تبلیغات

 خرید و فروش انلاین بیت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین پرفکت مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین وب مانی به ریال در ایران خرید و فروش انلاین بیت کوین کش - bitcoincash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین payeer به ریال در ایران خرید و فروش انلاین ریپل - Ripple به ریال در ایران خرید و فروش انلاین لایت کوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین دوژکوین به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Ethereum به ریال در ایران خرید و فروش انلاین dashcoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین wiredpay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین yandexmoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین sberbank به ریال در ایران خرید و فروش انلاین namecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین advcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین entromoney به ریال در ایران خرید و فروش انلاین zcash به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lavapay به ریال در ایران خرید و فروش انلاین lisk به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Augur به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Clams به ریال در ایران خرید و فروش انلاین peercoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Gnosis به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Bytecoin به ریال در ایران خرید و فروش انلاین tether به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Golem به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Digibyte - دیجی بایت به ریال در ایران خرید و فروش انلاین Blackcoin - بلک کوین به ریال در ایران خرید بیت کوین - خرید پرفکت مانی - خرید وب مانی خرید و فروش انلاین و اتوماتیک بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم با بهترین نرخ قیمت روز و به صورت انی و خودکار در کمترین زمان ممکن با پشتیبانی 24 ساعته

اسلاید شو

خرید و فروش انلاین بیت کوین،پرفکت مانی،وب مانی،اتریوم - توضیحات وبمانی 1
سیستم های انلاین و مطمئن ما هر ارز الکترونیکی را به صورت خودکار به حساب های ارزی شما ارسال می کند.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید

وبمانی(webmoney)، یک سیستم مالی ارایه دهنده کیف پول الکترونیک است. شما می توانید از وبمانی جهت نقل و انتقال پول بین حساب خودتان و سایرین استفاده نمایید. همچنین می توانید توسط وبمانی، پرداختهای ارزی خودتان را در وبسایتها و فروشگاههای آنلاین یا هر مکان پذیرنده وبمانی انجام دهید. شرکت WMtransfer LTD؛ دارنده و پشتیبان این پول الکترونیک؛ یک شرکت روسی است که دفتر مرکزی آن در شهر مسکو قرار دارد. وبمانی دارای میلیونها کاربر از کشورهای مختلف دنیاست. بر خلاف اکثر پولهای الکترونیک و سیستمهای مالی آنلاین که عضویت کاربران ایرانی را نمی پذیرند یا خدمات کمتری به آنها می دهند؛ وبمانی نه تنها هیچ محدودیتی برای عضویت کاربران ایرانی قایل نمی شود، بلکه کاربران ایرانی می توانند همانند دیگر کاربران از همه امکانات وبمانی برخوردار شوند.

شما می توانید جهت افتتاح حساب وبمانی از آموزش ارایه شده در لینک زیر استفاده نمایید:

مراحل باز کردن حساب وبمانی-1

مراحل باز کردن حساب در وبمانی شامل تکمیل اطلاعات شخصی و وریفای نمودن آدرس ایمیل و شماره موبایل، با شکل و جزییات در لینک بالا  شرح داده شده است.

مزیت وبمانی، امنیت بسیار بالای آن مخصوصا برای ایرانیان است. چنانچه قصد جابجایی مبالغ بالا را دارید می توانید پروفایل وبمانی پرسنال(Personal Passsport) دریافت نمایید و از وبمانی استفاده کنید. کارمزد نقل و انتقالات برای همه حسابهای وبمانی یکسان بوده و 0.8 درصد است. این کارمزد از حساب ارسال کننده پول کسر می شود. حداکثر کارمزد انتقال نیز 50 دلار برای حسابهای دلاری و 50 یورو برای حسابهای یورویی است.

مراحل افتتاح حساب وبمانی:

1- ابتدا شماره موبایل خود را مطابق شکل زیر در لینک افتتاح حساب وبمانی وارد کنید و دکمه Proceed را بزنید. شماره موبایل را با کد کشور به صورت مقابل وارد کنید: 989361234567

جهت اطمینان ازدریافت اس ام اس از طرف وبمانی بهتر است از شماره های ایرانسل استفاده کنید.

2-در فرم این مرحله اطلاعات خود را مطابق تصویر زیر وارد نموده و دکمه Proceed را بزنید.

3- در این مرحله بار دیگر اطلاعات شما جهت بررسی مجدد ظاهر می شود که در صورت صحیح بودن دکمه proceed را بزنید.

4-در این مرحله یک کد به صورت پیامک به تلفن همراه شما ارسال میشود. کد را در کادر مربوط وارد کنید و دکمه Proceed را بزنید.

5-در این مرحله یک فرم ظاهر می شود که از شما می خواهد یک پسورد برای حساب خود انتخاب کنید و دکمه Proceed را بزنید.

6-اکنون صفحه توافقنامه برای شما نمایش داده میشود که با مطالعه آن میتوانید از ظوابط استفاده از کیف پول وبمانی آکاه شوید. پس مطالعه تیک را وارد کنید و دکمه create را بزنید.

7-اکنون حساب وبمانی شما افتتاح شده و کابین یا داشبورد حساب شما که به صورت زیر است نشان داده می شود. شماره حساب وبمانی شما یا وبمانی آیدی(WM ID) در بالای صفحه نمایش داده می شود.

8-جهت لاگین کردن و ورود به حساب وبمانی خود از لینک زیر استفاده کنید. جهت لاگین کردن باید از ایمیل یا وبمانی آیدی به همراه پسورد حسابتان استفاده کنید.

لینک ورود به حساب وبمانی

9-اکنون حساب وبمانی شما ساخته شده ولی برای دریافت پول از دیگران باید یک کیف پول(Purse) برای خودتان بسازید. جهت ساخت کیف پول در حسابتان لاگین کنید و روی گزینه Purses که در شکل قبل در بالای سمت چپ شکل دیده می شود کلیک کنید و در صفحه باز شده روی اولین گزینه + کلیک کنید و در صفحه باز شده که به صورت زیر است گزینه WMZ را انتخاب کرده و دکمه Create را بزنید.

10-اکنون کیف پول برای شما ساخته شده است و برای دیدن آن مجدد روی گزینه Purses کلیک کنید تا کیف پول خود را که به شکل زیر است و شماره ای شبیه Z123456789012 دارد را ببینید. نوع ارز این کیف پول دلار آمریکا است و چنانچه کسی قصد دارد از حساب وبمانی خود برای شما دلار ارسال کند، شماره این کیف پول را در اختیارش قرار دهید. همچنین شما میتوانید با تکرار کردن مرحله 10، تعداد بیشتری کیف پول با ارزهای مختلف مانند یور و روبل روسیه برای خودتان بسازید.

11-بعد از دریافت پول از دیگران برای بروز شدن موجودی حسابتان روی دکمه رفرش که در شکل بالا نشان داده شده است کلیک کنید. برای تست حسابتان میتوانید از این لینک(وبمانی رایگان هدیه بگیرید) استفاده کنید اما برای استفاده از این لینک باید با تکمیل اطلاعات پروفایل خود، پاسپورت وبمانی خود را به فرمال یا بالاتر ارتقا دهید که مراحل انجام آن در بخشهای بعدی توضیح داده می شود.

12-جهت ارسال پول به دیگران روی گزینه Finances  و سپس روی Transfer funds و سپس روی To purse کلیک کنید.

13-در این مرحله شماره کیف پولی راکه میخواهید به آن پول ارسال کنید و سایر اطلاعات را مانند شکل زیر تکمیل نموده و دکمه OK را بزنید. در صفحه باز شده دکمه Send را کلیک کنید تا کد تایید به موبایل شما ارسال شود. کد دریافتی را در محل مشخص شده وارد کرده و OK را بزنید تا ارسال وبمانی تکمیل شود. در صورت تمایل می توانید با انتخاب روش With Protection به جای Standard، وبمانی را با کد محافظتی ارسال کنید و بعدا کد را در اختیار دارنده حساب مقصد قرار دهید.

در حال حاضر امکان کار کردن با حساب وبمانی شامل دریافت و ارسال وبمانی برای حساب شما وجود دارد اما شما حداکثر امکان دریافت و ارسال 200 دلار در روز دارید. جهت رفع این محدودیت باید پاسپورت حساب خود را که در حال حاضر از نوع آلیاس(Alias) است به پاسپورت فرمال یا بالاتر افزایش دهید و نوع حسابتان را از مینی به کلاسیک تغییر دهید و نرم افزار کیپر کلاسیک(Keeper Classic) را روی کامپیوتر یا موبایل خود نصب کنید که این موارد در پستهای بعدی توضیح داده میشود.

در حالت پیش فرض استفاده از وبمانی، اس ام اس فعال است و شما برای هر بار ارسال وبمانی لازم است کد تاییدی که به تلفن همراهتان ارسال می شود را در فیلد مربوطه وارد کنید تا قادر به ارسال وبمانی باشید. هر چند این گزینه از نظر امنیتی بسیار خوب است اما در بسیاری از موارد، اپراتورهای موبایل داخل ایران قادر به دریافت اس ام اس ارسال شده از طرف وبمانی نیستند و لذا در این مواقع امکان تایید و ارسال وبمانی برای شما  وجود ندارد. توسط این آموزش می توانید گزینه تایید توسط اس ام اس را غیر فعال کنید تا در زمان ارسال وبمانی نیاز به دریافت اس ام اس نداشته باشید.

1-ابتدا در حساب وبمانی خود لاگین کنید:

لینک ورود به حساب وبمانی

2-از منوی بالای صفحه گزینه Security را انتخاب کنید.

3-در صفحه باز شده روی لاگین کلیک کنید و مجدد لاگین کنید(بعد از وارد شدن به هر بخش جدید از وبمانی باید مجدد لاگین کنید).

4-در صفحه باز شده گزینه Confirmation و سپس SMS Remove را کلیک کنید.

5- Disable SMS confirmation را کلیک کنید.

6-کد تاییدی که به موبایلتان ارسال شده را وارد کنید و گزینه Authorize را کلیک کنید تا تایید توسط اس ام اس غیر فعال شود.

7- اکنون تایید توسط اس ام اس غیر فعال شده و برای ارسال وبمانی به حساب سایرین نیاز به دریافت اس ام اس ندارید. برای فعالسازی مجدد اس ام اس می توانید مجدد روی گزینه SMS Add کلیک کنید.

8- روی Enable SMS confirmation کلیک کنید تا تایید توسط اس ام اس مجدد فعال شود.

پیش نیاز تبدیل حساب وبمانی به کلاسیک(WinPro):

1     مراحل باز کردن حساب وبمانی-1

2     تکمیل مشخصات فردی در پروفایل وبمانی و دریافت  وضعیت فرمال در پروفایل

پس از آنکه پروفایل وبمانی شما به فرمال(ّFormal) ارتقا پیدا کرد برای تبدیل حساب وبمانی از مینی به کلاسیک(WinPro)، وارد حساب وبمانی خود شوید:

لینک ورود به حساب وبمانی

1-در صفحه اصلی روی گزینه Settings و سپس روی گزینه WinPro:Enable  مطابق شکل زیر کلیک کنید:

2-اکنون مجدد به صفحه لاگین وبمانی می روید که باید پسورد خود به همراه کدی که به موبایلتان ارسال می شود را وارد کنید تا مراحل تبدیل حساب از مینی به کلاسیک شروع شود.

در مرحله اول که مشابه شکل زیر است، باید یک پسورد جدید انتخاب کنید. این پسورد در مراحل بعد مورد استفاده قرار خواهد گرفت؛ حتما آن را یادداشت کنید و یا آن را مشابه پسورد حساب اصلی وبمانی انتخاب کنید تا از پیچیده تر شدن مراحل جلوگیری کنید.

3-در مرحله بعد، مطابق شکل زیر، فایل keys را که مخصوص حساب شما تولید شده دانلود نمایید. پس از اطمینان از ذخیره شدن آن رو کامپیوتر خود، روی continue کلیک کنید:

4-اکنون صفحه مشابه شکل زیر را می بینید و حساب شما از حالت مینی به کلاسیک تبدیل شده و برای دریافت وبمانی از دیگران هیچ سقف و محدودیتی ندارید. هرچند برای کار کردن با حساب کلاسیک احتیاج به نصب نرم افزار کیپر کلاسیک(Keeper WinPro;Classic) دارید که در ادامه روش نصب آن را ذکر می کنیم.

5-برای نصب نرم افزار کیپر، آن را از لینکی که در شکل قبل مشخص شده یا لینک زیر می توانید دانلود کنید:

لینک دانلود نرم افزار کیپر کلاسیک(WinPro)

پس از دانلود، کیپر کلاسیک آن را نصب کنید.

پس از نصب کیپر کلاسیک، آن را مطابق مراحل زیر برای اولین بار اجراکنید:

6- پس از رسیدن به مرحله نشان داده شده در شکل بالا، نرم افزار کیپر شما بطور کامل نصب شده و تنها باید فعالسازی شود. برای فعالسازی روی لینک نشان داده شده در شکل بالا کلیک کنید تا در صفحه مرورگر به شکل زیر بازشود. در صفحه باز شده کد تاییدی که به ایمیل شما ارسال شده را وارد کنید و تایید نمایید تا کیپر کلاسیک فعال شود.

7-پس از فعالسازی نرم افزار کیپر کلاسیک برای دفعات بعدی که این نرم افزار را اجرا می کنید هیچ کدام از مراحل بالا تکرار نمی شود و تنها با وارد کردن وبمانی آیدی و پسورد، وارد نرم افزار کیپر می شوید. در صورتیکه در دفعات بعدی ورود به کیپر کلاسیک پیغام زیر ظاهر شد گزینه Yes را انتخاب کنید تا یک کپی از key فایل شما برای استفاده های بعدی ساخته شود.

 

8-کار کردن با نرم افزار کیپر بسیار ساده است و احتیاج به آموزش خاصی ندارد. برای ارسال وبمانی به سایرین توسط این نرم افزار می توانید مطابق شکل زیر اقدام کنید.

خرید بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-Eو ....از ما

جهت خرید بر روی بنر زیر کلیک نمایید :

                                        

فروش بیت کوین و پرفکت مانی و وب مانی و  لایت کوین و دوژکوین و پاییر و اوکی پی و اتریوم و داش کوین و مونرو و وایرد و BTC-E..به ما 

 جهت فروش بر روی بنر زیر کلیک نمایید : 

                                       

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir


خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


سایت ارزهای الکترونیک هادی اماده ی خدمات خرید و فروش و تبادل انلاین تمامی پول های ارزهای الکترونیک از قبیل-

 دلار پرفکت مانی- perfact money   خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

روبل یاندکس مانی-yandexmoneyخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
 
دلار وب مانی-webmoney خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 بیت کوین-bitcoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

  
 لایت کوین- litecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران 
  
  مونرو - monero XMR

دوژکوین-dogecoin خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 پاییر - payeerخرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

اوکی پی-okpay  خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران
  

  داش کوین - dashpay   


 وایرد پی-wiredpay خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

بی تی سی ای-btc-e    خرید انلاین بیت کوین , پرفکت مانی , وبمانی در ایران

 ایتریوم - Ethereum ETH
 
به مشتریان عزیز می باشد درگاه انلاین فروش یا تبادل ارزهای ذکر شده می باشد.     
                           تشکر بسیار رئیس سایت ارزهای الکترونیک هادی            

سایت ارزهای الکترونیک هادی http://exchangehadi.ir

خرید تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر

فروش تمامی پول های الکترونیک از لینک زیر


اگر سوالی در خرید و فروش و تبدیل دارید از پشنیبان سایت ارزالکترونیک هادی سوالتان را بپرسید