تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - اموزش سکه های جدید اینترنتی
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.
خرید انلاین و اتوماتیک و ارزان  Ripple - ریپل کوین (XRP)  از ما - جهت خرید بر روی بنر خرید زیر کلیک کنید 

                                                              

 فروش انلاین و سریع  Ripple - ریپل کوین (XRP)  به ما - جهت فروش بر روی بنر فروش زیر کلیک کنید

                                                              

 - RipplePay    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

Rippleچیست؟

موج دار شدن نیز به عنوان XRP شناخته شده است. XRP 2ND بزرگترین سکه بازار است ابر استخراج BTC که به طور خودکار می تواند به XRP تبدیل می شود. موج دار شدن، و یاXRP، یک پروتکل پرداخت که به عنوان یک سیستم پرداخت، نرخ ارز و یک شبکه حواله توابع و با ارزهای فیات، ارز رمزنگاری، و کالاها کار می کند. موج دار شدن با استفاده از یک دفتر کل عمومی به اشتراک گذاشته مانند بلاکچین بیت کوین و دارای توازن و همچنین خرید و فروش سفارشات، که آن را برای اولین بار ارز توزیع می شود. تغییرات در دفتر از طریق یک فرایند شناخته شده به عنوان اجماع رسیده است.

مراحل ابتدایی موج دار شدن در سال 2004 با ایجاد 
RipplePay توسط خالق رایان یعنی Fugger آغاز شد. در سال 2011، جد McCaleb تصور از یک سیستم جدید بود که به توسط آرتور بریتو و دیوید شوارتز ساخته شده است. این سیستم جدید سریعتر باشد و استفاده از انرژی کمتر از بیت کوین طراحی شده است. از آنجا، تیم نزدیک یعنی Fugger. پس از بحث های طولانی مدت با عضو آغاز از جامعه، یعنیFugger کنترل به McCaleb و تیم او تحویل دادند. در سال 2012، OpenCoin، شرکت تشکیل شد.

OpenCoin توسعه آغاز شد و سرمایه گذاری اولیه از امثال اندرسن هورویتز و سرمایه گذاری گوگل دریافت کرده است. این است که در مورد زمان آنها شروع ترکیب بیت کوین را به مخلوط، با آنچه که آنها با عنوان پل Bitcoin اخبار. این اجازه را به هر کسی که به ارسال پرداخت در هر ارز به یک آدرس بیت کوین.

از آن زمان، موج دار شدن است در حال گسترش به بازار بانکداری متمرکز شده است. این یک منبع بحث های زیادی شده است. موج دار شدن در حال حرکت است بیشتر و بیشتر به انطباق با 
FinCEN و تخته های نظارتی . اضافه کردن به بحث جنجال بر سر امنیت "اجماع" موج دار شدن است.

وب سایت رسمی پول الکترونیک  RippleP+ دانلود کیف پول برای  RippleP در همان سایت :1 - Ethereum   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران    

برنامه های کاربردی که دقیقا اجرا به عنوان بدون هیچ گونه امکان از خرابی، سانسور، تقلب و یا دخالت شخص ثالث برنامه ریزیEthereum یک پلت فرم غیر متمرکز اجرا می شود که قرارداد های هوشمند است.

Ethereum این است که چگونه به اینترنت به کار قرار بود.

Ethereum در طول ماه اوت 2014 توسط طرفداران در سراسر جهان crowdfunded شد. این است که توسط ETHDEV با کمک از ذهن های بزرگ در سراسر جهان توسعه یافته است.


وب سایت رسمی پول الکترونیک Ethereum + دانلود کیف پول برای Ethereum در همان سایت :


https://www.ethereum.org

داش چیست؟       خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
داش (DASH) یک ارز دیجیتال حریم خصوصی محور با معاملات فوری است. این است که در نرم افزار بیت کوین است، اما آن را به یک شبکه دو لایه است که آن را بهبود می بخشد. داش اجازه می دهد تا شما را به ناشناس باقی می ماند در حالی که شما انجام معاملات، شبیه به پول نقد.
با بیت کوین، معاملات به بلاکچین منتشر شده و شما می توانید ثابت کند که آنها و یا به چه کسی ساخته شده، اما با داش تکنولوژی ناشناس باعث می شود آن را غیر ممکن به آنها را ردیابی. این مهم است زیرا بلاکچین به هر کسی با اتصال به اینترنت قابل دسترسی است - یک نقطه ضعف مهم برای کسانی که نمی تاریخ معامله و توازن خود مایل به دسترس عموم است. داش این کار از طریق یک پروتکل اختلاط با استفاده از یک شبکه غیر متمرکز نوآورانه از سرویس دهنده نامیده می شود Masternodes، اجتناب از نیاز به یک شخص ثالث مورد اعتماد است که می تواند یکپارچگی سیستم به خطر بیاندازد.
معاملات داش تقریبا بلافاصله توسط شبکه Masternodes را تایید کرد. این یک بهبود بزرگ در سیستم بیت کوین، چرا که همه کار توسط کارگران معدن انجام که در آن تأیید را بسیار طولانی است.
برای جزئیات کامل لطفا نشریه داش عنوان خوانده شده.
چرا داش انتخاب می کنید؟
 خصوصی
نگه دارید پرداخت خود را خصوصی هیچ کس نمی تواند به شما در پیگیری، معاملات و توازن خود را کسب و کار هیچ کس. با پیش داش از زمان ناشناس تنها دسترسی به اطلاعات مالی خود را شما داشته باشد.
 سریع
پرداخت تقریبا بلافاصله توسط لطف طرف دیگر به فن آوری InstantX دریافت می شوند. جلوتر از زمان ناشناس به شما امکان ارسال Dashs ناشناس بدون انتظار برای فرآیندهای یا مردم است.
 SECURE
رمزنگاری پیشرفته و یک پروتکل trustless برای امنیت کامل در پرداخت های خود را و روند ناشناس.
 GLOBAL
شما می توانید پول هر نقطه در جهان ارسال و آن را در همان زمان و هزینه ای برای ارسال.
 هزینه های کم
بسیار پایین تر از بانک ها و یا کارت های اعتباری، معمولا حتی رایگان. شما سود پرداخت نمی کند به هر کسی، فقط هزینه های شبکه می باشد.
 نظیر به نظیر
بدون مقامات مرکزی به اعتماد به دلیل عدم تمرکز کامل، حتی برای فرآیند ناشناس است. همه چیز بین شما و طرف دیگر در معامله باقی می ماند.


وب سایت رسمی پول الکترونیک dashpay + دانلود کیف پول برای dashpay ذر همان سایت : 

BLK چیست؟       خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

BlackCoin cryptocurrency به که قصد دارد تا انرژی کارآمد، سریع و امن است. استفاده از این اثبات مدل سهام (POS). به جای اثبات کار (POW) که در تایید و امنیت شبکه با معاملات بزرگ متکی، POS تایید سکه کاربران برای ایمن سازی شبکه و پردازش معاملات. این تضمین می کند که معاملات سریع می باشد. این نیز تضمین عدم تمرکز، به عنوان هر کسی برگزاری برخی از ارز بخشی از شبکه است.

دو راه برای نگه BlackCoin وجود دارد. یک قیاس ساده می مانند در اختیار داشتن یک حساب جاری و حساب پس انداز است. داشتن BlackCoin در کیف پول خود و قادر بودن به صرف آن مانند در اختیار داشتن منابع مالی قابل استفاده در حساب جاری خود را. داشتن BlackCoin و استفاده از آن برای "ردی" است مانند قرار دادن بودجه به نفع شما حساب پس انداز تحمل. این است که گفتن شبکه ای که شما موافقت میکنید که این مقدار. با انجام این کار، شما در حال حمایت از شبکه، بسیار در راه همان بیت کوین معدنچیان معدن برای حمایت از شبکه بیت کوین. اما با BlackCoin، شما می توانید تا 1٪ بهره مرکب کسب سالانه. بهره در بخش پرداخت می شود، به طور متوسط، هر چند روز.

در حال حاضر حدود 75 میلیون BlackCoin در گردش خون وجود دارد. BlackCoin نمی تواند استخراج می شود و هیچ سکه های جدید ضرب خواهد شد. تنها راه برای BlackCoin جدید ایجاد می شود از طریق ردی کاربران، که آنها را از 1٪، بهره غیر متمرکز، ترکیب سالانه دریافت خواهید کرد.


وب سایت رسمی پول الکترونیک BlackCoin + دانلود کیف پول برای BlackCoin در همان سایت :


3 - CureCoin    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

CureCoin cryptocurrency به بر اساس اقتران SHA-256 معدن و تاشو @ تاشو صفحه اصلی پروتئین است. این به این معنی شما می توانید درمان سرطان و تعدادی از بیماری های دیگر توسطاستخراج این سکه کمک کند! این جدید پتانسیل رشد بزرگ وDogeCoin نیز به عنوان درمان شناخته شده.

وب سایت رسمی پول الکترونیک  CureCoin + دانلود کیف پول برای  CureCoin در همان سایت :

http://curecoin.net/

4 - XEM    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 XEM ارز از پلت فرم NEM است. این 100٪ سکه کدهای اصلی است. این است که در جاوا و جاوا اسکریپت با 100٪ کد منبع اصلی نوشته شده است. NEM تا به یک هدف اعلام شده از یک مدل توزیع گستردهو دارای ویژگی های جدید در فن آوری بلاکچین در (POI) الگوریتم اثبات اهمیت آن معرفی شده است. NEM همچنین ویژگی های P2P یکپارچه سیستم پیام امن و رمزگذاری شده، حساب multisignature و یک سیستم شهرت Eigentrust.   

   وب سایت رسمی پول الکترونیک XEM + دانلود کیف پول برای XEM در همان سایت :

http://www.nem.io

5 - MaidSafeCoin  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 

دوشیزه یا زن جوان چیست؟

MaidSafeCoin نیز به عنوان خدمتکار شناخته شده است. از آن است که تیم توسعه خوب است، با برخی از ایده های جالب در پشت آن، مانند کشاورزی برای به اشتراک گذاشتن کامپیوتر خود را به عنوان یکDropbox به توزیع یا گوگل درایو. سکه همچنین دارای یک کلاه بزرگ بازار، در 5. بالا MaidSafe با هدف ایجاد یک اینترنت غیر متمرکز، به آن می شود SAFE (دسترسی امن برای همه) شبکه، با ضربه زدن به منابع محاسباتی استفاده نشده به انجام بسیاری از کارهای معمول در حال حاضر به سرورهای در حال اجرا در اینترنت (به عنوان مثال. HTTPD، SSH، SCP، FTP، SMTP، POP3، IMAP، و غیره). Safecoin است که به سیستم اعتباری استفاده شده توسط شبکه امن. از آن خواهد شد به آنچه که آنها به نام کشاورزان و سازندگان صادر شده است. کشاورزان کاربران از مشتری MaidSafe کهsafecoin در ازای در حال اجرا یک گره، ارتکاب منابع کامپیوتر استفاده نشده خود را به شبکه امن، مانند فضای ذخیره سازی، CPU و پهنای باند را دریافت خواهد کرد می باشد. سازندگان توسعه دهندگان منبع باز خواهد شد که safecoin برای ساخت برنامه های کاربردی محبوب است که استفاده از شبکه امن دریافت خواهید کرد.

Safecoin دارای یک درپوش از 4.3 میلیارد سکه، که تنها 10 درصد از آنها از طریق این MaidSafeCoin واسطه منتشر شده است. با وجود داشتن 10 درصد از سکه های ممکن در گردش خون در این نقطه،MaidSafeCoin ضربه کلاه 5 بازار برتر در جهان cryptocurrency به است! اساس 1 برای safecoins: هنگامی که شبکه امن می رود به بتا، MaidSafeCoins خواهد شد در یک 1 معامله شد. هنگامی که شبکه امن رود زندگی می کنند، تنها شبکه قادر به تولید سکه های جدید، به طوری که در در طبقه همکف با این تکنولوژی جدید!

هنگامی که شبکه امن رود زندگی می کنند، سیستم اثبات مدل منابع (
P.O.R) برای تعیین آن است که قادر به استفاده از منابع است که توسط کشاورزان به آن متعهد شده است استفاده کنند. این مشابه معدنچیان بیتکوین ارائه قدرت هش کردن در اثبات مدل کار (P.O.W) در ازای بیت کوین است. برنامه های کاربردی ساخته شده توسط سازندگان باید اطلاعات خود را به آنها ساخته شده به طوری که سازندگان خواهدsafecoin خود را بر اساس برنامه های کاربردی خود استفاده می شود دریافت می کنند.

وب سایت رسمی پول الکترونیک  MaidSafeCoin+ دانلود کیف پول برای MaidSafeCoin در همان سایت :

http://maidsafe.net


6 - Gridcoin   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 فیبروبتون شیشه ای چیست؟

 معدن برای Gridcoin! فیبروبتون شیشه ای غیر متمرکز، مبتنی بر ریاضی منبع باز دارایی های دیجیتال (رمزنگاری ارز) است. این تراکنش را انجام همتا به همتا رمز نویسی بدون نیاز به یک مرجع صدور مرکزی. این اولین پروتکل های زنجیره ای بلوک که تحویل یک الگوریتم کار که به همان اندازه پاداش و رمز نویسی ثابت می کند حل (زیرساخت برکلی باز کردن شبکه رایانه) دانشنامهی هنر و ادبیات کار میزبانی، که می تواند تقریبا هر نوع فرایند محاسبات توزیع شده است (ASIC / GPU / CPU / سنسور / و غیره).

Gridcoin از طریق کمک به تحقیقات علمی فراهم می کند مزایای به بشریت است. این تنها رمزنگاری ارز است که پاداش افراد برای کمک های تخیلی و فانتزی بدون نیاز به یک قدرت مرکزی برای توزیع پاداش است.

وب سایت رسمی پول الکترونیک Gridcoin + دانلود کیف پول برای  Gridcoin در همان سایت :

 https://www.gridcoin.us   

  خرید انلاین و اتوماتیک و ارزان ریپل - Ripple , داش کوین , اتریوم , بلک کوین از ما - جهت خرید بر روی بنر خرید زیر کلیک کنید 

                                                              

     فروش انلاین و سریع  ریپل - Ripple , داش کوین , اتریوم , بلک کوین به ما - جهت فروش بر روی بنر فروش زیر کلیک کنید