تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - مقالات بیت کوین 1
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید

ویژگی های بیت کوین 

بیت کوین یک شکل نسبتا جدید از ارز است که  شروع به ضربه زدن به جریان اصلی کرده است، اما بسیاری از مردم هنوز نمی دانند که چرا آنها باید برای استفاده از آن تلاش کنند.
چرا  از بیت کوین استفاده می کنیم ؟ در اینجا 10 دلیل خوب برای آنکه چرا برای درگیر شدن در این ارز مجازی باید وقت صرف کنیم ارائه می دهیم.
why_bitcoin_heroسریع است

هنگامی که یک چک از یک بانک دیگر به بانک خود پرداخت می کنید، اغلب پول را برای چند روز نگه می دارد، زیرا نمی تواند اعتماد کند که آیا واقعا به اندازه ی کافی بودجه در دسترس است یا نه. به طور مشابه، نقل و انتقالات بین المللی نیز می تواند زمان نسبتا طولانی را برای انجام شدن صرف کن . با این حال، معاملات  بیت کوین به طور کلی به مراتب سریع تر انجام می شوند.
معاملات می تواند به صورت لحظه ای باشد اگر آنها معاملات «بدون تایید»  باشند، به این معنی که تاجر یک معامله را که هنوز توسط بلاکچین بیت کوین تایید نشده است، قبول کند. یا، آنها می توانند حدود 10 دقیقه طول بکشند اگر یک تاجر بخواهد معامله به تایید رسیده باشد. که بسیار سریع تر از هر نقل و انتقال بین بانکی است.

ارزان است

چی گفتین؟ معاملات کارت اعتباری شما هم لحظه ای است؟ خب، درست است. اما تراکنشهای کارت شما (و احتمالا خود شما) هزینه ای را برای این امتیاز پرداخت می کنید. بعضی از بازرگانان یک هزینه برای معاملات کارت دبیت خود نیز پرداخت می کنند، آنها مجبور به پرداخت یک هزینه برای موارد مربوط به کارتشان ازجمله کار نکردن با کارت، گم شدن کارت و… هستند. هزینه های معامله بیت کوین بسیار کم است و یا در برخی موارد به صورت رایگان است

دولت مرکزی نمی تواند آن را دور بزند

آنچه را که در مارس 2013  و در قبرس اتفاق افتاده است به یاد دارید؟ بانک مرکزی می خواست که سپرده های بیمه نشده ی بزرگتر از $ 100،000 را برای کمک به تجدید سرمایه خود برگرداند که باعث ناآرامی بزرگی در میان مردم محلی شد. این روش در اصل می خواست که درصد سپرده ها را  زیر این رقم بیاورد، که  نفوذ مستقیم به پس انداز خانواده بود. که این اتفاق  با بیت کوین نمیتواند اتفاق بیافتد. چون ارز غیر متمرکز است و شما دارنده ی آن هستید. هیچ قدرت مرکزی آن را کنترل نمی کند، و یک بانک نمی تواند آن را از شما دور کند. برای کسانی که اعتماد خود را از سیستم بانکی سنتی از دست داده اند، یک مزیت بزرگ است.

استرداد وجه وجود ندارد

هنگامی که بیت کوین ارسال شده ، آنها رفته اند. کسی که بیت کوین را ارسال  کرده است، نمی تواند آنها بازیابی بدون رضایت دریافت کننده بازیابی کند. این باعث می شود که ارتکاب به نوعی از تقلب که ما اغلب ارتکاب به آن را با کارت های اعتباری می بینیم دشوار شود. در این تقلب، مردم خرید را انجام می دهند و تماس با شرکت کارت اعتباری خود تماس می گیرند و  درخواست استرداد وجه را می کنند، و پول را بر می گردانند.

مردم نمی توانند اطلاعات پرداخت شما را از معاملاتتان بدزدند

این یکی از اون دلایل بزرگه. اکثر خرید های آنلاین امروزی از طریق کارت های اعتباری انجام می شود، اما در دهه ی 1920 و 30، زمانی که اولین پیش سازه های کارت های اعتباری نمایان شدند، اینترنت هنوز قابل تصور نبود. کارت های اعتباری قرار نبود که به صورت آنلاین استفاده شوند و نا امن هستند. فرم های آنلاین نیاز به وارد کردن تمام اطلاعات مخفی (شماره کارت اعتباری، تاریخ انقضاء، و عدد CSV) کارت شما به فرم وب هستند. این سخت است که به یک راه با امنیت کمتر برای انجام کسب و کار آنلاین فکر کنیم. به همین دلیل است که هنوز شماره کارتهای اعتباری در حال سرقت رفتن هستند.
معاملات بیت کوین ، با این حال، از شما هیچ اطلاعات محرمانه ای درخواست نمی کند. در عوض، آنها از دو کلید استفاده می کنند: کلید عمومی، و یکی خصوصی. هر کسی می تواند کلید عمومی را ببیند(که در واقع آدرس بیت کوین شماست) ، اما کلید خصوصی شما مخفی است. هنگامی که شما یک بیت کوین ارسال می کنید، شما معامله  را با ترکیب کلید عمومی و خصوصی خود و با اعمال یک تابع ریاضی انجام می دهید. این باعث ایجاد یک گواهی می شود که ثابت می کند که معامله از طرف شما آمده است. تا زمانی که شما هیچ کار احمقانه  ای مانند انتشار کلید خصوصی خود برای همه انجام ندهید، شما امن هستید.

در آن تورم وجود ندارد

مشکلی که با پول بدون پشتوانه وجود دارد این است که دولت می تواند به هر اندازه که دوست دارد آن را چاپ کند، و اغلب آنها این کار را انجام  می دهند. اگر دلار آمریکا به اندازه کافی برای پرداخت بدهی های ملی وجود نداشته باشد، دولت به سادگی می توانید آن را چاپ کند. پس از آن دولت می تواند از طریق یک فرایند بسیار علنی شناخته شده به عنوان کاهش کمیت پول را به اقتصاد تزریق کند. این کار باعث می شود که ارزش یک ارز کاهش یابد.
اگر شما به طور ناگهانی تعداد دلارهای  در حال گردش را دو برابر کنید ، بدان معناست که دو دلار الان ، در قبل از این اتفاق تنها یک دلار بوده است. کسی که یک نوار شکلات را با یک دلار می فروخته باید قیمت آن را دو برابر کند تا به  همان ارزش  قبل برسد، چون یک دلار به طور ناگهانی ارزش خود را نصف کرده است. که به نام تورم با آن آشنا هستیم، و آن باعث می شود که قیمت کالاها و خدمات افزایش یابد. کنترل تورم می تواند مشکل ساز باشد و می تواند قدرت خرید مردم را کاهش دهد. بیت کوین به گونه ای طراحی شده است که تعداد سکه ها یک حد اکثر داشته باشد. تنها 21 میلیون از آن  تحت مشخصات اصلی ایجاد خواهد شد. این به این معنی که پس از آن، تعداد بیت کوین رشد نخواهد کرد، به طوری که نرخ تورم دیگر یک مشکل نیست. در واقع، کاهش قیمت — که در آن قیمت کالاها و خدمات کاهش می یابد- در دنیای بیت کوین محتمل تر است.

به همان اندازه که می خواهید شخصی است

گاهی اوقات، ما نمی خواهیم مردم بدانند که ما چه چیزی را خریداری کرده ایم. Bitcoin ارز نسبتا خصوصی می باشد. از یک طرف، شفاف است — با تشکر از بلاکچین، هر کس می داند که چقدر بیت کوین در معاملات یک آدرس بیت کوین در خود جای داده است. آنها می دانند که آن معاملات از کجا آمده اند. از سوی دیگر، بر خلاف حساب های بانکی معمولی، هیچ کس نمی داند که چه کسی این آدرس بیت کوین را در اختیار دارد. مثل این است که یک کیف پول پلاستیکی شفاف وجود داشته باشد که با صاحب آن معلوم نیست. هر کس می تواند در داخل آن را نگاه کند، اما هیچ کس نمی داند که چه کسی صاحب آن است. با این حال، باید به این موضوع اشاره کنیم که اگر کار نابخردانه ای انجام شود(مانند اینکه همیشه از یک آدرس بیت کوین استفاده کنیم، و یا ترکیب چند آدرس متعدد در یک آدرس) خطرناک است و شناسایی آنها به صورت آنلاین امکان پذیر است.

لازم نیست که به کس دیگری اعتماد کنید

در یک سیستم بانکداری متعارف، شما باید به مردمی که مسئولیت رسیدگی به پول شما را بر عهده دارند باید اعتماد کنید. شما باید به بانک اعتماد  کنید، به عنوان مثال شما ممکن است به یک پردازنده پرداخت شخص ثالث اعتماد کنید. شما اغلب باید به فروشنده هم اعتماد داشته باشید. این سازمان خواستار اطلاعات بسیار مهم و حساسی از شما می باشد. از آنجا که بیت کوین به طور کامل غیر متمرکز است، شما در هنگام استفاده از آن نیاز به اعتماد به هیچ کس ندارید. هنگامی که شما یک معامله  را ارسال می کنید، آن را به صورت دیجیتالی امضا می کنید و امن است. یک معدنچی ( استخراج کننده ی بیت کوین) ناشناخته آن را بررسی می کند و پس از آن معامله کامل می شود. تاجر حتی نیاز ندارد که بداند که شما چه کسی هستید، مگر اینکه شما به آنها بگویید.

شما صاحب آن هستید

هیچ سیستم پول الکترونیکی  دیگری وجود ندارد که در آن حساب کاربری شما به شخص دیگری تعلق نداشته باشد. به عنوان مثال نگاهی به پی پال می اندازیم: اگر شرکت حس کند که به هر دلیلی حساب شما مورد سوء استفاده قرار گرفته است، این قدرت را دارد که حساب شما را با تمام دارایی های آن، بدون مشورت با شما، ببندد. پس از آن باید شما به طور کامل همه ی شبهات را بر طرف کنید تا بتوانید دوباره به پولهایتان دسترسی داشته باشید.با بیت کوین، شما یک کلید خصوصی  دارید و یک کلید عمومی که این دو آدرس بیت کوین شما را ایجاد می کنند.  هیچ کس نمی تواند آن را از شما دور کند(مگر اینکه شما خودتان آن را از دست بدهید ، و یا آن را میزبان یک سرویس کیف پول مبتنی بر وب  قرار دهید و آن سرئیس کیف پول شما را از دست).

شما می توانید پول خود را خودتان درست کنید

با وجود پیشرفت های شگفت انگیز در تکنولوژی چاپ رنگ خانگی، اکثر دولت های ملی کمترین شک را دارند که شما پول خود را تولید کنید. با این حال با بیت کوین، شما تشویق به این کار می شوید. شما قطعا می توانید بیت کوین را در بازار آزاد خرید کنید، اما شما همچنین اگر به اندازه کافی قدرت محاسباتی داشته باشید می توانید معدن خود را داشته باشید. پس از قرار دادن دستگاه و تجهیزات خود به برق، از معدن بیت کوین شروع به استخراج می شود بدون آنکه لازم باشد شما بالای سر دستگاه باشید، فقط لازم  است که دستگاه روشن و نرم افزار در حال اجرا باشد. و چه کسی دوست ندارد که در  حالی که خواب است، کامپیوترش در حال پول دراوردن باشد؟


ساتوشی ناکاموتو کیست؟

در حالی که ممکن است ما ندانیم که او که بود، ما می دانیم آنچه را که او انجام داد. او مخترع پروتکل بیت کوین بود، که  یک مقاله در Cryptography Mailing List  و در نوامبر 2008 منتشر کرد.
او سپس اولین نسخه از نرم افزار مشتری Bitcoin سپس در سال 2009  اولین نرم افزار بیت کوین را منتشر کرد، و با دیگران از طریق ایمیل در این پروژه سهیم شد، تا بالاخره تا پایان سال 2010 از جامعه محو شد.
او با مردم در یک تیم با منبع باز کار می کرد، اما در آن زمان هرگز چیز شخصی در مورد خودش فاش نکرد، و آخرین چیزی که از او می دانیم بر می گردد به بهار 2011 که گفت : در حال نقل مکان کردن به موضوع دیگریست.

اما او ژاپنی بود، درسته؟

بهتره که یک کتاب رو توسط کاورش قضاوت نکنیم. یا شاید ما باید این کار رو انجام بدیم.
«ساتوشی» به معنای «تفکر روشن، تیز هوش وعاقلانه» است. «ناکا» به معنای «متوسط، داخل، و یا رابطه» است. «موتو» می تواند «منشاء»، و یا «بنیاد» باشد.
همه این موارد می توان به کسی که یک جنبش  را با طراحی یک الگوریتم هوشمندانه تاسیس کرد، نسبت داد . مشکل این است که هر کلمه دارای معانی متعددیست.
ما نمی توانیم با اطمینان بدانیم که آیا او ژاپنی است یا نه. در واقع، فرض کردن این که او یک آقا هست هم کمی مغرورانه است.
ما فقط آن را به عنوان یک شکل بیان استفاده می کنیم، اما  واقعیت  این است که این می توانست یک نام مستعار باشد، پس او می توانست یک مرد، یک زن و یا حتی چند نفر باشد.

آیا کسی از هویت او آگاه است ؟

نه، اما تکنیک های کارآگاهی که مردم زمانی که حدس می زنند گاهی اوقات حتی بیشتر از پاسخ جذاب است. جاشوا دیویس نیویورکر بر این باور بود که ساتوشی Nakamoto همان مایکل کلیر است، یک دانش آموز فارغ التحصیل رمزنگاری در کالج ترینیتی دوبلین.
او با تجزیه و تحلیل از 80،000 واژه از نوشته های آنلاین ناکاموتو و با جستجو برای سرنخ زبانی به این نتیجه رسید. او همچنین به جامعه شناس اقتصادی فنلاندی و توسعه دهنده سابق بازی یعنی Vili Lehdonvirta مشکوک شد.
هر دو آنها  این اخبار را تکذیب کردند. مایکل کلیر به صورت عمومی در اجلاس اینترنتی 2013 این موضوع را تکذیب کرد.
Adam Penenberg در FASTCOMPANY این ادعا را رد کرد، با این استدلال که ناکاموتو در واقع ممکن است سه نفر باشند:
Neal KingVladimir Oksman و  Charles Bry . او این نتیجه  را به این روش بدست آورد که با توجه به تایپ عبارات منحصر به فرد مقاله بیت کوین ناکاموتو در گوگل برای دیدن انکه آیا آنها در جای دیگری مورد استفاده قرار گرفتند یا نه.

یکی از آنها، «محاسبات غیر عملی رو به عقب،» بود که در یک درخواست حق ثبت اختراع توسط این سه نفر برای به روز رسانی و توزیع کلید رمزنگاری شده مورد استفاده قرار دادند. دقیقا سه روز پس از رد درخواست حق ثبت اختراع آنها دامنهbitcoin.org ،توسط ساتوشی برای انتشار مقاله مورد استفاده قرار گرفت.
این دامنه در فنلاند ثبت شد و یکی از نویسندگان ثبت اختراع شش ماه قبل از  ثبت دامنه به آنجا سفر کرده بود. همه آنها این ادعا را انکار کردند. مایکل کلیر نیز علنا در اجلاس اینترنتی 2013 این ادعا را تکذیب کرد.
در هر صورت، وقتی bitcoin.org در 18 اوت 2008 اثبت شد، ثبت کننده در واقع از خدمات ثبت نام یک شرکت ناشناس ژاپنی استفاده کرد، و آن را با استفاده از یک ISP ژاپنی میزبانی کرد. فقط در 18 می سال 2011 ثبت نام برای این سایت به فنلاند رفت، که تا حدودی نظریه فنلاند را تضعیف می کند.
دیگران فکر کردند که او Martii Malmi است، او یک توسعه دهنده است که در فنلاند زندگی می کند و از آغاز با بیت کوین درگیر بود، و رابط کاربری آن را توسعه داد.
انگشت ظن  به سمت  Jed McCaleb نیز گرفته شد، یک عاشق فرهنگ ژاپنی و ساکن ژاپن ، کسی که سایت Stellar را ساخت و همچنین شرکت سیستم پرداخت غیر متمرکز Ripple را تاسیس کرد.
یکی نظریه دیگر نشان می دهد که دانشمندان کامپیوتر دونال اوماهونی و مایکل پرایس همان ساتوشی هستند، این نظریه بر اساس یک مقاله بوجود آمد که در آن، آنها همراه با Hitesh Tewari، بر اساس یک کتاب که آنها با هم منتشر کرده بودند، در مورد یک پرداخت دیجیتال مقاله نوشتند. همچنین اوماهونی و تواری در کالج ترینیتی درس خواندند، جایی که در آن، مایکل کلیر هم دانش آموز بود.
دانشمندان اسرائیلی Dorit Ron  و Adi Shamir از موسسه وایزمن، بیان کردند که اظهارات مطرح شده در مقاله،  نشان می دهد که بین ساتوشی و جاده ابریشم ارتباط وجود دارد،  جاده ی ابریشم، وب سایت بازار سیاه بود که توسط FBI در اکتبر 2013بسته شد. آنها یک لینک بین آدرس پیشنهاد شده توسط ساتوشی و سایت گفته شده پیشنهاد دادند. محقق امنیتی Dustin D. Trammell دارنده ی این آدرس بود، و ادعا می کنند که ساتوشی همین فرد است.
در ماه مه 2013، Ted Nelson از پیشگامان اینترنت ، یک کلاه دیگر را به حلقه انداخت: ریاضیدان ژاپنی استاد Shinichi Mochizuki ، و اگر چه او اذعان می کند که شواهد در بهترین حالت به صورت ضمنی این حقیقت را اثبات می کنند.
در فوریه 2014، Leah McGrath Goodman ادعا کرد که فرد واقعی را دریابی کرده است. Dorian S Nakamoto داشتن هر گونه اطلاعات د مورد بیت کوین را تکذیب کرد، در نهایت یک وکیل استخدام کرد و یک بیانیه رسمی برای این مورد منتشر کرد.

Hal Finney, Michael Weber, Wei Dai و چندین توسعه دهنده دیگر در میان کسانی بودند که به صورت دوره ای در گزارش های رسانه ها و بحث آنلاین، ساتوشی نامیده شدند. گروهی از کارشناسان زبان شناسی حقوقی از دانشگاه استون، بر اساس تجزیه و تحلیل کاغذ سفید بیت کوین بر این باورند که خالق واقعی  بیت کوین نیک زابو می باشد.
Dominic Frisby، یک کمدین و نویسنده، همچنین نشان می دهد که خالق BitGold یعنی Szabo بهترین نامزد برای بوجود آورنده ی ساتوشی می باشد که در کتاب «بیت کوین: آینده پول» به او اشاره شد. تجزیه و تحلیل دقیق او بر اساس زبان شناسی نوشته های ساتوشی ، قضاوت در سطح مهارت فنی در برنامه ی C++ و حتی بر اساس روز تولد ساتوشی است.

در کتاب Nathaniel Popper، «طلای دیجیتالی»، که در ماه مه سال 2015 منتشر شد، او نشان می دهد که در یک برخورد که باSzabo داشته، او دوباره انکار می کند که او ساتوشی است.

در اکثر موارد، تمام این بساتوشی ها اصرار دارند که آنها ناکاموتو نیستند. مایکل وبر هنوز به مقاله کسب و کار پاسخی نداده است.

ما در مورد او چه چیزی را می دانیم؟

یک چیز که می دانیم، بر اساس مصاحبه با افرادی که با او در مراحل اولیه در توسعه بیت کوین درگیر شدند، این است که او در مورد سیستم به طور کامل و دقیق فکر کرده بود.
با توجه به توسعه دهنده هستهای، Jeff Garzik ، برنامه نویسی او معمولی نبود، او تستهای  سخت معمولی را که شما از یک مهندس نرم افزار کلاسیک انتظار دارید، اعمال نکرد.

او چقدر پولدار است؟

بر اساس تجزیه و تحلیلی که توسط سرجیو لرنر انجام شد، به عنوان یک مرجع در بیت کوین و رمزنگاری، نشان می دهد که ساتوشی بسیاری از بلوک های اولیه در شبکه بیت کوین را استخراج کرد، و او تا ثروت حدود 1 میلیون بیت دارد. که  بر اساس قیمت ارزی معادل با 1000 دلار،ذخیره ای حدود 1bn$ در نوامبر 2013 داشته است.

او در حال حاظر به چه کاری مشغول است؟

هیچ کس نمی داند که ساتوشی جه کار می کند، اما یکی از آخرین ایمیل های او که به یک توسعه دهنده نرم افزار ارسال شد، در تاریخ 2011 آوریل 23، گفت: «من به چیزهای دیگر نقل مکان کردم»

آیا او برای دولت کار می کرد؟

البته شایعاتی وجود دارد. مردم نام او را به معنی «اطلاعات مرکزی» تفسیر کرده اند، اما مردم هر آنچه  را که می خواهند ببینند، میبینند . که این مورد، طبیعت تئوریهای توطده می باشد.
سوال واضح اینجاست که چرا یکی از سه سازمان اطلاعاتی به ایجاد یک روش مبادله ی سری و تجارت ناشناس علاقه مند می شوند که باعث می شود که سناتورها و FBI به طور یکسان کنترل خود را در مورد تروریسم بالقوه و دیگر تلاشهای جنایی از دست بدهند. بدون شک نظریه پردازان توطئه نظرات خود را در این مورد دارند.
شاید این مهم نیست. توسعه دهنده هسته ای Jeff Garzik ،در این مورد به صورت خلاصه می گوید»ساتوشی یک سیستم منبع باز ارائه داد با این هدف که شما لازم نداشته باشید که او که بوده، و این که به او اعتماد داشته باشید بدون آنکه او را بشناسید، و یا این که مورد دانش او اهمیتی قائل شوید،». کد منبع باز، این امر را که اسراری را مخفی کنید غیر ممکن می سازد. «کد منبع به خودی خود، صحبت می کند.»

علاوه بر این، او استدلال می کند که او آنقدر هوشمند بود که از یک نام مستعار استفاده کند، چرا که با این کار مردم را مجبور می کند  که به جای دقت کردن به فردی که در پشت پرده این برنامه را درست کرده، بر روی فن آوری دقت کنند. در پایان، باید بدانیم که خود بیت کوین در حال حاضر بسیار بزرگتر از ساتوشی ناکاموتو می باشد.

بیت کوین یکی از اشکال  ارز دیجیتالی است که به صورت الکترونیکی نگهداری می شود. هیچ کس آن را کنترل نمی کند.
همچنین بیت کوین مانند دلار یا یورو به صورت چاپ  شده نیست — آنها توسط مردم تولید می شوند به طور فزاینده ای برای کسب و کار استفاده می شوند و  کامپیوتر های سراسر جهان  را با استفاده از نرم افزاری که مسائل ریاضی را حل می کند در حال اجرا  قرار می دهند.
این اولین مثال از یک رده بندی رو به رشد از پول است که آن را به عنوان cryptocurrency می شناسیم می باشد.

چه چیزی آن را از یک ارز عادی، متمایز می کند؟

بیت کوین می تواند برای خرید محصولات به  صورت الکترونیکی مورد استفاده قرار گیرد. به این معنا که، بیت کوین را  می توان مانند دلار ، یورو و یا ین ، که به صورت دیجیتالی هم داد و ستد  می شوند مورد استفاده قرار داد.
با این حال، مهمترین ویژگی بیت کوین، و چیزی که باعث آن  می شود که این ارز نسبت به پولهای متعارف متفاوت باشد، آن است که غیر متمرکز است. هیچ نهادی به تنهایی شبکه بیت کوین را کنترل نمی کند. این قابلیت، برخی از مردم را در سهولت قرار می دهد چون این خصوصیت به این  معناست که یک بانک بزرگ نمی تواند پول آنها را کنترل کند.

چه کسی آن را ساخته است؟

یک توسعه دهنده ی نرم افزار به نام Satoshi Nakamoto بیت کوین را پیشنهاد داد که یک سیستم پرداخت الکترونیکی بود که بر اساس اثبات ریاضی بود. ایده این بود که یک ارز مستقل از هر گونه اقتدار مرکزی ساخته شود، به صورت الکترونیکی قابل انتقال  باشد، کم و بیش بلافاصله قابل انتقال باشد و هزینه های انتقال بسیار کم باشد.

چه کسی آن را چاپ می کند؟

خرید بیت کوین ، خرید پرفکت مانی ، خرید وب مانی

صرافی هادی http://exchangehadi.ir

خرید بیت کوین از لینک زیر

فروش بیت کوین از لینک زیر