هر چند وقت یک بار صورت می‌گیرد؟
پرداخت‌ها در پایان هر ماه انجام می‌شود.

پرداخت‌های مربوط به «برنامه همکاری» را در چه قسمتی می‌توانم ببینم؟
فهرست پرداخت‌های مربوط به «برنامه همکاری Perfect Money» در قسمت بالای بخش «سابقه» قرار می‌گیرد. همچنین می‌توانید فهرست افرادی را که معرفی کرده‌اید در اینجا مشاهده کنید.

15. پرسش‌های مربوط به رابط برنامه کاربردی (API)

API چیست و چه نیازی به آن دارم؟
نرم‌افزار API به برخی منابع متعلق به اشخاص ثالث اجازه می‌دهد به صورت خودکار با سیستم Perfect Money تماس بگیرند و مانده حساب و سابقه تراکنش‌های حساب را درخواست کنند و به پرداخت‌های خودکار رسیدگی نمایند.

چگونه می‌توانم API را نصب کنم؟
لطفاً اگر می‌خواهید API را در وب‌سایتی نصب کنید، به بخش «تنظیمات» بروید و دستورالعمل نصب را به دقت مطالعه کنید. اطلاعات جامع درباره نحوه نصب API در کتابچه راهنما آمده است.

چرا API سیستم Perfect Money کار نمی‌کند؟
اگر برای استفاده از API تلاش کرده‌اید اما کار نکرده است، ابتدا باید وضعیت گزینه API را در قسمت پایین بخش «امنیت» بررسی کنید. اگر غیرفعال شده باشد، باید آن را فعال کنید. همچنین باید گذرواژه دسترسی جایگزین را نیز در بخش «امنیت» وارد کنید تا API برای شما فعال شود. یکی دیگر از علل احتمالی این است که API به درستی پیکربندی نشده است. احتمال دارد آدرس ماسک IP شما با آدرسی که در زمان ثبت نام مشخص شده است تفاوت داشته باشد. لطفاً اگر نتوانستید مشکل را حل کنید، با بخش پشتیبانی مشتریان تماس بگیرید.

چگونه می‌توانم ماسک IP مربوط به API را پیکربندی کنم؟
این مورد در بخش «امنیت» در نزدیکی کلید فعال‌سازی API قابل پیکربندی است.

می‌خواهم ماژولی را تعبیه کنم اما می‌ترسم نتوانم آن را پیکربندی کنم...
نصب API بسیار ساده است. در حال حاضر، Perfect Money تعدادی ماژول ارائه می‌دهد که به سادگی قابل تعبیه در یک CMS آماده است. فهرست کامل CMSهای دارای راهکارهای آماده اجرا که Perfect Money ارائه شده است در آدرس http://www.perfectmoney.is/sample-api.html موجود می‌باشد
تنها کاری که باید انجام دهید این است که به وب‌سایت مراجعه نموده ماژولی را دانلود کنید و سپس مبالغ مختلف را به ارز PM دریافت کنید.
لطفاً اگر باز هم پرسشی دارید، حتماً با تیم پشتیبانی ما تماس بگیرید. این تیم همواره آماده کمک‌رسانی در زمینه تمام مسائل مرتبط با تعبیه ماژول‌های Perfect Money در وب‌سایت شما خواهد بود.
در برخی موارد پیچیده، باید از یک متخصص API بخواهید در این کار به شما کمک کند.

استفاده از مشاوره درباره روند نصب چقدر هزینه دارد؟
این روند رایگان است. می‌توانید درخواست خود را در آدرس http://perfectmoney.is/contact_ticket.html ثبت کنید.

دوست دارم پیش از نصب با طرز کار آن آشنا شوم...
درخواست شما منطقی است. می‌توانیم جزئیات طرز کار آن را به شما نشان دهیم. لطفاً در صورت تمایل به آدرس http://perfectmoney.is/sample-api.html رجوع کنید.

کدام گزینه‌های پرداخت در اختیار مشتریان من قرار می‌گیرد؟
بلافاصله پس از تعبیه یکی از ماژول‌های API مخصوص بازرگانان در وب‌سایت/فروشگاه آنلاین شما، یک ابزار پرداخت دیگر در اختیار مشتریانتان قرار می‌گیرد که شامل پرداخت از طرق ارز الکترونیکی و ووچر الکترونیکی Perfect Money می‌شود.

Perfect Money افزونه‌های آماده خود را برای کدام CMSها ارائه می‌دهد؟
در حال حاضر، افزونه‌های ما برای CMSهای زیر موجود است: ZenCart، ShopCMS،‏ osCommerce،‏ ShopScript،‏ Cube Art،‏ VirtueMart،‏ CS Cart،‏ Ubercart،‏ Xcart،‏ PHPShop،‏ Open Cart،‏ Presta Shop،‏ Drupal،‏ WHMCS،‏ Word Press،‏ PHPFox،‏ Magento،‏ Simpla،‏ Amiro.CMS،‏ MODX،‏ EMI.CMS،‏ Moodle،‏ Diafan.CMS،‏ Joomla،‏ SHOPOS،‏ HostCMS،‏ NetCat،‏ Invision

16. پرسش‌های مربوط به کارمزدها، کمیسیون‌ها و پرداخت‌ها

کارمزد واریز وجه از طریق حواله تلگرافی چقدر است؟
در حال حاضر، کارمزدی بابت واریز وجه از طریق حواله تلگرافی دریافت نمی‌کنیم؛ اما بانک‌های کارگزار ممکن است بابت خدمات خود از شما کارمزد مطالبه کنند. باید کارمزدهای پرداختی به «ارائه‌دهندگان خدمات صرافی مجاز» (اصلی یا فرعی) را نیز مد نظر قرار دهید.

هزینه برداشت وجه از طریق بانک چقدر است؟
در حال حاضر، این هزینه برابر است با 50 دلار + 3٪ از کل مبلغ (که از 1٫000 دلار بیشتر نمی‌شود). این کمیسیون از مانده حساب فرستنده کسر می‌شود. همیشه می‌توانید کمیسیون‌های به‌روز ما را در بخش «کارمزدها» مشاهده کنید. همچنین باید کارمزدهای هر «ارائه‌دهنده خدمات صرافی مجاز» (اصلی یا فرعی) را نیز مد نظر قرار دهید.

کارمزد انتقال وجه به یک حساب دیگر در داخل سیستم چقدر است؟
کمیسیون انتقال وجه داخلی برابر است با 0.5٪ از مبلغ قابل انتقال برای حساب‌های تأیید شده و حساب‌های ممتاز. کمیسیون حساب‌های تأیید نشده 1.9٪ است. این کمیسیون همیشه از مانده حساب فرستنده کسر می‌شود.

سیستم چگونه نرخ بهره سالانه 4٪ را محاسبه می‌کند؟
در پایان هر ماه، سیستم 0.33٪ حداقل مانده حساب شما را محاسبه می‌کند. به عنوان مثال، اگر مانده حساب شما در طول یک ماه کاهش یا افزایش زیادی داشته اما حداقل آن 1000.00 دلار بوده است،‌ در پایان آن ماه 3.30 دلار به حسابتان منظور خواهد شد.

17. «تبادل اعتبار»

«تبادل اعتبار» چیست؟
«تبادل اعتبار» خدماتی است که سیستم Perfect Money به کاربرانی ارائه می‌دهد که مایل به وام دادن یا وام گرفتن با نرخ بهره معین و با شرایط سودمند برای دو طرف هستند. جهت کسب اطلاعات بیشتر درباره نحوه اخذ یا صدور وام، به بخش «تبادل اعتبار» در آدرس https://perfectmoney.is/credits/about.html رجوع کنید.

آیا شرکت در «تبادل اعتبار» هزینه دارد؟
«تبادل اعتبار» هیچ هزینه اضافه‌ای ندارد. وام‌دهنده در صورت درخواست انتقال وجه به وام‌گیرنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را می‌پردازد. وام‌گیرنده نیز در صورت درخواست انتقال وجه به وام‌دهنده، کارمزد استاندارد 0.5٪ را می‌پردازد. لطفاً توجه داشته باشید که کارمزد حساب‌های تأیید نشده برابر با 1.9٪ است.

وام‌ها به چه ارزی اعطا می‌شود؟
تمام عملیات‌های مربوط به «تبادل اعتبار» به دلار آمریکا و یورو انجام می‌شود.

چگونه می‌توانم در «تبادل اعتبار Perfect Money» به عنوان وام‌دهنده فعالیت کنم؟
پیشنهاد وام خود را تکمیل و حساب مورد استفاده، مبلغ پیشنهادی برای وام، نرخ بهره، مدت بازپرداخت وام، روش پردازش وام، هدف وام و سایر ملاحظات را مشخص کنید. در پایان، بر روی دکمه «پیش‌نمایش» کلیک کرده تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر از صحت همه اطلاعات مطمئن هستید، برای تأیید بر روی گزینه «ایجاد پیشنهاد وام جدید» کلیک کنید و یا برای انجام اصلاحات بر روی دکمه «برگشت» کلیک کنید.
پیشنهاد وام شما به فهرست پیشنهادهای موجود در این آدرس افزوده می‌شود: https://perfectmoney.is/credits/deals_give.html

روند اعطای وام خودکار است یا دستی؟
تماماً به وام‌دهنده و شرایط وی بستگی دارد. می‌توانید آن را به صورت خودکار یا دستی تنظیم کنید و یا حتی وام شخصی به دیگران بدهید.

وام شخصی چیست؟
وام‌دهنده می‌تواند یک پیشنهاد وام شخصی به کارگزار خاصی بدهد که معمولاً از فهرست کارگزاران مورد اعتماد انتخاب می‌شود. روند اعطای وام شخصی مشابه وام‌های عادی است. کافی است گزینه «شخصی» را در گزینه‌های «روند معامله» انتخاب کنید. در فیلدی که باز می‌شود، باید نام کارگزار دریافت‌کننده وام شخصی را مشخص کنید. بقیه روند تفاوتی ندارد.

اگر وام‌گیرنده نتواند وام خود را به موقع پرداخت کند چه می‌شود؟
اگر وام‌دهنده نتواند وام خود را پرداخت کند، سیستم به طور خودکار حساب وی را مسدود می‌کند و مبلغ وام از محل مانده حساب پرداخت می‌شود.

چگونه از پول خود در برابر وام‌گیرندگان بدحساب محافظت کنم؟
شما می‌توانید با نگاه به امتیاز قابلیت اطمینان یا «نمره اعتماد» وام‌گیرندگان، آنها را گزینش کنید: هر چه این امتیازات بالاتر باشد بهتر است. وام‌دهنده حق دارد کف پایین‌تری را برای «نمره اعتماد» وام‌گیرندگان در نظر بگیرد. وام‌دهنده همچنین حق دارد وام‌گیرنده مورد نظر خود را انتخاب کند یا درخواست‌های وام‌گیرندگان را رد کند. لطفاً از وام‌گیرنده بخواهید تمام اطلاعات مربوط به حساب خود را در اختیار شما قرار دهد و آن اطلاعات را به دقت مورد بررسی قرار دهید. به طور کلی شما می‌توانید، و البته باید، تا حد امکان تمام اطلاعات لازم را برای اطمینان از برگشت وام از وام‌گیرنده بخواهید.
شما می‌توانید فهرستی از کارگزاران مورد نظر خود را تهیه و با آنها کار کنید.

حداقل و حداکثر مدت بازپرداخت وام چقدر است؟
حداقل مدت بازپرداخت وام 1 روز و حداکثر آن 365 روز است.

حداقل و حداکثر نرخ بهره وام‌ها چقدر است؟
حداقل نرخ بهره 0.5٪ و حداکثر نرخ آن 200٪ است. اما باید به خاطر داشته باشید که هر چه نرخ بهره شما پایین‌تر باشد، احتمال جذب کاربران و دریافت بازخورد خوب نیز بیشتر می‌شود.

چگونه می‌توانم وام بگیرم؟
برای اخذ وام، باید یک درخواست وام ایجاد کنید یا فهرست پیشنهادهای وام موجود را مورد جستجو قرار دهید؛ شاید وام مورد نظر خود را پیدا کنید. اگر نتوانستید پیشنهاد مطابق با نیازهای خود را پیدا نکنید، می‌توانید درخواست وام دلخواه خود را ایجاد کنید.
برای ایجاد درخواست وام دلخواه خود، اید به بخش «تبادل اعتبار» بروید و بر روی گزینه «اخذ وام» کلیک کنید.
لطفاً در صفحه‌ای که باز می‌شود حساب دریافت‌کننده وام، مبلغ درخواستی، نرخ بهره، مدت بازپرداخت وام، هدف وام و سایر ملاحظات را مشخص کنید. در پایان، بر روی دکمه «پیش‌نمایش» کلیک کرده تمام اطلاعات وارد شده را بررسی کنید. اگر از صحت همه اطلاعات مطمئن هستید، برای تأیید بر روی گزینه «ایجاد درخواست وام جدید» کلیک کنید یا برای انجام اصلاحات بر روی دکمه «برگشت» کلیک کنید.
درخواست شما پس از ایجاد در این فهرست قرار می‌گیرد: https://perfectmoney.is/credits/deals_take.html

اگر بخواهم همه کاربران درخواست وام من را نبینند باید چه کار کنم؟
درخواستی که ایجاد می‌کنید باید عادی باشد، اما باید شماره حساب کارگزار مشخصی را در فیلد «برای کارگزار» وارد کنید یا کارگزار(ان) مورد نظر را در فهرست خود انتخاب کنید. در این صورت، درخواست شما مستقیماً برای فرد مشخص شده فرستاده می‌شود و هیچ کس دیگری نمی‌تواند آن را ببیند.

«نمره اعتماد» چیست و چگونه محاسبه می‌شود؟
«نمره اعتماد» رتبه فردی هر یک از اعضای بخش «تبادل اعتبار Perfect Money» است که فعالیت تجاری دارنده آن را مشخص می‌کند.
محاسبه «نمره اعتماد» بر اساس معیارهای زیر صورت می‌گیرد:
الف. بهره‌وری – تعداد حساب‌های درگیر در تراکنش‌ها؛
ب. حجم – مبلغ وجوهی که منتقل شده است؛
ج. مدت فعالیت – مدت فعالیت حساب (از زمان اولین تراکنش)؛
د. نظرات – شکایات و بازخوردهای مثبتی که درباره حساب وجود دارد؛
ه. مبلغ – حداقل مانده ماهانه حساب

حداقل «نمره اعتماد» 0 است. هیچ محدودیتی برای حداکثر «نمره اعتماد» وجود ندارد. «نمره اعتماد» تمام حساب‌های جدید 0 است.

داشتن مدال در حساب چه مفهومی دارد؟
برای کاربرانی که مدت زیادی عضو سیستم Perfect Money بوده‌اند، مدال‌هایی به پاس وفاداری به آنها اعطا می‌شود. این مدال‌ها نشان اعتبار حساب محسوب می‌شود و رتبه و وضعیت حساب کاربر را نشان می‌دهد. 3 نوع مدال برنز، نقره و طلا وجود دارد که نشانگر 3 سطح مختلف است. عامل کلیدی در روند اعطای مدال همان مدت فعالیت حساب است.

آیا می‌توانم با پرداخت مبلغی، مدال طلا یا پلاتین دریافت کنم؟
خیر، چنین چیزی امکان‌پذیر نیست. این مدال‌ها به رایگان و فقط بر اساس کاربری فعال و وفاداری به خدمات ما اعطا می‌شود.

آیا سیستم می‌تواند طبقه مدال را تغییر دهد و آن را با مدال پایین‌تری جایگزین کند، مثلاً طلا را به نقره تبدیل کند؟
خیر، چنین کاری امکان‌پذیر نیست.

چرا «نمره اعتماد» من بالا نمی‌رود؟
امکان دارد مبلغ تراکنش‌هایی که انجام داده‌اید برای افزایش «نمره اعتماد» شما کافی نباشد. عملیات‌هایی که در حساب شما انجام می‌شود ممکن است برای بالا رفتن «نمره اعتماد» کم یا به اندازه سابق باشد. اگر بهره‌وری خود را افزایش دهید و از همکاران سابق خود در بخش «تبادل اعتبار» بخواهید بازخورد مثبت برایتان ثبت کنند، نمره اعتماد شما نیز شروع به افزایش خواهد کرد. سعی کنید با سایر شرکت‌کنندگان «تبادل اعتبار» تعارض پیدا نکنید چرا که بازخورد منفی می‌تواند اعتبار شما را به طرز چشمگیری خدشه‌دار کند.

چرا «نمره اعتماد» من پایین می‌آید؟
ممکن است به علت کاهش عملکرد حساب یا گردش کلی حساب، این اتفاق بیفتد.
اگر تراکنش‌های شما مثل سابق باشد یا از تاکتیک‌های مشابه قبل استفاده کنید، بالا بردن «نمره اعتماد» مشکل خواهد شد. لطفاً در نظر داشته باشید که اگر «نمره اعتماد» شما در این لحظه بالا باشد، نمی‌توان نتایج بهتر را در آینده تضمین کرد.
همچنین باید ارتباط مؤثری را با وام‌گیرندگان خود حفظ کنید تا از سوء تفاهم و انتشار نظرات منفی که در «نمره اعتماد» تأثیرگذار است جلوگیری شود.

چگونه می‌توانم اجازه دسترسی به اطلاعات شخصی خود را به کاربران «تبادل اعتبار» بدهم؟
باید به بخش «تنظیمات» بروید و مواردی را که می‌خواهید در دسترس عموم کاربران قرار گیرد تیک بزنید. شما می‌توانید گردش مالی، سابقه تراکنش‌ها و معاملات خود را در اختیار دیگران قرار دهید. برای ذخیره موارد انتخابی، بر روی گزینه «ذخیره» کلیک کنید. هیچ اقدام دیگری لازم نیست.

چه نیازی است اطلاعات شخصی خود را در معرض دید کاربران «تبادل اعتبار» قرار دهم؟
سایر کاربران «تبادل اعتبار» به طور پیش‌فرض فقط می‌توانند شماره حساب و رتبه اعتبار شما را مشاهده کنند. اگر اطلاعات شخصی خود را در دسترس عموم کاربران قرار دهید، اعتماد کاربران نسبت به شما به طرز چشمگیری افزایش می‌یابد که به نوبه خود موجب افزایش تعداد عملیات‌هایی می‌شود که برای هر دو طرف سودمند خواهد بود.

چگونه می‌توانم اعلان‌های مربوط به تراکنش‌های «تبادل اعتبار» خود را پیکربندی کنم؟
شما می‌توانید تعیین کنید که اعلان‌های مربوط به تراکنش‌های انجام شده در «تبادل اعتبار» برایتان فرستاده شود. امکان فرستادن اعلان‌ها به آدرس ایمیل یا شماره تلفن همراه (که با فرمت بین‌المللی وارد می‌شود) وجود دارد.
ابتدا به بخش «تنظیمات» بروید و بر روی گزینه «تغییر تنظیمات اعلان» کلیک کنید. اگر قبلاً این کار را انجام نداده‌اید یا می‌خواهید تغییری ایجاد کنید، آدرس ایمیل و شماره تلفن خود را وارد کنید. سپس تعیین کنید که باید نسبت به چه رویدادهایی مطلع شوید و اعلان‌های مربوط باید از چه راهی به دست شما برسد. در پایان، تنظیمات را ذخیره کنید.

دریافت اعلان‌ها چقدر هزینه دارد؟
در صورت انتخاب اعلان پیامکی، هر پیامکی که به تلفن همراه شما فرستاده شود 10 سنت هزینه خواهد داشت که از مانده حساب اصلی دلاری شما کسر می‌شود. اعلان‌های ایمیلی رایگان است.

18. برنامه‌های تلفن همراه

چگونه می‌توانم در تلفن همراه خود از Perfect Money استفاده کنم؟
دو راه برای استفاده از Perfect Money در تلفن همراه وجود دارد. راه اول این است که به طور مستقیم از طریق مرورگر دستگاه خود وارد سیستم شوید. روش دوم این است که برنامه Perfect Money را دانلود کنید.

از کجا می‌توانم برنامه Perfect Money را دانلود کنم؟
به سیستم عامل تلفن شما بستگی دارد. برای دستگاه‌های Android، می‌توانید برنامه Perfect Money را از بخش App‏ (برنامه‌ها) در Play Market دانلود کنید.
برای تلفن‌های مبتنی بر iOS، لطفاً به App Store بروید و برنامه Perfect Money را جستجو و نصب کنید.

چگونه باید از برنامه استفاده کنم؟ آیا ثبت نام مجدد لازم است؟
از همان نام کاربری و گذرواژه‌ای استفاده کنید که در حالت عادی در کامپیوتر از آن استفاده می‌کنید. برای ورود به حساب خود به هیچ مشکلی برنمی‌خورید.

چه گزینه‌هایی در برنامه Perfect Money موجود است؟
می‌توانید مثل همیشه وجوه مورد نیاز را واریز، برداشت و مبادله کنید.

آیا برنامه امنیت دارد؟
بله، محیط برنامه کاملاً امن است. زمانی که کسی بخواهد وارد برنامه شود، سیستم بلافاصله از طریق ایمیل یا پیامک به شما اطلاع می دهد که روش اعلان به تنظیمات امنیتی شما بستگی دارد. توصیه می‌شود از تمام ابزارهای امنیتی ارائه شده استفاده کنید.

آیا محدودیتی برای انتقال وجه از طریق برنامه وجود دارد؟
خیر، هیچ محدودیتی برای مبالغ قابل انتقال وجود ندارد.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و 

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و 

اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما  جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید