خرید بیت کوین خرید پرفکت مانی خرید وب مانی خرید payeer خرید اوکی پی خرید لایت کوین خرید دوژکوین خرید cash u خرید paypal خرید payza خرید skril money bookers خرید بی تی سی ای btc-e خرید wiredpay خرید dixipay خرید lavapay خرید entromoney خرید virtacoin ویزاکارت یا مسترکارت - visacard or mastercard

كد ساعت و تاريخ

كد ساعت و تاريخ

كد ساعت و تاريخ

اسلایدر

بزرگترین مرکز خرید و فروش بیت کوین ، پرفکت مانی ، وبمانی در ایران - اموزش ارزهای اینترنتی جدید
تلفن های تماس : Exchangehadi The Servise All Electronic Money) 09147609100 - 09216478721 - 09337161985)
حفاظت از تراکنش        
تمام معاملات در سیستم تحت کنترل سرور معامله، که متضمن یک معامله پول موفق در 0.4 ثانیه، به استثنای خطر از دست دادن و یا تاخیر اقدام است.
سلاست
وضوح از این سرویس است. ثابت کمیسیون 0.5٪ از معامله (حداقل کمیسیون 0.05 $ یا € 0.05 است). مقدار کمیسیون همواره به نفع مشتری گرد.
مهاجرت آسان
برای ساده سازی روند مهاجرت، ما یک راه برای گرفتن حساب کاربری عمومی یک مشتری # با استفاده از ایمیل را ایجاد کرده اند، اما این حساب تنها برای مهاجرت خودرو وجود دارد و به لیست حساب های مشتری شامل نمی شود.
API آسان
نظرات API یکپارچه یافت به مهاجرت به سرویس پرداخت nixmoney بدون روش انطباق دشوار است. سیستم تایید معاملات اقدام باعث می شود تعدادی از تلاش، و هر یک از آنها ممکن است تا 10 ثانیه به طول انجامد.
یکتایی
است مشکل دیگر با پرداخت دو برابر درخواست پرداخت وجود دارد. هر گونه درخواست پرداخت با تعداد تنها می تواند به حساب پرداخت فقط یک بار. این راه حل مانع مشکلات پرداخت دو برابر شود.
راحتی
حساب مشخصات راحت با رابط کاربر آسان است - تضمین کار راحت با nixmoney.

وب سایت رسمی پول الکترونیک nixmoney + دانلود کیف پول برای nixmoney در همان سایت :

 
yandex.money     

بیش از یک کیف پول

yandex.money یک سرویس ساده ارائه پرداخت آنلاین است.
پرداخت برای آب و برق خانه، انتقال پول به بستگان خود را، و یا خرید کالا در فروشگاه های آنلاین.

وب سایت رسمی پول الکترونیک yandex.money + دانلود کیف پول برای yandex.money 

در همان سایت :

                                                                                                                    طلای اینترنتی c-gold چیست ؟ - تجارت طلا - پلت فرم جایگزین برای تجارت جهانی

تجارت مرزی در حال رشد نمایی ، و اینترنت کمک می کند تا ایجاد یک سطح میدان بازی برای اپراتورهای کوچک از سراسر جهان است. یکی از موانع اصلی است با این حال توانایی کسب و کار کوچک و افراد به ارسال و دریافت پرداخت ، و خطرات ،error status: 403 هر کاربر می تواند حساب ارسال و دریافت پرداخت بلافاصله
سیاست های شناسایی و AML روشن در برابر تقلب و سرقت محافظت
معامله کم هزینه اطمینان تجارت اصطکاک
طلا فراملی است و حذف خطرات نرخ ارز
C- طلا.کام علاوه بر این عمل واقعی جبهه فروشگاه جهان است که اجازه می دهد امانت داری تقریبا فوری و بازخریدهای از میله های طلا فیزیکی است.

چه کسی باید C- طلا استفاده

هر کسی که می خواهد به ارسال و یا دریافت امن، پرداخت از طریق مسنجر از طریق اینترنت و صرفه جویی در هزینه های معامله و از بین بردن خطرات نرخ ارز :

فروشگاه آنلاین و ارائه دهنده خدمات
کسب و کار با متقابلمشتریان مرز
اپراتورهای برنامه های وابسته
بازی های آنلاین
سایت های اشتراک پرداخت
مبتنی بر هزینه سایت های دانلود
پرداخت به ازای هر مشاهده ارائه دهندگان محتوا
بر روی خط سایت های حراج
کسب و کار بین المللی پست الکترونیکی سفارش
رئال فیزیکی شمش طلا

C- طلا به طور کامل برای واقعی، میله های طلا فیزیکی، که باعث می شود تعادل مبتنی بر وزن یک C- طلا خریدنی است.کاربران Com همان خرید طلا فیزیکی با هیچ مالیات و یا اضافه بهایی تشکیل می دهند.

راحتی در استفاده

کل پلتفرم C- طلا از یک رابط کاربر مناسب قابل دسترسی است ، اجازه می دهد به شما برای بررسی تعادل خود را، ایجاد و دریافت پرداخت ها، بررسی معاملات گذشته ، و راه اندازی رابط پرداخت به قبول جپرداخت طلا از وب سایت خود را با چند کلیک.

آرامش خاطر

C- طلا 100٪ خریدنی برای شمش طلا است
تمام معاملات در سیستم کتاب ورود آنلاین نشان داده شده است
دسترسی آنلاین از طریق عبارت عبور ، نظارت بر جلسه و ورود به سیستم IP امن
معاملات نهایی و قطعی است
دقیق فرآیندهای KYC و AML اطمینان تعاملات صافکسب درآمد از ترویج C- طلا.

برنامه ارجاع ما می پردازد رجوع 10٪ از تمام هزینه های معامله از کاربران که حساب برگزاری مربوطه خود را با استفاده از یک لینک ارجاع ، به طور نامحدود را باز کرد.

بیشتر کاربران جدید شما مراجعه کنید و معاملات بیشتر آنها انجام ، درآمد خود را بالاتر است.

هر کسی می تواند توازن ج او تبادلکاربران Gold برگزاری حساب کاربری برای کالاها، خدمات، و یا پول محلی است. این به این معنی هر کسی می تواند به عنوان یک تبادل مستقل عمل می کنند و به اتهام هزینه برای این سرویس .

حق امتیاز مقدماتی می توانید درآمد از طریق باز کردن یک مغازه طلا بازرگانی در محله خود را تولید کند.

آنلاین دروازه پرداخت کلیک کنید تا پرداخت رابط کاربری را آسان برای همه به قبول پرداخت C- طلا در وب سایت خود. فقط یک تکه از کد، و یا حتی یک لینک فرد خاص به وب سایت خود اضافه کنید.


وب سایت رسمی جهت باز کردن حساب :


                                                       

ایمیل : hassnhadi91@gmail.com - exchangehadi91@gmail.com - exchangehadi@iran.ir / تلفن های تماس : 09337161985 - 09216478721 - 09147609100 / ادرس صرافی هادی : ایران - استان اذربایجان شرقی - تبریز / copiright 2016 Exchangehadi.ir © All rights reserved Designed by ( sitemaker ) mihanblog & ( enigeer computer software ) hassn hadi /تمامی حقوق این سایت برای صرافی ارزهای الکترونیک هادی محفوظ می باشد و هرگونه کپی برداری از طرح و مطالب سایت پیگرد قانونی دارد. / ما ارز های اینترنتی زیر را می پذیریم : خرید بیت کوین خرید پرفکت مانی خرید وب مانی خرید payeer خرید اوکی پی خرید لایت کوین خرید دوژکوین خرید cash u خرید paypal خرید payza خرید skril money bookers خرید بی تی سی ای btc-e خرید wiredpay خرید dixipay خرید lavapay خرید entromoney خرید virtacoin ویزاکارت یا مسترکارت - visacard or mastercard